ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-01-2012, 21:16   #106
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Registrovan: Sep 2010
ivana0605 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
*SO120MA
*MA120NE
*MA60PL
*PL60NE
*SO60PL

Jel ti malo...?
To nisu aspekti koji "obecavaju" decu.Nazalost,u njenom natalu ,postoje ozbiljniji,neharmonicni aspekti, koje sam u prethodnom izlaganju navela,a ne vode majcinstvu. Do dece se ide preko 8 polja,trudnoce. 5 kuca nisu samo deca,vec i plesna sala,koncert,promiskuitet,stadion,udvaranje,veselje,zabava... 8k je trudnoca,pitanje je da li je imala jos neki abortus?!
Advertisement

Old 29-01-2012, 01:17   #107
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Jesu TigaBg tranziti na dan smrti...

Joj Ivana0605 i meni si napisala da necu imati decu,a vladari 8k i 5k su mi u trigonu (dobrom aspektu)...
Malo si kontradiktorna ili tvoja pravila astrologije nisu ista za sve..
Kod Ksenije Pajcin se po meni jedino ostvarilo jesu vladarstva,te se vidi nacin smrti vladar 8k u 5k,a sto se tice potomstva tu je astrologija definitivno zakazala...!!
Ja tebi tako nesto nisam napisala . Ja se ne bavim naucnim radom ,nego primenjujem znanje iz knjiga ljudi koji su izucavali odredjene oblasti astrologije.

Old 29-01-2012, 01:26   #108
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
,te se vidi nacin smrti vladar 8k u 5k,a sto se tice potomstva tu je astrologija definitivno zakazala...!![/B]
Daleko bilo, meni je vladar osme u 5.
Submit to Digg   Ksenija Pajcin Reply With Quote

Old 29-01-2012, 01:28   #109
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Samo nemoj opet copy/paste.
Jesi mi napisala,ali nisi javno,mozda i jesi,jer se ja toga ne secam sada... a i mrzi me da idem po forumu,pa ti to kopiram.
Astrologija se tako ne tumaci to znas i sama,znam da je tesko priznati da su kod ove pevacice mnoge komponente iz natala bile nepoznanice i za astrologe i astrologiju.
Kseniju Pajcin nisam poznavala licno kao ti.. niti sam slusala njenu muziku,ali kad vidim ovu kartu ona je po meni jedini dokaz kako sve ovo nema smisla...
Onda trebas jos da ucis o astrologiji da bi ti sve ovo imalo smisla

Old 29-01-2012, 01:38   #110
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ma to mogu da budu mesta za zabavu,necemo biti bukvalisti..
A od necega se mora umreti...
Znam ali ne bih da završim kao Ksenija. Prirodna smrt kao moja baka, može.

Old 29-01-2012, 01:44   #111
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Ma to mogu da budu mesta za zabavu,necemo biti bukvalisti..
A od necega se mora umreti...

Evo tu ucis i puno znas,pa opet pises besmislice.
Covek uci ono od cega ima korist,kao napr jezike da bi se lakse sporazumevao,a ne ovo.
To ti je kako da ti je na raspolaganju sav jezik,ali ne mozes da naucis gramatiku,pravopis,dijalektiku,akcenat...
Mislila sam da mozes da napises razloge zasto Ksenija nije imala decu,ali si me opet uverio da ono sto kopiras uopste ne procitas pre nego sto si postavio ovde na AFB.
Meni nije jasno onda sta ti trazis na ovom forumu? Sama po sebi pljujes. Idi ,uci nesto od cega ces imati korist. Nekome je ovo hobi,zadovoljstvo... Svako ima pravo da uci i cita ono sto voli. Idi, zalij cvece...

Old 29-01-2012, 12:39   #112
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Kad su ovakve teme u pitanju moram da se slozim sa Agenom.
Lako je kad neko umre kopati po karti i nalaziti sve i svasta kao dokaz,a niko pre toga ni slutio nije sta ce se desiti...
Cak mi sestra rece da su Kseniji astrolozi govorili kako je rodjena pod srecnom zvezdom
I zato se mnogo puta razaocaram pa stanem.I nadam se da sam konacno shvatila da je astrologija ipak ogranicena,da ne moze sve(bas kao sto Dupor rece).
Treba je koristiti pametno,u smislu razumevanja sebe i svog zivota.Kad smo u nedoumici pa nam treba savet. A sve ono sto je Dupor nabrojao(duzina zivota,pol dece,boja ociju,itd.) ne moze se znati.Nije nam dato da znamo.I bolje sto je tako.

Sve ove aspekte koje sta nabrojali kod Ksenije,a povodom dece,imam i ja pa to nije dovoljan razlog za "nemanje" dece.Ja ih imam dvoje sa takvim aspektima(osim konjukcije meseca i saturna).
Ali svejedno,mislim da to u ovoj prici nije ni bitno.

Old 29-01-2012, 13:50   #113
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ivanna VIdi Poruku
Kad su ovakve teme u pitanju moram da se slozim sa Agenom.
Lako je kad neko umre kopati po karti i nalaziti sve i svasta kao dokaz,a niko pre toga ni slutio nije sta ce se desiti...
Cak mi sestra rece da su Kseniji astrolozi govorili kako je rodjena pod srecnom zvezdom
I zato se mnogo puta razaocaram pa stanem.I nadam se da sam konacno shvatila da je astrologija ipak ogranicena,da ne moze sve(bas kao sto Dupor rece).
Treba je koristiti pametno,u smislu razumevanja sebe i svog zivota.Kad smo u nedoumici pa nam treba savet. A sve ono sto je Dupor nabrojao(duzina zivota,pol dece,boja ociju,itd.) ne moze se znati.Nije nam dato da znamo.I bolje sto je tako.

Sve ove aspekte koje sta nabrojali kod Ksenije,a povodom dece,imam i ja pa to nije dovoljan razlog za "nemanje" dece.Ja ih imam dvoje sa takvim aspektima(osim konjukcije meseca i saturna).
Ali svejedno,mislim da to u ovoj prici nije ni bitno.

Verovatno su mislili na Antares koji je blizu njenog Sunca (negde na 9-10 stepeni Strelaca). Jedna od 4 kraljevske zvezde, ali nimalo bezazlena, i nekad se ne zna kako ce i kada delovati(iznenadni pad posle vrtoglavog uspeha). Dobra je uglavnom za vojnu profesiju i ratnike.

Old 29-01-2012, 15:18   #114
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Jesu TigaBg tranziti na dan smrti...

Eto pravog primera uticaja retro Marsa.

Old 30-01-2012, 00:35   #115
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Moja prijateljica mi je rekla da astrolozi uglavnom za novine pišu lepe stvari, tj izbegavaju da opisuju ružne koje se trebaju desiti, baš iz razloga da se onaj ko čita ne razočara.

Old 30-01-2012, 01:40   #116
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
To sam vise puta gledala i slusala sta su joj predvidjali i mogu vam reci da se malo toga ostvarilo,ni 20% prognoza.
Opet kazem,nisam pratila njen rad,ali me zanimalo to sto joj astrolozi govore,(tv,stampa) i dok je bila ziva vecinu stvaru su omasili.. a tek posle "boja" svi su junaci..
Nisu računali na to da će naići na neuračunljivog klinca sa Ma na Algolu, koji je u kvadratu sa njenim Saturnom.

Old 30-01-2012, 02:05   #117
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Astro123 VIdi Poruku
Ja jesam profesionalac i astrologijom se bavim dugi niz godina, a za jednog profesionalca je nedopustivo da iznosi neke sopstvene stavove analizirajuci horoskope osoba koje vise nisu medju zivima, sto je za mene sveta granica obzirom da te mi postavili to pitanje, to je ono sto je od Boga, slazem se da je astrologija samo jedan od primera koji se protivi religijskim odnosno crkvenim zakonima, ali ljudi ako smo se vec opredelili za ovakav vid proucavanja dajte da malo vise analiziramo recimo mundani deo astrologije a da samu pretstavu smrti ostavimo po strani jer je to za ljudski um nedokucivo. Izvinjavam se jer svojim izlaganjem nisam imao namere nikoga da podcenim ili isprovociram kao sto ''neko kaze'' vec samo da alaudiram na to da ukoliko ste se stvarno opredelili za edukaciju u oblasti astrologije koncentrisite se na sustinske faktore sto je sam zivot a ne ''smrt''. Pozdrav
Pravi astrolog- profesionalanac ne traci vreme na ovom forumu.
Smrt je sastavni deo zivota koji se ne moze izbeci. Svako ima pravo na svoje misljenje zasnovano na njegovom astro znanju,zato i postoji ovaj forum.
Advertisement

Old 30-01-2012, 02:08   #118
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivamatic VIdi Poruku
Peto polje je vezano za decu i ljubav, pa to može da znači probleme povezane sa trudnoćom u ženskom horoskopu, ali i – probleme deci. Neretko smrt nastupa na mestima za zabavu.(e ovo se nikako ne slaze)
5 kuca ne predstavlja samo zabavu...moze biti i smrt zbog deteta

Old 30-01-2012, 02:13   #119
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
TibaBg,razumem sta pises,ali razumi i ti mene.
Mali broj ljudi uradi sebi sinastriju kada udje u odnos sa nekim. Pretpostavljam da ni Ksenija Pajcin nije to uradila.
A veliki broj tih "javnih licnosti" i onih koji to nisu posecuju astrologe,posebo sto astrolozi rade te natlne karte u tumace njima,pa se u svemu tome nije nasao niko ko je znao da nadje tajni kod astroogije i kaze zeni sta ce joj biti,a ne ovako.
Posebno isti ti tvrde da slobodnom voljom mozemo vecinu stvari da zaobidjemo,pa tako i ona...
Da sam profi,a vidim u karti tako nesto kod neke javne licnosti,nasla bih je na kraju sveta i rekla joj to,jer je to obaveza svakog coveka i po meni to jeste astroloski eticno.
Da, znam...Samo je pitanje koliko je pojedinac u stanju da svojom voljom prevaziđe ono što ga vodi, odnosno da u svojoj strukturi ličnosti nađe manje opasan put. Verujem da je Ksenija svojim karakterom prizvala sebi ovakvu sudbinu.
Čitala sam svedočenje jednog astrologa kod kojeg je Ksenija išla. Žena kaže da je pokušala da joj ukaže na opasnost i da je zvala da dođe opet, ali da Ksenija nije došla. Koliko je od toga istina, ne znam.

Old 30-01-2012, 02:14   #120
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:

Da sam profi,a vidim u karti tako nesto kod neke javne licnosti,nasla bih je na kraju sveta i rekla joj to,jer je to obaveza svakog coveka i po meni to jeste astroloski eticno.
Zasto to mora biti javna licnost da bi ti otisla na kraj sveta?
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules