ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Koga to voli kamera... I zašto?
Old 12-08-2015, 17:52   #1
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Registrovan: Sep 2013
Bubičica će postati poznat uskoro
Standardno Koga to voli kamera... I zašto?

Ne kaže se džaba za nekog - voli ga kamera... Pa onda zbog egzaltacije Venere u Ribama, fotogeničnost povezujemo sa aspektom Venere i Neptuna... Neptun i znak Riba i samo 12. polje simbolizuju sliku/kameru/fotoaparat/film. Preletela sam kroz natala najpoznatijih fotomodela (ili glumice koje su dosta pozirale), mada se može istraživanje proširiti i na samo glumice ili i muške fotomodele... I ispostavilo se da se mnogo češće javlja napet aspket između VE i NE od pozitivnog aspekta. Da li to znači da one u stvari uživo izgledaju bzbz, ali da onda "provučene" kroz objektiv dobiju ono nešto što mi vidimo... Da li ovde minus i minus daju plus?

Kvadrat Venere i Neptuna imamo kod Kim Kardašijan, Kristi Tarlington, Šeroun Stoun, Viktorije Bekam, Pamele Anderson, Ketrin Zite-Džouns. Opoziciju kod Žizel Bundšen, Leticije Kaste, Linde Evanđeliste... Naomi Kembel i Kejt Apton imaju inkonjukciju, a Karla Bruni i Brižit Bardo nešto širu konjukciju, dok je kod Sofije Loren konjukcija skoro egzaktna.

Što se tiče pozitivnih aspekata, svega nekoliko primera sam iskopala - kod Kejt Mos sekstil; a kod Ivane Tramp, Odri Hepbern, Alesandre Ambrosio i Merlin Monro trigon.

Anđelina Žoli (Venera inače egzaktno na Ascedentu) i Klaudija Šifer uopšte nemaju aspekt Venere i Neptuna, ali imaju izazovne aspekte između Sunca i Neptuna. Btw i Klaudija, kao i Kim Kardašijan i Merlin Monro ima Neptun u prvoj. Egzaltiranu Veneru u Ribama imaju Penelopa Kruz, Eva Hercegova, Mišel Fajfer etc.

Inače sam krenula da istražujem, jer pokušavam da provalim kako sa VE120NE i SO90NE na 99% fotki ispadnem bzvz, a o kameri da ne pričam... Na vrhu 12. mi je Jarac, a vladar 12. mi je Saturn u Devici... Možda mi to dodaje na slikama neku oštrinu koju uživo inače nemam. Jarac je prosto "ružan" znak, a Devica je u opoziciji sa Ribama, pa je možda bitno za ovu priču...

Last edited by Bubičica; 12-08-2015 at 18:08..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-08-2015, 18:03   #2
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Pa Neptun sakriva pravo lice.
Mene kamera ne voli, niti je ja volim.

Old 12-08-2015, 20:30   #3
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Registrovan: Nov 2014
Олимпија je na dobrom putu
Standardno

Nisam fotogenicna.
Od deset fotki jedna valja.
Izbegavam da se slikam.

Nemam aspekt Ve/Ne al' su oba u jarcu.
Vladar 12e sav u kvadratima.

:/

Old 12-08-2015, 20:41   #4
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Registrovan: Sep 2013
Bubičica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Pa Neptun sakriva pravo lice.
Mene kamera ne voli, niti je ja volim.
Bacila sam sada pogled na natale nekoliko najfotogeničnijih ljudi koje znam i jedna je Venera - Neptun konjukcija isto u Strelcu, kao ti... Istina je da ne voli previše da se slika, ali super ispada na slikama, od detinjstva. Kod jedne je tigon VE-NE, a kod dve kvadrat Venere u Ribama i Neptuna u Strelcu...

Tvigi nema aspekt VE-NE, ali je njoj vladar dvanaeste Merkur u konjukciji sa Neptunom u Vagi, a u samoj dvanaestoj je Uran koji je u trigonu sa Venerom. Sindi Kraford ima stelijum u Ribama i nekoliko planeta je u aspektu sa Neptunom, koji je dispozitor... Tajra Benks ima konjukciju Sunca i Neptuna u Strelcu. Kod Hajdi Klum je Neptun u opoziciji sa konjukcijom Sunca (vladar 12) i Meseca u Blizancima.

Venera ili ne, očigledno da Neptun i serija 12. moraju da umešaju prste...

Old 12-08-2015, 22:58   #5
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Imala sam prilike da neko vreme obavljam praksu na televiziji i verovatli ili ne, kamara dodaje svima kilažu od 3kg pa na gore. Ova enegma oko kilograma i izgleda voditelja na ekrenu je išla dotle da je osmišljen softver na temu koliko nekoj osobi kamara dodaje kg.

Meni je dodala 7Kg nisam izgledala kao bucka, ali mi je deo oko bokova i butina bio doooobro proširen. Inače ja nisam fotogenična, redovno se zbog mene brišu slike jer ili imam red eyes ili mi je faca deformisana, ovako u prirodi i ne izgledam tako loše

Old 13-08-2015, 08:45   #6
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Imam Ve 90 Ne, još je Ve u vagi u sedištu, još je Ve i vladar podznaka i znaka.

Apsolutno sam NEFOTOGENIČNA, ne umem da se slikam, nemam nijednu lepu sliku.
A i ne volim. Kameru da ne pominjem.

300 puta lepše izgledam u prirodi, ljudi ne mogu da veruju kad vide moje slike hahaha. Nisam ružna, lepo izgledam (sad glupo zvuči da samog sebe hvališ), ali nit umem da se slikam, nit volim

Old 13-08-2015, 09:49   #7
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
ali nit umem da se slikam, nit volim
Iste smo po tom pitanju!
Imam NE u 1.polju, koji mojim očima daje neki zamišljen pogled (kao da sam hiljadama kilometara daleko), ali baš ne umijem da se "namjestim", posebno kad me drugi fotografišu. Najbolji su mi selfiji, haha.
Nemam nikakav aspekt između VE i NE.

Old 13-08-2015, 15:58   #8
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Registrovan: Oct 2014
AstraSole je na dobrom putu
Standardno

Ja aspekt izmedju ve i ne imam samo Sesquiquadrate,i izmedju vladara asc i neptuna takodje Sesquiquadrate,sunce koje je i vladar 12e pravi Quincunx sa neptunom... ne znam,smatram da nekad ispadnem lepo,a nekad ne. Lepse ispadam iz daleka i kada mi je glava malo u stranu,i umesto sirokog osmeha imam onaj slatkasti osmeh . Uglavnom zavisi od svacega i od svetla i od... ma od svega . Od 10 slika na 5 cu sigurno ispasti dobro,a na ostalih 5 kao gabor

Old 13-08-2015, 18:24   #9
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Neptun u I polju imam ja, pa takodje imam "pijani" pogled na slikama

Old 13-08-2015, 21:20   #10
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Imam Ve120Ne i So90Ne, ne volim da se slikam, kameru izbjegavam, al kažu da ispadam dobro na slikama.

Old 17-08-2015, 22:34   #11
mesec_uran
Početnik

mesec_uran's Avatar

mesec_uran je offline
Registrovan: Aug 2015
mesec_uran je na dobrom putu
Standardno

Jedno vreme sam vodila vesti na lokalnoj televiziji. Ne volim da se slikam, ali mi kažu da sam fotogenična. Imam Ve90Ne, ali širok orbis.
Ja sam pojavljivanje na TV povezala sa Merkurom (mali ekran), pored Sunca (glava) a dispozitor Uran u X (javnost).

http://i59.tinypic.com/a3oz0k.jpg
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules