ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-03-2017, 17:08   #6406
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
To bi bio opis zene koja radi sa narodom, pretezno zenama na primer, koja nije preterano zenstvena, cak ne pokazuje svoju seksualnost, moglo bi se reci i nekako da je usluzna, kroz posao ili kroz ispoljavanje ovako gde je briga, socijalni rad, nega, zdravstvo, ishrana , medicina u fokusu, sluzbenicki neki posao. Kojoj treba neko da joj odblokira seksualnost ili da je osvesti na tom planu kroz podredjenu ulogu.
On ce teziti da radi sa zenom ili ce poznanstvo biti preko radnog mesta, svakako je od onih koji misli da zena treba da mu bude na usluzi, da cisti i pere, da je uloga njena da mu se podredi.... zavisi od karte u celosti, ali to ne moraju biti uopste pokazatelji koji se njemu odnose na partnerstvo ako nije to upleteno kroz vladarstvo datih planeta.
Uporedni aspekti oznacavaju prilicnu bliskost, osecaj bliskosti, ali koji ce biti prozet stalnim konfliktima zbog kvadrata koji si navela. Ali sve se mora posmatrati u vezi sa vladarstvima datih planeta. Ako ti venera predstavlja sestru u karti, moze se odraziti na poslovni odnos sa njom na primer... lupam. nego kazem da se mora posmatrati sve. Svakako tezite da uzivate na slican nacin, volite prakticnost i detalje.
Hvala puno
Mi zivimo zajedno vec godinu i po. Ne znam sta misli, ali on je dosta ukljucen u kucne poslove u smislu da ima svoje "zadatke" i podelili smo poslove prakticno, svako radi ono sto najbolje zna. To sto "misli" moze da okaci macku o rep Ako on ne obavlja svoje "zadatke", ne obavljam ih ni ja Tako da znamo da zivimo u dzumbusu, a znamo i da cistimo da se sve sija. Samo timski rad, dala sam mu do znanja da nisam cistacica, kuvarica, mama i sl. Jedino sto je iskljucivo "moj" posao je pranje vesa, ribanje i pakovanje garderobe, a njegovo usisavanje, pranje prozora, otpusavanje tus kabine i izbacivanje smeca. Molim lepo, ravnopravno
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-03-2017, 11:09   #6407
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Tako je jer je to derivatno 11 polje(prijatelji)
i internet jer 11.kuca oznacava internet, komunikacija ipak je to priorodna znak vodolija
Submit to Digg   Opis partnera kroz natalni horoskop II Reply With Quote

Old 22-03-2017, 00:13   #6408
Amy
Švrća

Amy's Avatar

Amy je offline
Registrovan: Oct 2010
Amy je na dobrom putu
Standardno

A kakav bi trebalo da bude moj partner? I meni je 7 u ribama - a vladar neptun u 4 , a jupiter u 1... nista mi nije jasno ...ni kog vladara da gledam...

Old 25-03-2017, 11:28   #6409
Olivija
Početnik

Olivija's Avatar

Olivija je offline
Registrovan: Mar 2017
Olivija je na dobrom putu
Standardno

Caos, 7 je u Ovna ? I šta sad stim
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-03-2017, 14:36   #6410
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Olivija VIdi Poruku
Caos, 7 je u Ovna ? I šta sad stim
Ovnom vlada Mars i onda gledas gde je tebi Mars u tvojoj karti.U kom je znaku,u kojoj kuci,kakve aspekte pravi sa drugim planetama.Taj Mars je tvoj bracni partner.

Old 17-05-2017, 12:46   #6411
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Pa ovako ja da probam za sebe ..samo sebi nikako nista ne vidim..Pa ovako 7 u biku partner ce biti krupniji visine do 180 smedj imace puna usta aktivan brzo ce da reaguje ..lepog izgleda vladar venera u ribama u 5 ,udajem se iz ljubavi ..vladari Jupiter i Neptun u 3 u Jarcu ...pa upoznajemo se mozda na koncertu pozoristu kaficu mozda sa kraceg puta preko sestre ili rodjaka ..Neptun u konjukciji sa Mesecom u Strelcu vladarem moje 9 njegove 3 ..Pa mozda se desava u inostranstvu za mene a on dolazi sa kraceg puta..Ima lepu kucu u centru ili u blizini parka ..nova kuca ili izgradnja ..Razveden mislim zbog urana kvadrat venera , jupiter trigon venere stranac i pruzace mi sve na dlanu, lep aspekat venere prema saturnu dace trajnost Mozda ima neku tetovazu zbog isto venere saturn to je ukras na kozi tela .I neptuna u jarcu slika na kozi ...Mesec iz strelca k neptun pa on tetovira nesto njemu vrlo bitno. .

Pomoć

Old 17-05-2017, 16:24   #6412
gagulicaa
Početnik

gagulicaa je offline
gagulicaa je na dobrom putu
Standardno

Drage moje nova sam na forumu pa ako moze mala pomoc oko 7 kuce, pocinje mi u skorpiji a vladar mars je u ovnu u 12 kuci i pravi kvadrat sa saturnom i neptunom koji su u 9 kuci u strelcu. Imam u 7 jos sunce, merkura na samom descedentu, plutona i mesec mi u 7 ali presao malo u strelca, venera je u vagi u 6oj ukljestena a mars ukljesten u 12oj kuci. Eto ako moze pomoc, hvala vam puno. :*

Old 18-06-2017, 12:28   #6413
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by gagulicaa VIdi Poruku
Drage moje nova sam na forumu pa ako moze mala pomoc oko 7 kuce, pocinje mi u skorpiji a vladar mars je u ovnu u 12 kuci i pravi kvadrat sa saturnom i neptunom koji su u 9 kuci u strelcu. Imam u 7 jos sunce, merkura na samom descedentu, plutona i mesec mi u 7 ali presao malo u strelca, venera je u vagi u 6oj ukljestena a mars ukljesten u 12oj kuci. Eto ako moze pomoc, hvala vam puno. :*
Postavi kartu

Old 18-06-2017, 23:52   #6414
acad
Švrća

acad's Avatar

acad je offline
Registrovan: May 2009
acad je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Na vrhu sedme kuće nalazi se Vaga , gledam vladara Veneru. Da li venera predstavlja mog partnera ili gledam sve planete u sedmoj. Ima smisla jer je lijep ( venera) merkur( rječit, komunikativan),jupiter( pomalo se bavi i javnim poslovima, politikom). Vladar sedme u sedmoj upoznali smo se preko prijatelja.Kako da gledam aspekte?

Old 19-06-2017, 00:12   #6415
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by acad VIdi Poruku
Na vrhu sedme kuće nalazi se Vaga , gledam vladara Veneru. Da li venera predstavlja mog partnera ili gledam sve planete u sedmoj. Ima smisla jer je lijep ( venera) merkur( rječit, komunikativan),jupiter( pomalo se bavi i javnim poslovima, politikom). Vladar sedme u sedmoj upoznali smo se preko prijatelja.Kako da gledam aspekte?
Da gledas vrh 7 kuce u kom je znamu zatim na kom je stepenu gde je vladar 7 kakve aspekte pravi , zatim planete u 7 opisace brak
Da venera predstavlja tvog partnera kao i sam brak kako do njega dolazi ...mozes i derivatne kuce da gledas ..njegov posao majku kucu

Old 19-06-2017, 06:43   #6416
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Auuh, meni je u 7 pluton na kiffi..uopste mi se ne svidja cak je i venera u 8. Procitala sam da pluton u 7. je znak svadja, opasnosti..sukoba u braku, mada pluton pravi sve dobre aspekte..moze li neko da mi pojasni ?

Old 19-06-2017, 11:34   #6417
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Registrovan: Feb 2015
Kele je na dobrom putu
Standardno

Meni su rekli-stariji, tamniji, mrsav..pu..hebem ti Jarca i Saturn.

....
Old 19-06-2017, 12:07   #6418
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno ....

Quote:
Originally Posted by Fenix VIdi Poruku
Da gledas vrh 7 kuce u kom je znamu zatim na kom je stepenu gde je vladar 7 kakve aspekte pravi , zatim planete u 7 opisace brak
Da venera predstavlja tvog partnera kao i sam brak kako do njega dolazi ...mozes i derivatne kuce da gledas ..njegov posao majku kucu
Nešto virnuh u tvoju kartu,... je li si privlačna muškom polu, obzirom da immaš jak Mars a i Sunce ??
Pozdrav...

Old 19-06-2017, 12:42   #6419
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Kele je na dobrom putu
Standardno

Meni So nije bas jako al zato je Mars u Ovnu. Kakve to veze ima sa suprotnim polom?

Old 19-06-2017, 20:00   #6420
milica2812
Početnik

milica2812 je offline
Registrovan: Jun 2017
milica2812 je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav svima, meni je sedma kuca u Vagi a Venera u 11 kuci ,imam 21 god i nisam imala ni jednu ozbiljnu vezi. Da li je to zbog Venere u Vodoliji? :/ i da li postoje naznake da cu se ikada udati ?
http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/gra...=-1.00&lang=hr
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules