ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-04-2011, 15:00   #406
Uranus_princes
Obično gatalo

Uranus_princes's Avatar

Uranus_princes je offline
Registrovan: Apr 2010
Uranus_princes je na dobrom putu
Standardno

Hm imam Lilit u trecoj kuci,u Vodoliji,i jedini aspekt koji pravi je sa Me i to konjukcija.Negdje sam procitala da je to predznak za dirty mind ali i da donosi ili intelektualnu ostrinu ili zakocenost te intelektualne ostrine.Dakle extremna je po tom pitanju.Sta vi mislite o ovom aspektu Lilit ? Buduci da je kod mene ukljestena u toj trecoj kuci,sta bi mogla da predstavlja?
Submit to Digg   Crni Mesec - Lilit Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-04-2011, 23:47   #407
shefica
Početnik

shefica's Avatar

shefica je offline
Registrovan: Mar 2011
shefica je na dobrom putu
Standardno

Moja Lilit je R u Raku u XII kuci...nisam mogla naci nigde opis sta bi to moglo da znaci

Old 16-04-2011, 23:49   #408
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

RAKU stvara duboku culnost koja je rezultat ljubavi. Osoba zeli da upije partnera i stopi se s njim. Teskocu u odnose moze da unese preterana sentimentalnost i patetika.
Lilit u dvanaestoj kući

Lilit u dvanaestoj kući natalnog horoskopa neke osobe uvećava njen senzibilitet i to na raznim nivoima karaktera. Lilit je ispunjava idealizmom i sanjalaštvom. Ako je Lilit u horoskopu tako postavljena da je njena energija pozitivna, tada su ovo maštovite osobe sposobne da stvaraju proizvode lepe kreativne imaginacije. Osobe ima dar da svoje vizije veoma senzitivno predstavi i iskaže u realnosti. One mogu biti glumci, umetnici, igrači, pisci, pronalazači, arhitekte ili raditi bilo koji posao koji zahteva kreativnu maštu.
Da bi osoba iskoristila pozitivnu energiju Lilita u dvanaestoj kući mora sebe oslobađati kroz nepristrasnost i ličnu objektivnost. Samo tako će postići emocionalnu nezavisnost i osloboditi svoje talente. Ovakve osobe, iako imaju bogat unutrašnji život, usmeravaju se i izražavaju ka spoljnom svetu.
One imaju potrebu i uživaju u tome da svoje unutrašnje vizije i nadahnuća prenose na druge. Obično su voljene i cenjene i od svojih bližnjih i od javnosti. Često imaju vrlo blagotvorno, a ponekad i isceliteljsko, dejstvo na druge ljude.
Ukoliko osoba ne uspeva da objektivizuje svoj ego, tj. da se oslobodi svog egoizma, ona postaje žrtva Lilitine negativne energije. Veruje i živi u nepostojećem svetu. Ona potpuno veruje samo u ono što je idealizovala i tu ne pomažu nikakve činjenice.
Osoba obmanjuje samu sebe na drastičan način: ono sa čime ne može da se suoči za nju ne postoji, a iluzije svoje neizražene mašte smatra za realnost. Zbog svega rečenog ovakve osobe ostaju potpuno dezorijentisane i vremenom izgubljene. Sreća je ako imaju nekog pored sebe ko će ih pridržati kad se probude iz svog sna i shvate da su sebe dovele do samouništenja.

Old 17-04-2011, 11:31   #409
shefica
Početnik

shefica's Avatar

shefica je offline
shefica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
RAKU stvara duboku culnost koja je rezultat ljubavi. Osoba zeli da upije partnera i stopi se s njim. Teskocu u odnose moze da unese preterana sentimentalnost i patetika.
Lilit u dvanaestoj kući

Lilit u dvanaestoj kući natalnog horoskopa neke osobe uvećava njen senzibilitet i to na raznim nivoima karaktera. Lilit je ispunjava idealizmom i sanjalaštvom. Ako je Lilit u horoskopu tako postavljena da je njena energija pozitivna, tada su ovo maštovite osobe sposobne da stvaraju proizvode lepe kreativne imaginacije. Osobe ima dar da svoje vizije veoma senzitivno predstavi i iskaže u realnosti. One mogu biti glumci, umetnici, igrači, pisci, pronalazači, arhitekte ili raditi bilo koji posao koji zahteva kreativnu maštu.
Da bi osoba iskoristila pozitivnu energiju Lilita u dvanaestoj kući mora sebe oslobađati kroz nepristrasnost i ličnu objektivnost. Samo tako će postići emocionalnu nezavisnost i osloboditi svoje talente. Ovakve osobe, iako imaju bogat unutrašnji život, usmeravaju se i izražavaju ka spoljnom svetu.
One imaju potrebu i uživaju u tome da svoje unutrašnje vizije i nadahnuća prenose na druge. Obično su voljene i cenjene i od svojih bližnjih i od javnosti. Često imaju vrlo blagotvorno, a ponekad i isceliteljsko, dejstvo na druge ljude.
Ukoliko osoba ne uspeva da objektivizuje svoj ego, tj. da se oslobodi svog egoizma, ona postaje žrtva Lilitine negativne energije. Veruje i živi u nepostojećem svetu. Ona potpuno veruje samo u ono što je idealizovala i tu ne pomažu nikakve činjenice.
Osoba obmanjuje samu sebe na drastičan način: ono sa čime ne može da se suoči za nju ne postoji, a iluzije svoje neizražene mašte smatra za realnost. Zbog svega rečenog ovakve osobe ostaju potpuno dezorijentisane i vremenom izgubljene. Sreća je ako imaju nekog pored sebe ko će ih pridržati kad se probude iz svog sna i shvate da su sebe dovele do samouništenja.

Old 18-04-2011, 00:47   #410
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
Registrovan: Dec 2007
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Meni je lilit na 2 stepenu raka, u konj sa mesecom. Nikad ne mogu da odvojim moju dobru stranu od one druge. nekad sama sebe ne mogu da iskontrolisem. A ljudi mi kazu da kao da imam dve licnosti u sebi. Mnogo me nervira lilit. A moj decko ima lilit u ovnu u 7 u konj sa suncem. Isto se ponasa.

Old 30-04-2011, 21:31   #411
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Jel moze neko da kaze par reci o mojoj Lilit?

Old 01-05-2011, 17:23   #412
vessnnaa
Početnik

vessnnaa's Avatar

vessnnaa je offline
vessnnaa je na dobrom putu
Standardno

Moj Lilit je retrogradan 15°39' u 1. kuci u Skorpiji...mozeli neko da mi kaze sta to znaci?

Old 03-05-2011, 14:04   #413
kis napraforgo
Obično gatalo

kis napraforgo's Avatar

kis napraforgo je offline
Registrovan: Aug 2009
kis napraforgo je na dobrom putu
Standardno

da li moze neko da mi odgovori sta znaci kad je njena Lilit u konjukciji sa njegovim SO u njegovoj 12 kuci u devici?
kako to deluje na njega?

Old 12-05-2011, 11:34   #414
jelenica
Švrća

jelenica's Avatar

jelenica je offline
Registrovan: Jan 2010
jelenica je na dobrom putu
Standardno

*Kuca u kojoj je Lilit pokazuje gde osoba mora da se pozabavi svojim razmisljanjima kada je negativno motivisana
*Kuca u kojoj je Lilit pokazuje gde osoba mora da prevazidje naivna i uzaludna ocekivanja
*Gde se nalazi Lilit,tu je nesto skriveno u osobi.Tu je rec o stvarima za koje ni sami nismo sigurni
*Lilit oslobadja poseban drustveni talenat u kuci u kojoj se nalazi i interesovanja u znaku

Za mene ovo gore navedeno je 100 % tacno.Ne dozvoljava mi da idem na edit opciju pa sam napisala novi post.

Last edited by Vojvotkinja; 12-05-2011 at 16:41..

Old 12-05-2011, 12:04   #415
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

što bi bilo lilit na 15 stepenu u lavu u 12 kući?
zahvalna bi bila ...

Old 14-05-2011, 00:16   #416
lilithsco
Obično gatalo

lilithsco's Avatar

lilithsco je offline
Registrovan: Feb 2011
lilithsco je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
kako bi tumachili Lilit u konjukciji sa Suncem druge osobe? sve u Ovnu... uigri 7. i 1. polje
Lilith i Sunce u konjukciji-kroz 1. i 7. polje, privlačnost Lilith na svjesnoj razini (Sunce-svijest za razliku od Mjeseca koji je više podsvijesan) sa strane Sunca, buđenje Sunca da se suprostavi Lilith...meni osobno konjukcija Lilith/Sunce vuče na konjukciju Pluton/Sunce a tu sam doktorirala na svojoj koži...

Quote:
Originally Posted by kis napraforgo VIdi Poruku
da li moze neko da mi odgovori sta znaci kad je njena Lilit u konjukciji sa njegovim SO u njegovoj 12 kuci u devici?
kako to deluje na njega?
Što je konjukcija manjeg orbisa (idealna bi naravno bila egzaktna) ona ga više privlači ali s obzirom da se to kod njega sve odvija pod maskom 12.kuće to i ne mora biti baš javno ni ekplicitno već pod maglom te iste kuće...

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Jel moze neko da kaze par reci o mojoj Lilit?
evo slobodno uzmi moj njck-ti jesi prava Lilith- egzaktna konjukcija s Ascedentnom i to u Škorpiji+Konjukcija Pluton također u 1.+konjukcija Ve/Ma da upotpuni priču...Sex bomb...

Last edited by Vojvotkinja; 14-05-2011 at 01:40..
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-05-2011, 15:13   #417
mica11
Obično gatalo

mica11 je offline
Registrovan: May 2011
mica11 je na dobrom putu
Standardno

meni je lilit u Strelcu na 17 stepenu.22 min...sta to donosi?

Old 25-05-2011, 16:01   #418
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilithsco VIdi Poruku
Lilith i Sunce u konjukciji-kroz 1. i 7. polje, privlačnost Lilith na svjesnoj razini (Sunce-svijest za razliku od Mjeseca koji je više podsvijesan) sa strane Sunca, buđenje Sunca da se suprostavi Lilith...meni osobno konjukcija Lilith/Sunce vuče na konjukciju Pluton/Sunce a tu sam doktorirala na svojoj koži...
hm... mislim da si u pravu.... i meni se tako nekako chini da je...

Old 25-05-2011, 16:37   #419
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Lilith u biku u 12. kuci koja je zakljucana, na stepenu lava i u aplikacionoj konjukciji sa JU vladarem 7. kuce, kao 120 ME i So iz 8.kuce , isto aplikacioni apekti.
Kako onda ja da protumacim ovu konjukciju?

Old 28-05-2011, 08:12   #420
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilithsco VIdi Poruku

Što je konjukcija manjeg orbisa (idealna bi naravno bila egzaktna) ona ga više privlači ali s obzirom da se to kod njega sve odvija pod maskom 12.kuće to i ne mora biti baš javno ni ekplicitno već pod maglom te iste kuće...

evo slobodno uzmi moj njck-ti jesi prava Lilith- egzaktna konjukcija s Ascedentnom i to u Škorpiji+Konjukcija Pluton također u 1.+konjukcija Ve/Ma da upotpuni priču...Sex bomb...
Hehehe... hvala citala sam negde ako se Lilit nadje na nekoj znacajnoj poziciji,tipa kao moje egz. konj. sa asc , da to moze da deluje kao Venera u skorpiji,jel to istina?

ali dosta delujem kao lilit fizicki, tipa, niska sam,sitna, tamna dosta, kosa duga do struka zift crna ( zapravo je jako talasta ali je peglam ) ,skorpijske oci....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules