ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..
Sandra Nikolic modelsica

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-07-2016, 14:47   #31
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Sandra tuži upravu zgrade zbog kvarova u stanu - alo.rs

Rejhanice, hoćeš da se menjaš sa Sandrom, mislim tvoje trenutne probleme sa ovim njenim? Btw, da li slučajno znaš koliko se puta ona selila, menjala dom, kako bi joj iščitali trenutna dešavanja?
Bome vrlo rado bih se zarotirala....
A ko ce njoj znat kad je na vise strana i kad prema radpolozenju mijenja stanju i u zavisnosti od ove njene fine Ribice od muza
Submit to Digg   Alaksandra Nikolic Menljichenko Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-08-2016, 02:01   #32
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Stvarno je žena vrhunski jako, jako lijepa...

Što mislite kako njoj ovaj Sa u 7k djeluje na brak?
I kako će joj se Sa u 7k odraziti na brak u budućnosti s obzirom da je u njega ušla u vrijeme Sa povratka, a ne nakon njega? Tran.Sa joj je bio točno na nat. Sa.
Kažu u knjigama (al tko će u to sve povjerovati) da se nama nesretnicima sa Sa u 7k ne preporučuje ulazak u brak prije Sa povratka?
Primjetih i da joj je vladar 7k Mo u konjukciji sa Sirijusom pa možda i otud objašnjenje za prebogatog muža.

Old 07-08-2016, 08:53   #33
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by bosi7 VIdi Poruku
Stvarno je žena vrhunski jako, jako lijepa...

Što mislite kako njoj ovaj Sa u 7k djeluje na brak?
I kako će joj se Sa u 7k odraziti na brak u budućnosti s obzirom da je u njega ušla u vrijeme Sa povratka, a ne nakon njega? Tran.Sa joj je bio točno na nat. Sa.
Kažu u knjigama (al tko će u to sve povjerovati) da se nama nesretnicima sa Sa u 7k ne preporučuje ulazak u brak prije Sa povratka?
Primjetih i da joj je vladar 7k Mo u konjukciji sa Sirijusom pa možda i otud objašnjenje za prebogatog muža.
Ona je taj Saturn, vladar prve u sedmoj kući, te ima potrebu za partnerstvom, brakom, javnošću. To je osoba koja bi se osećala vrlo neostvareno i nepotpuno da nije u braku. Čak je vladar prve u sedmoj u knjigama iz astrologije naveden kao jedan od pokazatelja ranog braka, međutim Saturn u Lavu, u znaku svog izgona doprineo je da se to odloži od Saturnovog povratka. Saturn je deo velikog vatrenog trigona, daje veliku ambiciju i samopouzdanje. Sedma kuća je prirodna kuća Vage. U Vagi je Saturn egzaltiran pa je ovo slučajna egzaltacija.

Old 07-08-2016, 17:08   #34
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Ona je taj Saturn, vladar prve u sedmoj kući, te ima potrebu za partnerstvom, brakom, javnošću. To je osoba koja bi se osećala vrlo neostvareno i nepotpuno da nije u braku. Čak je vladar prve u sedmoj u knjigama iz astrologije naveden kao jedan od pokazatelja ranog braka, međutim Saturn u Lavu, u znaku svog izgona doprineo je da se to odloži od Saturnovog povratka. Saturn je deo velikog vatrenog trigona, daje veliku ambiciju i samopouzdanje. Sedma kuća je prirodna kuća Vage. U Vagi je Saturn egzaltiran pa je ovo slučajna egzaltacija.
Slažem se, isto je i kod mene, pa mogu da potvrdim - Sa je vladar 1k u 7k pa sve što si napisala vrijedi i u mom slučaju, s tom razlikom što je meni Mo (vladar 7k) dio velikog vatrenog trigona, zajedno sa Ve i Ne.

...
Old 26-04-2017, 13:00   #35
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Standardno ...

Quote:
Originally Posted by Rejhana al Mahmud VIdi Poruku
Moja greska umjesto 24 upisala sam 21 datum...godina 1977...
Ipak sam dobro bila tada upisala datum...

Vidim da sam pogriješila prilikom upisivanja tada i datum pravi rodjenja jeste 21.04.1977.godi . Bik/Jarac

Natal;

Last edited by Rejhana al Mahmud; 26-04-2017 at 13:06.. Reason: dopuna

Old 26-04-2017, 13:54   #36
Olivija
Početnik

Olivija's Avatar

Olivija je offline
Registrovan: Mar 2017
Olivija je na dobrom putu
Standardno

Sandra je dobra ribica

Old 27-04-2017, 07:52   #37
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Olivija VIdi Poruku
Sandra je dobra ribica

Olivija, ako nemas nesto astroloski da prokomentarsises bilo bi dobro da ne spamujes temu sa ovakvim i slicnim komentarima. Imas topik Pricaonica pa samo udri.

Old 04-01-2018, 18:56   #38
joygoodlove
Početnik

joygoodlove je offline
Registrovan: Jan 2018
joygoodlove je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Ljudi, registrovala sam se samo zbog vas! Da sam znala da postoji ova tema, ranije bih pisala da se ne mucite. Naime, postoji na netu intervju sa Sandrom iz 2004. (tada jos uvek Nikolic) gde ona kaze za sebe da je tipicni Ovan u horoskopu, pa krene da nabraja da je to zato sto voli ekstremne sportove, stalno je u pokretu, bla, bla. Mislim da se casopis zove Muski Svet. Tada se tek smuvala sa Meljnicenkom pa nije htela da otkriva njegov identitet, uvijeno je pricala o njemu, samo je rekla da je bankar, da su se sada vratili sa putovanja, itd. Ukucajte 'Sandra Nikolic Muski Svet' pa ce nesto izaci.
E sad, ako je Ovan onda nije rodjena ni 23. ni 24. ni 21. aprila. Bas bezveze sto je neko pustio tu dezinformaciju.
Sto se tice podznaka, tu mozda gresim, ali ja mislim da nije Jarac. Zasto? Zato sto samo osobe sa Suncem u Raku i Vagi a u podznaku Jarac teze braku i vezama, svi ostali znaci sa podznakom u Jarcu su prirodno okrenuti vise poslu. Po mom misljenju ona je Vodolija. Ona njena stalno rascupana kosa i cudan nacin oblacenja mi lice na to. Sesto polje u Raku, mesec u Biku (glas, pevanje u domovini). Ja koristim sistem jednakih polja tako da je Bik u 4. kuci opet, pevanje u rodnoj zemlji. Uran u 10. kuci (iznenadna promena statusa) u Skorpiji (milijarder), a Pluton u Vagi (brak) u 9. kuci (inostranstvo). Saturn u Lavu u 7. kuci, za vreme saturnovog povratka se udala. Zeznuto je to sto joj Sunce ima samo konjukciju sa Hironom (muz ume da je povredi, "ujede za srce"). Mesec joj je katastrofa aspektovan, garant se ne slaze dobro sa majkom, a i decu je izgleda teze zacela. Neptun u 11. u strelcu , prijatelji iz inostranstva, preko okeana.
I mogu do sutra ovako. Nadam se da sam vam pomogla. Nisam mogla da citam kako se mucite.

Old 16-01-2018, 18:48   #39
joygoodlove
Početnik

joygoodlove je offline
Registrovan: Jan 2018
joygoodlove je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

sandra nikolic muski svet - Google Search

Samo sam ovo uspela da vam nadjem... ali dobro nema veze, ipak se moze procitati.

Sta mislite o tome sto ce Uran ove godine cak 2 puta tranzitirati Sandrinim suncem i Andrejevom venerom?
Po mom misljenju, ne mora se odmah slutiti na razvod, ali skoro je izvesno da ce doci do neke promene, obrta, iznenada ce odnosi krenuti u drugom smeru i to ce biti propraceno burnim reakcijama. S jedne strane, gubitak kontrole, a s druge osecaj pritiska i bunta protiv ustaljenog odnosa.
Naši sponzori
Advertisement

...
Old 11-07-2018, 23:52   #40
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Standardno ...

Aleksandra je inače čak dupla Vodolija

Tako mi je rekla neki dan uz kafu...

Tako da, tačno je...puno toga je tačno vidiš...i što se zna i što se ne zna
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
alaksandra, menljichenko, nikolic

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules