ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-04-2008, 23:58   #31
nessy
Obično gatalo

nessy's Avatar

nessy je offline
Registrovan: Jan 2008
nessy je na dobrom putu
Standardno

a moze li reci neko koje zemlje spadaju pod kojim znakom
ove najatraktivnije za posao...njemacka austrija,norveska,rusija,amerika australija, recimo i turisticke -kao spanija ,italija ,francuska...
mozda i ti znakovi pomognu sta????
Submit to Digg   Inostranstvo... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-04-2008, 23:58   #32
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Super!!! Bice odlican primer, a i imacemo odgovor iz prve ruke! Postavi Lyro, zasto da ne!?!

Old 17-04-2008, 23:59   #33
fenix7
Obično gatalo

fenix7's Avatar

fenix7 je offline
Registrovan: Nov 2007
fenix7 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Ne bi bilo lose za vezbu ali takodje bi bilo dobro znati i koje godine su putovali, odnosno sta je u njihovom natalu ukazalo na ta putovanja. Sta je najvise ukazivalo, vladar 12, sama 12, solar, tranziti itd.

djevojka je lani bila u indiji, nepalu, Bali.. etc, a on je lani bio u južnoafričkoj republici, ove godine u Japanu i svaki mjesec najmanje jednom u Njemačku!
On je krivac što sam ja krenuo malo na racing!

Nesy, merki je to već negdje pisal! Nek ti ne bude teško pa prošvrljaj malo!

Last edited by dadiska; 17-11-2010 at 14:07.. Reason: spojeni postovi

Old 18-04-2008, 00:04   #34
kosooka
Obično gatalo

kosooka's Avatar

kosooka je offline
Registrovan: Apr 2008
kosooka je na dobrom putu
Standardno

Zivela sam na jugu Kosova. U Nishu zivim sada. A posle, sta???
Beogad ili???((

Old 18-04-2008, 00:05   #35
nessy
Obično gatalo

nessy's Avatar

nessy je offline
Registrovan: Jan 2008
nessy je na dobrom putu
Standardno

evo karta moga prijatelja koji je predao papire za vizu po3x,
prije mjesec dana dobio je po 2x odbijenicu kad je i izigran za vecu sumu novca (placeno kao garancija da ce dobiti vizu)
http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?b...VX-u1206568118

Old 18-04-2008, 00:07   #36
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosooka VIdi Poruku
Zivela sam na jugu Kosova. U Nishu zivim sada. A posle, sta???
Beogad ili???((
Mozda bi upravo ti mogla uskoro da nam budes primer za Ameriku, za sve prekookeanske zemlje? Deveta ti pocima u Strelcu, a Jupiter otisao u 12tu , i to u Ribama!

Old 18-04-2008, 00:13   #37
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lyra VIdi Poruku
Rekla sam gore...prošle godine, negdi u 9 ili 10 misecu. Nemam tačan datum ako me to pitaš...
Da, mislila sam bas na datum! Nema veze...
Vladar dvaneste tranzitirao iznad suvladara devete! Da li to moze biti to..ili?

Old 18-04-2008, 00:55   #38
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ne bi bilo lose za vezbu ali takodje bi bilo dobro znati i koje godine su putovali, odnosno sta je u njihovom natalu ukazalo na ta putovanja. Sta je najvise ukazivalo, vladar 12, sama 12, solar, tranziti itd.
hhmmmm..pa posto sam ja bila 2006 u Ceskoj radila i zivela....evo ja cu da kazem da sam malo gledala tranzite...pa sam primetila da sam imala stelijum planeta preko IC ..tacnije SO je bilo u konjukcijii sa mojim IC pa onda dalje u 4 polju VE, R ME,JU .......i cini mi se da su sve one radile aspekat 150 sa mojim natalnim JU i MA koji su u 9. polju ....
ali mene zanima kako ja to nisam otisla preko okeana ako se gleda 12 polje daleke zemlje i NE kao prirodni vladar 12 polja???a meni je u 12 polju VE 120 sa NE u 4 polju ???VE je u Lavu a NE u Strelcu ( hej,jos Strelac =znak opet dalekih putovanja!)...a pored toga ta ista VE radi 120 sa JU I MA koji su u 9 polju???...a ja???ma ni pojma da odem preko okeana...nit rodbine tamo nit prijatelja...ma nikog...i kako sad to???kako onda ta teorija vazi da je 12 polje daleka putovanja???ma nema sanse

eh da za svojih 33 god. samo sam bila znaci u Grckoj ,do Trsta i Slovacka i Madjarska tranzitom...dalje ni makac

Old 21-04-2008, 16:46   #39
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Ja vec dve godine pokusavam da odem a sta koci ne znam? Par puta su se sve kockice tako lepo slozile i onda se odjednom desi neka potpuno luda situacija poput paljenja americke ambasade i ja ne odem.

Vladar IV i V Merkur je u IX u strelcu, vladari IX i XII Mars i Saturn u recepciji pa jos u sekstilu.
Ocigledno je da imam sve planete i aspekte dobro postavljene sto se inostranstva tice ali nesto mi nikako ne da, sto se vise trudim sve se ludje i ludje stvari desavaju.
Prvo sam mislila da je samo Saturn problem, ali kad sam se malo upoznala sa karmickom astrologijom shvatila sam da su za nju vazni Saturn, 12. kuca i cvorovi, a meni je i JMC u 9. kuci pa pocinjem da mislim da kad bih uspela da odem ili bi mi se srusio avion ili bih postala milionerka.
A onda i retro Chiron na IC-u, mozda je i on u pitanju?

Ma bas ne znam u cemu je problem!!!
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-04-2008, 19:43   #40
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Vladar IX je Pl, u kvadratu sa Marsom koji je vladar II, sam boravak u inostranstvu mogao bi doneti novcane probleme. Merkur ti se vise gleda kroz konjukciju sa MC-om.. Sunce je dobar polozaj u IX kuci, ali ne i Saturn. On uvek donosi problem i ogranicenja, posebno odlaganja. I Sa je u opoziciji sa Mo na vrhu III sto pet moze doneti probleme u vezi sa prevozom recimo, i kracim putovanjima. Moguce je da su bili losi tranzitni apsketi aktivni onda kada si planirala putovanje. A ti zelis konkretno Ameriku i to na duze ?

Old 21-04-2008, 23:45   #41
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Pocelo je od Nemacke ali se to iskomplikovalo, pa sam odabrala Ameriku kao najjednostavniju varijantu (radi se o au pair programu - cuvanje dece u porodici) ali je na kraju i to ispalo kako je ispalo i sad ne znam da li uopste da pokusavam dalje ili da batalim to i da se okrenem necemu ovde.

Old 21-04-2008, 23:55   #42
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
loreley je na dobrom putu
Standardno

mislim da bih ja mogla da odem u inozemstvo-tako mi se čini po natalu da neču nikada imati pravi dom-na neko sam vrijeme odustala od takvih ideja ali sad to ponovno želim...Oču li otići živjeti u inozemstvo?

Old 22-04-2008, 10:41   #43
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Dakle, 3 polje su kraca putovanja, putovanja po sopstvenoj drzavi kao i put do posla itd. 9 Polje su duza putovanja ili putovanja po Evropi npr. A 12 polje bi trebalo da se posmatra kao bas duuuga putovanja ili prekookeanska putovanja. Pa sad pokusavamo da se usaglasimo ili da od nekoga dobijemo jos neki komentar.
Hoce li se jos neko oglasiti po pitanju ove nedoumice?
Veoma me interesuje i jos uvek nisam sigurna da li se posmatra 12 polje za prekookeanska putovanja.

Lara

Old 22-04-2008, 16:28   #44
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Veoma me interesuje i jos uvek nisam sigurna da li se posmatra 12 polje za prekookeanska putovanja.
U globalu-da,mada i MO u 9 ili NE u 9 moze oznacavati daleeeeka putovanja. XII kuca je cetvrta od devete,pa ukoliko je vladar otisao tamo ili obrnuto moze znaciti da ce osoba imati kucu u inostranstvu.
Ali odgovor na tvoje pitanje je YES

Old 23-04-2008, 15:24   #45
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
hhmmmm..pa posto sam ja bila 2006 u Ceskoj radila i zivela....evo ja cu da kazem da sam malo gledala tranzite...pa sam primetila da sam imala stelijum planeta preko IC ..tacnije SO je bilo u konjukcijii sa mojim IC pa onda dalje u 4 polju VE, R ME,JU .......i cini mi se da su sve one radile aspekat 150 sa mojim natalnim JU i MA koji su u 9. polju ....
ali mene zanima kako ja to nisam otisla preko okeana ako se gleda 12 polje daleke zemlje i NE kao prirodni vladar 12 polja???a meni je u 12 polju VE 120 sa NE u 4 polju ???VE je u Lavu a NE u Strelcu ( hej,jos Strelac =znak opet dalekih putovanja!)...a pored toga ta ista VE radi 120 sa JU I MA koji su u 9 polju???...a ja???ma ni pojma da odem preko okeana...nit rodbine tamo nit prijatelja...ma nikog...i kako sad to???kako onda ta teorija vazi da je 12 polje daleka putovanja???ma nema sanse

eh da za svojih 33 god. samo sam bila znaci u Grckoj ,do Trsta i Slovacka i Madjarska tranzitom...dalje ni makac
e ako je onda 12 polje ,inostranstvo,znaci 4 polje od 9 polje,znaci kuca...onda ja definitivno ne znam sta jos uvek radim u mestu rodjenja??? .....kako to ja nikako ne mogu da ostvarim kucu preko grane??s obzirom da mi je VE u 12 polju i pravi sjajne aspekte
VE 120 MA
VE 120 JU
VE 120 NE
.......ima li neko komentar???
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules