ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Gde se vidi alavost u natalu???
Old 22-08-2015, 22:20   #1
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno Gde se vidi alavost u natalu???

Kao što se u natalu vidi humanost, a ne radi se o jednom aspektu, tako se može i čitavom natalu pripisati alavost?

Kada ste zadnji put nekom na ulici pomogli, ušli u prvu prodavnicu i kupili nešto za neku osobu ili ste prošli kao pored turskog groblja? Da li se smatrate odgovornim da ste nekoj osobi kolektivno nanaeli emotivnu bol zbog toga što je za vas neprimetna, spolja prljava(isto važi i za životinje)?

Da li skupljate ostatke od hrane za ulične pse i mačke ili im kupite nešto ako već imate bezobrazno para, a nećete crći?!

Ili ste jedni od onih alavih koji ništa ne primeću, sem svoju guzicu?
Pa i kad nemate para da kupite nekom beskućniku ili ko nema, koliko uopšte imate svesti da sve ono čime možete nahraniti neku životinju s ulice, ne bacite direktno u kantu, nego odložite sa strane ako nije kvarljivo ili stavite na mesto gde će živuljke pojesti?
Submit to Digg   Gde se vidi alavost u natalu??? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-08-2015, 22:23   #2
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Ja sam alava sto na hranu sto na pare ali i dajem odraslim osobame ne ali deci da i životinjama slaba sam na male nevine duše.Pošto sam negovala babu koja je bila bolesna(metastaze) počinjem da budem slaba na starije,to pre nije bio slučaj.

Alavost pripisujem Ma u Biku i Ju u raku.

Old 22-08-2015, 22:27   #3
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

A šta te tera da "odraslima" ne daješ? Neki aspekt u natalu ili?

Ja ne pravim razliku! Nije iz sažaljenja, to me je uvek nerviralo kod ljudi. Sažaljevati nekog, nećeš mu pomoći!

Old 22-08-2015, 22:32   #4
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Možda sa0mc ne volim kada vidim da se neko ne bori,a odrasle osobe koje nemaju za hleb posmatram tako.Drugo je kada si mali i nezaštićen!

Old 22-08-2015, 22:44   #5
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

ja se ne borim, nisam ambiciozna SA90MC

Ali mi je uvek primarno da nahranim u okolini, ako već vidim životinje. Verovatno to dolazi i od VE0NE, hipersenzitivnost, slabost na životinje, empatija.
Mars u Devici, svesnost okoline i svakodnevice. Možda su to početne stavke kod mene u natalu, a preterivanje u davanju je i JU180Asc. Eto kako preterivanje može da utiče negativno po sebe, Ju u 7, sve za druge, ništa za sebe!

Što se tiče ljudi, bez obzira što ne padam na onu "nemam ni za leba", što obično izgovaraju oni koji imaju i više nego za isto, ne čekam da neko zatraži, niti da dodje do toga! Imam strah da tu osobu neću više isto gledati. Pa zato preduhitrim.

Old 22-08-2015, 23:04   #6
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Što se mene tiče, umijem da budem škrt to je Ve u Vi, Ve je vladar V i X, dakle kada je nešto u čemu ja želim da uspijem i kada su emocije u pitanju. Ali, humanost mi jeste jača strana. Imam mnogo prijatelja koji imaju težak život, to je ovaj Sa u Vodoliji, a kako je retro onda imam karmičku potrebu da pomažem ljudima.

Old 22-08-2015, 23:12   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Što se tiče novca - dajem i kad nemam (Me90Ju, Me vladar druge), umem i da preteram, sama se nudim da pomognem. Koliko sam samo puta pozajmila novac, ni ne sećam se. Slaba sam na životinje jako, joj bože kad vidim gladno kuče na ulici OĆU DUMREM
Ostatke hrane, hleba i tako to, kačim na kontejnere za beskućnike obavezno.

S druge strane, ne volim da neko traži uslugu od mene, izluđuje me kad moram da se cimam oko nekoga. Ovo objašnjavam time da mi se smučilo da me ljudi iskorišćavaju, jer ceo život nešto nekome činim. Umem da šijem - "e, da mi sašiješ", umem da vozim - "e da me odvezeš". I tako za još sto stvari, ma ćao... Od pre nekog vremena sam postala bezobrazna, kad mi se neko nakači samo ga oduvam. Tako je skoro koleginica sa kojom nemam posebno dobre odnose pokušala da me iscima da joj nešto šijem!? Ženu jedva poznajem?! Samo sam je oduvala, ajde bre beži... Se*e mi se od pijavica, samo da se nekome nakače da im nešto uradi - izvoli pa plati kome treba za uslugu, do viđenja...

Old 22-08-2015, 23:19   #8
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Kad je Ve u Devici u pitanju, verujem ti na reč. Mada da ne bude uopšteno.
Više komšinica sa ovom postavkom, imaju bolestan trip o kakvoj čistoći. Ne da detetu da pipne životinju, kamenčić, drvce.. A verovao ili ne i kada se radi o hrani(VE) ušteda(Devica), škrtost. Pre će da baci hranu u kantu, iako živimo u kućama, imamo dvorište, zasebne kante.

Old 22-08-2015, 23:22   #9
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Kad je Ve u Devici u pitanju, verujem ti na reč. Mada da ne bude uopšteno.
Više komšinica sa ovom postavkom, imaju bolestan trip o kakvoj čistoći. Ne da detetu da pipne životinju, kamenčić, drvce.. A verovao ili ne i kada se radi o hrani(VE) ušteda(Devica), škrtost. Pre će da baci hranu u kantu, iako živimo u kućama, imamo dvorište, zasebne kante.
Hahaha, a dobro, nisam toliko škrt. Moguće da je Ve vladar II ili VI polja, pa da me oslikava iu toj mjeri kao takvog. Ili da je vladar AC-a pa da sam to zapravo ja. Ovako, moju širinu daje Strijelac na AC-u, i vladar Ju0Me u Lavu. Istina je da izvučem osobe iz velikih kriza, uspijem da ih ubijedim da oni vrijede i tjeram ih da cijene sebe više, to je zbog Lava.

Old 22-08-2015, 23:50   #10
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ja ne mogu da objasnim sta se meni desava...strasno sam sazaljiva na zivotinje...Jos pre par meseci se komsijina macka omacila kod mene u dvoristu i odvela ih kod komsije...S obzirom da on cesto baca macice,ja nisam mogla da dusu smirim,i svaki bi dan mislila na njih...Prodje neko vreme,dovede ih kod mene...Elem,evo ih sada,bas sada,spavaju kraj moje kuce,ja ih u cebence zavila,i donosim dorucak,rucak,veceru,sipam im mleko,seckam meso,cak i kuvanu hranu dajem,izdrobim hleb...Ima ih troje,cetvrto komsija dao nekome...Sve kad krenem da idem na spavanje,izadjem napolje,izgrlim ih,ususkam jos necim,i tako...

Sto se ljudi tice...tu nisam takva.Moji su jako dobri ljudi,tata posebno,tipicna dobricina...Otkako znam,uvek su pomagali druge.Nekada je tata,cini mi se,vise voleo druge od brata i mene...Kada je nama bilo najteze,skoro nikoga kraj nas...Toliko me je to pogodilo,pa n.p.i za moj posao...Niko nije ruku pruzio,samo za bilo kakvu sansu...Otada sam postala hladnog srca i to ce me drzati celog zivota,ali...ipak kada osetim da je neko dobar,rada sam pomoci...Sto rece lahadima,i mene nervira kada neko dosadjuje...Imam jednu devojcicu u kraju i jedno vreme se navadila da joj ja pomazem oko skole...Svaki dan eto je,ili svaki 2.-3.dan...Jedva sam se otarasila toga...Ne zelim nikome bezveze da pomazem,sem ako taj neko nije dosadan i stvarno mu je pomoc potrebna...

p.s.imam poznanicu koja bas ima Ju u raku i ta je nenormalno alava...

http://www.astro.com/tmpd/csgwfileHC...8569.17386.gif
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules