ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Brak da ili ne?
Old 16-03-2018, 02:53   #1
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Registrovan: Mar 2018
zlatokosa23 je na dobrom putu
Standardno Brak da ili ne?

Hej...treba mi mala pomoć. Ko je volja? I ako jeste neko...

Vidim da su mi i sedma kuca i peta prazne tj nemaju planeta. A vladar pete je Mjesec a sedme Merkur.

Mene sad zanima brak i da li ce to biti sa sadašnjim partnerom?

Last edited by zlatokosa23; 16-03-2018 at 22:32..
Submit to Digg   Brak da ili ne? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-03-2018, 12:08   #2
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Saturn ti kvadratira mesec nije ni cudo da postavljas ovakva pitanja.
Mada saturn jace deluje kad je u separaciji

Psi laju, karavani prolaze...

Old 19-03-2018, 12:52   #3
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marlen VIdi Poruku
Saturn ti kvadratira mesec nije ni cudo da postavljas ovakva pitanja.
Mada saturn jace deluje kad je u separaciji
Bila sam već jednom na pragu braka i samo se izjalovilo(tj red vjeridbu). Sad se opet poteže priča ali nikad ništa konkretno.

Mislila sam da jednostavno nisam predodredjena za to. Brak da ili ne?

Rekli su mi vec da cu imati dva braka al ja u to ne vjerujem jer nema ni prvog a ne drugog. pa se ovdje javih ako ko zna sta da protumači jer ja sam totalni laik. Znam osnovne stvari ali ovo za brak ili koga cu se udat ne.

Kvadart Saturna-Mjesec ima uticaj posebno na moj drustveni život. Na emotivni i ne baš. Ok nesigurnost je često prisutna, ali našla sam vedrog partnera, luckastog, voli putovanja, voli muziku, a se tu slažemo.. intimni zivot nam je slidan. Samo nekad ja potonem što zbog braka što zbog tog zajedničkog života pa mračim. Onda izađe taj kvadrat na vidjelo i sve depresi no i gotovo za mene. Ali hvala bogu naučila sam dosta da kontroliram.sebe pa toga je sve manje naidje sat dva ali brzo prođe.

Last edited by zlatokosa23; 19-03-2018 at 13:16..

Old 19-03-2018, 18:59   #4
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Astrologija ne može da odgovori na pitanje "da li je moj sadašnji partner moj budući muž". Astrologija tako ne funkcioniše. Mi ti možemo dati savete i smernice ali izbor je na tebi.
Ja mislim da ćete vi tek upasti u krizu naredne godine kad tranzitni Juptier bude počeo da urniše tvoje Sunce a posle i Merkur(vladara 7.), tako da se spremi da će možda opet dolaziti do nekih problema koji će iskrsnuti. Možda tek za jedno 2 godine uspete da se venčate ali to je sve na osnovu tranzita koji se u suštini na kraju gledaju.
Čini mi se da si ti jako sklona idealizovanju ljubavi da se maximalno daješ partneru/partnerima pa bivaš razočarana na kraju. Takođe možda nailaziš na ne toliko emotivne partnere ili previše posesivne, ili si ti sama po sebi previše posesivna, pa prvo treba da napraviš neki balans, da naučiš da kontrolišeš svoju energiju.
Ni Mesec u Ovnu nije dobar niti Mars u Raku, no, u recepciji su pa šalju jedno drugom "snagu" ali prvo ti moraš da naučiš da kanališeš svoju uvredljivost i impulsivnost. Lako te je povrediti a može se desiti da i ti nesvesno povređuješ druge.
Rekli su ti da će biti dva braka zbog sedme u Devici čiji je vladar u Blizancima(dvojni znak) ali pravi aplikacionu opoziciju sa Saturnom pa do braka može doći u kasnijim godinama ili uz otežanje, što je kod tebe slučaj. Zbog tog Saturna bih rekla da ne treba da žuriš sa udajom jer ti u kasnijem bračnom životu može doneti poteškoće i vodi te u pogrešnom smeru. Saturna uvek treba prihvatiti a ne boriti se protiv njega. Ovo što ti sada radi je verovatno znak da treba da "povučeš ručnu" i da se ne zalećeš.

Old 19-03-2018, 19:13   #5
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Čini mi se da si ti jako sklona idealizovanju ljubavi da se maximalno daješ partneru/partnerima pa bivaš razočarana na kraju. Takođe možda nailaziš na ne toliko emotivne partnere ili previše posesivne, ili si ti sama po sebi previše posesivna, pa prvo treba da napraviš neki balans, da naučiš da kontrolišeš svoju energiju.

Ni Mesec u Ovnu nije dobar niti Mars u Raku, no, u recepciji su pa šalju jedno drugom "snagu" ali prvo ti moraš da naučiš da kanališeš svoju uvredljivost i impulsivnost. Lako te je povrediti a može se desiti da i ti nesvesno povređuješ druge.
To je već istina jako sam osjetljiva pa me vrlo lako povrijediti upravo jer dajem dosta i smatram da bi ljudi mogli bar biti svjesni toga ako već ne cijene.

Quote:
Rekli su ti da će biti dva braka zbog sedme u Devici čiji je vladar u Blizancima(dvojni znak) ali pravi aplikacionu opoziciju sa Saturnom pa do braka može doći u kasnijim godinama ili uz otežanje, što je kod tebe slučaj. Zbog tog Saturna bih rekla da ne treba da žuriš sa udajom jer ti u kasnijem bračnom životu može doneti poteškoće i vodi te u pogrešnom smeru. Saturna uvek treba prihvatiti a ne boriti se protiv njega. Ovo što ti sada radi je verovatno znak da treba da "povučeš ručnu" i da se ne zalećeš.
Po tebi treba da balansiram smaniim imlusivnost i ne vrijeđam se lako? Ok na tome radim već skoro pola godine. Od kad sam oičela i da se zanimam za astrologiju intezivnije. Nije meni bitno hoće li biti dva ili tri braka. Želim dijete s momkom kojeg volim već smo dugo u vezi 9godina skoro. Prošle godine je trebala.biti vjeridba ali imali smo problema od tada sve vagamo i čekamo da se nesto poklopi pa.sredi sad jos i smrt njegovog roditelja. A ide vrijeme ja cu brzo 31. Stvarno sam u velikom rebusu.

Poslano sa mog U22 koristeći Tapatalk

Old 19-03-2018, 19:29   #6
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zlatokosa23 VIdi Poruku
To je već istina jako sam osjetljiva pa me vrlo lako povrijediti upravo jer dajem dosta i smatram da bi ljudi mogli bar biti svjesni toga ako već ne cijene.
To je problem tvojih Riba, što imaš ružičaste naočare i gledaš stvari iz nekog svog ugla. Zajedno sa Mesecom u Ovnu koji sve gleda crno belo. Ne omalovažavam, samo astrološki iznosim činjenice koje su se kod tebe školski ispoljile.
Treba da naučiš da to što ti ceniš druge ljude i poštuješ ih takvima kakvi su, ne znači automatski da će oni isti takvi biti prema tebi. Trebalo bi, slažem se, i ja sam pre bila baš uvredljiva i onda skontala da život ne funkcioniše onako kako ja želim i umesto da se durim kao dete, bolje sagledala sebe i svoje postupke i videla gde grešim.
Ti treba manje da očekuješ od ljudi pa će se i tvoje preemotivnost povući. To preveliko očekivanje te dovodi do razočarenja. Treba malo više takta da aktiviraš kod sebe.
Quote:
Po tebi treba da balansiram smaniim imlusivnost i ne vrijeđam se lako?
Da.
Quote:
Nije mi bitno hoće li biti dva ili tri braka. Želim dijete s momkom kojeg volim već smo dugo u vezi 9godina skoro. Prošle godine je trebala.biti vjeridba ali imali smo problema od tada sve vagamo i čekamo da se nesto poklopi pa.sredi sad jos i smrt njegovog roditelja. A ide vrijeme ja cu brzo 31. Stvarno sam u velikom rebusu.
Već sam ti odgovorila na ovo kad sam ti rekla da treba da prihvatiš Saturn da radi svoje a ne po svaku cenu da srljaš u nešto, bio to brak ili dete. Ti si se sad uhvatila nečeg i ne puštaš, zato te Saturn urniše, kontrira ti i muči te.
Ne znam da li imaš OKP da sve mora da bude na svom mestu, isplanirano, cakum-pakum, i sad, svaki put kad nešto krene onako kako nisi planirala, ti samo što ne dobiješ panični napad. Treba da naučiš da se život ne odvija onako kako želimo, već da prihvatiš situacije takvim kakve su i da iz njih izvučeš pouku. Ako je već 100 puta nešto iskrsnulo, to je možda znak da niste još spremni. Ako nastaviš da forsiraš, samo će ti se obiti u glavu, to je ta neka nesptrljivost tvog Meseca u Ovnu. Ima vremena i za udaju i za decu, to što si prešla tridesetu nije ništa strašno

Old 19-03-2018, 19:41   #7
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
To je problem tvojih Riba, što imaš ružičaste naočare i gledaš stvari iz nekog svog ugla. Zajedno sa Mesecom u Ovnu koji sve gleda crno belo. Ne omalovažavam, samo astrološki iznosim činjenice koje su se kod tebe školski ispoljile.
Istina tata inspektor mama doktor. Sve mora da bude crno ili bijelo. Nema okolo. Tata nikad nije prastao laž i gubitak svoje riječi. S toga šta obećaš ili kažeš tako treba da bude. I nažalost odrazilo se s puno razočaranja na moju preemotivnost ali ipak dala bih sve za ljude koje volim.

Quote:
Treba da naučiš da to što ti ceniš druge ljude i poštuješ ih takvima kakvi su, ne znači automatski da će oni isti takvi biti prema tebi. Trebalo bi, slažem se, i ja sam pre bila baš uvredljiva i onda skontala da život ne funkcioniše onako kako ja želim i umesto da se durim kao dete, bolje sagledala sebe i svoje postupke i videla gde grešim.
Ti treba manje da očekuješ od ljudi pa će se i tvoje preemotivnost povući. To preveliko očekivanje te dovodi do razočarenja. Treba malo više takta da aktiviraš kod sebe.

Da.
Nakon razgovora sa jednim astrologom i pogoršanja mog zdravlja počela sam mijenjati ove stvari i više nemam tolikih problema u vezi i društvu jer bilo se i na moje prijatelje odrazilo.
[QUOTE ]
Već sam ti odgovorila na ovo kad sam ti rekla da treba da prihvatiš Saturn da radi svoje a ne po svaku cenu da srljaš u nešto, bio to brak ili dete. Ti si se sad uhvatila nečeg i ne puštaš, zato te Saturn urniše, kontrira ti i muči te.
Ne znam da li imaš OKP da sve mora da bude na svom mestu, isplanirano, cakum-pakum, i sad, svaki put kad nešto krene onako kako nisi planirala, ti samo što ne dobiješ panični napad. Treba da naučiš da se život ne odvija onako kako želimo, već da prihvatiš situacije takvim kakve su i da iz njih izvučeš pouku. Ako je već 100 puta nešto iskrsnulo, to je možda znak da niste još spremni. Ako nastaviš da forsiraš, samo će ti se obiti u glavu, to je ta neka nesptrljivost tvog Meseca u Ovnu. Ima vremena i za udaju i za decu, to što si prešla tridesetu nije ništa strašno [/QUOTE]

Nije da sam baš zapela ali polako se sređujemo stalni posao sad gledamo i stan da uzmemo zajednički jer u moj neće...pa sam mislila možda i to dolazi na red pa da budem spremna. Prošli put me jako loše zapao prekid iako su astrološki aspekti ili dobri. Baš u sve sad sumnjam. Hvala ti punoooo baš s mi pomogla.

Poslano sa mog U22 koristeći Tapatalk
Advertisement

Odgovor

Tags
biti, brak, ovan, prazne, sam

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules