ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-02-2011, 19:14   #16
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Postavite kartu, jer i moj komšija je imao 8 godina vučijaka, i ima u 6 polju: Mars, Saturn i Pluton, i nije sa njim imao problema da je nekoga ili njega ujeo, ali vidi se da voli pse. Ali je pas s obzirom da je vučijak, jako kratko živeo, razboleo se i uginuo.
Ali ima i Jupiter, pa je ovaj pas baš bio poseban..vidi se da je bio i dresiran. Šarmantan jedan dasa.
Quote:
Originally Posted by bozena VIdi Poruku
ja bih da uzmem kucnog ljubimca ali imam mars,saturn i pluton u 6-oj kuci.strah me da ne bude agresivan i da me ujede a inace imam dvoje malo dece a zelim dobermana ,da li mi preporucujete?
sada imaju opet nekog ali ne verujem da će ga zadržati.
Submit to Digg   Kucni ljubimci u nasoj karti :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-02-2011, 19:33   #17
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Postavite kartu, jer i moj komšija je imao 8 godina vučijaka, i ima u 6 polju: Mars, Saturn i Pluton, i nije sa njim imao problema da je nekoga ili njega ujeo, ali vidi se da voli pse. Ali je pas s obzirom da je vučijak, jako kratko živeo, razboleo se i uginuo.
Ali ima i Jupiter, pa je ovaj pas baš bio poseban..vidi se da je bio i dresiran. Šarmantan jedan dasa.

sada imaju opet nekog ali ne verujem da će ga zadržati.
Moj papagaj je bio veoma poseban, uspeli smo da ga naučimo par reči kao i da ne beži...često je leteo po stanu ali nikada nije pobegao...JU piter označava dresuru ? !

Old 23-04-2011, 15:55   #18
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Ja sam veliki ljubitelj zivotinja...od kad znam za sebe....sa tri godine sam dovukla nekog mesanca kuci...zvao se Cuki :-) imali smo i Rokija koji je ziveo 13 godina,sa macorom Pisom...a onda sam za 18.dobila haskija,koji je i dalje sa mnom :-) A krajem prosle godine sam usvojila i macu :-) I oni za mene nisu ljubimci,vec clanovi porodice..imam i u kraju par lutalica o kojma brinem...tako da,ako neko zeli psa,neka se javi :-))))))
Jel Jupiter u 5 predstavlja moju ljubav prema zivotinjama?

Old 02-10-2011, 16:26   #19
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Moja 6.k. je u strelcu vladar Jupi u 5.k, volim zivotinje ali nisam ih nesto mnogo imala jer nemam bas ni uslova. Ranije sam imala dva papagaja koji sam bas naucila da pricaju, svaki je znao po 5-6 reci.
Inace, kako bi se iz moje natalne mogla videti ta ljubav prema pticama,papagajima narocito? Kako sam videla na prvoj stranici ove teme Jupi ne simbolise ptice...mozda je to uticaj Ju0Ur (Uran kao simbol egzoticnih ptica) i to u 5.k, obavezno moraju da budu malo u simbolici Lava, raskosnih boja i sl.

Old 02-10-2011, 16:30   #20
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Mnogo volim zivotinje, najvise pse i to labradore. Da li se to vidi u mojoj karti?

Old 02-10-2011, 18:14   #21
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Ja toliko volim životinje da polako ali sigurno prelazim u vegetarijanca,ja imam 3 mace sve su domaće i jako su vezani za mene i ja za njih,a ako budem živela sama nekada biće tu dosta životinjica...Inače moje mačke su dosta ljubomorne.Jel se kod mene možda vidi ljubav prema ž.ili možda vegetarijanstvo???

Last edited by Bojana_NS; 02-10-2011 at 21:07..

Old 02-10-2011, 18:29   #22
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

ja sma imala moju doru lepog psa *veliki njemacki mister lenderski pticar*
imala je 14 godina kad je uginula, kad smo se preselili iz kuce u stan morali smo je odneti kod bake i dede na selo jer je nismo imali gde drzati a atata nije dao da bude u kuci , i onda je baka ovo leto javila da je uginula.to je moj omiljeni i jedini pas i ja necu da kupujem novog jer ga nemam gde drzati a ne mogu ponovo da ovo prozivljavam kad mi jave

moja 6 kuca je u skorpiji pluton je u 6k isto u skorpiji . moja dora nije bila opasna cak stavise svi su je voleli i sa svima se igrala, jedino sto je bila crna pa mozda to ima veze

Old 02-10-2011, 18:30   #23
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Ja sam godinama imala kanarince,prvi mi je bas dugo ziveo ,posle njega sto su bili nisu ziveli tako dugo.Nije mi bilo jasno zasto su uginjavali iz cista mira,dok nisam cula da kanarinci ne trpe odsustvo vlasnika duze od 2 dana,cak i ako ih hrani neko drugi i imaju sve potrepstine.A volela bih da imam jedan veliki akvarijum u dnevnom boravku ,al prvo moram da nabavim veci stan da stavim taj veliki akvarijum,jer sad u jednosobnom stanu nemam mesta.Inace,vladar 6.mi je Ve u ribama ,tako da verujem da bi akvarijum bio dobro resenje.

Old 02-10-2011, 18:34   #24
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

ivanam akvarijum je bas super a i ako ti ugine ribica ne moze ti biti toliko zao kao za psa ili macu ili papigu ovi se mogu maziti a ribice samo gledati. ja sam imala akvarijum ali su mi brzo uginule ribice , a cak sam im i temperaturu stimala i sve one potrebne djavolije sa pumpama i svetlom ali dzabe tako da ih posle nisam ni kupovala ali ih je lepo gledati

Old 02-10-2011, 18:38   #25
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

I ja bi volela da imam akvarijum ali baš veliki.Inače bolje da ne kupujete kućne ljubimce nego da uzmete sa ulice kucu,macu....bar će te ih spasiti i opet ćete imati dobrog kućnog ljubimca.Ja baš mrzim kad neko kupi psa,maču... ko da su kupili stvar a ne živo biće.

Old 02-10-2011, 18:39   #26
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
ivanam akvarijum je bas super a i ako ti ugine ribica ne moze ti biti toliko zao kao za psa ili macu ili papigu ovi se mogu maziti a ribice samo gledati. ja sam imala akvarijum ali su mi brzo uginule ribice , a cak sam im i temperaturu stimala i sve one potrebne djavolije sa pumpama i svetlom ali dzabe tako da ih posle nisam ni kupovala ali ih je lepo gledati
U pravu si,ne mozes previse da se vezes za ribice.Za kanarincom sam plakala ko kisa kad je uginuo ,a imala sam ga 7 godina(onog prvog).Kad mi se poslednji kanarinac razboleo ,na spric sam mu obrizgavala lek u kljun,ali nije pomoglo.Nakon saznanja da uginjavaju zbog odsustva od kuce,nisam vise htela da ih kupujem.
Meni su lepi akvarijumi pogotovo nocu kad svetle u mraku.Doduse,to bi doslo u obzir samo ako ne spavam u toj prostoriji jer meni smetaju i najmanji zvuk i svetlo.
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-10-2011, 18:43   #27
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Ja ne volim akvarijume i ribice. Sto kaze skorpijica, kao da umesto kucnog ljubimca imam igracku. A skupi su. Ulicne pse i macke cesto nahranim i napojim, bude mi ih zao, nekoliko njih sam cak dovela kuci, vakcinisala i vratila u zivot, pa na ulicu, ali najvise volim labradore, a njih tesko da cu naci na ulici. Oni su rasni psi, o kojima se u svakom pogledu brine, mada, kad bih naletela na nekog cistog labradora na ulici, sigurno bih ga prisvojila. Bas juce videh oglas da ih jedan moj komsija prodaje. Jedino sto trenutno nisam u mogucnosti da ih odgajam.

Old 02-10-2011, 19:25   #28
leptirica035
Veštac

leptirica035 je offline
Registrovan: May 2011
leptirica035 je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ja sam fanatik sto se tice kucnih ljubimaca, ne znam sta mi pise u natalu, ali opsesija kad su psi i macke u pitanju. u zadnje vreme vise macke...

Old 02-10-2011, 19:30   #29
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Koja je simolika zaljubljenika u životinje, sem znaka Strelca?

Old 02-10-2011, 20:12   #30
leptirica035
Veštac

leptirica035 je offline
Registrovan: May 2011
leptirica035 je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

da, to je poseban odnos, skoro pa nemusti jezik da razumem hehehe
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules