ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-05-2011, 19:53   #31
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Sa je već mislim krajem avgusta tu na njenoj konjukciji, meni se generalno taj deo ne sviđa. To je onaj mislim kritični mesec.
Mislim da ne razmišlja mnogo UNAPRED, iako je UR simbol toga, ali pre će biti da OSEĆA unapred.
Razmišljala sam da ne kažem STARIJEG je doneo, jer kada SA ulazi u njeno 3 polje, ona je simbol tog starijeg, ali eto dobro pa si me ispravila i te kakvom činjenicom. Marsovac znači a?
Ne znam ali mi se čini da njoj Sa neće doneti puno problema pre bi rekla brige za sutra ali od juče ...ako me razumeš !!!
Mars joj je prošle godine bio u konjukciji sa Ur i tada je počelo sve, pretpostavljam jer ona priča samo kada zagusti i tako slažem šta je bilo pre ...i tada je ona odlučila da treba se razvede samo joj je sporost spečavala da to bude odmah...

Quote:
Originally Posted by Spes VIdi Poruku
Ma nije mi to dovoljno. Pa šta ako je 29*...stepeni nisu proučeni previše.
Vladar 7. je ok jedino što se smestio na vrh 3. polja pa je to predispozicija za dva braka.

A SA kao drugi vladar 0VE...dispozitor nije loš...
Ova karta mi je teška.
I jabi rekla 2 braka, samo što ona ume da bude užas sebična pa se bojim da ovo ne pokvari ...ne mislim da je ona loša već ne vidi ništa ispred što joj je , tek kasnije...savete ne prima ni kada ih traži ...

Mislim da joj jako smeta u ) kući vladar Ma -jako je ego uvis a nema zašta ...

Karta je teška - nema akcije samo jedan kvadrat ju90pl...
Submit to Digg   Moja sestra pati ... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-05-2011, 20:03   #32
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Ima dosta vatre i vazduha kod nje,mozda je kao mladja bila sramezljiva,ali sada mislim da ona uziva u zivotu,MO joj je super,asc u lavu daje joj zavodljivost i onu zelju za sopstvenim uzivanjem,a primecujem da ni jedna planeta nije lepo postavljena ni u sedistu ni u egzeltaciji,jeste malo teska karta i meni...
btw i ja imam sestru koja je kao ona,trosi i previse,uvek u minusu,a mirno spava,totalni opozit od mene...

Old 23-04-2012, 22:43   #33
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Moja sestra se udala - bez papira opet - za mladjeg muskarca Devica.
Prosle godine u novembru se porodila -blizanci devojcica i decak. Gledam tranzite i solare sve se pokala.
Samo ja njoj brak ne vidim ni ovaj na neke duze staze....Gledajuci 7 kucu Uran -prvi muz razlaz ali i novcano nas iscrpeo ....
9 kuca drugi brak ili da gledam 8 ?
mars u 12 ...

Prvi muz -poznanastvo preko koleginice na radnom mestu -Uran vlada 6 poljem
Drugi muz -kolega sa posla , bili u tajnosti Ma u 12 isto ima Ma60 Ur

Last edited by sladjana; 23-04-2012 at 23:05..

Old 23-04-2012, 23:04   #34
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Meni nije jasno kako ona sa ovakvim vladarom 5.,ima cetvoro dece.Mora da joj je preovladao ovaj Sa kao drugi vladar 5.kuce.
A ovaj Ma ima dobre aspekte i to aplikacione,trebalo bi sve da bude o.k.,ioako je u 12.kuci.To sto je u 12.kuci mozes da tumacis time da je njima veza pocela tajno,dok je bila sa prvim muzem.A i drugi vladar 7,joj dolazu u kucu ,sto odgovara tome da se on preselio kod nje,i on ima sve dobre aspekte.Mislim da ce se njoj vise namestati situacije u zivotu u njenu korist,bez da ona prstom mrdne.

Old 23-04-2012, 23:13   #35
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Meni nije jasno kako ona sa ovakvim vladarom 5.,ima cetvoro dece.Mora da joj je preovladao ovaj Sa kao drugi vladar 5.kuce.
A ovaj Ma ima dobre aspekte i to aplikacione,trebalo bi sve da bude o.k.,ioako je u 12.kuci.To sto je u 12.kuci mozes da tumacis time da je njima veza pocela tajno,dok je bila sa prvim muzem.A i drugi vladar 7,joj dolazu u kucu ,sto odgovara tome da se on preselio kod nje,i on ima sve dobre aspekte.Mislim da ce se njoj vise namestati situacije u zivotu u njenu korist,bez da ona prstom mrdne.
Sa prvim muzem je cekala 3 godine da bi ostala trudna a sve je bilo u redu ...moguce da je to to...tj Pl ima uticaja . Cerka najstarija ima 8 godina.

I sa prvim muzem je zivela u domu moga oca , i sada je tako. Drugi isto dosao u kucu.
Cesto i ne mrda prstom - to si bas pogodila , verovatno jer ima samo jednu crvenu liniju -kvadrat pl i ju .Mozda su to deca !?

A posto je to i moja kuca, gde oni zive ima li neke nade da ce otici, stvoriti svoj dom ...jer znas da ja zivim kao podstanar vec 20 godina. Mada otac ne bi dao da ja tu zivim, nazalost mozda posle njegove smrti ....
Mada 4 kuca opet Ma ...

Old 23-04-2012, 23:19   #36
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Sa prvim muzem je cekala 3 godine da bi ostala trudna a sve je bilo u redu ...moguce da je to to...tj Pl ima uticaja . Cerka najstarija ima 8 godina.

I sa prvim muzem je zivela u domu moga oca , i sada je tako. Drugi isto dosao u kucu.
Cesto i ne mrda prstom - to si bas pogodila , verovatno jer ima samo jednu crvenu liniju -kvadrat pl i ju .Mozda su to deca !?

A posto je to i moja kuca, gde oni zive ima li neke nade da ce otici, stvoriti svoj dom ...jer znas da ja zivim kao podstanar vec 20 godina. Mada otac ne bi dao da ja tu zivim, nazalost mozda posle njegove smrti ....
Mada 4 kuca opet Ma ...
Pa do preseljenja moze doci verovatno 2014.kad joj Sa stane na Ic ,a Ur napravi opoziciju na Mo,s tim da ne verujem da ce to njoj nesto prijati ,ta promena.A sad ti da li ces tu doci,to mozda u tvojih 40 godina kad direktivna Ve napravi dobar aspekt sa Pl(vladari njene 3.i 4.).Ovo lupam sad,ne znam kako bih gledala drugacije

Old 23-04-2012, 23:27   #37
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Znachi, sestra nije bila toliko nesrecna kao shto se predstavljala. Ipak imao ko da je teshi

Old 23-04-2012, 23:30   #38
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Pa do preseljenja moze doci verovatno 2014.kad joj Sa stane na Ic ,a Ur napravi opoziciju na Mo,s tim da ne verujem da ce to njoj nesto prijati ,ta promena.A sad ti da li ces tu doci,to mozda u tvojih 40 godina kad direktivna Ve napravi dobar aspekt sa Pl(vladari njene 3.i 4.).Ovo lupam sad,ne znam kako bih gledala drugacije
Ona ne voli nikakve promene, uredjenja i slicno ...mada ima Mo u Vagi ne voli ni fine stvari, nekako malo kaska za vremenom ali zato stalno vaga, ne odlucnost joj je glavna mana. cak i njoj to smeta a mene izludjuje .

Moj zet ima nameru da kupi kucu , fali mu para sada ali kada bi moj otac hteo ovu njegovu kucu da proda ili da je bar prepise nama dvema - resile bi problem, mada sa njom bi to islo malo teze ...

ps Ja cu svoj dom imati tek kada Diret. Ve stane na Mo -prirodni dom a to ce biti 45 godini. a dotle da se udam za useljivog ili ovako da zivim ...ne verujem da cu ziveti tu

Old 23-04-2012, 23:36   #39
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

ps Ja cu svoj dom imati tek kada Diret. Ve stane na Mo -prirodni dom a to ce biti 45 godini. a dotle da se udam za useljivog ili ovako da zivim ...ne verujem da cu ziveti tu[/QUOTE]

Ali tebi u 39 godina po tvojoj karti,Ve pravi opoziciju na Sa ,pa je moguce da tad bude nesto vezano za tu pricu,jer se uklapa i sa njenom kartom.
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-04-2012, 23:45   #40
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Znachi, sestra nije bila toliko nesrecna kao shto se predstavljala. Ipak imao ko da je teshi
Mislim da je nju mucila neizvesnost jer lepo rece Ivana ona ne radi nista, ne bori se jednostavno se to tako desava oko nje...

Quote:
ps Ja cu svoj dom imati tek kada Diret. Ve stane na Mo -prirodni dom a to ce biti 45 godini. a dotle da se udam za useljivog ili ovako da zivim ...ne verujem da cu ziveti tu
Ali tebi u 39 godina po tvojoj karti,Ve pravi opoziciju na Sa ,pa je moguce da tad bude nesto vezano za tu pricu,jer se uklapa i sa njenom kartom.[/QUOTE]

Moguce ....

Interesantno je to sto su blizanci nasledili njen natal ,isto imaju ukljestene 5 i 10 kucu tj Jarca i Blizance ....

Old 06-03-2016, 11:25   #41
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Kada je Sa usao u 4 polje - tata nam se vratio u kucu zbog bolesti .
Umro je i sada se nastavlja desavanja oko kuce, uskoro i ostavinska rasprava. Kuca se pripasti njoj i meni pola-pola.
Zbog nepoverenja a mozda i moje zelje da verujem , mislim da cemo se sukobiti oko nasledstva ili ce ona biti nezadovoljna .
A mozda i opcija prodaje je bila najbolje resenje - da svaka zivi svoj zivot .
Ona se nije vencala sa sadasnjim partnerom niti ce .

Ono sto mene brine je njeno psihicko stanje. Ne radi niti trazi posao , razumem da se 4 dece i tesko ide sve , zivimo zajedno ali opsesija internetom tacnije igricama je veoma na visokom nivou .

Old 06-03-2016, 12:19   #42
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Zanimljiva karta stvarno. Po mom mišljenju, iako nema neke kvadrate i opozicije ovo baš i nije najsrećnija karta, i to pre svega iz dva razloga:
Prvo, ne volim da vidim Ve0Sa ni kod jedne ženske osobe, zato što on često donosi nezadovoljstvo ljubavnim životom, komplekse samoj osobi, ili neki nesrećan ljubavni život, često i neostvaren, a često sam viđala i da takve žene ostanu ili neudate pa čak i bez dece čime god da ta venera vlada. Znam da nije samo do toga, mislim da ne moramo o tome da tupimo, ali mi se čini da se taj obrazac ponavlja kod ovoga što sam navela, valjda taj Sa uspori veneru, umrtvi je, bude ili pasivna ili stidljiva ili se često povlači iz ljubavnih odosa i pre nego što počnu... Eventualno da simbolika ode na manji broj ljubavnih veza ili naklonost ka starijim partnerima pa onda ne bude tako strašno Ima raznih slučajeva
Ona ipak ima 4-oro dece, mislim da je tome doprineo jupiter u petoj, i samo peto u strelcu, iako je retro - dugo je čekala dete, ali je jupiter IPAK benefik pa kakav god da je Plus, žena je rak, njima je to dosta bitno.
Druga stvar koja mi se ne dopada je ova konjukcija Mo0Ur. Posebno u njenom slučaju, jer je žensko, pa su joj i Ve i Mo u konjukciji sa dva malefika koji joj samo mogu doneti nestabilnost, nestabilan psihički ili emotivni život generalno... Čak mislim da je odlično što se nije udala i da će pre naći sreću u nekoj vanbračnoj zajednici nego u zvaničnoj

Ovo je jako dobra vežba, mislim da bismo svi mogli da nešto tu i naučimo
Pokušavam da skontam što je ona tako pasivna, možda je trenutno nešto depresivna pa joj je lakše da blene u komp nego da traži posao... Ovo sad lupam, nema veze sa astrologijom, možda je ženi naišao neki teži period...

Hvala za kartu Slađo :* Taman da vežbamo

Old 06-03-2016, 12:29   #43
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Nju je izgleda Bog pogledao cim ima 4 deteta...Pusti je,neka je,ima pravo bogatstvo i kada bude morala-radice...

Old 06-03-2016, 12:54   #44
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Meni je zanimljiv skorašnji ulazak Ur u 9p,mislim da će se njeno gledište života iz korena promeniti,u kom pravcu će to biti,čućemo

Old 06-03-2016, 12:57   #45
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

nisam citala komentare iznad tako da izvnite ako se ponavljam ali evo da napisem sta sam ja videla.

uglavnom ljudi sa vodolijom u 7. kuci a i ribama imaju mogucnost za vise brakova, odnosno raspade veza, dalje ljudi i sa So u 11. kuci, ista prica...takodje ljudi sa Mo0Ur mogu jako tesko i da udju u formalni brak, pa je to ta prica zivota udvoje bez formalnog vencanja...dalje ona ima Ve0Sa u 10. kuci, kuci Sa, pa je tu Ve jako slaba sto znaci da ona jako trpi to sto se desava i da ona preuzima teret na sebe, doduse to je u blizancima, sto moze da znaci da do prekida moze ipak doci ali da ce se slicna prica mozda jos jednom ponoviti ili se nekad ponovila ...sa blizancima je uvek nesto duplo, nazalost, ai takodje i stalno premisljanje i tesko donosenje odluka, jer oni samo razmisljaju i pricaju ali manje rade...ona ima i Mo u vagi i trudi se svim silama da taj odnos opstane, ali zbog MA u lavu je njen covek bio prvo super covek na prvi pogled, a onda zbog Ma u 12. kuci je doslo do promena, i on je sad mnogo slabilji nego sto je bio na pocetku...tvoja sestra ima i So u raku pa joj je porodica na prvom mestu, ali pogledaj da je So blizu JMC sto moze bas da znaci da ona zrtvuje sebe zbog porodice a isto tako je to So i njen muz, tj. partner, koji je u 11. kuci pa kao da nije tu, a takodje u raku, pa on i ne zeli porodicu jer je kod JMC, znaci to je nesto sto nam nosi gubitke... a moze doneti i karmicki brak pa je plus sa Sa0Ve njoj ta karma jos pojacana... ja mislim da zbog ovog SMC u jarcu i 5. kuci ce ona sama morati da ocuva tu decu u nekom smislu i ona sama ce morati da ih vaspita a i stici ce svoje samopouzdanje ako se okrene sebi i svojim mogucnostima... Mo0ur donosi i to da zena moze biti samohrana majka i da ona radi sve na svoj nacin....ja mislim da je na njoj da odluci da li to hoce da trpi i ostane sa njim, i onda zivi tog So sa jmc ili ce pak da prekine i krene ka smc u jarcu, sto nimalo nije lak izbor njoj za napraviti, dodatno sto ima Mo u vagi i Ur u vagi koji uvek donese raskid ili razvod, to moze povrediti njenog Mo i njoj to jako tesko pada...to sto ce se prividna zajednica raspasti...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules