ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-06-2017, 20:00   #6421
milica2812
Početnik

milica2812 je offline
Registrovan: Jun 2017
milica2812 je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav svima, meni je sedma kuca u Vagi a Venera u 11 kuci ,imam 21 god i nisam imala ni jednu ozbiljnu vezi. Da li je to zbog Venere u Vodoliji? :/ i da li postoje naznake da cu se ikada udati ?
http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/gra...=-1.00&lang=hr
Submit to Digg   Opis partnera kroz natalni horoskop II Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-06-2017, 11:14   #6422
Fenix
Švrća

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rejhana al Mahmud VIdi Poruku
Nešto virnuh u tvoju kartu,... je li si privlačna muškom polu, obzirom da immaš jak Mars a i Sunce ??
Pozdrav...
Pa glupo da ja pricam o tome ahahah jedino da pitamo neke muske ...pa meni deluje da jesam magneticna sam imam to nesto ..strastvena ..imam i dozu necega tajansvenog to ih strasno privlaci bar kako oni kazu i jos to sto kazu da sam dostojanstvena kada se krecem uvek nasmejana i nikada ne znaju na cemu su ...ne znam nemam pojma tako kazu
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-06-2017, 11:15   #6423
Fenix
Švrća

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by milica2812 VIdi Poruku
Pozdrav svima, meni je sedma kuca u Vagi a Venera u 11 kuci ,imam 21 god i nisam imala ni jednu ozbiljnu vezi. Da li je to zbog Venere u Vodoliji? :/ i da li postoje naznake da cu se ikada udati ?
http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/gra...=-1.00&lang=hr
Aman to sto nemas ozbiljnu vezu ne znaci da se nikada neces udati samo nije jos naisao pravi

Old 20-06-2017, 13:22   #6424
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Registrovan: Feb 2015
Kele je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Fenix VIdi Poruku
Pa glupo da ja pricam o tome ahahah jedino da pitamo neke muske ...pa meni deluje da jesam magneticna sam imam to nesto ..strastvena ..imam i dozu necega tajansvenog to ih strasno privlaci bar kako oni kazu i jos to sto kazu da sam dostojanstvena kada se krecem uvek nasmejana i nikada ne znaju na cemu su ...ne znam nemam pojma tako kazu
Ti si Skorpija? Pa da, za njih obicno kazu da su tajanstvene, magneticne, culne.. i ocisti inbox. Ne mogu ti poslati pp.

Old 20-06-2017, 19:09   #6425
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Obzirom da mislite a mislim i ja da aspekte u natalu nmz da potrosimo zanima me sledece.
Meni je So u izgonu i u losem aspektu sa Uranom.To verujem da je uticalo tatinu smrt.Kako je So isto i suprug-partner bracni ( jos ga nemam ali se nadam da cu ga imati hahaha) da li ovaj aspekt moze da bude isto tako poguban za njega?
Da li onda da se udajem ?

Old 20-06-2017, 19:42   #6426
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

mislim da neće na oca i na muža uticati jednako.
ako tako gledamo, onda svaka muška tebi važna (starija ili sl. simbolika Sunca) osoba, završiće pogubno. to nema nekog smisla.
može da se ispuni kao razvod (tvoj ili da je on razveden) ili da je recimo neki inženjer neobične struke, neka mehatronika/elektronika/robotika. tako nešto uranovsko. modernistički, okrenuto budućnosti. mikročipovi.
i ti si u IT-sektoru?
ja sam razgovarala sa mandrakom (koga visoko cenim!), bila sam u uverenju da neću osetiti uranovske osobine kod muža.
uz druge stabilnije postavke koje imam vezano za brak, mislila sam da ovo ne dolazi toliko do izražaja, jer je So 180 Ur, separacija 3*.
on je rekao da će doći do izražaja sigurno kod muževih osobina/u braku. ako nije vodolijanski koliko-toliko (uz silnog stabilnog Sa i Ma u Jarcu) onda je makar neki pilot.
u najgorem slučaju, razvod.
ta opozicija u kućama 6-12 uticala je i na moje zdravlje i dug boravak po bolnicama zbog hoda (Blizanci-Strelac =kretanje).
a tata mi uopšte nije taj tip. ima višu školu. mašinstvo. posao siguran u firmi već 32 godine i isto toliko bračnog staža. radno vreme 8 sati. dolazi na ručak u pola 4 popodne. sve ustaljeno i isplanirano. čist šablon i sigurica. kao da je Sunce u Jarcu!
od tog So u Blizancima moj tata ima dobru priču, kupi te sad pa sad. od Urana ič nema! znači, nije na oca - otići će na muža.
mislim da svaka muška osoba u tvom životu ima neku drugu crtu koja liči Uranu/Suncu u Vodoliji. daleko od toga da će svi završiti isto.

Last edited by rijanon; 20-06-2017 at 19:54..

Old 20-06-2017, 21:46   #6427
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Obzirom da mislite a mislim i ja da aspekte u natalu nmz da potrosimo zanima me sledece.
Meni je So u izgonu i u losem aspektu sa Uranom.To verujem da je uticalo tatinu smrt.Kako je So isto i suprug-partner bracni ( jos ga nemam ali se nadam da cu ga imati hahaha) da li ovaj aspekt moze da bude isto tako poguban za njega?
Opusti se, simbolika je oooogromna So-Ur može da ode na nešto totalno deseto u slučaju muža, da bude pilot, elektroinženjer, programer, da sam bude vodolija u znaku/podznaku ili nešto deseto. Ne mora da bude negativno, ne bih ja loše aspekte tako striktno gledala.

Rijanon, kao da si opisala mog tatu, takav je bio A bio je riba, sa marsom u vodoliji. Rekao bi čovek da je švaler ili nestabilan, a on kao da je jarac - sve isplanirano, nije voleo puno ni da ide negde, kućni tip, posao od 8-4, ALI je bio elektroinženjer Eto vam vodolije

Old 20-06-2017, 21:54   #6428
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Opusti se, simbolika je oooogromna So-Ur može da ode na nešto totalno deseto u slučaju muža, da bude pilot, elektroinženjer, programer, da sam bude vodolija u znaku/podznaku ili nešto deseto. Ne mora da bude negativno, ne bih ja loše aspekte tako striktno gledala.

Rijanon, kao da si opisala mog tatu, takav je bio A bio je riba, sa marsom u vodoliji. Rekao bi čovek da je švaler ili nestabilan, a on kao da je jarac - sve isplanirano, nije voleo puno ni da ide negde, kućni tip, posao od 8-4, ALI je bio elektroinženjer Eto vam vodolije
Bila sam u vezi dugogodisnjoj tj.7 god sa jednom Vodolijom.Bas smo se voleli ali nedovoljno da bude happy end.Kako god lepo secanje ostaje
A ja sam u It-u.Vodim tu manju firmu inace obavljam ekonomski deo.
Inace,kod mene je lose sto je vladar So Saturn u Lavu.Pa i Sunce i Sa vode jedni drugi u dispoziciju.Zacaran krug.

Old 20-06-2017, 22:44   #6429
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

videćeš već koji će ti partner i na koji način ličiti na tvoje Sunce, Vanja. ne mora ti partner imati svaki aspekt Sunca. možda samo jedan, a da ga recimo kroz aspekt sa Ur uopšte ne doživiš.
Lahi, da. moj tata gledajući moje Sunce u Blizancima ima dobru priču, IZRAZITO je mladolik (a i tek mu je 55), dugo priča telefonom i nigde ne ide bez auta. ni do prodavnice.
naivno je optimističan i preuveličava kao dete (So90Ju) i jako je temperamentom drugačiji od mame (So90Mo). to je moj tata kroz moje Sunce.
od ovog So180Ur ima samo rečenicu:
: " ženo, stavljam pirsing i farbam se u zeleno. " eto.
inače sve ove njegove osobine nisu toliko kroz moje So koliko kroz njegov natal. i njemu je So u Blizancima (i mami je ), AC u Lavu, i Ma u Ovnu, pa nije čudo što je on uvek u svemu naj i sve preuveliča kad govori o sebi.
pošto mu je DC u Vodoliji - 6. je u Jarcu - možda zbog toga ustaljena poslovna rutina.
kažem, to je opet do njegovog natala. kroz moje aspekte se tek nazire, a i muž će mi imati jednu-dve crte Sunca - verovatno one koje tata nema.

Old 20-06-2017, 22:58   #6430
gagulicaa
Početnik

gagulicaa je offline
gagulicaa je na dobrom putu
Standardno

Imgur: The most awesome images on the Internet
Fenix evo karte
Ili ko moze
Hvala

Old 21-06-2017, 01:08   #6431
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Meni je So u izgonu i u losem aspektu sa Uranom.To verujem da je uticalo tatinu smrt.
Kako je So isto i suprug-partner bracni ( jos ga nemam ali se nadam da cu ga imati hahaha) da li ovaj aspekt moze da bude isto tako poguban za njega?
So i Ma jesu esencijalni signifikatori partnera, ali pri razmatranju pitanja ljubavi, partnerskih odnosa i braka, ipak se prednost daje tim, kako ih ja zovem, primjenjenim signifikatorima. Što bi bilo sve konektovano sa 5. & 7. poljem - planete unutar navedenih polja, vladari navedenih polja, aspekti navedenih planeta, te aspekti planeta na 5. & 7. polje.
Za više detalja treba razmotriti duade, planetarne termine (u koje upadaju vrhovi polja & planete) itd.

Ne tvrdim da treba ignorirati esencijalne signifikatore, ali prednost nad #default ipak treba dati custom-made signifikatorima.

Što se tiče konkretno tvojih partnerskih odnosa, razmatraj najprije Merkur i Saturn (planetu i vladara 7. polja), te njihove aspekte. Kao i duade i termine (u koje upadaju).
Od esencijalnih signifikatora - ja bih u tvom slučaju ipak dala prednost Marsu u Raku. Jer ... em aspektuje 7. polje, em je vladar 5. polja.

Što se tiče očeva, So jeste esencijalni signifikator, ali opet ne treba gubiti iz vida #primjenjene signifikatore.
Ne znam pod kojim okolnostima, odnosno, uslijed čega ti je tata preminuo, ali ...
Vladar tvog 4. polja je spaljena Venera u Vodoliji i tvom 8., a očevom 5. polju. So u Vodoliji je vladar tvog 2., a očevog 11. polja. Ring any bells? Također, #numerički gledano, Ve nije u opoziciji sa Saturnom, ali je dotični ipak vidi, once again - iz tvog 2., a očevog 11. polja.

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 21-06-2017 at 01:43..

Old 21-06-2017, 01:19   #6432
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
So i Ma jesu esencijalni signifikatori partnera, ali pri razmatranju pitanja ljubavi, partnerskih odnosa i braka, ipak se prednost daje tim, kako ih ja zovem, primjenjenim signifikatorima. Što bi bilo sve konektovano sa 5. & 7. poljem - planete unutar navedenih polja, vladari navedenih polja, aspekti navedenih planeta, te aspekti planeta na 5. & 7. polje.
Za više detalja treba razmotriti duade, planetarne termine (u koje upadaju vrhovi polja & planete) itd.

Ne tvrdim da treba ignorirati esencijalne signifikatore, ali prednost nad #default ipak treba dati custom-made signifikatorima.

Što se tiče konkretno tvojih partnerskih odnosa, razmatraj najprije Merkur i Saturn (planetu i vladara 7. polja), te njihove aspekte. Kao i duade i termine (u koje upadaju).
Od esencijalnih signifikatora - ja bih u tvom slučaju ipak dala prednost Marsu u Raku. Jer ... em aspektuje 7. polje, em je vladar 5. polja.

Što se tiče očeva, So jeste esencijalni signifikator, ali opet ne treba gubiti iz vida #primjenjene signifikatore.
Ne znam pod kojim okolnostima, odnosno, uslijed čega ti je tata preminuo, ali ...
U tvom 4. polju nalazi se Mo u fazi opadanja - u aplikativnim aspektima i sa Marsom (90) i sa Saturnom (60). Dok je vladar 4. polja spaljena Venera u Vodoliji i tvom 8., a očevom 5. polju. So u Vodoliji je vladar tvog 2., a očevog 11. polja. Ring any bells? Također, #numerički gledano, Ve nije u opoziciji sa Saturnom, ali je dotični ipak vidi, once again - iz tvog 2., a očevog 11. polja.
Tata je poginuo,mama je umrla od karcionama.Razmak smrti oba roditelha je oko 5.god.1995-2000.Inace mama je bila Vodolika sa Ve u Vofoliji tata Lav.
Da,bas gledam Saturn i Me za moje partnerske odnose.Trenutno je u mom zivot tj.i jeste i nije tip koji je potpuno opisan Saturnom u Lavu.
Inace i Sa i Me su mi u terminu Marsa.A Mars u terminu Saturna.

Last edited by wanja; 21-06-2017 at 01:52..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules