ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..
ceca

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-12-2008, 23:52   #31
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

konacno nadjoh srodnu dusu sa Ve u konjukciji sa Juznim cvorom...
(jos je njoj a Ve vladar 7-da li i to moze da bude jedno od objasnjenja za to sto su joj ubili muza?)

pa jos Ne i Mo u prvoj
Sa0So

venera u napetim aspektima sa PL,JU,MO...

ja sam nova Ceca
Advertisement

Old 01-08-2010, 12:12   #32
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

Ne znam ko je napisao da ona ne zna da pjeva, i plus trazi objasnjenje u natalnoj.
Tu se moram javiti, kao muzicki obrazovana osoba, i reci da, bez obzira na pravac muzike koji ona predstavlja, ili kojem pripada, ona ZNA da pjeva tako da slobodno ne trazite u natalnoj zasto ne-zna )))) Toliko ^_^

A da je harizmaticna... meni licno jeste, jakoooo
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 01-08-2010, 14:26   #33
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Zanimljiva karta.
Mesec i Neptun u konjukciji u prvoj kući su zaslužni za popularnost, Lav na Mc je bezuslovno tražio sjaj i priznanja.. Vladar šeste u petoj, na samom početku kuće gde ima najjači uticaj. Škorpija na Asc (sl kao Pl na Asc, harizma), vladar Pl u Vagi (lepota). Vladar Pluton u 11 ima enorman uticaj na društvo i ideale tog društva kroz umetnost (Vaga). Mo na uglovima potpomaže ljubav publike, a njoj deluje i na drugu jer je do pet stepeni od druge kuće, pa je imao uticaj i na njenu finansijsku promenljivu situaciju, posebno zbog aplikacionog sekstila sa Jupiterom, koji je radikalno promenio njen život i primanja na bolje a sam Mo kroz dispoziju predstavlja dobitak od muža. Mo u strelcu je nepresušni optimizam a osoba i deluje tako, nasmejano i dostupno. So0Sa uvek pokazuje borbu kroz život, ambiciju a Ma90So joj daje i dobar metabolizam koji uz Blizance daje duge udove i vitkost.
Naravno, najinteresantnija je njena veza sa pokojnim Arkanom. Prvo, Jupiter u Vodolija nekada inicira veze sa drastično starijim partnerima. Drugo, Ma u petoj daje i problematične ljubavne veze, opasne muškarce, posebno zbog opozicije sa Plutonom koja nipodaštava „pesnički duh“ ovog nežnog Marsa u Ribama. Jake kvadrature Marsa daju ambiciozne, prodorne osobe i u drugi plan stavljaju nedostatak energije Riba ali Ne kroz konjukciju sa njenim Mo zahteva igru na sve ili ništa. Ili ljubav bez skrupula, bespoštedna, bezgranična ili ništa. Nema tu površnih simpatija.
Arkan je predstavljen Bikom, na stepenu Riba. Po meni je imao „riblje oči“ a uticaj Bika gledamo kroz njegov hedonistički pristup životu, ljubavi, deci, generalno lagodan pristup a onako robustan je i izgledao kao Bik. Tu je vladar Venera, na stepenu Jarca. Militantnom, starijem, u Raku, simbolu države i patriotizma, u lošoj osmoj kući. Neko bi rekao zbog 0 sa Me da je u pitanju mlađi muškarac ali to pre simbolizuje elokventnu osobu širokih interesovanja. Zanimljivi su mi ovi daleki kvadrati Venere, kod nje su maksimalno radili iako ih neko možda i ne bi posmatrao kao validne zbog preširokog orbisa. Venera u kontaktu sa Plutonom donosi uniformisane ili kriminalce, Ve90Ur neočekivana razdvajanja, pa je tako početak braka provela sama. Ovde teorija o So90Ur kao muškarcu koji je u braku u momentu poznanstva pada u vodu jer so pravi trigon sa Ur, mada neko tvrdi da svaki kontakt sa Ur donosi zauzetog muškarca. Njegov Mc u Vodoliji, vladar Uran u Vagi. Vaga je često i znak svađa, sukoba, pa i ratova a derivatno mu izlazi na 6. kuću, polje vojske. Njeno 11. polje partnerove dece, sa Pl u njemu slikovito naglašava širenje, pa dobijamo neoubičajen broj dece Oba kvadrata, i sa Pl i sa Ur na 8., 9. stepeni a najzanimljivije je to što se kroz dispozitora situacija drastično popravlja?! Mo u Strelcu u konjukciji sa Ne, trigon Mars, sekstil Jupiter i malo predaleki separacioni sekstil sa Plutonom. Rekla bih privlačnost, strast i zaljubljenost do kraja života (poznih godina!), bogatstvo i moć. Ovde kao da su zamenjeni uticaji, kao da dispozitor projektuje sliku odnosa (ljubav) a vladar separaciju (ubistvo). Čudno. Drugo što bode oči je radikalna promena njenih emocionalnih težnji pa posle Arkana na scenu stupaju daleko slabiji muškarci (Mo0Ne), vezani za neki vid umetnosti, blagi, senzitivni (onaj maneken). Interesantno.

Old 01-08-2010, 19:57   #34
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Nije najveća, ima ih pregršt, posebno za tu branšu ali nekog tog tipa će verovatno zadržati, jer ova totalna kontradiktornost u izboru njenih partnera je možda i posledica gubitka pa sada traži mir u sigurnosti, pasivnosti (Mo0Ne) u Strelcu, sanjalicu, optimistu, polet a ne konstantni strah i pritisak (Ve90Pl).

Old 02-08-2010, 15:45   #35
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Ovih dana opet po novinama citam o ceci i malverzacijama njenim sa transferima igraca...Sta mislite, hoce li je proglasiti krivom?

Old 03-08-2010, 20:24   #36
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Registrovan: Aug 2006
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tori VIdi Poruku
Ovih dana opet po novinama citam o ceci i malverzacijama njenim sa transferima igraca...Sta mislite, hoce li je proglasiti krivom?
s obzorom da je Sa na njenom Plutonu a Uran pravi opoziciju, moglo bi svasta da bude.... Pl vlada ascedentom, ovaj saturn tu govori- kako si sijao, tako i zanji. Ipak, cini mi se da ce prije stradati neki ljudi koji su u njenoj okolini nego ona sama, mozda cak i neki najblizi saradnici- Sa vlada 3. kucom...

Isto kao ja - Blizanac/ Sco sa Mo u Strijelcu i Ve u Raku u 8. ( i ja sam nekad pjevala :-)))

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 13-08-2010, 13:44   #37
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpija_strelac VIdi Poruku
konacno nadjoh srodnu dusu sa Ve u konjukciji sa Juznim cvorom...
(jos je njoj a Ve vladar 7-da li i to moze da bude jedno od objasnjenja za to sto su joj ubili muza?)

pa jos Ne i Mo u prvoj
Sa0So

venera u napetim aspektima sa PL,JU,MO...

ja sam nova Ceca
mislim da treba da se priupitas za kolicinu ispranosti svoga mozga kada ovo pises... jos otvarati temu za to! omg ...

sta reci za ovu zemlju kada se osoba kao sto je ova zena svrstava u umetnike osim da reda nema i sve dok ona i slicni njoj budu na povrsini a trenutno i tek kako jesu ova zemlja ce biti u govnima....

Old 29-08-2010, 20:59   #38
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Registrovan: Aug 2006
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
mislim da treba da se priupitas za kolicinu ispranosti svoga mozga kada ovo pises... jos otvarati temu za to! omg ...

sta reci za ovu zemlju kada se osoba kao sto je ova zena svrstava u umetnike osim da reda nema i sve dok ona i slicni njoj budu na povrsini a trenutno i tek kako jesu ova zemlja ce biti u govnima....
Ja licno ne volim Cecu, narocito zbog toga sto sam muzicki obrazovana, ali nemoguce je bjezati od onoga sto narod voli. Ceca nije svakome interesantna zbog toga sto smatra njenu muyiku kvalitetnom ili joj se divi. Mene licno zanima sta to postoji u njenoj karti sto joj je donijelo takvu slavu.Tu smo gdje smo i zemlju i ljude ne mozemo mijenjati, niti ignorisati neciju popularnost koja je vise nego ocigledna (sto me ne raduje, ali je tako)

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 29-08-2010, 21:36   #39
onira_mas
Obično gatalo

onira_mas je offline
Registrovan: Aug 2010
onira_mas je na dobrom putu
Standardno

Ceca je rodjena u Zitoradji, a Arkan je bio duplo stariji od nje
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-08-2010, 21:38   #40
onira_mas
Obično gatalo

onira_mas je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tori VIdi Poruku
Licno mislim da ce ona nadrljati zbog nekog drugog u kojeg je ona imala poverenja i poverila poslevo vezane za fudbalski klub.
Nije ona toliko inteligentna, ne deluje mi kao neko ko ima dovoljno mozga za tako nesto.

Old 30-08-2010, 18:42   #41
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Aurora VIdi Poruku
Ja licno ne volim Cecu, narocito zbog toga sto sam muzicki obrazovana, ali nemoguce je bjezati od onoga sto narod voli. Ceca nije svakome interesantna zbog toga sto smatra njenu muyiku kvalitetnom ili joj se divi. Mene licno zanima sta to postoji u njenoj karti sto joj je donijelo takvu slavu.Tu smo gdje smo i zemlju i ljude ne mozemo mijenjati, niti ignorisati neciju popularnost koja je vise nego ocigledna (sto me ne raduje, ali je tako)
pa beda naroda koji je toliko iscedjen, koji je bio 500 godina pod Turcima, ogranicenost ... ona stvarno nema nikakvih umetnickih potencijala ali je bila u mogucnosti da plati ljude koji su radili za nju tekstopisce, stiliste koji su opet kolko tolko i napravili nesto, privlacnost ima zbog Ascedenta Skorpije...

a to sto je toliko ljusi voli nije nikakvo opravdanje ili neki dokaz njenog kvaliteta vec je pokazatelj koliko zatucanih ljudi ima u ovoj zemlji i koliko ce nam dugo trebati da se procistimo ... jer bi trebalo da se zna sta moze da prodje a sta ne...

sve u svemu glupava tema koju bi trebalo zatvoriti ... pozdrav svima!

Old 30-08-2010, 18:58   #42
onira_mas
Obično gatalo

onira_mas je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
pa beda naroda koji je toliko iscedjen, koji je bio 500 godina pod Turcima, ogranicenost ... ona stvarno nema nikakvih umetnickih potencijala ali je bila u mogucnosti da plati ljude koji su radili za nju tekstopisce, stiliste koji su opet kolko tolko i napravili nesto, privlacnost ima zbog Ascedenta Skorpije...

a to sto je toliko ljusi voli nije nikakvo opravdanje ili neki dokaz njenog kvaliteta vec je pokazatelj koliko zatucanih ljudi ima u ovoj zemlji i koliko ce nam dugo trebati da se procistimo ... jer bi trebalo da se zna sta moze da prodje a sta ne...

sve u svemu glupava tema koju bi trebalo zatvoriti ... pozdrav svima!

Ma idi begaj, tema je glupava jer se tebi ne svidja, a narod je glup jer je bio 500 godina pod Turcima.....zakuni se! A dokle cemo da krivimo Turke tj. Osmanlije?
Ceca jeste produkt jednog vremena ali bojim se da si omasio za upravo nekih , cirka oko, 500 godina.
U svakom slucaju, kao sto sam napisala vec na jednoj temi, IZBOR je kljicna stvar. Zasto ja nisam izabrala da idem na njene koncerte a upravo sam odrastala u vreme njenog zenita?
Temu niposto ne treba zatvarati, prvo zato sto ni jednu temu na kojoj ljudi mogu da nauce nesto ne treba zatvarati,a drugo, ta pevaljka, kakva god da je, ocigledno zbog necega izaziva paznju i vrlo je interesantno gvirnuti u njen natal, to sto se nekome svidja ili ne svidja uopste nije predmet diskusije. By the way, i mnoge druge pevaljke imaju kesa da plate tekstopisce, stiliste i slicnu bulumentu pa nisu ni priblizno popularne kao ona.

Old 01-09-2010, 17:50   #43
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

Diviti se covjeku koji je kriv za hiljade neduzno izgubljenih zivota

Old 05-09-2010, 17:03   #44
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Ceca Nacionale..................ne zelim da je komentarisem,al dodacu da para vrti gde burgija nece,i neka Marinu Tucakovic ljubi u zdnjicu jer sa pravim tekstovima ju je vinula u ovo danas sto je,jer njen glas promukli i glasovne sposobnosti su ravne nuli! Pare ne cine coveka srecnim al daju SIGURNOST to je Ceca nazalost!

Old 28-11-2010, 01:36   #45
bekuta
Početnik

bekuta's Avatar

bekuta je offline
Registrovan: Oct 2010
bekuta je na dobrom putu
Standardno

za Ceca aspekt mesec paralel venera (evo xarizmu koju narod privlaci)
i mesec paralel merkur
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules