ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-08-2015, 15:25   #16
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Devojcica VIdi Poruku
Hahaha, moram da se nasmejem i priupitam da li je muskarcu kao takvom ikada PREVISE eksperimentisanja?

Ali da, salu na stranu, slazem se da on ovde ima vise signala da je tesko uhvatljiv i promiskuitetan je kao sto rekoh.
Pa ako je vodolijanski tip, koji ne brine za polove, onda eksperimentu nikad kraja
Submit to Digg   Neko prokletstvo, sudbina, sta li je... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-08-2015, 14:32   #17
Indila
Početnik

Indila je offline
Registrovan: Aug 2015
Indila je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Devojcica VIdi Poruku
Indila, ne znam da li je sad ovo u okviru teme ali ovaj tip je sklon paralelnim vezama i prevari. Mislim da tezi slobodi sto ne iskljucuje ljubav, ali nemoj da budes baza i sigurna luka ako je vec sklon promiskuitetu
Draga devojcice, u potunosti imas pravo..ja sve to znam ..i da je sklon paralelnim vezama, i da se tesko skrasi, ali ja njega prosto naprosto volim... imam utisak da imamo nekakav bolestan odnos, sta znam...vi se bolje razumete u tranzite i aspekte...

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
I zašto da ne bude "mirna i sigurna luka"? nego treba da bude nemirna, burna luka, i da živi zarad lažnog mira u nekom lažnom braku, sa osobom koja nikada nije imala na papiru brak, jer je tak ČISTA?
Slazem se i sa tobom Elza...ja sam svesna uloge koju preuzimam ako udjem u brak sa njim...

Jao ljudi pomagajte, ocu da svisnam

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Nadalje, njegova Ve 120 Ur i vladar VIII je Me 0 So u Vodoliji- previše eksperimentiše za muškarca, iščačkaj ti malo zašto se on razveo

Potom, Venera se kupa između Plutona i Marsa, nevažno je kuda troši strasti bitno je samo da ih troši i Mo se kupa između Ur i Ne- odnos sa majkom je konfuzan, neuredan i onda se psihološki manifestuje na njegov način doživljavanja stvari.
hahahahahhaha slatko si me nasmejao....ahahahah genije Razveo se, kako sam cula, jer mu je ogranicavala slobodu, prevrtala po telefonu i slicno..tipicno za vodolije... Inace on i ja se znamo vvec 15 godina, bili smo u vezi kao klinci, zivi u naselju pored, i uvek je bio takav sarlatan ..

njegov natal:http://i62.tinypic.com/mkvqqd.gif

Last edited by Vojvotkinja; 24-08-2015 at 09:55..

Old 19-08-2015, 15:31   #18
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=Indila;484816][QUOTE=noddy;484539]
Nadalje, njegova Ve 120 Ur i vladar VIII je Me 0 So u Vodoliji- previše eksperimentiše za muškarca, iščačkaj ti malo zašto se on razveo

Potom, Venera se kupa između Plutona i Marsa, nevažno je kuda troši strasti bitno je samo da ih troši i Mo se kupa između Ur i Ne- odnos sa majkom je konfuzan, neuredan i onda se psihološki manifestuje na njegov način doživljavanja stvari.
Quote:

hahahahahhaha slatko si me nasmejao....ahahahah genije Razveo se, kako sam cula, jer mu je ogranicavala slobodu, prevrtala po telefonu i slicno..tipicno za vodolije... Inace on i ja se znamo vvec 15 godina, bili smo u vezi kao klinci, zivi u naselju pored, i uvek je bio takav sarlatan ..
Vjeruj ti meni da se ljudi ne razvode zbog toga sto im bracni partner tumara po telefonu.
Radio sam dugo razvode u advokaturi i astroloski pogledao mnogo horoskope, uvijek ima neka pozadina koja je poznata samo bracnim partnerima, sada vec bivsim i tako to i treba, to su intimne stvari, nego sad zalazim vise astroloski u razlog, sto je mozda i prekoracenje u privatni zivot, ali samo iznijeh neke empirijske cinjenice.

Old 19-08-2015, 15:59   #19
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=noddy;484819][QUOTE=Indila;484816]
Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku

Vjeruj ti meni da se ljudi ne razvode zbog toga sto im bracni partner tumara po telefonu.
Ma verujem sve...al verujte i vi meni da mi je mnogo tesko da presecem neke stvari

Old 19-08-2015, 16:55   #20
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Indila VIdi Poruku
al verujte i vi meni da mi je mnogo tesko da presecem neke stvari
Ja sam "presekla", pa sam se [email protected]!
Misliš da je bolje živeti nenasmejan, nego imati motiv kroz život, pa šta i ako je švaler? Bolji je, nego neki seronja, koji će da tupi o moralu, takvi su najgori! Oni crnjaci koji ne smeju da popiju neku, i odmah se hvataju za to kako su drugi alkosi, a oni čedni i pošteni...

i žene iste takve koje morališu, u sebi kriju veću prljavštinu, pa mogu da se kupaju 100x na dan u svetoj vodici. E zato je moj post upućen takvima, i na takav način.

Koga bre lažu...

I prestani da morališeš sebi, jer niko sem tebe neće patiti! Koliko bre njih ima jedan moral za sebe, a drugi za drugeŠ Pa kad se njima desi, desilo se, ništa strašno. A kad se tebi desi, onda svi pametuju, šta je ispravno! pa šta je ispravno? ne znaju ni sami..

Last edited by elza; 19-08-2015 at 17:23..

Old 19-08-2015, 17:15   #21
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

[QUOTE=Indila;484822][QUOTE=noddy;484819]
Quote:
Originally Posted by Indila VIdi Poruku

Ma verujem sve...al verujte i vi meni da mi je mnogo tesko da presecem neke stvari
Ma sve ti mi verujemo.
Ali verujws li ti sebi da ces ga zaist kao takvog prihvatiti. Da ne planiras da ga menjas. Niti da se nadas da ve se pored tebe i zarad tebe promeniti. I da ti te njegove osobine nece smetati. Da ces sa tim moci da zivis.

Ako je samo jedan odgovor koji nije DA, patices...
Ako su svi odgovori DA, samo napred i uzivaj

Jer nije rec o njemu, vec o tebi. Nije vazno kakav je on, vec kakva si ti.
Sta tebi treba, sta ces dobiti, i sta sa tim sto dobijes....

P.S. Nisam ti otvarala kartu. Ovo sam pisala na osnovu slicnog svog iskustva.

Ali sta je zivot ako ne probas. Pa makar i patila. Sta je tri godine patnje nakon godinu dana srece

Old 19-08-2015, 18:38   #22
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Ja sam "presekla", pa sam se [email protected]!
Misliš da je bolje živeti nenasmejan, nego imati motiv kroz život, pa šta i ako je švaler?
Toga se i bojim , da ne presecem, pa da bude posle " kuku Majko"...Ja se povrsno razumem u atrologiju, ali vidim i sama da ima skolnost ka svaleraciji, promiskuitetu, odavanju porocima generalno... mene je samo zanimalo kako se mi astroloski slazemo, jer mi Jupiter tranzitira sedmom kucom , 5. septembra "leze" na moj natalni Mesec..vidim da ce biti nekih desavanja, pa rekoh bolje sa vama da se konsultujem, da se ne zaje*em

[QUOTE=mrgud78;484825][QUOTE=Indila;484822][QUOTE=noddy;484819]
Ma sve ti mi verujemo.
Ali verujws li ti sebi da ces ga zaist kao takvog prihvatiti. Da ne planiras da ga menjas. Niti da se nadas da ve se pored tebe i zarad tebe promeniti. I da ti te njegove osobine nece smetati. Da ces sa tim moci da zivis.

Ako je samo jedan odgovor koji nije DA, patices...
Ako su svi odgovori DA, samo napred i uzivaj [QUOTE]

Svaka cast! Ali zaista...to su ta pitanja koja sebi moram kroz glavu danima, nedeljama, znam da nije lako sa njim...ali znas, bez njega je teze... nisam svoja , ne smejem se..onaj osecaj kad ti neko fali jako da bi ti bila ti

Last edited by Vojvotkinja; 24-08-2015 at 09:55..

Old 19-08-2015, 18:56   #23
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Pazi sad.
Ako ti je toliko lepo. To nije za baciti. Pa makar patila.
Mnogi ljudi se ne usudjubu da budu srecni jer se plase razocarenja. Potpuno pogresno.
Uzivaj i ne zuri. Mozda te sve prodbe ha goyinu dana. Ali tih godinu dana je neprocenjivo.
Batali astrologiju dok su prisutni leptiricu. Tu ti nista pomoci nece.
zivi ljubav kad imas priliku.

Ja sam bila pod velikim pritiscima kada sam bila u vezi sa bivsim muzem. Isti razlozi kao kod tebe. Ostavila sam savrsenog verenika zarad njega i verovatno sheme. Ali kako mi je bilo lepo. Sada nakon razvoda...da me vrate dvanEst godina nazad, opet bih isto. Jer sedam godina sam volela i zivela sa voljenim bicem.
Da sam poslusala razum ( koji nisam imala) ili porodicu i prijatelje kajala bih se ceo zivot. Mislim da nikada ne bih bila potpuno srecna jer bih mislila da sam najvecu srecu iza sebe ostavila. Mrzela bih i sebe i sve oko sebe. Postala bih isfrustrirano dzangrizalo, nikadabzadovoljno.
ovako sam uzivala sedam godina. Imam decu koju sam rodila covenu kojwg sam volela.
Znaci nisam bacila sedam godina, vec sam ih sebi priustila

Odluk je samo tvoja

Old 19-08-2015, 19:04   #24
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Znaci nisam bacila sedam godina, vec sam ih sebi priustila

Odluk je samo tvoja
Razumele smo se :*

Old 19-08-2015, 20:18   #25
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

A da ne bude off evo dodatka

Ja sam sve to vreme imala stopostotnu podrsku Neptuna. Koji mi za male pare dao najkvaliteznije ruzicaste naocare (ipak je Ne ugaona planeta i vladar sedme)

Ne znam kako ti stojis sa njim. Od njega zavisi koliko ces izdrzati, odnosno koliko dugo uzivati u blagodetima neznanja

Old 19-08-2015, 20:47   #26
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Pa bravo Kad pogledaš moj natal i aspekte Venere i Neptuna , biće ti što-šta jasno :-)

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules