ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-09-2010, 20:02   #16
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by bela VIdi Poruku
hajde da probam malo da pomognem.
prvo sto sam trazila je kontakt venere i saturna koji je cest u ovakvim pricama.kazu da je to jedan od najbolnijih ,posebno u zenskom horoskopu.u teoriji on donosi neuspeh u braku a kao posledica toga javlja se strah i razocarenje kao i ogorcenost.ukazuje na komplikovani odnos isa ocem,kao sto je ovde slucaj.jos sam negde procitala da ovaj aspekt pravi velike komplikacije kad je seksualni zivot u pitanju.

isto tako i kontakt mesec sa saturnom ukazuje na emocionalne teskoce cak i kad je dobar.kazu da te osobe,ako su zene u pitanju ,nose genetiku svojih majki.

onda jos nesto iz karmicke,kazu da mars u 12.polju u zenskom horoskopu govori o tome da je u proslom zivotu bila muskarac i da je verovatno bila losa pa u ovom zivotu mora jedan deo svog zivota propatiti da bi otplatila karmu.
eto,probala sam i nadam se da sam bar malo uspela a veruj mi da znam kako je tvojoj sestri jer i ja zivim u jako losem braku i znam koliko je to tesko.
da u pravi si, ja na to nisam obratila pažnju ...kod nje je u konjukcij ve i Sa i to u Blizancima !?
Kod tebe je Sa u Lavu prilično je sve nezgodno...
Moji roditelji su razvedeni i moja sestra ne bi želela da prolazo kod isto jako je osetljiva po tom pitanju ...mene isto to pogađa ali malo sam jača i nekako sam se prilagodila...
Submit to Digg   Moja sestra pati ... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-10-2010, 13:52   #17
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Odlicno primeceno za Ma u 12, kazu tezak karmicki dug, osoba je bila agresor u proslom zivotu a i sam dispozitor braka, Ve u konjukciji sa Saturnom pokazuje neminovnost odnosa, Iako dobar odnos malefik hladi ali u trezvenom, racionalnom smislu jer nije napadnut a i pozitivizmom ga boje Blizanci. Ona vidi sve ali ostaje jer voli. Mo0Ur je opasan po psihu, daje nesmiren karakter, emocionalnu nestabilnost iako Mo u Vagi nije previse potentan Ur ga budi i zahteva konstantnu skoncentrisanost. Upravo lepi aspekti teraju na ostanak, kvadrati i opozicije su inicijative, kapisle koje guraju na bolje i podsticu aktivitet. Ovde toga nema.

Old 01-10-2010, 20:01   #18
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Pozicija Kirona u Ovnu pokazuje "zakopane" rane i to one duboke...a to što je u 8 kuci samo potvrdjuje ...

Old 01-10-2010, 21:33   #19
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

Sladjana -Sreca u nesreci je ta sto je tvoja sestra pozitivna pomirljiva tako je kako je i sto od svega trazi i usvaja onu lepsu stranu zivota. .Tesko joj je ali mislim da je njoj tesko da napravi rez i da ce ona ostati da zivi u tom braku .

Old 02-10-2010, 14:36   #20
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
Sladjana -Sreca u nesreci je ta sto je tvoja sestra pozitivna pomirljiva tako je kako je i sto od svega trazi i usvaja onu lepsu stranu zivota. .Tesko joj je ali mislim da je njoj tesko da napravi rez i da ce ona ostati da zivi u tom braku .
da baš tako, ja lično mislim da nije srećna u tom braku niti da je moj zet dobar , mislim da je ne zalužuje ali ne mešam se ...jer i ja ću se udati i ne bi volela da neko umesto mene bira?!

Ja želim da radi sve što želi i što nju čini srećnom!!!
Veoma brinem jer znam da joj je teško ali sama će odlučiti...
Hvala puno , pogodila si je!!!

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Bilo je problema pri začeću ili porodu ili općenito sa djecom?
Ja sam još uvek pod brigom oko sestre jer mi je otkrila neke stvari o poslednjih par meseci kako živi u braku tj nema tu ni sex-a već neko određeno vreme, jednostavno on beži od nje čim padne mrak /da nekažem prešao u drugu sobu !!!
Ja nisam u braku i sve su to osponi i padovi ali ovo je sad valjda previšem poznavajući svoju sestru.
Bilo je problema sa začećem, 3 godine nisu mogli da imaju dece a bilo je sve ok .

Da li joj sledi drugi brak jer ona je sada jako ljuta, razočarana itd
Drugi brak u kuci 9 počinje u Ovnu i to mi se ni malo ne dopada Vladar Mars U XII kuci u Lavu još gore nego sad ?! ILi zbog ponosa sama ?!

Otvorila sam sestrin solar i neću ga postavljati ovde jer nisam sigurna da li je to ispravno ali imam jedno pitanje.
Kroz njeno VII u natalu u solaru je V polje i u njemu Kiron retro , da li je to njena slaba tačka ove godine njen brak prvenstveno ?! može pomoć

Od juče se svašta odigralo , moj zet se iselio iz kuce i napustio moju sestru i to na neki čudan način i otišao kod svojih ...zvao je na mobilni i rekao da se neiznenadi jer kad se ona vrati iz prodavnice on će da ode ?!
Kakav je to čovek koji ode tako i decu ne sačeka da se pozdravi ?! užas
Znam da ovo nema veze sa astrologijom ali ...

Pošto je ovo moja sestra ajde da probam pa se nadovežite da vežbam sebe ...
Što šta se odigralo ali sada unazad kada pogledam ima u ovom braku i moje sestre krivice i to velike. Malo sam razočarana u nju, povodom nekih stvari koje je krila a predstavila ih malo drugačije. Mada ona i ja nismo bliske više kao pre, ti traje od kad se udala ....
Ja sam u njenoj karti predstavljena 3 kućom kao sestra mladja a ona je U vagi ili 11 mada kada pogledam to bi bilo da sam starija?!
Vladar Ve je u Blizancima ve0sa ...

evo natalne : http://i52.tinypic.com/15qq1le.gif

Last edited by Vojvotkinja; 20-11-2010 at 16:54..

Old 30-05-2011, 18:32   #21
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Svašta se desilo, lepo ...pronašla je novog čoveka koji ju je prihvatio sa dvoje dece i žive u kući našeg oca, opet !!! Kažem opet ...
Sada je moja sestra trudna po treći put , u početku nisam bila oduševljena jer je pre toga ostala bez posla ...termin joj je januar 2012 godine.

Za treće dete se gleda IX kuća ...natal je tu :http://i52.tinypic.com/15qq1le.gif

1 dete - devojčica- Strelac/Škorpija .... V kuca u Strelcu , vladar u V u jarcu (morali su da je porode 20 dana ranije , bila bi Jarac ...) tu je JU90PL
2 dete- dečak -riba/Škorpija ... VII kuca u Vodoliji , uran u vagi ????

3 dete - ? IX kuća Ovan, Mars vladar u Lavu - biće dečak !?

VII kuca potvrđuje njeno doživljavanje braka kao slobodu, bez potpisa ikakvog i obaveza u smislu da je neko na išta tera...
A ako gledam IX kucu kao drugi brak ja tu ne vidim išta ok, MArs je u XII kući - opet neka karma...bojim se da ponovo pravi sličnu grešku...mada sadašnji zet radi, ne pije ...

Old 30-05-2011, 18:56   #22
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Ok. A kada se razvela? Ili je proces u toku? Pretpostavljam da je SA ka UR istovremeno doneo nekog starijeg ili samo razvedenog i nejnu rastavu..

Old 30-05-2011, 19:04   #23
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Ok. A kada se razvela? Ili je proces u toku? Pretpostavljam da je SA ka UR istovremeno doneo nekog starijeg ili samo razvedenog i nejnu rastavu..
Nisu se venčavali , samo se bivši zet odselio iz kuće oktobra 2010 godine a nov se uselio oko Nove godine , mada ono što je mene veoma iznenadilo je to što je sebe ona predstavaljala kao žrtvu 100% a preskočila da je u vezi sa sadašnjim bila od avgusta meseca...
Ona i ja nikada se nećemo razumeti , nažalost .

Sa na Pl joj je doneo razvod a i mlađeg ...
Mada trudnoću rekla bi Sa0Mo ?!

Old 30-05-2011, 19:09   #24
ochajna domacica
Mag

Standardno

Pa dobro, da je ne bi osuđivali. I dok nije bila sigurna. A i MO joj ima lepe aspekte, pa i UR ovde iznenada, nemoj si iznenađena Šta bih dala taj MO0UR, ima ga moja mama u Raku i 12.

Old 30-05-2011, 19:09   #25
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Sladjo,jako mi je drago sto je tvoja sestra opet zasnovala brak,dom,ona je racica i to voli...
Skoro sam procitala da se uz 7 kucu za opis muzeva gleda i progresije SO,pr.prvi ako je pretstavljen MA,drugi je ME,pa eto ja bi rekla da je mladji ili mladolik,putuje cesto...eto mozda sam se nalupetala,ali samo sam htela da doprinesem sa necim novim sto sam saznala,,,

Old 30-05-2011, 19:19   #26
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Pa dobro, da je ne bi osuđivali. I dok nije bila sigurna. A i MO joj ima lepe aspekte, pa i UR ovde iznenada, nemoj si iznenađena Šta bih dala taj MO0UR, ima ga moja mama u Raku i 12.
I ja bi nekada bila ona jer ni o čemu ne razmišlja unapred ili bar tako deluje .
Tokom leta/jeseni biće SA0UR ?!

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Sladjo,jako mi je drago sto je tvoja sestra opet zasnovala brak,dom,ona je racica i to voli...
Skoro sam procitala da se uz 7 kucu za opis muzeva gleda i progresije SO,pr.prvi ako je pretstavljen MA,drugi je ME,pa eto ja bi rekla da je mladji ili mladolik,putuje cesto...eto mozda sam se nalupetala,ali samo sam htela da doprinesem sa necim novim sto sam saznala,,,

Da ona voli porodicu, kao i svaki Rak , pogotovo V kuća počinje u Strelcu ali zauzima je posle Jarac-važna joj deca ali ipak voli sebe najviše jer se često svađa sa svima, upada u dugove, stalno duguje za dažbine i slično ...
A ja sam večiti brigista o svemu , pa joj zavidim a i brinem jer nema posao..

Da da da mlađi je od nje 8 godina , ne mogu baš da skontam šta je horoskopu jer je na granici dva znaka!

hvala ti , pozzz
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-05-2011, 19:21   #27
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Slađana , imam i ja sestru sličnu tvojoj.

Uzgred, ima li neko astro objašnjenje za ovako pasivnog muža iz natala Slađanine sestre?
I za razvod prvog braka?

Old 30-05-2011, 19:37   #28
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Spes VIdi Poruku
Slađana , imam i ja sestru sličnu tvojoj.

Uzgred, ima li neko astro objašnjenje za ovako pasivnog muža iz natala Slađanine sestre?
I za razvod prvog braka?
Sama VII u Vodoliji na 29 stepenu , kao po der, kućama. kao i konjukcija VE i SA u 10 kući a i Mars u 12 - neki kažu karma...
Ima na početku dosta postova od Bele , lepo je objasnila . A kakva je tvoja sestra ?

Mada ja nikako ne vidim ovaj 2 brak da će biti bolji IX u Ovan vladari MA u 12 ili PL u II - pre bi rekla Pl jer su radili zajedno ...

Koji tranziti donose porođaj ?

Old 30-05-2011, 19:41   #29
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
I ja bi nekada bila ona jer ni o čemu ne razmišlja unapred ili bar tako deluje .
Tokom leta/jeseni biće SA0UR ?!

Da da da mlađi je od nje 8 godina , ne mogu baš da skontam šta je horoskopu jer je na granici dva znaka!

hvala ti , pozzz
Sa je već mislim krajem avgusta tu na njenoj konjukciji, meni se generalno taj deo ne sviđa. To je onaj mislim kritični mesec.
Mislim da ne razmišlja mnogo UNAPRED, iako je UR simbol toga, ali pre će biti da OSEĆA unapred.
Razmišljala sam da ne kažem STARIJEG je doneo, jer kada SA ulazi u njeno 3 polje, ona je simbol tog starijeg, ali eto dobro pa si me ispravila i te kakvom činjenicom. Marsovac znači a?

Old 30-05-2011, 19:48   #30
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Sama VII u Vodoliji na 29 stepenu , kao po der, kućama. kao i konjukcija VE i SA u 10 kući a i Mars u 12 - neki kažu karma...
Ima na početku dosta postova od Bele , lepo je objasnila . A kakva je tvoja sestra ?

Mada ja nikako ne vidim ovaj 2 brak da će biti bolji IX u Ovan vladari MA u 12 ili PL u II - pre bi rekla Pl jer su radili zajedno ...

Koji tranziti donose porođaj ?
Ma nije mi to dovoljno. Pa šta ako je 29*...stepeni nisu proučeni previše.
Vladar 7. je ok jedino što se smestio na vrh 3. polja pa je to predispozicija za dva braka.

A SA kao drugi vladar 0VE...dispozitor nije loš...
Ova karta mi je teška.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules