ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-03-2010, 04:32   #31
Astro123
Početnik

Astro123 je offline
Registrovan: Mar 2010
Astro123 je na dobrom putu
Standardno

Ja Ne Mogu Da Verujem Cime Se Bavi Ova Tema, Zar Ovaj Saturnovski Mentalitet Prelazi Sve Granice Pa I One Svete, Nedodirljive. Ovo Je Nas Sram. Ostavite Pokojne Jadne Duse Da Pocivaju U Miru I Nemojte Se Baviti Natalima Pokojnika Jer Onda Ne Samo Da Niste Nikakvi Profesionalci Vec Niste Ni Ljudi. Katastrofa
Submit to Digg   Ksenija Pajcin Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-03-2010, 10:06   #32
castanea
Švrća

castanea's Avatar

castanea je offline
Registrovan: Feb 2010
castanea je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Astro123 VIdi Poruku
Ja Ne Mogu Da Verujem Cime Se Bavi Ova Tema, Zar Ovaj Saturnovski Mentalitet Prelazi Sve Granice Pa I One Svete, Nedodirljive. Ovo Je Nas Sram. Ostavite Pokojne Jadne Duse Da Pocivaju U Miru I Nemojte Se Baviti Natalima Pokojnika Jer Onda Ne Samo Da Niste Nikakvi Profesionalci Vec Niste Ni Ljudi. Katastrofa
Zašto svaku reč pišeš velikim slovom? Koji je to sram i kojeg je mentaliteta to odlika?

Old 18-03-2010, 23:15   #33
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 će postati poznat uskoromandrak-21 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Tema se bavi astrologijom jer je ovo takav forum.Koje su to svete i nedodirljive granice ?pa svi mediji pisu o tome ,sta ste hteli reci ovim komentarom?????????????

Old 18-03-2010, 23:37   #34
Majana
Veštac

Majana's Avatar

Majana je offline
Registrovan: Feb 2010
Majana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mislim da ti nije uspela provokacija. Na čije slabe tačke si pokušao/la da udariš? Profesionalci nismo, čast izuzecima, a ovde unutar foruma, analizirajući u tišini, ne uznemiravamo nikoga. Jadno i bezuspešno i skrećemo sa teme.

Mars u Biku u sazvezdju Perseja
Old 19-03-2010, 01:04   #35
donnola1
Početnik

donnola1's Avatar

donnola1 je offline
donnola1 je na dobrom putu
Standardno Mars u Biku u sazvezdju Perseja

Kod Filipa Kapisode je Mars u Biku na 28 stepenu, i Mars je dispozitor Sunca koje je u znaku Ovna. Evo jedne zanimljive price o ovom polozaju Marsa iz knjige Aleksandra Imsiragica "Stubovi sudbine":

Koliko god da Persej predstavlja uzvisene kvalitete svakog junaka, u njegovom sazvezdju nalazi se najzloglasnija zvezda Algol - odnosno odsecena glava Meduze, pa ovo sazvezdje uglavnom ukazuje na opasnost. Ono u sebi nosi i sliku nesrecnog detinjstva, cesto bez oca, sa kompleksima dokazivanja, sa tucama zbog uvrede majke i sl. Svakako da je Persej i svaki ratnik koji je za jednu stranu osloboditelj a za drugu zlocinac. Ali u slici ovog sazvezdja zivi sva neminovnost borbe dobra i zla, a nikako njihovog prevazilazenja. To je ovde tako, buduci da su okolnosti veoma jake. No, uz ovo sazvezdje zaista ide i jedna losa sudbina u kojoj se cak i nenamerno moze ubiti draga osoba ili ce se za njenu smrt biti na neki nacin odgovoran. U Perseju postoji i deo price o osveti, sto ce uz prenaglasenog Marsa ovde posebno doci do izrazaja. U najstrasnijim slikama koje ovde zive, vidi se prica o masovnom ubistvu, kao i o ubijanju neduznih i zena. Posebno treba imati u vidu da je Gorgona Meduza bila trudna kada ju je Persej ubio!..."

Mars sa zvezdama konstelacije Perej

Ovo je sada ratnik u svojoj punoj formi. On je svakako idol i junak za neke, jjer kada treba da se fiziki rizikuje i gine - tu je prvi. Medjutim, uvek je potrebno pogledati kakav je on za druge - jer takav je konacno i za sebe. Ovo moze naglasiti primitivnu musku seksualnu energiju i strastvenu potrebu za krvlju, pa makar to bilo i klanje zivotinja. Borilacke vestine i brzina uopste, idu uz ovu kombinaciju, a svaki tesak aspekt od malefika ukazuje na osvetu ili osvetoljubivost. Ovde se osoba mnogo puta moze naci u opasnosti, a samo je jako dobar dispozitor spasava. Ponekad je sklonost tucama i borbi nasledjena od oca koji je takav bio u mladosti. Moguca je sklonost nesrednim dogadjajima a ponekad i nenamerna povreda drugih. Mogucnost abortusa. U najlosijoj poziciji, ovakav Mars lako moze ukazati i na preteranu upotrebu sile, narocito prema zenama, pa i trudnicama i moze stvoriti mnoge nevine zrtve."

Zvezde su sve rekle, samo da je neko na vreme protumacio.... Ali tesko da bi tragedija bila srecena, tu nema dileme...

Old 19-03-2010, 01:34   #36
Astro123
Početnik

Astro123 je offline
Astro123 je na dobrom putu
Standardno

Ja jesam profesionalac i astrologijom se bavim dugi niz godina, a za jednog profesionalca je nedopustivo da iznosi neke sopstvene stavove analizirajuci horoskope osoba koje vise nisu medju zivima, sto je za mene sveta granica obzirom da te mi postavili to pitanje, to je ono sto je od Boga, slazem se da je astrologija samo jedan od primera koji se protivi religijskim odnosno crkvenim zakonima, ali ljudi ako smo se vec opredelili za ovakav vid proucavanja dajte da malo vise analiziramo recimo mundani deo astrologije a da samu pretstavu smrti ostavimo po strani jer je to za ljudski um nedokucivo. Izvinjavam se jer svojim izlaganjem nisam imao namere nikoga da podcenim ili isprovociram kao sto ''neko kaze'' vec samo da alaudiram na to da ukoliko ste se stvarno opredelili za edukaciju u oblasti astrologije koncentrisite se na sustinske faktore sto je sam zivot a ne ''smrt''. Pozdrav

Old 19-03-2010, 04:26   #37
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by donnola1 VIdi Poruku
Kod Filipa Kapisode je Mars u Biku na 28 stepenu, i Mars je dispozitor Sunca koje je u znaku Ovna. Evo jedne zanimljive price o ovom polozaju Marsa iz knjige Aleksandra Imsiragica "Stubovi sudbine":

Koliko god da Persej predstavlja uzvisene kvalitete svakog junaka, u njegovom sazvezdju nalazi se najzloglasnija zvezda Algol - odnosno odsecena glava Meduze, pa ovo sazvezdje uglavnom ukazuje na opasnost. Ono u sebi nosi i sliku nesrecnog detinjstva, cesto bez oca, sa kompleksima dokazivanja, sa tucama zbog uvrede majke i sl. Svakako da je Persej i svaki ratnik koji je za jednu stranu osloboditelj a za drugu zlocinac. Ali u slici ovog sazvezdja zivi sva neminovnost borbe dobra i zla, a nikako njihovog prevazilazenja. To je ovde tako, buduci da su okolnosti veoma jake. No, uz ovo sazvezdje zaista ide i jedna losa sudbina u kojoj se cak i nenamerno moze ubiti draga osoba ili ce se za njenu smrt biti na neki nacin odgovoran. U Perseju postoji i deo price o osveti, sto ce uz prenaglasenog Marsa ovde posebno doci do izrazaja. U najstrasnijim slikama koje ovde zive, vidi se prica o masovnom ubistvu, kao i o ubijanju neduznih i zena. Posebno treba imati u vidu da je Gorgona Meduza bila trudna kada ju je Persej ubio!..."

Mars sa zvezdama konstelacije Perej

Ovo je sada ratnik u svojoj punoj formi. On je svakako idol i junak za neke, jjer kada treba da se fiziki rizikuje i gine - tu je prvi. Medjutim, uvek je potrebno pogledati kakav je on za druge - jer takav je konacno i za sebe. Ovo moze naglasiti primitivnu musku seksualnu energiju i strastvenu potrebu za krvlju, pa makar to bilo i klanje zivotinja. Borilacke vestine i brzina uopste, idu uz ovu kombinaciju, a svaki tesak aspekt od malefika ukazuje na osvetu ili osvetoljubivost. Ovde se osoba mnogo puta moze naci u opasnosti, a samo je jako dobar dispozitor spasava. Ponekad je sklonost tucama i borbi nasledjena od oca koji je takav bio u mladosti. Moguca je sklonost nesrednim dogadjajima a ponekad i nenamerna povreda drugih. Mogucnost abortusa. U najlosijoj poziciji, ovakav Mars lako moze ukazati i na preteranu upotrebu sile, narocito prema zenama, pa i trudnicama i moze stvoriti mnoge nevine zrtve."

Zvezde su sve rekle, samo da je neko na vreme protumacio.... Ali tesko da bi tragedija bila srecena, tu nema dileme...
draga donnola 1 moram da se nadovezem na tvoju pricu.u isto vreme smo dozle do istog zakljucka.celo vece razmisljam o filipovom plutonu gde bi mu mogao biti u natalu sve vreme mi se nekako namece 7 kuca jer u njoj je pluton zbunjen i nesiguran jer je izlozen javnosti u dobrim aspektima govori o ljubavi i braku do smrti.redje daje i atentat.otvaram nat.kartu sa njegovim datumom 3.04.1987 cetinje i vreme 6.00 da bi pluton bio u 7 polju . i onda sok.asc,ic.dsc,i mc sve na 29 st.ksenijina ve i nat. i tran.je na29.to mi prvo zapada za oko.asc.riba (svi kazu nezan osecajan) u 1 kuci so.jup. i s.m.c. u ovnu.u 2 kucima na 28 bika u konj.sa moo(sa ovim polozajem ma podstice enegicnost ovna.ne razmisljaju puno ulecu u nove situacije.uzimaju max od zivota.zbog naglog karaktera mogu doci u opasnost po zivot.vrh 5 kuce u raku .ljubav prema deci porodici.(mediji govore o njenom abortusu a on to nije mogao da podnese ),na mc. uran i sa. retro ,tu je i ne.u jarcu u konj.sa mc u x polju. i na kraju ve i me u 12 u ribama.od aspekatave/kvadrat moo (neretko se gubi zbog ljubavi)zatim ve kvadrat mars(ove osobe su extravagantne naglasene erotike,hirovite mogu imati dvojaku prirodu grublu i jacu/mars i onu neznu/venera zele harmoniju i mir.zbog takve prirodenejasni su drugim ljudima i prema njima su rezervisani.i ono najbitnije pl u trigonu sa venerom/trenutak kada su podsvest ,svest,nadsvest jedno.sada ,proslo buduce zgusnuto u jtrenutak.cilj i nista drugo ne postoji.cilj/okolo je crna rupa.okolo je bermudski trougao nema reci za opisati.to je taj pluton o kome ja mislim veceras .mozda i gresim. videcemo kad neko bude saznao vreme rodjenja. to je taj isti zakljucak donnola 1 koji sam pomenula na pocetku.dok sam ja mozgala ti si vec izbacila post jer i ovom natalu je mars na 28 bika.velika steta za oboje.

Old 19-03-2010, 09:00   #38
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Profesionalci kao prvo nikada nece da uvrede drugoga kao sto ti cinis svima nama. Bogme nisi veci profesionalac od nekih ovde , nemozes ni vodu da im nosis. Da te ja nesto pitam? A sta je sa horoskopima za nestale ljude? Kad se traze dali su zivi i mrtvi? Sta ako je covek mrtav, znaci ti sto ih traze su kreteni po tvom misljenju ? Ljudi ti dodlju ocajni i traze pomoc a ti kaze: JA SAM PROFESIONALAC I NE GLEDAM MRTVIMA?
Slazem se ja da se treba postovati etika no pravila svako za sebe postavlja jer je slobodna volja svetinja za svakoga od Boga data.Sve je u tome iz kog motiva se to radi, dali da se ismejava neko ili da se pomogne. Ako je motiv pozitivan onda ce Bog da oprosti, JER BOG JE LJUBAV I MILOSRDJE ZAR NE?

P.S. Ta pravila koja spominjes si ti sam postavio ne ja ili neko drugi pa se toga pridrzavaj, a druge pusti da odlucuju za sebe.

Quote:

Old 19-03-2010, 12:25   #39
dzmuco
Početnik

dzmuco je offline
Registrovan: Jan 2010
dzmuco je na dobrom putu
Standardno

Interesuje me sta mislite da li je ova tragedija mogla da se izbegne ili barem ublazi da je postojalo blagovremeno upozorenje koje bi bilo ozbiljno shvaceno?
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-03-2010, 12:50   #40
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

ako mogu da nastavim svoje misljenje .(nocas je bolo mnogo kasno za kuckanje).jako je bitno za tog marsa na 28 st.bika gde se nalazi .ako je tacna ova moja pretpostavka da je vreme rodjenja 6.oo onda je to konjukcija sa moo.(njegova dusa , devojka ) donosi smrtnu opasnost.moo je u inkonj. sa nep. ovaj aspekt daje osobi visoke ideale ,perfekcionisticke teznje partner se idealizuje. ovde je ve u ribama u xii polju. neptun donosi i neprijatne osobine ,sklonost skandalima ,zbog ljubavi su spremni da ucine i opasne gluposti.neptun je u vezi sa smrcu preko xii polja tako da su ove osobe cesto okupirane mislima o smrti.ono sto najvise privlaci paznju u ovom natalu je 29 stepen koji se nalazi na asc,ic,dc i mc.29 stepen je nesto potpuno izdvojeno od svake realnosti,izvan svega neocekivano.za asc . moja pretpostavka je da je osoba neplanski zaceta ili pak da je prevremeno rodjena . na dsc 29 stepen pricalo se o braku ali iznenada nije ostvaren.29.stepen na mc. iznenadna karijera pojavljivanje u javnost preko noci i i nagli prekid karijere. nastavicu kasnije jer moram nesto da uradim. ako je neko raspolozen da postavi ovu natalnu kartu sa dat.3. o4 1987 vreme 6.00 cetinje. (ja stvarno ne znam da je postavim) pa da zajedno probamo da analiziramo ostalo jer sve vise sam ubedjena da je to to.javicu se kasnije da nastavimo ako je ko raspolozen a ako nije nastavicu sama da analiziram

javlja se moderator...
Old 19-03-2010, 14:18   #41
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Cool javlja se moderator...

Quote:
Originally Posted by Astro123
Ja jesam profesionalac i astrologijom se bavim dugi niz godina, a za jednog profesionalca je nedopustivo da iznosi neke sopstvene stavove analizirajuci horoskope osoba koje vise nisu medju zivima, sto je za mene sveta granica obzirom da te mi postavili to pitanje, to je ono sto je od Boga,

A na osnovu kojih primera natalnih karti ste se vi učili? Ja sam takodje profesionalni astrolog i bavim se astrologijom 20 godina ~ koliko sam primetila, sva astrološka učenja se baziraju na natalnim karama ljudi koji u 90% slučajeva nisu živi i baš priliko učenenja se traži od tog budućeg astrologa njegovo lično mišljenje o toj i toj osobi (ako na primer taj astrolog-početnik ide u neku školu astrologije)

Quote:
slazem se da je astrologija samo jedan od primera koji se protivi religijskim odnosno crkvenim zakonima

Ja lično sam imala prilike da čitam knjigu u kojoj je pisano o životu i učenju Svetoga Save (knjiga se nalazi u biblioteci Filološkog Fakulteta...) u kojoj je lepo napisano da se Sveti Sava bavio i astrologijom ~ na primer u njegovo vreme, polja / kuće su se nazivale "stubići"...

Quote:
ali ljudi ako smo se vec opredelili za ovakav vid proucavanja dajte da malo vise analiziramo recimo mundani deo astrologije a da samu pretstavu smrti ostavimo po strani jer je to za ljudski um nedokucivo.

Fascinacija čoveka smrću je sastavni deo njegove ličnosti, želja za otkrivanjem nečega što je ili nepotpuno ili nedostupno... Analiziranjem natalnih čartova na primer ovo dvoje tragično preminulih mladih života mi ne "pljujemo" po njima, već pokušavamo da dodjemo do čuvenog "A zašto je to moralo da se desi, da li je moglo da se izbegne?" pitanja...

A što se tiče Mundane Astrologije ~ imamo nekoliko Tema na Forumu i bilo bi sjajno ako bi podelili svoje dugogodišnje znanje sa nama baš na tim temama.

Quote:
Izvinjavam se jer svojim izlaganjem nisam imao namere nikoga da podcenim ili isprovociram kao sto ''neko kaze'' vec samo da alaudiram na to da ukoliko ste se stvarno opredelili za edukaciju u oblasti astrologije koncentrisite se na sustinske faktore sto je sam zivot a ne ''smrt''. Pozdrav

Da je ovde na temi krenulo bilo kakvo lično "prepucavanje" tema bi odmah bila zatovorena / izbrisana. Za sad sve teče nekim svojim uobičajenim tokom. Ja sam lično poznavala Kseniju još od I razreda osnovne škole i znam da je ona jako volela astrologiju i baš iz odredjenog poštovanja prema njoj pratim ovu temu da ne bi došlo do "provale ličnih ideja" prilikom analize i njenog i njegovog natalnog čarta.

Sve najbolje i nadam se da ćemo se lepo družiti na Forumu

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817

re ... eh...
Old 19-03-2010, 18:22   #42
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Cool re ... eh...

Sve to što je pisano za Kseniju, je pisano za "oči javnosti" u najširem smislu te reči, pa samim tim urednička cenziura teško da će dozvoliti da se nešto ne baš prijatno ili uznemiravajuće napiše ~ jer se ide i jednom drugom logikom ~ neki amater pročita da Ksenija svom natalu tu i tu ima to i to loše i poveže sa svojim natalnim horoskopom i napravi "od buve slona", a to jeste vrlo opasno...

Al' evo vam isto tako jedan tužan primer ~ bilo u natalu, a opet se nije ispoštovalo ~ pokojna Milja Vujanović ~ isto je imala ugroženu opciju VII & VIII i čak je i ona maltene sama govorila da joj po natalu "zabranjeno" da se zabavlja sa uniformisanim licima, jer joj od njih dolazi smo loše ~ i na kraju se eto vezala za čoveka koji je unifomrisano lice... ostatak priče znate i sami

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817

Old 19-03-2010, 18:28   #43
mattilda
Švrća

mattilda je offline
Registrovan: Nov 2009
mattilda je na dobrom putu
Standardno

Ja ne mislim da u astroloskom smislu sve mora da se pokopi,jer jako je puno ljudi sa tragicnim sudbinama imalo lepe natalne karte, koje nisu nicim ukazivale na takvo sto.
Takodje ne verujem da je on asc Riba....one nikada ne bi digle ruku na sebe, jer za to nemaju petlju. Obicno prete, kukaju, svi su im krivi....ali za konkretno nemaju petlju....a i ruku na srce ne lici mi na Ribu...mada sve je moguce.

Old 19-03-2010, 19:51   #44
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mattilda VIdi Poruku
Ja ne mislim da u astroloskom smislu sve mora da se pokopi,jer jako je puno ljudi sa tragicnim sudbinama imalo lepe natalne karte, koje nisu nicim ukazivale na takvo sto.
Takodje ne verujem da je on asc Riba....one nikada ne bi digle ruku na sebe, jer za to nemaju petlju. Obicno prete, kukaju, svi su im krivi....ali za konkretno nemaju petlju....a i ruku na srce ne lici mi na Ribu...mada sve je moguce.
neko ce vremenom saznati filipovo vreme rodjenja pa cemo videti. meni kad pogledam celu nat. planete po kucama i aspekte sve vise sam sigurna da jeste.mozda i gresim videcemo.ipak je to 29 stepen dovoljno za neobicno a zatim prelazi u ovna.

Old 19-03-2010, 22:53   #45
etamin
Početnik

etamin je offline
etamin je na dobrom putu
Standardno

Ksenija kao ascendentalni Rak je sklona uplivima sudbine (Rak i Jarac su najkarmičkiji u zodijaku). Da će odnosi biti glavna tema govori više faktora:
čvorovi preko Ovna-Vage, pri čemu je Pluton u konjunkciji sa smč u Vagi što govori i o opasnostima, zatim, Mesečeva prva konjunkcija je upravo sa Plutonom i smč u Vagi što pojačava priču o tome. Opozicija R Jupitera sa Merkurom preko ose 12-6,kojima i vladaju, što su ose prošloživotne asc-desc, opozicija je uvek priča o odnosima a Merkur već u sebi sadrži konjunkciju Saturna i Meseca što ne čini opoziciju benefičnom. Analogno znaku Raka gleda se i vrh 4 polja koji je na poslednjem stepenu Device-svaki poslednji stepen govori o nekom riziku, gubitku, završavanju, a vladar je Merkur pa se prošloživotni odnos-sukob nastavlja. Venera je u znaku svog izgona, V polju i na poslednjem stepenu Škorpije koji je vrlo opasan i ima egzaktni sekstil sa vrhom IV polja (naravno i X) te je neka ljubav vezana i za sam kraj života. Ksenija je lični broj 3 koji predstavlja njenu fazu učenja i odnosi se na svesni nivo. Taj broj govori o tome da je osobi dato da donese neku bitnu odluku kojom može da zaokruži ciklus i napravi neku bitnu prekretnicu u životu. Na vrhu 3 polja je 0-ti rizični stepen Device i vladar Merkur koji je u opoziciji sa Jupiterom što je prošloživotna ljubavna priča. Na samom vrhu 3 polja je Saturn u konjunkciji sa Mesecom što je otežavalo situaciju pri rasudjivanju i donošenja prave odluke. Prva konjunkcija Meseca sa Plutonom već na prvi pogled govori da ovoj osobi zadatak neće biti ni malo lak i da postoje opasnosti a pri tom je Pluton u lošoj kući koja govori o kraju života. To je što se tiče karmičkog dela priče. Kako Uran vlada 8 poljem, nalazi se u 5 i ima kvadrat sa Marsom vladarem 5 to jeste slika svadja, čestih i naglih rastanaka i opasnosti koja slede iz takvih odnosa. A kako se prvo u aspektu planeta dešava situacija koja je predstavljena planetom na manjem stepenu a zatim na višem (Mars je na 11 stepenu a Uran na 13 stepenu) prvo će se desiti dogadjaj predstavljen Marsom na 11 a zatim Uranom na 13 stepenu. To se i desilo.
Naravno, sada smo svi pametni.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules