ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-05-2016, 11:11   #121
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Farmerke, jel voliš one što izgledaju stare, izbledele, poderane? Pitam zbog Saturna koji je u trigonu sa Merkurom.
Gde je ono što ti je neko pisao da furaš tinejdž stil? Jel poruka brisana ili sam ja nešto istrpovala? Počela sam izgleda da haluciniram.
Volim i nosim i izmedju ostalog i blijede farmerke,a volim i dobro skrojene a poderane i tamne...obožavam džins
Eto moguće da nekome smeta što guram tinejdz fazom pa me brisao
A sve poruke poruk su nestale i sve što su mi i što sam ja pisala je pobrisano,ne znam zašto,sad i ja to vidim ...
Submit to Digg   relacija moda-astrologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-05-2016, 15:13   #122
LeAniA
Obično gatalo

LeAniA's Avatar

LeAniA je offline
Registrovan: Jan 2007
LeAniA je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Što se tiče tebe;

vrh 6. polja u Vodoliji, Ur u Strijelcu (u 4. polju - analogija Raka, kardinalnog znaka = stabilnija & prirodnija po pitanju imagea).
Uran i tebi kvadrira ASC (kao i meni) i aspektuje čitav stelij u 11. polju (Lavu), međutim
tvoj Mo je odlutao u 6. polje (Ribe - mašta) i opozicionira ASC (kao meni Ju), međutim, 6. polje je analogno znaku Djevice - koje je prirodnija, skromnija, tako da je tvoj Mo u Ribama (iz 6. 90 Ur) ipak normalniji od mog Ju u Ribama (iz 7.), jer znamo da Jupiter zna donijeti i pretjerivanje u svemu i svačemu.
Osim toga, tvoju planetu iz 6. polja (Mo) i ovaj Sa pomalo "drži na uzdi", kao i neke pripadnike stelija u 11. polju.
Mo u Ribama, vjerujem da ipak malkice više naginje tim ženstvenim, ali više damskim varijantama. Old school

Ja sam npr., dobar dio svojih 20-tih provela u mini suknjicama i šorcićima, to je opet ovaj Uran iz Strijelca (ali 3. polja - Blizanca) u aspektu sa Venerom u 11. polju, do koje ovaj Sa nije dobacio. A 6. polje mi je prazno, tako da je ovaj Uran imao totalno "odriješene" ruke
Verovatno ću se ''opustiti'' i okrenuti svim ti ženstvenim varijantama kad malo ostarim...Zanimljivo je da sam tokom osnovne, srednje, a delimično i fakulteta nosila u 99% slučajeva pantalone/farmerice/trenerke...mahom sportska varijanta i kao što već napomenuh zemljani tonovi/crna. Bilo je i vedrijih boja, ali manji procenat. Suknje/haljine tek učestalije od fakultetskih dana, kao i vedrije boje...Sada tmurne i tamne boje ne preferiram, osim u kombinacijama.
I poslednjih godinu-dve, skoro da i ne nosim nakit. Sat i brojanica, uvek. Ostalo kako-kad, skoro nikad.

Quote:
JOd 2010. imam svoju prirodnu boju kose, a zadnji put sam dala frizerkama da mi petljaju po kosi 2013.

U natalu imam jedan manji aspekt Mo i Ne - to je bikvintil, za koji kažu da donosi i talente (a makeup art i jeste jedan vid umjetnosti, po meni) tako da sam uvijek bila nadarena za našminkati i sebe i druge. Završila sam kurseve fotografije i šminkanja, pa i danas, kada rekreativno radim photoshootinge, sama šminkam svoje modele.
Ja sam experimentisala prvo sa krajevima ofarbanim u crveno-tako 2-3god, pa jednu god. pramenovi crveni, pa posle pređoh u ovu moju ''prirodnu'' nijansu farbe. A kosa je zahvalna (mada ponekad mi dođe da se na ćelavo ošišam...kad me nervira) očešljaš i osušiš- bude kao ravno fenirano, a ako koristim penu, eto loknica. Tako da mi frizeri ne trebaju, do 4x godišnje.

Hihihi, nemam taj aspekt kao ti, ali i moje ruke su ''zlatne''. Imam oko za uređenje prostora i kombinaciju odeće (samo što kod mene me mrzi da primenjujem, ali kod drugih to činim). Ako hoću i imam živaca- mogu da napravim svašta, ali i da popravim svašta, pa i aparate.
Možda baš zbog Ur120Ma120Ju, a možda i nekog drugog aspekta.

Old 24-05-2016, 20:36   #123
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Da se nadovezem na svoj Ur (vladar 6. polja)90 Ju iz Riba - mislim da je ovo razlog i moje ljubavi prema maskiranju, odnosno, sto svaki Halloween od 2003. upraznjavam razlicitu kostimografiju

the natal chart

Old 24-05-2016, 21:36   #124
Gospodjica
Švrća

Gospodjica's Avatar

Gospodjica je offline
Registrovan: Dec 2015
Gospodjica je na dobrom putu
Standardno

Ja ne volim da eksprimentisem, najbitnije mi je da je odeca/obuca udobna i da mi nista ne visi, ne spada i sl...takodje drzim do kvaliteta jako. Osecam se mocno kad se obucem u crno od glave do pete, ne volim da se sminkam pa to radim samo kad je neophodno.
Utice izgleda Devica u 1. kod mene - prakticnost i vladar Me u Strelcu koji ne voli detalje i kindjurenje.
Sa frizurom takodje ne eksperimentisem, jedino vodim racuna da je kosa cista i nosim je pustenu vecinom. Vladar Asc-a mi je u 4. i zato me nije mnogo briga sta ce neko reci za moj izgled.

Old 02-11-2016, 12:00   #125
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Ne znam da li ovo bas spada u modu (nisam nasla drugu temu koja bi bila vise odgovarajuca) ali da vam se pohvalim. Zavrsila sam kurs za profi sminkera ovo su neki od mojih radova. Takodje, sve musterije koje sam imala bile su prezadovoljne, a posto cesto radim sa starijim zenama, 60+ godina, kazu da sam carobnjak (Sminka za zrelu zenu se prilicno razlikuje od sminke za mladu zenu)

Makeup by Tanja - YouTube

Classic modern makeup and style - YouTube

Old 02-11-2016, 14:38   #126
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Ibis radovi su ti bas super! Cestitke na zavrsenom kursu

Old 02-11-2016, 15:02   #127
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by JupiterGirl VIdi Poruku
Ibis radovi su ti bas super! Cestitke na zavrsenom kursu
Hvala ti zaista

Old 02-11-2016, 16:14   #128
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rejhana al Mahmud VIdi Poruku
obožavam džins
Ista sam ...s tim što ne preferiram plavi jeans, barem kada su farmerke u pitanju.

the natal chart

Old 02-11-2016, 18:27   #129
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

ne sredjujem se mnogo ali volim dobre kremice i sminku, znam da sminkam kao profi sminkeri Ve60Ne?
ne znam nikada sta se cim slaze od garderobe, nemam neki poseban stil a neretko izadjem iz kuce u prljavoj odeci (fleke, izbledele stvari..)
za posebne prilike trazim savet od drugih za garderobu a sminkom promenim licni opis.
dok sam bila tinejdzerka sam se vise sredjivala..
kosa mi je perfektno negovana i lepa. znam da farbam kose i mesam boje i totalni sam freak za prozvode za kosu.
znam da prepoznam sastave kremica i proizvoda za kosu i da posavetujem druge.
san mi je da radim u nekom salonu sa frizerskom opremom.
kako se to vidi kroz natal tacno ne znam, ali pretpostavljam da je do Venere u Ribama i njenim harmonicnim aspektima.

Old 03-11-2016, 20:08   #130
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ista sam ...s tim što ne preferiram plavi jeans, barem kada su farmerke u pitanju.

Ja obozavam Dzins, s' tim sto malo prilike imam u zadnje da nosim farmerke...mahom sam poslovno obucena a najradije bih u Kaubojkama i farmerkama, malo kozna jakna i bog
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-11-2016, 16:11   #131
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:

Quote:
Originally Posted by Rejhana al Mahmud VIdi Poruku
Ja obozavam Dzins, s' tim sto malo prilike imam u zadnje da nosim farmerke...mahom sam poslovno obucena a najradije bih u Kaubojkama i farmerkama, malo kozna jakna i bog

Najviše volim da nosim haljine i suknje. Od pantalona omiljeni su mi modeli sa visokim strukom i ukrasnim dugmadima.

Old 13-11-2016, 16:24   #132
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Old 13-11-2016, 16:27   #133
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Najviše volim da nosim haljine i suknje. Od pantalona omiljeni su mi modeli sa visokim strukom i ukrasnim dugmadima.
Dugmići

Podsjeti me tvoja fotka na

Ovaj stil jakni & kaputa najvolim

the natal chart
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules