ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-05-2012, 00:17   #46
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andrija90 VIdi Poruku
Silver ako moze jedno pitanjeNemoj da se uvredis ako ga malo ostrije budem formulisao, ali to radim samo u smislu konstruktivne kritike.Da li mozesh da mi kazesh kako bi ti objasnila detetu zbog cega mora da postupa moralno?P.S jednostvano ovo pitanje i sam sebi postavljam ali puno puta ne naidjem na neki noramalan odgovor...molim te zaobidji pitanje o dusi i vracanju loseg, i karmi i svim ostalim metafizickim stvarima i Bogu i tako tim iracionalnim stvarima...
Tesko da bih ti ja mogla i pisati o dusi karmi i sl.Konstriktivna kritika??? mene ili generalno??? Pitanje koje si postavio, takodjer i mene cesto opseda, jer upravo to pitanje mislim da me do sada opredelilo za to da nemam decu.(ili mozda kukavicluk???) Iskreno, ne znam. Ali kada pokusam da se na neki nacin stavim u tu situaciju(zamislim da moram..ili kada posmatram ljude u okruzenju)cini mi se da bih pre svega svojim primerom,a potom maksimalnim uvazavanjem deteta kao osobe i njegovih/ili njenih potreba, pokusala doci do nacina kako to sprovesti. Sta je to moralno?, je pitanje na koje stvarno svako ima drugaciji odgovor, jer realnost pokazuje upravo da se razlikujemo i po tom pitanju sto meni jeste, tebi nije i obrnuto(da sad ne sirim temu o uopstenom shvatanju morala, koga se retki pridrzavaju, a neki trube o moralu samo onda kada im to odgovara jer...ko o cemu....o postenju. I sta je to posteno i fer??! Oprosti ako je odgovor nejasan, jer ne umem ukratko da prenesem ono sto mislim , imam potrebu da idem u sirinu, a tome nikad kraja...pa ako je nesto nejasno pitaj. Pozz

Last edited by silver006; 13-05-2012 at 23:10..
Submit to Digg   Moja omiljena filozofija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-05-2012, 15:47   #47
Saturn
Obično gatalo

Saturn's Avatar

Saturn je offline
Registrovan: Jun 2011
Saturn je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Hoces da kazes da su svet i drugi ljudi nase ogledalo?
Mozda kolektivno, kao vrste, tu je Jung bio u pravu.
Ne, nisu ogledalo ali su tu da nam skrenu paznju na to sto smatramo svetom u kojem zivimo! Ili cemo se uklopiti i razmisljati o tom svetu, poboljsati ga jer je on licni proizvod ili cemo osuditi to tamo sto smo proizveli i povuci samog sebe u negativno koje smo opet sami proizveli a osudjujuci te tamo preko puta smatrajuci ih krivcima a zaboravljajuci da mi jesmo vladari sveta u kojem zivimo al nismo u moci da bude sve onako kako smo zamislili
Znaci, svet u kojem zivis je cist proizvod tvojih osecanja i mentalne svesti pa ako to ne prihvatis blagovremeno sleduje ti pad odakle pocinjes ponovo da gradis svet u shodu svojih osecanja pa ako uspes da spoznas da je to preko puta tvoja realizacija a ti reziser a drugi samo saucesnici u tom ces brze postati prilagodljiv i fleksibilan da upravljas svojim osecanjima i razmisljanjima jer oni su to sto ti gledas i osecas a ne neko drugi

Old 01-03-2015, 18:10   #48
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Submit to Digg   Moja omiljena filozofija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules