ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 12-02-2012, 15:48   #211
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
jedino sto nemam tih 180 sa Mo, al' imam Mo 135 Me.
Ova dva aspekta ne mogu uopšte da se porede.
Advertisement

Old 12-02-2012, 15:54   #212
virgoscorpiolilith
Švrća

virgoscorpiolilith's Avatar

virgoscorpiolilith je offline
Registrovan: Oct 2010
virgoscorpiolilith je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by LolitaVaga VIdi Poruku
volim jednog oženjenog jako i neznam do kad ću,traje to godinama. Hoćel se on rastati od žene? govori da hoće godinama
Mila moja,pogledah na brzaka njegovu kartu-nema vrhova kuca,ali je i vise nego dovoljno sto ima VE,MO u Pi...Tu su ljubavi tajne,skrivene,visestruke,sa gomilom lazi i obmane...To sto on prica je jedno-gledaj kako se PONASA...On se NIJE RAZVEO iako godinama vec govori da hoce...Mnogo divnih osoba sa foruma ti je dalo najdobronamernije savete,ja im se prikljucujem - nemoj ga cekati,takvi se ne razvode,on zivi (najmanje) 2 zivota,a ti ni pola...On je sebi porodicu obezbedio,a ti?Neces biti mladja ni lepsa,vreme ide...I ja sam bila u vezi s jednim takvim 3 godine,jedva sam ostala normalna,a skoro negde sam "hackovala" i njegov Facebook iz ciste radoznalosti-u vreme veze sa mnom je istovremeno bio sa jos 12 drugih zena!!!Da,neverovatno zvuci,ali eto sta rade MO,VE i vladar Asc u Pi...Sve najbolje ti zelim
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 12-02-2012, 15:59   #213
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by virgoscorpiolilith VIdi Poruku
Mila moja,pogledah na brzaka njegovu kartu-nema vrhova kuca,ali je i vise nego dovoljno sto ima VE,MO u Pi...Tu su ljubavi tajne,skrivene,visestruke,sa gomilom lazi i obmane...To sto on prica je jedno-gledaj kako se PONASA...On se NIJE RAZVEO iako godinama vec govori da hoce...Mnogo divnih osoba sa foruma ti je dalo najdobronamernije savete,ja im se prikljucujem - nemoj ga cekati,takvi se ne razvode,on zivi (najmanje) 2 zivota,a ti ni pola...On je sebi porodicu obezbedio,a ti?Neces biti mladja ni lepsa,vreme ide...I ja sam bila u vezi s jednim takvim 3 godine,jedva sam ostala normalna,a skoro negde sam "hackovala" i njegov Facebook iz ciste radoznalosti-u vreme veze sa mnom je istovremeno bio sa jos 12 drugih zena!!!Da,neverovatno zvuci,ali eto sta rade MO,VE i vladar Asc u Pi...Sve najbolje ti zelim
Odlichno recheno!
Moja kuma je zbog veze sa jednim takvim dochekala chetrdesete sama, bez kucketa i macheta, dvadeset godina joj obcavao da ce da se razvede, a on nashao drugu budalu s kojom i dalje vara zenu.

Ozenjeni za sex shemu josh i prihvatljivo.
Ozenjeni za vezu, chisto gubljenje vremena i zivaca

Old 12-02-2012, 16:46   #214
virgoscorpiolilith
Švrća

Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Odlichno recheno!
Moja kuma je zbog veze sa jednim takvim dochekala chetrdesete sama, bez kucketa i macheta, dvadeset godina joj obcavao da ce da se razvede, a on nashao drugu budalu s kojom i dalje vara zenu.

Ozenjeni za sex shemu josh i prihvatljivo.
Ozenjeni za vezu, chisto gubljenje vremena i zivaca
Na zalost,najcesce tako i bude...Takvi se trgnu jedino kad(i ako!!!) se zene pobune i zaprete razvodom,cim se prasina slegne oni opet po starom...Sex ok,bilo sta vise od toga je mission impossible...

Old 12-02-2012, 18:26   #215
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
u vreme veze sa mnom je istovremeno bio sa jos 12 drugih zena!!!
Kakav lik! A gde mu je So?

Old 12-02-2012, 18:45   #216
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

vjerovatno u vodoliji... a mo i ve blizancima....a lav asc..hahha

Old 12-02-2012, 18:59   #217
virgoscorpiolilith
Švrća

Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Kakav lik! A gde mu je So?
Evo karte:http://http://imageshack.us/photo/my...amirnatal.gif/

Old 12-02-2012, 19:00   #218
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Meni ne otvara kartu

Old 12-02-2012, 19:05   #219
virgoscorpiolilith
Švrća

Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Meni ne otvara kartu
Probaj ovde,nadam se da ce moci:http://tinypic.com/view.php?pic=a46ams&s=5

Old 12-02-2012, 19:14   #220
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Probaj ovde,nadam se da ce moci:http://tinypic.com/view.php?pic=a46ams&s=5
Uf,kakva karta 4 planete oko Dsc,vladar 5.na Mc-u-veze su mu znak prestiza ,statusa.Vladari 12. i 11.na dsc,tajne u braku,ljubav preko prijatelja,preko neta,So u centru T kvadrata ...Njemu su Ur i Sa pravili haos od 2005.negde,nije ni cudo sto je svega bilo.

Old 12-02-2012, 19:16   #221
select81
Obično gatalo

select81 je offline
Registrovan: Mar 2008
select81 je na dobrom putu
Standardno

12 drugih zena....uhhh covece, izgleda neki sposoban covek
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-02-2012, 19:45   #222
virgoscorpiolilith
Švrća

Standardno

Quote:
Originally Posted by select81 VIdi Poruku
12 drugih zena....uhhh covece, izgleda neki sposoban covek
Pa sad...Sve je relativno
Ja nesto gledam ovako:vladar V SA u Ge,X -ljubavne veze zbog statusa i prestiza,visestruke i mnogobrojne.Taj SA 180 NE,koji je vladar VII-maze,laze i obmanjuje svoju zvanicnu zenu.Dispozitor tog SA je ME u znaku svog izgona,u VII pa jos 180 PL kao vladar III - sve te silne ljubavne veze ce mu na kraju doci glave i unistiti javni glas,a preko simbolike III kuce Na vrhu V je egzaltirani MA kao vladar VIII,pa jos JU u toj V - ihhh,seksa kol'ko volish...

Old 13-02-2012, 01:25   #223
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku

Andjelika,meni se cini da si i ti imala takvu vezu,kao i ja.
Samo je razlika izmedju mene i tebe sto bih ja takve veze preporucila,jer se na kraju sve svede na isto. Ako neko unapred odbije ljubav zato sto je neko zauzet,bojim se da mnogo propusta.
jesam imala takvu vezu, ali nisam u nju ushla svesno. pravo stanje stvari sam saznala mnogo posle raskida te veze. chak i tada sam to teshko podnela. verujem da je sve vezano za odnos sa njim ustvari lekcija koju sam morala da savladam, jer definitivno on jeste neko ko je na mene mnogo uticao u pozitivnom smislu.

i da, odbila bih ljubav da sam znala stvarno stanje stvari, prosto bih u startu blokirala emocije i povukla se.

tvrditi da si slobodan, a ustvari nisi jeste neshto prilichno gadno za moje pojmove. prosto je nefer... mada tu ima i druga stvar, jako bitna, shto taj neko stvarno vodi zivot slobodnog choveka. pa gde je ta zena da se zapita gde joj je muz i shta radi, ko mu salje tolike poruke, s kim satima pricha telefonom...?

ko u startu kaze istinu, daje drugoj strani mogucnost izbora. a ni danas ne bih sebi izabrala nekog tudjeg. narochito ne za bilo kakvu emotivnu vezu.

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Vidi.Nema to toliko veze sa zenom njegovom.Jer sam videla slucajeve gde je zena bila kao vodja gestapoa.a muskarac ipak pricao sa drugom satima slao poruke i td.
U braku je tako,zene imaju druga posla,uvek se nadje prostora za afere i avanture.

ma, to su brakovi za javnost.... al' bolje da ne komentarishem dalje.

Quote:
A zene koliko sam primetila malo teze ulaze u sex seme bez emocija,jer kad zena prevari to znaci da su tu emocije puno ukljucene u sex odnos.
Mozak muskarca i zena ne funkcionise na isti nacin.
nisu ni sve zene iste

kad zena pochne da razmishlja i da se ponasha kao mushkarac, te iskljuchi emocije potpuno, onda tek jasno moze da vidi koliko su dotichni smeshni i jadni u svojim pokushajima da iskamche malo neznosti i paznje, malo prihvatanja i neshto emocija. kao prosjaci. a izigravaju neke macho tipove...

brak za javnost ti je kad svako zivi svoj zivot, ima svoje prijatelje, svoje partnere, a pred familijom i poznanicima izigravaju sloznu porodicu, pred decom slozne roditelje.... a ustvari ih zabole bash za drugu stranu. ali se ne razvode nikada jer ne bi da dele imovinu i deci prave stresove. chak moze i muz u svojoj firmi da zaposli zeninog "dechka", da se ovaj ne potuca kojekuda...

znam i za sluchaj kad tip zaglavi u zatvoru, zna i ljubavnica se sluchajno upoznaju prilikom posete... pochnu da se druze, pa josh ljubavnica finansijski pomaze njegovu zenu i decu dok je on u zatvoru...

Last edited by Vojvotkinja; 25-09-2018 at 12:39..

Old 23-09-2018, 07:32   #224
vagica
Švrća

vagica's Avatar

vagica je offline
Registrovan: Jan 2009
vagica je na dobrom putu
Standardno

Zeljko Samardzic - Ne daj da te rade - (LIVE) - (Audio) - YouTube

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
Nikad ne reci nikad

Kazu ne sudi drugom ako nisi nosio njegove cipele.
Imam nekoliko drugarica koje su rekle nikad sa zauzetim, kojima je to bilo nezamislivo i osudjivale druge u takvim relacijama a opet u nekom trenutku usle u takav odnos.

Porodicu, brak itd ne moze niko treci da rastavi i rasturi. Samo to dvoje koji su u njemu.
A slazem se da ako mozete i ne ulazite u takve odnose, jer su obicno obojeni raznim propratnim negativnim emocijama i neretko velikim razocarenjima...u takvim odnosima ne treba nista ocekivati, a to bas i nije lako kad ste zaljubljeni i kad volite.
cvetak ovo je sjajno sto si napisala!!!!

Last edited by Vojvotkinja; 25-09-2018 at 12:38..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules