ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-02-2012, 18:12   #136
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Ne,ne moze.
Postoje mnogo ljudi koji imaju velike izlive besa,koji su jako posesivni i ljubomorni-to od njih NE pravi ubice.Ali im se jako lako moze smestiti bez da iko posumnja drugacije.
Ali kad ste vi sa predrasudama,otkud vi stvarno znate sta se desilo,jeste mozda bili licno tamo pa da sa tolikim ubedjenjem svi njega krivite?
Niste.

pa prema tome,sve dok ne dodje na ovu temu neko ko je bio licnii svedok svega-duzni ste da zadrzite svoja subjektivna misljenja za sebe i da budete objektivni. To sta vi mislite o njemu a sto vam je servirano iz medija je nebitno. Niko u Crnoj Gori njega ne zna kao psihopatu,svi pricaju samo najbolje o njemu,da je bio izuzetno fin,dobar,saoscajan,da ni mrava ne bi zgazio,i ovo se desi i mediji ga iskarikiraju kako ga iskarikiraju i eto svih ljudi drvljem i kamenjem. A da stvarno ne pominjem kako od njega pravite cudviste a od Ksenije sveticu,a da ne pominjemo da se po Crnoj Gori takodje prica,a ovo znam od ljudi koji su decka znali,da ga je Ksenija maltretirala,drogirala se sve u sesnaest,al zato ona cim je umrla je divna zena a on svirep ubica.
Submit to Digg   Ksenija Pajcin Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-02-2012, 18:23   #137
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Ovo je zločin iz strasti i to školski primer,nema tu neke zavere nit su oni toliko bitni.
Ako se neko prikaže drugima kao saosecajan,dobar,fin ne mora da znači da to i jeste, ne kažem da nije nit da jeste...Neko je nekome oduzeo pravo na život a svi dokazi upućuju na njega,ne znam zašto ljudi od njih prave toliku dramu.

Old 05-02-2012, 19:07   #138
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Okolnosti mogu i najboljeg čoveka da naprave ubicom. Hvatanje za nečiji natal kao dokaz da je neko dobar ili loš su bezvezne i pomalo nerealne. Nikad mi ta priča oko Filipa i Ksenije nije bila jasna, i slažem se sa Wicom ima tu dosta neispitanih i traljavo odrađenih stvari. Žao mi ih je oboje, jedino mogu da opravdam ubistvo ako imaš strah za sopstveni život, pa u samoodbrani ubiješ da se odbraniš. Ubiti nekog zbog ljubomore, je čista patologija. Ono što meni nikad neće biti jasno kada je i zašto nosio pištolj? Ako je pretnja opet razumem, ali ako je kupljena radi lišavanja života devojke koju voliš i sebe...

Nevezano za temu, ali nažalost nekad ljudi imaju dva lica, jedno za javnost a drugo za kuću.

Old 05-02-2012, 20:53   #139
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Gloria VIdi Poruku
Okolnosti mogu i najboljeg čoveka da naprave ubicom. Hvatanje za nečiji natal kao dokaz da je neko dobar ili loš su bezvezne i pomalo nerealne. Nikad mi ta priča oko Filipa i Ksenije nije bila jasna, i slažem se sa Wicom ima tu dosta neispitanih i traljavo odrađenih stvari. Žao mi ih je oboje, jedino mogu da opravdam ubistvo ako imaš strah za sopstveni život, pa u samoodbrani ubiješ da se odbraniš. Ubiti nekog zbog ljubomore, je čista patologija. Ono što meni nikad neće biti jasno kada je i zašto nosio pištolj? Ako je pretnja opet razumem, ali ako je kupljena radi lišavanja života devojke koju voliš i sebe...

Nevezano za temu, ali nažalost nekad ljudi imaju dva lica, jedno za javnost a drugo za kuću.
Tranziti njegovi za taj dan ne potvrdjuju velik bes sa njegove strane,vec sve suprotno. Za sve ostalo se slazem sa tobom.

Bojana

Nisam htela da zvuci kao da te napadam,izvini zbog toga,sao sam malo temperamentna i cenim ja tvoje misljenje i sve,samo je moj govor bio uprene vise na to kako bi ljudi trebali da budu samo malo vise objektivni jer postoje neke stvari vezane za ovaj slucaj koje su sumnjive i nedovoljno istrazene i koje ( makar meni, svi smo drugaciji ) stvaraju veliku sumnju da je rec o namestaljki.

Old 05-02-2012, 21:37   #140
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Registrovan: Sep 2010
ivana0605 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Tranziti njegovi za taj dan ne potvrdjuju velik bes sa njegove strane,vec sve suprotno. Za sve ostalo se slazem sa tobom.

Bojana

Nisam htela da zvuci kao da te napadam,izvini zbog toga,sao sam malo temperamentna i cenim ja tvoje misljenje i sve,samo je moj govor bio uprene vise na to kako bi ljudi trebali da budu samo malo vise objektivni jer postoje neke stvari vezane za ovaj slucaj koje su sumnjive i nedovoljno istrazene i koje ( makar meni, svi smo drugaciji ) stvaraju veliku sumnju da je rec o namestaljki.
Po kom vremenu rodjenja si gledala tranzite?

Old 17-05-2012, 04:14   #141
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Gloria,tebi je opet dosadno....
Nije, što?

Old 14-08-2016, 01:21   #142
Gospodjica
Švrća

Gospodjica's Avatar

Gospodjica je offline
Registrovan: Dec 2015
Gospodjica je na dobrom putu
Standardno

Jedna astroloskija smatra da je smrti doprinela opozicija tranzitnih planeta u Ribama u 9. sa njenim vladarem asc-a Mo. Volela bih da mi neko kaze ima li to smisla, s obzirom da je orbis prevelik.

Old 14-08-2016, 10:34   #143
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Orbis je ocito dobro radio cim je nadodala naivnosti i platila glavom na kraju...

Last edited by Rejhana al Mahmud; 14-08-2016 at 10:34.. Reason: dopuna
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-08-2016, 11:21   #144
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Gospodjica VIdi Poruku
Jedna astroloskija smatra da je smrti doprinela opozicija tranzitnih planeta u Ribama u 9. sa njenim vladarem asc-a Mo. Volela bih da mi neko kaze ima li to smisla, s obzirom da je orbis prevelik.
Ksenija je tada još uvek bila u sade satiu. Iako je Mesec u natalu, vladar asc. na 9,44 Device, na dan ubistva Saturn je 1,45 Vage R, ali na vrhu njene četvrte kuće.Četvrto polje joj počinje 29,04 Device. Na njenom primeru vidimo da nije dvoljno da Saturn odmakne na 10 stepeni od Meseca i da je odmah natusu lakše, da nevolje i problemi odlaze....Saturn na vrhu četvrtog polja+ Sade sati a taj tranzit kroz deveto opoziciono od njenog Meseca samo je dodatno doprineo takvom ishodu.Treba uzeti u obzir da je Južni čvor tog dana na 17,43 Raka a njen asc. na 20, 53 Raka.

Old 14-08-2016, 11:54   #145
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Ksenija je tada još uvek bila u sade satiu. Iako je Mesec u natalu, vladar asc. na 9,44 Device, na dan ubistva Saturn je 1,45 Vage R, ali na vrhu njene četvrte kuće.Četvrto polje joj počinje 29,04 Device. Na njenom primeru vidimo da nije dvoljno da Saturn odmakne na 10 stepeni od Meseca i da je odmah natusu lakše, da nevolje i problemi odlaze....Saturn na vrhu četvrtog polja+ Sade sati a taj tranzit kroz deveto opoziciono od njenog Meseca samo je dodatno doprineo takvom ishodu.Treba uzeti u obzir da je Južni čvor tog dana na 17,43 Raka a njen asc. na 20, 53 Raka.
Onda je jasno zasto je bilo kako je bilo...
Iako vidim ovdje razno raznih pisanija koje necu komentarisati....

Old 05-12-2016, 09:34   #146
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Standardno

NA ROĐENDAN KSENIJE PAJČIN: Pevao sa njom nešto PRE ubistva, a SADA objavljuje pesmu za nju! (FOTO) | Najnovije vesti - Srbija danas

Last edited by Rejhana al Mahmud; 05-12-2016 at 09:35.. Reason: dopuna
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules