ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-03-2016, 16:01   #721
ajnaS
Početnik

ajnaS je offline
Registrovan: Mar 2016
ajnaS je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav svima!

Zamolila bih nekoga da mi kaze da li u mojoj natalnoj ima nekih naznaka zivota/rada u inostranstvu?

Hvalaaa

Last edited by ajnaS; 30-03-2016 at 09:23..
Submit to Digg   Inostranstvo... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-03-2016, 16:17   #722
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Vladar sestog (jupiter, strelac) je u sestom znaku (devica, jupiter u devici), tu se vec spaja simbolika, mada to nije dovoljno, dispozicijom u devet...dakle uz trud, u startu otezano zbog nepovoljnog polozaja jupitera koji kasnije ide u sediste i tu se stvari dosta olaksavaju. Suvladar (tradicionalni vladar devetog) je u cetvrtom, a vladar cetvrtog u devetom. Posto je i vladar cetvrtog u nepovolj om polozaju to opet potvrdjuje da je start tezak i da verovatno ide uz poteskoce u samom pocetku i da treba biti oprezan kakve se opcije nude i prihvataju, dok se kasnije stanje popravlja. Nije bas lagano, no moguce je, prvenstveno jer stanje u domovini te zulja (saturn u cetiri). Mesec kao vladar podznaka ima dobar aspekt sa drugim vladarem devetog sto znaci da negde smatras da bi tvoji kvaliteti najbolje bili izrazeni negde drugde i da zaista neocekivano mogu da se pruze mogucnosti.

Old 25-12-2016, 22:11   #723
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Da li bi neko mogao da mi kaze da li imam predispozicije da zivim u inostranstvu?
Moja cetvrta kuca je u jarcu(Srbija) a njen vladar je u aplikacionom trigonu sa venerom(vladarom mog asc) i priznajem da sam vezana za Srbiju i da mi je ovde(generalno)lepo. Medjutim, kako vreme prolazi, moja zelja za inostranstvom postaje veca. Ne bih se bas usudila da odem negde sama, ali uz nekog bliskog bih rado otisla. Venera je u konjukciji sa merkurom(vladarem 9. i 12.) koji se nalazi u prvom polju. Ja obozavam da putujem, makar to bilo i na drugi kraj grada. Kad god sam negde isla, iskreno, nisam odlazila da bih nesto naucila, vec da bih uzivala u carima grada/drzave. Rekla bih da mi je ovaj strelac na vrhu 3. kuce dosta pomogao u putovanjima jer sam bas dosta proputovala po Evropi(pretezno jug i zapad) i to su uglavnom bila kraca putovanja. Napisala bih koji su to gradovi i drzave, ali nailazim na razne podatke pa ne mogu bas najbolje da ih uklopim ali se znaci uglavnom ponavljaju.
Neki Italiju gledaju kao lava a neki kao znak blizanaca, ja bih se pre opredelila za ovo drugo jer mi se potpuno uklapa u natalnu(studiram italijanski-9.(univerzitet) u blizancima). Tamo sam putovala i najradije bih se tamo i uputila. E sad, posto mi se u 4. nalazi neptun u konjukciji sa uranom, rekla bih da bih bila nostalgicna za domovinom(generalno umem biti dosta nostalgicna), a 9. i 12. se nalaze u promenljivom znaku, rekla bih da su vece sanse da cu vise putovati tamo-vamo, nego sto cu ziveti negde u inostranstvu, kao i do sad. Ali, ne bih se zalila ni da je to u pitanju Ne znam da li se vidi neki master ili doktorat u Italiji?
Volela bih kad bi jos neko dao svoj komentar

Old 02-08-2018, 12:31   #724
isvsls
Početnik

isvsls's Avatar

isvsls je offline
Registrovan: Feb 2018
isvsls je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav narode, htela bih malo da vezbam, a kako drugacije nego na svojoj karti konkretno me interesuje odlazak u inostranstvo. Meni je zanimljivo jer imam stelijum planeta u 9 kuci i to je vl.ASC Sa u 9.kuci, vl.6 Me u 9.kuci i vl.10. Pl u 10.kuci....Sta mislite ima li to neke predizpozicije za odlazak u inostranstvo (mada mene brine ovaj vl.Asc Sa u 9.kuci sto je spaljen od strane So) ili pak moze imati veze sa tim sto mi je posao da radim na granici sa inostranstvom?

Old 02-08-2018, 14:33   #725
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by [email protected] VIdi Poruku
Pozdrav narode, htela bih malo da vezbam, a kako drugacije nego na svojoj karti konkretno me interesuje odlazak u inostranstvo. Meni je zanimljivo jer imam stelijum planeta u 9 kuci i to je vl.ASC Sa u 9.kuci, vl.6 Me u 9.kuci i vl.10. Pl u 10.kuci....Sta mislite ima li to neke predizpozicije za odlazak u inostranstvo (mada mene brine ovaj vl.Asc Sa u 9.kuci sto je spaljen od strane So) ili pak moze imati veze sa tim sto mi je posao da radim na granici sa inostranstvom?
I bez karte, kada nas nesto toliko vuce i privlaci, najcesce nam i bude namjenjeno. Da li ima predispozicija ima, vidis i sama, sve si dobro rekla, jos tvoj vladar asc je i vladar 9 polja po egzaltaciji, ti sebe vidis tamo, taj saturn sunce i govori da ti ili radis s novcima drugih ljudi ili doslovno putem seugih dolazis do novaca, mislim da je interesantna ova kombinacija 2 i 8 polja koja je dosta naglasena cak je i sjeverni cvor zajedno sa venerom u 7 polju sto dobosi dobitak, otvaranje, kada krenes prema sjevernom cvoru a venera je dispozitor saturna, vladara 9 polja, u jednom trenutku ti se pruza nekakva karmicka prilika, znaci imati ces sansu... moras pripaziti dane obmanjujes sebe, cesto razocarenje dodje zbog toga sto odbijes vidjeti stvari kakve jesu... intuitivno mislim da dobro mozes osjetiti neke stvari...

Old 02-08-2018, 21:54   #726
isvsls
Početnik

isvsls's Avatar

isvsls je offline
isvsls je na dobrom putu
Standardno

Da CARAPICA, sve si dobro rekla...toliko me vuce to inostranstvo da ne mogu da vam opisem, toliko sebe ne pronalazim u ovoj zemlji da vam ne mogu opisati. Aki me je zbunjivalo to sto je moj trenutni posao na granici sa inostransrvom pa obzirom da sam ja u pitanju i ne mogu biti objektivna kad gledam svoju kartu, pomislila sam da je to u stvari to i da nikad necu otici tamo Sve ovo sto sam ja navela, a i ti mi ukazuje na odlazak ali ipak sam malo skepticna...I za intuiciju si u pravu, mogu osetiti neke stvari,ne mogu to da opisem...u stvari mi se cini vise da primecujem neke sitnice koje drugi ne vide a upravo te sitnice ukazuju na dogadjaje koje osetim da ce se desiti. Nego me interesuje ovo sto si rekla da se moze desiti da mi se pruzi neka karmicka lrilika za odlazak u inostranstvo? Obzirom da su vladari 6. i 10.kuce u 9...mislis da cu zbog posla mozda otici ili ipak vl.9.Ve u 7.kuci da ce to biti mozda neki muskarac?

pozz
Old 02-08-2018, 22:03   #727
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Da CARAPICA, sve si dobro rekla...toliko me vuce to inostranstvo da ne mogu da vam opisem, toliko sebe ne pronalazim u ovoj zemlji da vam ne mogu opisati. Aki me je zbunjivalo to sto je moj trenutni posao na granici sa inostransrvom pa obzirom da sam ja u pitanju i ne mogu biti objektivna kad gledam svoju kartu, pomislila sam da je to u stvari to i da nikad necu otici tamo Sve ovo sto sam ja navela, a i ti mi ukazuje na odlazak ali ipak sam malo skepticna...I za intuiciju si u pravu, mogu osetiti neke stvari,ne mogu to da opisem...u stvari mi se cini vise da primecujem neke sitnice koje drugi ne vide a upravo te sitnice ukazuju na dogadjaje koje osetim da ce se desiti. Nego me interesuje ovo sto si rekla da se moze desiti da mi se pruzi neka karmicka lrilika za odlazak u inostranstvo? Obzirom da su vladari 6. i 10.kuce u 9...mislis da cu zbog posla mozda otici ili ipak vl.9.Ve u 7.kuci da ce to biti mozda neki muskarac?
Planeta koja se nalazi 5 stepeni ispred vrha kuce, racuna se kao da je u toj kuci, zapravo da ima markantan uticaj na pitanja te kuce. Tako da bih ja ovu Ve gledala kao da je u 8. kuci. Ne treba izuzeti sve ove recepcije koje imas. Nije mi jasno kako je CARAPICA tebi tumacila Ve kroz srecan upliv u ovoj postavci pa bih je molila da nam to objasni. Jer ovde je ona anareta. Vodi ti vladara asc u izgon. Ovde treba izbegavati sve sto ta Ve predstavlja. Ali neka nam objasni, mozda nesto ne znamo.

Old 02-08-2018, 22:39   #728
isvsls
Početnik

isvsls's Avatar

isvsls je offline
isvsls je na dobrom putu
Standardno

Natasarijana nije mi jasno samo zasto mi Ve prebacujes u 8 kucu,on je meni bas ono sto predstavlja u 7.kuci i jos u lavu....
Advertisement

pozz
Old 02-08-2018, 23:07   #729
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno pozz

Quote:
Natasarijana nije mi jasno samo zasto mi Ve prebacujes u 8 kucu,on je meni bas ono sto predstavlja u 7.kuci i jos u lavu....
Zato sto ne odlucuje o tome tvoje povrsno znanje astrologije i pripisivanje odredjenih stvari iz zivota proizvoljno tako nekoj planeti, cisto zato sto ti se to tako svidja. Ve u slucaju tvoje karte ako je ovo tacno vreme rodjenja vrsi upliv na pitanja 8. kuce i tacka. To je ono sto ce ti reci svako ko poznaje teoriju a i astrolosku praksu. A objasnjenje sam ti napisala jos u predhodnom postu, ocigledno ne zelis da cujes, ali onda nadji fanove da ti pricaju sta zelis da cujes, ne trebaju ti oni koji poznaju astroloske pristupe tumacenju karti. Svako dobro.
p.s. evo cekamo i CARAPICU da nam objasni.

Old 03-08-2018, 00:05   #730
isvsls
Početnik

isvsls's Avatar

isvsls je offline
isvsls je na dobrom putu
Standardno

Natasarijana ne razumem zasto moras da budes ne prijatna...pa nalazimo se na temi "vezbaonica"! Da znanje mi je povrsno ali zato sam tu da vezbam i ucim! Mogla si samo da objasnis sta sam te pitala,ili nisi moraa da odgovaras uopste...i ti si nekad bila na nivou povrsnog znanja!

Old 03-08-2018, 00:36   #731
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Natasarijana ne razumem zasto moras da budes ne prijatna...pa nalazimo se na temi "vezbaonica"! Da znanje mi je povrsno ali zato sam tu da vezbam i ucim! Mogla si samo da objasnis sta sam te pitala,ili nisi moraa da odgovaras uopste...i ti si nekad bila na nivou povrsnog znanja!
Vec ti naglasih da sam ti u predhodnom postu dala objasnjenje i ti si pocela da pises kako to nije tacno jer si ti istripovala da ti znas sta tvoja pozicija Ve znaci. Nisam ja NEPRIJATNA (pise se spojeno), samo nemam vremena za gubljenje, da nekom objasnjavam 10 puta dok on vozi pricu neku svoju koja veze nema...tako....

p.s, poenta je da ne naucis pogresno, a na dobrom si putu da tako ucis. Videces na mojim postovima da ja ne pisem sastave tek tako, nego uvek pisem sa objasnjenjima sta i kako. Pa to volim da zamolim i druge ovde da urade. Posebno ovo ovako, kad nigde veze sa onim sto je u karti naznaceno.

Planetu ispred vrha neke kuce *do 5 stepeni*... mozes da zamislis kao aktera koji lupa na vrata, dolazi u neku kucu, a unutra svi poskacu.... direktno su orjentisani svi iz kuce na to sta se desava i sta im dolazi u kucu. Kada je planeta vec u kuci ona se podredjuje pravilima te kuce, a ovako kada je ispred vrha, kao da je na pragu, ima upliv na desavanja u toj kuci.

Last edited by Vojvotkinja; 14-08-2018 at 11:14..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules