ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-01-2011, 16:12   #16
Dreamer
Veštac

Dreamer's Avatar

Dreamer je offline
Registrovan: Jan 2010
Dreamer je na dobrom putu
Standardno

Cmokic78 - meni je mars jak,a mesec slab, verovatno si na to mislila kad si pisala . Ne mora biti maco tip, naucice se valjda pored mene nekim stvarima, ionako sam skoro svakog decka razmazila
Cesarice kad si pomenula crno odelo odmah me asociralo na neku misticnost. Sta cu ,radi kod mene ova moja skorpija )
Submit to Digg   Opis partnera kroz natalni horoskop II Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-01-2011, 16:16   #17
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dreamer VIdi Poruku
Cmokic78 - meni je mars jak,a mesec slab, verovatno si na to mislila kad si pisala . Ne mora biti maco tip, naucice se valjda pored mene nekim stvarima, ionako sam skoro svakog decka razmazila
Cesarice kad si pomenula crno odelo odmah me asociralo na neku misticnost. Sta cu ,radi kod mene ova moja skorpija )
Mislila sam na tu konjukciju, da mesec ti je slab

Old 05-01-2011, 18:16   #18
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

2.k-prilivi novca. Skorpija
6.k-poslovno okruzenje i vrsta posla. Ribe
10.k-sefovi, nadredjeni, javno predstavljanje. Vodeni vrhovi - posao iz emocija. Novac od Marsa u 11 preko prijatelja, nada i zelja, u 12 posao za Ribe, Pluton u 1..mase ljudi i Vaga. Vrsta posla, Neptunijanska..Neptun u Strelcu, putovanja u 3, pisanje. Karijera - Rak, porodica..Mesec u 1 pomoc majke..

Old 05-01-2011, 19:41   #19
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Buby VIdi Poruku
Sa se nalazi na 11° stepenu na kome se nalazi fiksna zvezda Akruks,kao i stepen egzaltacije Urana.Otuda je dobra za istrazivace i astrologe i vezana je za okultne oblasti.Najveca moc stice se posedovanjem znanja iz oblasti 8 kuce!
Virgo moram ovo pitati jeli imas mozda problema sa vidom?
Znaci Sa je na stepenu Vodenjaka pa bi mogao biti visok, konjuk. sa Pl tamna kosa jos je Sa u Skorpionu opet potvrda da ce biti taman. Wow Virgo kakvog Sa imas..svog u sekstilima!!!! Nego njegov Ju u 12-oj kuci bi mu dosao kao andeo cuvar. Sta kazete?!
hahahaha, au kako ja kasnim ej buby,hvala sto vjezbas, i bog te cuo e sad, ja sam npr mislila da ce taj buduci imati problem sa vidim, jer 27 stepen jarca na to ukazuje, ja nemam za sada, mada moja majka ima problem sa ocnim pritiskom, pa eto mozda bude nasledno.A saturn mi je presladak, ja ga bas volim

za cesaricu....
mozda si na brzinu pogledala, ili si samo pogresno napisala, al moj vladar 4 je venera u devici, a ne strijelcu, ali suvladar 7( posto je na samom kraju jarca, i hvata vise vodoliju) je uran u strijelcu, a njegova derivativna 4(moja 10) je u ovnu, vladar mars u strijelcu u konjuk sa uranom, a dispozitor tog strijelca je jupiter u jarcu sto opet navodi na mog divnog Saturna e sad kroz to ja gledam, mozda da je samo u drugoj zemlji al naseg porijekla...a pitali ste me dal imam nekog trenutno po tom opisu...eh pa nemam, ja sam mislila da imam dosta je licio da kazem, al tesko da ce to potrajati..on jeste detaljista do srzi, zivi daleko, visociji, sportista, djeluje stariji nego sto jeste, crna kosa a plave oci, i problem sa vidom..eto, to je to...
al cure veliko hvala i samo se igrajte

Last edited by virgo84; 05-01-2011 at 19:51..

Old 05-01-2011, 20:17   #20
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by virgo84 VIdi Poruku
hahahaha, au kako ja kasnim ej buby,hvala sto vjezbas, i bog te cuo e sad, ja sam npr mislila da ce taj buduci imati problem sa vidim, jer 27 stepen jarca na to ukazuje, ja nemam za sada, mada moja majka ima problem sa ocnim pritiskom, pa eto mozda bude nasledno.A saturn mi je presladak, ja ga bas volim
Ja sam se vec uvjerila kako sam se samo tako izlupala pa kao nema odgovora ! Da i ja sam mislila na stupanj Ne u Jarcu za vid. Sa ti je kao bomboncic jakooo mi se svida! Sad mi pada na pamet da bi se tvoj buduci mogao oblaciti u svjetlije nijanse (bijela, žuta, narančasta) a pogotovo u srebrno-sivu i svijetloplavu jer ipak prevladava Rakic!

Old 05-01-2011, 20:33   #21
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Buby VIdi Poruku
Ja sam se vec uvjerila kako sam se samo tako izlupala pa kao nema odgovora ! Da i ja sam mislila na stupanj Ne u Jarcu za vid. Sa ti je kao bomboncic jakooo mi se svida! Sad mi pada na pamet da bi se tvoj buduci mogao oblaciti u svjetlije nijanse (bijela, žuta, narančasta) a pogotovo u srebrno-sivu i svijetloplavu jer ipak prevladava Rakic!
kako mislis rakic? a on je u skorpiji, a to se vezuje za tamne nijanse, a kako su mu aspekti sa planetama u zamljanim znacima( devica i jarac) eto ti opet ono da bude cist, uredan, sto manje napadan i naravno 2 do 3 max boja na sebi,a nijanse od crne do bijele
al eto mozda i to

Old 05-01-2011, 22:52   #22
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
za cesaricu....
mozda si na brzinu pogledala, ili si samo pogresno napisala, al moj vladar 4 je venera u devici, a ne strijelcu, ali suvladar 7( posto je na samom kraju jarca, i hvata vise vodoliju) je uran u strijelcu, a njegova derivativna 4(moja 10) je u ovnu, vladar mars u strijelcu u konjuk sa uranom, a dispozitor tog strijelca je jupiter u jarcu sto opet navodi na mog divnog Saturna e sad kroz to ja gledam, mozda da je samo u drugoj zemlji al naseg porijekla...a pitali ste me dal imam nekog trenutno po tom opisu...eh pa nemam, ja sam mislila da imam dosta je licio da kazem, al tesko da ce to potrajati..on jeste detaljista do srzi, zivi daleko, visociji, sportista, djeluje stariji nego sto jeste, crna kosa a plave oci, i problem sa vidom..eto, to je to...
al cure veliko hvala i samo se igrajte
Ne, ne, Ve sam gledala kroz poziciju polja, pa tako pada u njegovo der. deveto, inostranstvo, devojka, ljubav tamo. Ma u Strelcu0Ur, sve sam ti napisala kroz koju prizmu gledam. Znači, Ve po poziciji polja ne vladarstvo. Moguće naš, radi, živi preko.

Mesto i način upoznavanja bračnog partnera

Kuća i znak određuju mesto i način poznanstva. Ako je ta planeta u jedanaestoj kući upoznaće se kod prijatelja ili pomoću prijatelja. Ako je u trećoj kući upoznaće se na putovanju ili putem prepiske.

Ako se planeta nalazi u petoj kući upoznaće se u pozorištu, bioskopu, na koncertu ili stadionu. Ako je u desetoj kući na poslu.

Ukoliko su u ženskom horoskopu Mesec i Mars, a u muškom Sunce i Mars u pozitivnim znacima: Ovan, Blizanci, Lav, Vaga, Strelac, Vodolija znači da će sama osoba u svemu aktivno učestvovati i biće pod velikim uticajem spoljnih događaja.

Ali, ukoliko se te planete nalaze u pasivnim znacima: Bik, Rak, Devica, Škorpija, Jarac, Ribe to ukazuje na pasivnost osobe i na njen bogat unutrašnji život. Pasivni ljudi lakše padaju pod uticaje sa strane, posebno pod uticaj onih koji im imponuju, koje vole i koje poštuju.

Ukoliko se Mesec žene i Sunce muškarca nalaze u pozitivnim znacima, a Mars u negativnom ili obrnuto, ti ljudi retko podpadaju pod uticaje sa strane i po pravilu ih je teško vaspitati, a još teže prevaspitati.

Ukoliko se bavite astrologijom potrudite se da prevaziđete zamke lošeg horoskopa, kad su brak i ljubav u pitanju. Ako niste u tim vodama potražite astrološki savet. On ne može da škodi. Makar će Vam pomoći da budete aktivniji i da vezu učinite što kvalitetnijom. Razvod dolazi u krajnjem slučaju.

Za početak menjajmo se, jer menjajući sebe, menjamo i okolinu. Vredi pokušati.

Krstarica, ljubav; vodic kroz zvezde.

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 21:09..

Old 05-01-2011, 23:22   #23
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Ako je vladar 7-me u 8-oj, koja je onda simbolika upoznavanja u pitanju? ...neka ozloglasena mesta heheh ili mozda neka simbolika tudjeg novca, pa na primer banke,menjacnice i slicno?

Old 05-01-2011, 23:27   #24
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Sahrana, tragedija, pucnjava, rat...

Old 05-01-2011, 23:38   #25
nale76
Švrća

nale76's Avatar

nale76 je offline
Registrovan: Jun 2010
nale76 je na dobrom putu
Standardno

Hmmm..to i mene jako zanima!!!!Osiguravajuca drustva,pogrebni zavod,mesare,operacione sale,...pretpostavljam da su validniji aspekti planeta u polju ili vladara polja posto je sama 8 kuca poprilicno nejasna i konfuzna...bar meni....Volela bih da cujem jos necije misljenje

Old 05-01-2011, 23:39   #26
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

Hvala cesarica ...imam jos jedno pitanje ... jedna moja drugarica ima ve u 8 polju i neki njeni bivsi momci su zavrsavali na hirurskim intervencijama dok su bili zajedno,ovaj poslednji i u zatvoru, naravno nije njenom krivicom...ali je jednom prilikom mi rekla da misli da donosi nesrecu...malo smesno zvuci,al palo mi na pamet da ta njena ve ne privlaci malo ''mutnije i opasne'' likove?

Quote:
Originally Posted by nale76 VIdi Poruku
Hmmm..to i mene jako zanima!!!!Osiguravajuca drustva,pogrebni zavod,mesare,operacione sale,...pretpostavljam da su validniji aspekti planeta u polju ili vladara polja posto je sama 8 kuca poprilicno nejasna i konfuzna...bar meni....Volela bih da cujem jos necije misljenje
Da dodam jos i groblja i ustanove koje su na neki nacin vezane za smrt... al ta 8 kuca vlada i tudjem novcem,pa moze biti i neka ta simbolika,zar ne?

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 21:10..
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-01-2011, 23:46   #27
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

@ Dunja

Privlaci, moja je isto tu. Uvek su mi prilazili ti sa druge strane, svi koji zive na ivici, balansiraju, igraju se zivotom, hazarderi, lukavi, opasni likovi. Mala anegdota. Cak se desavalo da me nepoznati likovi zaustavljaju na ulici, kao izasli su na vikend. U celoj diskoteci desavalo se da bas mene startuje onaj sto je ubio svoju devojku itd. Psihopata. Inace, paradoksalno, nikada nisam dozivela nista incidentno. Nemam nista protiv privrednog kriminala, protiv sposobnih i domisljatih tipova koji prkose zivotu a ovi gore nabrojani su mi bili vidljivi poput magle.

@Nale, osmo polje vezujem za sve bolesne situacije, gledala sam odredjene karte gde je vladar tu, pocetak veze u komatoznom stanju i sl.

Old 05-01-2011, 23:55   #28
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

@cesarica: negde sam procitala da ve u 8 daje srecu osobi cija je natalna ... tako da prakticno si ti spasena a ostali u nevolji.

Old 05-01-2011, 23:58   #29
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Quote:
kako mislis rakic? a on je u skorpiji, a to se vezuje za tamne nijanse, a kako su mu aspekti sa planetama u zamljanim znacima( devica i jarac) eto ti opet ono da bude cist, uredan, sto manje napadan i naravno 2 do 3 max boja na sebi,a nijanse od crne do bijele
al eto mozda i to
Ja sam gledala tvoju 12 njegovu 6-u po derivatnim. Pocinje u Blizan. ali se vecinom nalazi u Raku. Kako Mo pravi trigone sa Ne i Ju u Jarcu moguce da ce prevagnuti zemljani tonovi.

Old 05-01-2011, 23:58   #30
donalea
Druid

donalea je offline
Registrovan: Apr 2010
donalea će postati poznat uskoro
Standardno

moja sestra ima vladara VII-Ma u VIII,upoznala je muza u gradu,tj nekom klubu,ne secam se vise bas tacno,davno je bilo,inace joj je bio aj da kazem komsija,jer su blizu ziveli
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules