ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..
..obožavala sam ga kao klinka ...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-06-2011, 15:35   #16
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by plutonac VIdi Poruku
moja najbolja ortakinja je lez...sta se kod nje gleda?
U suštini isto
Planete vezane sa seks, jer homoseksualizam je vrsta seksualne orijentacije.
Submit to Digg   Micheal George- lep, 80-te idol, gej ... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-06-2011, 15:37   #17
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Registrovan: Mar 2011
plutonac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Spes VIdi Poruku
homoseksualizam je vrsta seksualne orijentacije.
ma nije valjda

Old 25-06-2011, 15:48   #18
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Eto nesreće!
Homoseksualac, a tako jasni pokazatelji naglašenog seksipila i obožavanja od strane žena.

Nema on VE90UR, ali ima VE kao vladar 5. 90 MA0PL takođe vladari 5.

A lep je jer mu je VE u ljudskom znaku pa 0 ME -mladolik....pa još 120 SA- s godinama sve lepši ! I zaista jeste. meni je Džordž Majkl najlepši bio u srednjim godinama, ne kao mlad.
Slažem se tobom, lep za žene a lep i za muškarce, sa godinama bolji ...
Homoseksulanost mu daje i aspekt Ve90PL - naglašena seksulanost i promiskuitet, želja za bogatstvom ali isto tako težnju ka idealnom partneru , često ne zna sam sa sobom da napravi kompromis ...

Ve120JU - brojane ljubavne veze , teži deo - moralnost dolazi kasnije kod njega...prvo uživa i u tome nekada pretera pa se zaboravi u svojim mislima, idealima!! Sklonost ispadaima ali ne namerno !!!A sam JU u Ovnu ...

Old 25-06-2011, 16:04   #19
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Standardno

neko rece da ima lep glas,ali malo je piskaviji nego sto bi trebalo...
po meni ve90pl ne deluje promiskuitetno,to je aspekt koji daje mnogo sexa ali i zelju da poseduje svoje partnere do kraja

Old 25-06-2011, 16:18   #20
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Isto tako ima Pl0Ma- daje mu privlačnost, izazov i avanture svake vrst, sexualne naručito. Često i probleme na tu temu. Ne bi da generalizujem stvari ...
Ali Pluton često označave lične tajne, život za trenutak a u konjukciji sa Ma- to se izražava javno, naglo bez razmišljanja...

Sama ta konjukcija je u Devici i može dati jak moral, tradicju, čeitse i janse stavove ili sve obrunto za 180 stepeni - pa bi ja rekla da je to kod njega.

Inače zanimljiv podatak o njemu je da svake godine ide na Svetu goru !

Old 25-06-2011, 16:20   #21
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Standardno

zna covek da monasi prave najbolje orgije

Old 25-06-2011, 18:42   #22
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Ovde je tako dobar:

http://youtu.be/h-XBvYYj3Pw

Old 25-06-2011, 21:19   #23
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by plutonac VIdi Poruku
neko rece da ima lep glas,ali malo je piskaviji nego sto bi trebalo...
po meni ve90pl ne deluje promiskuitetno,to je aspekt koji daje mnogo sexa ali i zelju da poseduje svoje partnere do kraja
...ili aspekt ''s jednim/jednom do groba'' I kad ostanu sami, ne žele s nekim opet u vezu...recimo ve u sco- 90 pl...

Old 26-06-2011, 03:35   #24
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kristina 88 VIdi Poruku
ee kako se vidi da je gej ,KOJI SU POKAZATELJI U KARTI

EVO NEKIH POKAZATELJA U NATALU ZA GAY-BI i LEZBEJSTVO

Pokazatelji za Nastranost su....knjiga kaze da se polazi od Meseca i aspekata njegovih sa Venerom, Marsom,Uranom,Neptunom,Plutonom do nekle, pa uz to, posmatra se i 5to polje koje generalno prestavlja nas ljubavni zivot a uz nju i 8ma kuca koja prestavlja nasu sexualnost! Obavezno gledati vladare tih kuca gde su i sa kim su u savezu i to onda povezati!

Planeta Mesec , nasa osecanja, se vrlo lose oseca u ovim znacima Blizanci, Devica, Vodolija, Ribe i u tim znacima lako dovodi do Bisexualnih sklonosti!
Na drugom mestu se uvek gleda Venera koja govori o nasoj ljubavi i tu treba gledati kakve aspekte ona pravi sa Marsom, zatim sa Neptunom i neminovnim Uranom koji je indikator slobodne ljubavi, Homosexualac.

Neptun kada je u kvadratu sa Uranom, dovodi do Homosexualnosti a i Bisexualnih sklonosti. Isto kad se Neptun nadje i na Ascedentu.
Neptun kada je u kvadratu ili opoziciji sa Suncem i Mesecom je znak da osoba moze imati vezu sa Homosexualcom ili Bisexualcom. Takodjer obavezno uz to treba pratiti Uran.
Neptun u 7moj kuci u kvadratu sa Uranom potvrdjuje Gay,Bi,Lez. 5ta kuca u Vodoliji a i kad vladar 5te pravi kvadrat ili opoziciju sa planetom u 5toj kuci, to takodjer potvrdjuje Homosexualnost i slobodu ljubavi, jer Vodolija je pod uplivom Urana! Aspekt i konjukcija Venera Mars i kad obadvoje prave kvadrat ili opoziciju sa Uranom i Neptunom takodje dovodi doHomosexualnih, Bisexualnih sklonosti a za zene i Lezbejstvo. Jer svaki kontakt Venere i Urana stvorice problem u izboru partnera.

Bisexualizam postice Venera kada pravi opoziciju sa Planetom Neptun ili kvadrat i konjukcija Uran a ako se Sunce i Mesec nalaze u Muskim znacima i prave lose aspekte Venera i Mars, to kod Zena pravi Lezbejstvo.

Kad se Sunce nalazi u konjukciji sa Mesecom i kad obe prave kvadrat sa Neptunom, to isto potvrdjuje opredeljenost ka Homesexualizmu i Bisexualizmu. Potvrdna kombinacija je i Mesec kvadrat Uran sto detaljno dovodi do Homosexualnih sklonosti (naravno, ako ostatak natala potvrdjuje)

Homosexualnost se takodjer vidi i akd Sunce pravi konjukciju sa Saturnom a obadvoje u kavadratu sa Neptunom. Ovaj aspekt stvara velike nevolje jer ovaj covek tesko meze da izbegne opsanost, odnosno, da ne stupi sa muskarcem u sexualni kontakt, pisac ove knjige zapaza da ovaj aspekt je najvise puta primetio kod Homosexualnih lica u njihovim natalima!

Venera u muskom natalu kad se nadje u znaku Jarca, osoba oseca da ima nedostatak neznosti od zene, majke. A Venera u Jarcu prestavlja uvek u kasnije zivotu zudnju za ljubavlju. Muskarci su cesto Feminizirani i nemaju zelju za odnosom sa Zenama, jer tu je krivac sama majka koja nije umela da prenese neznost.

Kad se 5ta kuca nadje u znaku Vodolije, tu ukazuje odkacene ljubavi, dosta uzivanja, veze se tesko odrze, ima dosta promena na ljubavnom planu cesto Homosexualne i Lezbejske sklonosti, a ukoliko je 8ma kuca u znaku Bika, osoba je sklona Homosexualnim vezama koje krije, jer voli svaki dodir, neznost, senzualnost (vodoliom vlada uran, bikom venera)

E prijatelji moji, prepisao sam vam nesto pa sad razmatraj te i polako sa dokazima da je neko HOMOSEXUALAC ILI BISEXUALAC A I LEZBEJKA....jer pisac veli da je nasao identicne natale....al svejedno, identicni natal nije pokazao sklonost ka isptopolnoj ljubavi! DAKLE OPREZ PRE NEGO SE DONESE ODLUKA DA SE NEKO PROGLASI NASTRANIM!

I karta gospodina Georga je istekla ....postavite je ponovo pa razmatraj te zasto je takav kakav jeste

Last edited by swiss; 26-06-2011 at 03:51..

Old 26-06-2011, 07:20   #25
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Standardno

Quote:
...ili aspekt ''s jednim/jednom do groba'' I kad ostanu sami, ne žele s nekim opet u vezu...recimo ve u sco- 90 pl...
bas tako

Old 24-10-2011, 16:30   #26
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

meni je zanimljiv ovaj spot http://www.youtube.com/watch?v=VLnYPXTs9LY on u crvenom kostimu sto predstavlja raka izlazi u grad da bi imao sex sa drugim rakom
Ja bi pomenula i Ur180Sa koji mu daje neku vrstu prezira prema tradiciji
Advertisement

Old 26-12-2016, 11:31   #27
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Last Christmas

Wham! - Last Christmas - YouTube

Old 26-12-2016, 14:39   #28
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Divni George :
Baš sam se kada sam čula.

Dječici 1980-tih obilježio je i djetinjstvo. Već smo na #demu sintisajzera slušali ovu;

Što se astrologije tiče;

U ovogodišnjem solaru mu se solarna 1./7. osa preklopila sa natalnom 5./11 (po Regiomontanusu). Odnosno, ukoliko gledamo sistem cijelih znakova - sa natalnom 4./10. Solarni vladar ASC - retrogradni Mars u Škorpiji (8. znak od solarnog ASC), te radi kvadrate i na natalni Mo u Lavu i na solarni Mo u Vodoliji. Solarni Mo je u 8. natalnom polju i 8. znaku od ASC, u konjukciji sa natalnim Saturnom.
Slučajnost ili ne - jučer je Mjesec (natalni vladar ASC) šetao kroz Škorpiju, te je prešao preko solarnog Marsa u žiži natalno-solarnog T-kvadrata.

Ovogodišnji profekcioni ASC mu je "upao" u Strijelca, gdje se trenutno nalazi tranzitni Saturn, a profekcioni vladar Jupiter u solaru je u Djevici,na samom IC-iju. S tim što je profekcioni suvladar Saturn, koji mu vlada 8. natalnim poljem.

Ako gledamo polja po sistemu cijelih znakova, tranzit Jupitera kroz Vagu mu je aktivirao 4. polje i uglove, te "uradio" opoziciju na natalni Ju.

Eto, ovo bi mogli biti neki od suptilnijih pokazatelja.

Što se tiče Hajlega, Alkohodena i Anarete...
Mislim da se Anareta može već odokativno odrediti - vladar 8. polja Saturn u 8. polju. Doduše, Saturn jeste na samom kraju 8. polja, pa se već može "pikati" da je u 9., ali je još uvijek u pitanju 8. znak od ASC.

Astrofox je izračunao da, prema Regiomontanusu, Merkur dođe i Hajleg i Alkohoden.
Prema sistemu cijelih znakova - Sunce je Hajleg, a Mjesec Alkohoden.

U ovogodišnjem solaru, solarni Sa iz Strijelca radi opoziciju na natalni (a i solarni) Me, dok direktovani Sa u Ovnu gradi egzaktni sekstil sa natalnim Merkurom.

Takošer, direktovano So u Lavu se nalazi u separtivnoj opoziciji sa natalnim Saturnom.

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 26-12-2016 at 16:56..

Old 18-01-2017, 21:36   #29
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Prema podacima kojima ja raspolažem, najmarkantniji tranzit u trenutku smrti kod Džordž Majkla je bio Pluton 0 Descendent, životna prekretnica. Ko bi ga znao ali je priprema za ovaj tužan događaj u tom slučaju mogla uslediti krajem 2015, početkom 2016. godine, kada je Pl bio na istom stepenu.

Negde sam pročitala da je polje umiranja zapravo VII kao suprotno od I, te da natalni loš aspekt vladara I i VII polja ukazuje na kraći život. Nadam se da nije istina jer mi bliska osoba to ima u karti.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules