ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-08-2013, 17:59   #16
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Aldebaran (joj kako ti je tezak nick za zapamtiti ), ne znam ni ja..i da krajni dispozitor ostaje isti Hvala ti puno sto kuckas na ovoj temi, divna si Zapravo hvala svima vama koji kuckate i dajete svoje misljenje, sve ste divne.

A sada pitanja ko zna nek mi odgovori.

Kako se gleda u natalu pomoc rodjake?
Kako da odredim sta sam ja u njenom natalu IC ili MC?
Kako se gleda zanimanje u natalu? Da li moze sa bar 80% sigurnosti da se proceni ko se cime bavi kroz natal?

Ako se seim jos kojeg pitanja, odmah cu napisem
Submit to Digg   Moja cerka Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-08-2013, 18:09   #17
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Aldebaran (joj kako ti je tezak nick za zapamtiti ), ne znam ni ja..i da krajni dispozitor ostaje isti Hvala ti puno sto kuckas na ovoj temi, divna si Zapravo hvala svima vama koji kuckate i dajete svoje misljenje, sve ste divne.

A sada pitanja ko zna nek mi odgovori.

Kako se gleda u natalu pomoc rodjake?
Kako da odredim sta sam ja u njenom natalu IC ili MC?
Kako se gleda zanimanje u natalu? Da li moze sa bar 80% sigurnosti da se proceni ko se cime bavi kroz natal?

Ako se seim jos kojeg pitanja, odmah cu napisem
Sreća pa mi ne moraš ime pamtiti, tek onda bi bio problem...hahahahahahahaha...

Onaj ko zna vidi puno u natalu...a ja to nisam, pa ćeš za ove odgovore pričekati nekog drugog...

Old 11-08-2013, 18:19   #18
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Jako je osetljiva, dosta toga drži za sebe, mislim da će u životu nositi tešku tajnu na duši Mo180Sa90Ma, 8 i 12 kuća uključene (tajne) - može da bude jako opasno po nju kada pukne.

Razmisli dobro da li treba da je šalješ u Ameriku, ne želiš da se njoj nešto loše dogodi. Mars je aflikovan u 12 kući može da znači silovanje u dalekoj zemlji, prekookeanskoj što simboliše 12 kuća. To se može dogoditi i da ti to nikada ne saznaš, ja mislim da je to nešto što bi ona sakrila i još više se povukla u sebe. Ona ipak treba da otputuje jako daleko na drugi kontinent, ne znam je li već otišla? Ako jeste onda moja greška, nisam pažljivo sve čitala, ali poenta je bitna. Za svaki slučaj ako ode nateraj je da nosi suzavac i skakavac.

Dvanaesta kuća (karma) uvek dođe po svoje kao i Saturn. Njoj je retro tako da će se uvek vraćati na nešto.

Ne bih rekla da je iskopleksirala zbog finansija ali je baš prava štedljivica koja će u životu možda prosečno zarađivati, u smislu biće njoj dovoljno i dosta, ali ona nikada do kraja neće biti zadovoljna.

Umetnost ili arhitektura neka sama izabere mislim da neće pogrešiti.
Dobro postavljen So i Ju iz toga treba da izvuče maksimum.

Old 11-08-2013, 18:24   #19
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Aldebaran, sada sam pogledala tvoj natal, merkur u blizancima (wow - obozavam merkur u blizancima), nije ni cudo sto si izabrala takav nick.

Posto sam sada opsednuta 10 -om kucom, reci mi da li je tvoja karijera vezana za neki porodican biznis?I sa devetom u ovnu, a mars u svom sedistu, sta si studirala ako nije tajna?

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
Jako je osetljiva, dosta toga drži za sebe, mislim da će u životu nositi tešku tajnu na duši Mo180Sa90Ma, 8 i 12 kuća uključene (tajne) - može da bude jako opasno po nju kada pukne.

Razmisli dobro da li treba da je šalješ u Ameriku, ne želiš da se njoj nešto loše dogodi. Mars je aflikovan u 12 kući može da znači silovanje u dalekoj zemlji, prekookeanskoj što simboliše 12 kuća. To se može dogoditi i da ti to nikada ne saznaš, ja mislim da je to nešto što bi ona sakrila i još više se povukla u sebe. Ona ipak treba da otputuje jako daleko na drugi kontinent, ne znam je li već otišla? Ako jeste onda moja greška, nisam pažljivo sve čitala, ali poenta je bitna. Za svaki slučaj ako ode nateraj je da nosi suzavac i skakavac.

Dvanaesta kuća (karma) uvek dođe po svoje kao i Saturn. Njoj je retro tako da će se uvek vraćati na nešto.

Ne bih rekla da je iskopleksirala zbog finansija ali je baš prava štedljivica koja će u životu možda prosečno zarađivati, u smislu biće njoj dovoljno i dosta, ali ona nikada do kraja neće biti zadovoljna.

Umetnost ili arhitektura neka sama izabere mislim da neće pogrešiti.
Dobro postavljen So i Ju iz toga treba da izvuče maksimum.
Iju, preplasi me zeno.. gutam knedle.

Ona je vec u Americi, vraca se 29 avgusta, kraj u kom zivi moja rodjaka je siguran, to je mali gradic u drzavi NJ, gde stalno kruze policijska kola (tako mi rece ona preko skype). U tom gradicu nikad nije bilo neko ubistvo, a gradic je nastao 1886, niti silovanja..itd To je bogat kraj, gde najjeftinija kuca kosta preko 2.000.000 dolara i sve je jako dobro cuvano i organizovano.
A tajne, svako ima neku tajnu, pa evo meni puna 12-a (pluton bas bas u 12-0j) pa me niko nije silovao i nista mi se lose nije desilo, a i nemam neke tajne, duduse nemam ni T kvadrat.

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 14:46..

Old 11-08-2013, 18:51   #20
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Quote:
Aldebaran, sada sam pogledala tvoj natal, merkur u blizancima (wow - obozavam merkur u blizancima), nije ni cudo sto si izabrala takav nick.

Posto sam sada opsednuta 10 -om kucom, reci mi da li je tvoja karijera vezana za neki porodican biznis?I sa devetom u ovnu, a mars u svom sedistu, sta si studirala ako nije tajna?
Za nick se nisam dvoumila zbog So, a ime ipak nisam mogla birati...

Nisam nikada bila vezana za porodični posao, u zadnjih par mjeseci kao dodatni je bilo nešto s bratom, u junu smo trebali otvoriti i firmu, ali je to odgođeno zbog nekih drugih dešavanja, možda se sada pokrene nešto po tom pitanju, jer nije potrebno vrijeme za takav posao ali donosi dobit, to bi bilo kao "usput"...

Studirala sam ekonomiju, matematika mi je uvijek išla bolje od onih predmeta koji se uče "napamet"...zato mi i astrologija slabo ide, jer neke stvari treba baš sjesti i učiti, a meni to ide samo kroz primjere, tako mi ostane u glavi... ...onu tabelu, mislim da nikada neću savladati, osim kroz primjere što ostaje u glavi...hahahahahahahaha...

Old 11-08-2013, 19:00   #21
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:

Sto se tice konjukcije saunca sa plutonom, kad je imala dve ipo godine i u direkcijama sunce doslo na nat. plutona, bukvalno smo joj se u jednom trenutku borili za zivot (dobila je bila jaku upalu pluca sa stomacnim virusom) i to se jako odrazilo na njen organizam, kad je usla u bolnicu imala je 17 kg, posle tri nedelje kad je izasla imala je samo 9 kg, jedva je bila na nogice stala koliko je bila iznemogla. Ali to je iza nas, bilo i proslo
Sto se tice njene karijere, ja ne bih brinula, em So na MC -u, em vladar 10 na Asc a vladar Asc u sedistu, 0 Asc, ona je jaka licnost koja ce se izboriti za sebe. Ona je i vredan radnik, So 120 Sa.
Potrebno joj je, i mislim da ce i uspeti u tome, da se bavi poslom gde ima slobodu, gde ce joj ideje slobodno teci, gde nece trpeti nadzor.

Ovo gore sam citirala jer joj je sa dve godine direktivni Mo, koji joj vlada sestom kucom usao u egzaktan aspekt u tom T-kvadratu.

Pokusaj da vidis da li se seca toga, mogao je biti traumatican dogadjaj, boravak u bolnici, izolacija.
Pokusaj da vidis na sta se konkretno odnosi, od cega je nastao taj bol koji nosi, strahovi koje krije. Razgovaraj s njom, ja bih ti savetovala.

Old 11-08-2013, 19:01   #22
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Imam drugaricu sa jako slicnom kartom ko sto je tvoja, ali drugi raspored kuca, ona je zavrsila fotografiju na primenjenom, ali verbalno inteligentniju osobu od nje nisam upoznala. To je takva igra reci, da sam ja odusevljena i neverovatno koliko brzo misli u sekundi smisli odgovor. Doduse njoj su merkur i sunce u trecoj kuci.
A ova moja rodjaka o kojoj sam ovde vec pisala, isto ko ti ima merkur i sunce u blizancima, u 10-oj kuci, isto jako inteligentna ali za matematiku i ko ti zavrsila je ekonomiju, a posle i doktorila iz te oblasti.

Old 11-08-2013, 19:07   #23
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Quote:
Imam drugaricu sa jako slicnom kartom ko sto je tvoja, ali drugi raspored kuca, ona je zavrsila fotografiju na primenjenom, ali verbalno inteligentniju osobu od nje nisam upoznala. To je takva igra reci, da sam ja odusevljena i neverovatno koliko brzo misli u sekundi smisli odgovor. Doduse njoj su merkur i sunce u trecoj kuci.
A ova moja rodjaka o kojoj sam ovde vec pisala, isto ko ti ima merkur i sunce u blizancima, u 10-oj kuci, isto jako inteligentna ali za matematiku i ko ti zavrsila je ekonomiju, a posle i doktorila iz te oblasti.
ihhhhh...blago njima...a jesu li i one plavuše?... ...možda ima nade i za mene ako jesu...hahahahahahahahah...

Old 11-08-2013, 19:13   #24
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
Sto se tice njene karijere, ja ne bih brinula, em So na MC -u, em vladar 10 na Asc a vladar Asc u sedistu, 0 Asc, ona je jaka licnost koja ce se izboriti za sebe.
Potrebno joj je, i mislim da ce i uspeti u tome, da se bavi poslom gde ima slobodu, gde ce joj ideje slobodno teci, gde nece trpeti nadzor.

Ovo gore sam citirala jer joj je sa dve godine direktivni Mo, koji joj vlada sestom kucom usao u egzaktan aspekt u tom T-kvadratu.

Pokusaj da vidis da li se seca toga, mogao je biti traumatican dogadjaj, boravak u bolnici, izolacija.
Pokusaj da vidis na sta se konkretno odnosi, od cega je nastao taj bol koji nosi, strahovi koje krije. Razgovaraj s njom, ja bih ti savetovala.
Ibis, ovo podebljano ko da ona govori iz tebe. Bas tako ona razmislja, zeli karijeru gde nece biti vezana sa radnim vremenom od 9 do 17, gde ce imati slobodu..itd

Ne seca se boravka u bolnici, bila je mala, bar se ne seca na svesnom nivou. Ona je sa mnom jako otvorena i sa mojim drugaricama, ali je sa svojim drustvom jako zatvorena i nista bukvalno nista ne deli sa njima. Cudna je po pitanju toga, pre ce meni reci, nego drugaricama, mada iskreno, do sada nije ni uspela da ostvari pravo prijateljstvo sa nekom devojcicom, sve su to povrsna prijateljstva. Deca se vise ne druze ko mi kad smo bili mali. Ja znam da za sada ona nema nista sto krije, ali sta donosi suttra ne znam. A vec jako puno razgovaram sa njom o svemu i svacemu, ne mogu se ni setiti koliko je puta ona meni dala neki savet koji je stvarnbo bio odlican. Moje drugarice je zovu "Nas psiholog" posto nam deli savete
U svakom slucaju poslusacu te, i naravno nastaviti da puno puno pricam sa njom o svemu. Nikad joj nista nisam sakrila ili je slagala, i za moja neka dela sa kojima se ne mogu pohvaliti, ona zna ...idem onom logikom, ako hoces iskrenost i poverenje to moras i pruziti...

Quote:
Originally Posted by aldebaran VIdi Poruku
ihhhhh...blago njima...a jesu li i one plavuše?... ...možda ima nade i za mene ako jesu...hahahahahahahahah...

Ja sam plavusa
Ova prva, menja boju kose ko tinejdzerka na svakih 10 dana
A rodjaka je natural look, sve prirodno, pa i smedja kosa

Ima nade za tebe...ipak svi vole plavuse

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 14:47..

Old 11-08-2013, 19:24   #25
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Quote:
Ja sam plavusa
Ova prva, menja boju kose ko tinejdzerka na svakih 10 dana
A rodjaka je natural look, sve prirodno, pa i smedja kosa

Ima nade za tebe...ipak svi vole plavuse
hahahahahahahahaha... ...dobro, da znam...ti si onda neki izrod među plavušama...

Ko zna, možda jednu "puca" Ur u nekom aspektu sa Saturnom pa mijenja, a druga nema taj aspekt...

ma ne vole svi, ukusi su različiti, znaš kako to Đole pjeva, pa hoće i jednu malu garavu... ...ali oženi plavušu...

Old 11-08-2013, 19:33   #26
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Hahhahahhahah...pusti ti sto on peva o maloj garavoj, ipak je plavusu ozenio

Bas cu pogledati natale od ove dve, ne znam ih napamet, da vidim sta bi moglo doneti tako cesto menjanje boje kose...doduse ona je sva u umetnosti, a ti umetnici znaju da budu malo cudni
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-08-2013, 19:41   #27
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Quote:
Hahhahahhahah...pusti ti sto on peva o maloj garavoj, ipak je plavusu ozenio

Bas cu pogledati natale od ove dve, ne znam ih napamet, da vidim sta bi moglo doneti tako cesto menjanje boje kose...doduse ona je sva u umetnosti, a ti umetnici znaju da budu malo cudni
hahahahahahaha...ma neka pjeva Đole koju god želi, svaka mu je dobra... ...ipak treba pjevati za široke mase, a u masi žene namazane svim bojama... ...za sebe je ženu izabrao plavušu, kakvu je i želio...

Baš pogledaj, jer i ja ne mijenjam boju kose, ali i nemam Sa/Ur aspekt, što mislim da bi bio razlog za često mijenjanje, ako su povezani s Ac...možda pogrešno mislim...

gladna sam, idem...pozzz...

Old 11-08-2013, 20:11   #28
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Ibis, ovo podebljano ko da ona govori iz tebe. Bas tako ona razmislja, zeli karijeru gde nece biti vezana sa radnim vremenom od 9 do 17, gde ce imati slobodu..itd

U svakom slucaju poslusacu te, i naravno nastaviti da puno puno pricam sa njom o svemu. Nikad joj nista nisam sakrila ili je slagala, i za moja neka dela sa kojima se ne mogu pohvaliti, ona zna ...idem onom logikom, ako hoces iskrenost i poverenje to moras i pruziti...
A jesi li pokusala da joj predocis astroloski? Mozda bi onda i ona sam krenula da kopa po sebi.
I naravno da je razumem, njen Asc 10 Aq, moj 11 Aq
Inace imam slicnu dilemu kao ti, moja cerka takodje ima vladara 4 - Merkura u strelcu u 11., a vladar 10 joj je Ju devica, ne valja nijedno, ali makar jedno drugo vode u sediste. Ali ja ne znam koje sam od ta dva. Mada mi je logicnije da sam ja 10, jer joj je u devici osim vladara 10 postavljen i Mo.

Old 11-08-2013, 20:17   #29
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Iju, preplasi me zeno.. gutam knedle.

Ona je vec u Americi, vraca se 29 avgusta, kraj u kom zivi moja rodjaka je siguran, to je mali gradic u drzavi NJ, gde stalno kruze policijska kola (tako mi rece ona preko skype). U tom gradicu nikad nije bilo neko ubistvo, a gradic je nastao 1886, niti silovanja..itd To je bogat kraj, gde najjeftinija kuca kosta preko 2.000.000 dolara i sve je jako dobro cuvano i organizovano.
A tajne, svako ima neku tajnu, pa evo meni puna 12-a (pluton bas bas u 12-0j) pa me niko nije silovao i nista mi se lose nije desilo, a i nemam neke tajne, duduse nemam ni T kvadrat.
Jesam li te uplašila? Nisam nameravala, oprosti. Kada postaviš temu sa kartom treba da budeš spremna da čuješ sve. Ne mogu svi odgovori da ti budu po volji, mislim ja bar tako ne pišem ne volim da cinculiram. Ne bih ništa napisala na temi da nisam videla aflikovan Ma u 12, Sa i Mo, mislila sam da treba da znaš.
Znam samo da bih ja da sam na tvom mestu pre izabrala da znam ako postoji neka opasnost u natalu, da se spremim na to i sprečim ako je moguće.
Dobro je što tako lepo živi i što je zaštićena, ali opreza nikada dosta. Njoj svako dobro
I da, ja nisam žena Od tvoje ćerke sam starija 6 a od tebe mlađa 20 godina.

Old 11-08-2013, 21:11   #30
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
A jesi li pokusala da joj predocis astroloski? Mozda bi onda i ona sam krenula da kopa po sebi.
I naravno da je razumem, njen Asc 10 Aq, moj 11 Aq
Inace imam slicnu dilemu kao ti, moja cerka takodje ima vladara 4 - Merkura u strelcu u 11., a vladar 10 joj je Ju devica, ne valja nijedno, ali makar jedno drugo vode u sediste. Ali ja ne znam koje sam od ta dva. Mada mi je logicnije da sam ja 10, jer joj je u devici osim vladara 10 postavljen i Mo.
Pa jesam, mali milion puta mi je trazila da joj gledam natal, ali ja sam jako subjektivna, a ona volju za ucenjem astrologije nije pokazala. Iz te svoje subljektivnosti ja sam uvek vudela sve najbolje Znas i sama da svaki znak i svaka kuca ima svoje dobre i lose stane, pa cak i ta 12-a ako zelis mozes je na pozitivna nacin gledati, pogotovo kad si subljektivan kao ja

Ja nekako ne mogu sebe ubaciti u tog neaspektovanog merkura (vladar ic) vise mi taj merkur prilici njenom nezainteresovanom ocu po pitanju nje i njenog vaspitanja i svega sto to nosi. Vise se vidim u jupiteru (vladar Mc-a). Ali kao sto napisah ipak sam subjektivna

Rabiosa, naravno da mozes da kazes (napises) svoje misljenje, teme je javna i na forumu. Samo sto ja nisam tako fatalna u tumacenju, nekako gledam sve sa pozitivne strane, ali to sam ja. Svako misljenje je dobro doslo, pa i ono koje nije lako cuti (procitati). E sada, zbog svojih strahova i onog moze bit, ali i ne mora, nikad je ne bih sprecila u ostvarenju njenog cilja. Njen cilj je sutudiranje u USA i tamo ce studirati.
Da sam slusala pojedine, ona ovo leto ne bi ni bila u Americi, jer su bili u fazonu, jao pa ona je mala da ide sama na tako dalek put, pa presedanje u Amsterdamu, pa nece se snaci, pa svasta nesto. Otputovala je sama i odlicno se snasla, nasla svoj gejt, cak je super i vodila razgovor na engleskom sa obezbedjenjem na Sipholu (razgovor zbog njene bezbednosti, posto je maloletna, da provere da slucajno nije zrtva neke prodaje dece..itd) Odlicno je prosla imigraciono u Americi i sada se tamo super provodi, a da je strah rukovodio nama, bila bi uskracena za divno leto i jos divnije iskustvo. Svasta nesto je videla, bila sedam dana u slikarskom kapu, proputovala Ameriku i to neneprocenjivo iskustvo za nekog u njenim godinama, a i jako bitno za osamostaljivanje, Sada jos ide na more na neko njihovo ostrvo i onda se vraca za Beograd, mnogo mnogo bogatija i sa odlicnim znanjem engleskog. Cak je bila i na premijeri jedne predstave na Brodveju, i ne mogu ti opisai njenu srecu sto je i to videla i dozivela. Postila sve univerzitete Ajvi lige, bila u svim muzejima u Njujorku i Washigtonu..itd..itd...A da je strah prevladao, sedela bi u Beogradu, otisla na more 10 dana i to bi bilo to. A tek dozivljaji iz slikarskog kampa, gde je puno dece upoznala koja imaju isto intresovanje kao ona i sa kojima ce ostati u kontaktu...sve je o neprocenjivo iskustvo.

I da, preplasi me devojcice
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules