ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..
uspesan, pozeljan, a opet na zemlji.....

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Antonio Banderas
Old 30-08-2011, 19:30   #1
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno Antonio Banderas

Antonio Banderas

http://tinypic.com/view.php?pic=mn2e5j&s=7

Antonio Lopez Banderas je rodjen 10. avgusta 1960. godine u Malagi. Znamo ga kao popularnog spanskog glumca, s obzirom da je njegova popularnost planetarna. Glumio je u velikim holivudskim ostvarenjima kao sto su: "Atentatori", "Intervju sa vampirom", "Desperado", "Maska Zoroa" i drugim. Vec 15 godina je u braku sa Melani Grifit i sa njom ima cerku Stelu del Karmen Banderas Grifit. Devojcica se pojavljuje u filmu "Crazy in Alabama", koji je rezirao njen otac Antonio. Banderas se proslavio 1980-ih godina glumeci u filmovima Pedra Almodovara. Uloga koja ga je poslavila jeste portret Rikija u filmu "Vezi me", nakon kojeg se seli u Ameriku gde nastavlja da glumi. Vazi za jednog od najpozeljnijih muskaraca na svetu.

Sta je to sto ga cini tako pozeljnim muskarcem, koji je uz to pravi profesionalac u svom poslu i uspesan suprug i otac, a opet - sasvim obican covek, na zemlji?

Evo njegovog natala

http://tinypic.com/view.php?pic=535ueq&s=7
Advertisement

Old 30-08-2011, 20:12   #2
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Vladar 1.polja u 8.-Ne u skorpiji,uspeva preko seksipila,deluje pomalo misticno.Taj Ne 120 asc,60 Ve,60 Pl-potvrdjuje lep izgled.Polje karijere u strelcu -uspeva u inostranstvu,vladar Ju u sedistu u tigonu sa So i Ur,bez ijednog loseg aspekta.
Submit to Digg   Antonio Banderas Reply With Quote

Old 30-08-2011, 20:13   #3
visnja
Obično gatalo

visnja's Avatar

visnja je offline
visnja je na dobrom putu
Standardno

jao tatjana kakav covek, cijela njegova pojava zraci toplinom da se rastopis i umres odma' inace volim suncave tipove, a mozda mu i ve0pl pojacavaju seksipilnost, ne znam, da ne lupam vise jos sam pocetnik

Old 30-08-2011, 22:39   #4
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Obozavam kako izgleda

Ali karta mu i nije nesto glumacka na prvi pogled...pogledacu vise kasnije..

Old 30-08-2011, 23:15   #5
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

E Nedda, evo opet Mars u Blizancima ...

Old 30-08-2011, 23:25   #6
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

greska neddo,jupiter retro je gluma i to na mc kao vladar asc,ne mogu da mu posmatram neptun kao licnu planetu,to bi bila greska...merkur u lavu ima svu simboliku pozornice...pa naravno i to je odlika glumca,lav voli pozornicu,ovo je glumacki primer,mc na 16* strelca ukazuje na ono kako ga ljudi vide,ljubavnik,zavodnik...

Old 31-08-2011, 02:37   #7
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Mnogi ga vide kao ljubavnika i zavodnika, ali cinjenica da je ovaj covek 15 godina sa svojom zenom i da je i dalje voli zaista odusevljava. Banderas je jedna kompletna licnost, ostvarena na svim poljima, o cemu govori podatak da ga skoro cela planeta voli i postuje, i mislim da je Melani prava srecnica jer ima ovakvog muskarca kraj sebe. Nije narocito lep, ali meni tako zraci dobrotom i sarmom...... Ahhh

A kad vec pomenuh ljubav i njegov odnos prema ljubavi, vidim da mu je 5. kuca u raku, sto dovoljno govori o emotivnosti ovog coveka, a njen vladar - mesec u znaku ovna u 1. kuci ukazuje na to da on ume te emocije i te kako pokazati i to na jedan vrlo sugestivan nacin. Vladar njegove 7. kuce mu je na pocetnim stepenima lava u 5. kuci, sto govori o tome da je ovaj muskarac u odnosima pravi lav otvorenog srca. Osim toga, merkur mu ima lepe aspekte ka mesecu i marsu, sto govori da je emotivan, ali i preduzimljiv, a ni mesec ni mars nisu lose postavljeni od strane drugih planeta. Drugi vladar njegove 7. kuce je venera koja ima 90 sa marsom, ali zato konjukciju s plutonom (koji je na samom DC-u), sto daje potrebnu dubinu njegovim emocijama, a tu je i trigon venere i jupitera (otvorenost, spontanost), kao i sekstil venere i neptuna (saosecajnost), dve najbolje postavljene planete u njegovom natalu. Ne smemo zanemariti ni blagu konjukciju venere i urana (koji je dobar sa suncem i jupiterom), sto mu daje i dosta otvoren um.

Old 05-09-2011, 01:47   #8
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Registrovan: Apr 2009
Vladarka je na dobrom putu
Standardno

VLADAR 6. U 7. SVOJU IZABRANICU NALAZI NA RADNOM MESTU - HEHEHE
15 godina u braku sev.cvor u polju braka, pa izgleda da je i on srecnik kakvu je zenicu dobio. Kazu da kada su se upoznali da je pomislio kako lepsu zenu nije video
!
A on sam, ih...ima li za muskarca bolje nego da mu je So u lavu
posto svi odlepismo na njegov izgled, evo zakljucka iz nekoliko primera.
mislim da je i whitney houston ista kombinacija, tako da neopisiva harizma bas i jeste ta lav/ribe, kombinacija. Pravi glumac, ali zbog pl na zalasku nekako ume da se drzi po strani..pa se mediji ne bave njim koliko drugima...

Poznavala sam coveka sa slicnim horoskopom i on je bio veliki zavodnik

Vladar prve u 10, koji je ujedno i vladar 10, i So u 10, ovo je ipak covek kome je pored ljubavi, ostvarenje u poslu itekako bitno

Old 05-09-2011, 05:42   #9
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vladarka VIdi Poruku
15 godina u braku, sev.cvor u polju braka, pa izgleda da je i on srecnik kakvu je zenicu dobio. Kazu da kada su se upoznali da je pomislio kako lepsu zenu nije video.

A on sam, ih...ima li za muskarca bolje nego da mu je So u lavu
A sta s onima kojima je severni u 4?

A sto se lavova tice, hmmmm... Volim ih, ali prave. Moja prva ljubav bila je lav. Ko bi rekao? Lav i jarac - ubitacna kombinacija. Ali... mislim da nikog nikada nije voleo kao mene. Niti ce... Ipak, ne bismo mogli ponovo biti zajedno. Ostali smo prijatelji sa jako lepim uspomenama. Skoro smo se videli - i dalje se lavovski ponasa. Sarmer, zavodnik, drug

Old 20-08-2016, 20:39   #10
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

U međevremenu se Antonio razveo, 2014. godine, nakon 18 godina braka.
Izgleda da su preovladali loši aspekti koje Merkur kao vladar sedme pravi, odn. Venera.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules