ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-05-2016, 17:39   #286
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by rejhana VIdi Poruku
A šta znači ovo...jeli to ono šta zovu Midpoint???
Jeste, to je to.
Submit to Digg   Ekvidistanci : Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-03-2018, 00:40   #287
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Jako bitni. Prati li netko tranzite i progresije na midpoint?

Old 10-03-2018, 15:40   #288
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Ja ih ne pratim ali izgleda da ću morati da počnem.
Sve mi se vrti oko Škorpije-Strelca-Jarca.
Sad pogledah tranzite i progresije kad sam stupila u vezu. Ne znam koliki se orbis uzima, rekla bih stepen-2. Progresivni Mo je bio na 9* Device a ekv. Venus/Midheaven mi je na 7* Device. Progresivno So na 4* strelca - ekv.Moon/Kiron.
Direktivni Ma bio na 5*Device - ekv.Mars/Kiron. Direkt.Asc na ekv.Ju/Kiron. Pluton na ekv.Ve/Uran.
Tranziti su mi zanimljivi - tranzitni Mo na ekv.Ve/Asc, a Pluton na ekv.Ve/Sa, još sam tad i bila u firdarijskom Saturn/Venera periodu, Sa vlada 5.kućom i nalazi se u 5. kući, pritom taj aspekat generalno daje dugu vezu. Sve se poklopilo

Old 28-04-2018, 22:27   #289
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Aktivirano je bilo kroz 3 i 4 mjesec: mars-točka ovna, pluton-točka ovna, venera-asc i sve se zavrtilo oko posla.... mars je od 7 kuće, na točki ovna mi je jupiter vladar 6 i venera. Točno pljunuto.

5 mjesec donosi asc-točka ovna, merkur-venera, a onda tek na jesen krupniji midpointi, kada se pokreće merkur...

U svakom slučaju sve je još dodatno popraćeno trenzitima a to su i glavni vladari firdarija. Pa sa toliko aktivacija, lako mi je biti pametna

Old 11-05-2018, 16:59   #290
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Prosto neverovatno!
Sa jednim deckom imam EKV So/Mo na istoj tacki, kod mene 21,28 Skorpija/Bik, kod njega 21,32 Skorpija/Bik. Nisam mogla da verujem da se od 360 stepeni i moja i njegova EKV So/Mo nalazi bas na istom stepenu. Kod njega je So vladar ASC, a Mo 12k, a kod mene So vladar 5k, a Mo 4k.
Kod mene je ovaj stepen smesten u 7k (za nepunih 2 stepena pa na vrhu 8k), a kod njega u 4k. Na tom stepenu nemamo nat planete ni ja ni on.
E sad, u kompozitu na -1 tog stepena u Scorpiji u 6k smestio se Me, koji je vladar ASC i 5k. Mozda sad ovo nema veze, ali upoznali smo se na poslu (6k). Plus vladari 7k su nam smesteni u 6k (opet radno mesto).
U davisonu Me je egz na 21 stepenu u Biku u 12k i isto vlada ASC i 5k, dok u Skorpiji na +1 stepen nalazi se Ceres u 6k. Mozda opet lupam, veza pocinje van ociju javnosti (12k).
Ono sto mi je jos zanimljivo je i to sto se poznajemo skoro 2 god, cisto ono zdravo zdravo i nista vise, ali kada je tranzitni Ju bio tu negde oko 21 Skorpije pojavila se neka hemija meju nama. Krajem septembra tr Ju ce opet biti egz na nasoj EKV So/Mo.
Inace Ju vlada i mojom i njegovom 9k, Strelac je ukljesten u njegovoj 5k, a Ribe ukljestene u mojoj 12k.
Egzaktno na moju EKV Mo/Ju nalazi se Ve u davisonu.
Njegovi SMC (Ribe) i JMC (Devica) na moje EKV So/Me (pri tom njegov JMC 0 moja Ve u Devici) i EKV Ma/Ne, a na istom tom stepenu su i njegove EKV Me/Ma i Ve/Ju gde je moja Ve.
Egzaktno na mojoj EKV Mo/Ve je njegov Ju u konjukciji sa mojim JMC.
Ima jos svasta nesto, ali vec sam se pogubila. Nabacala sam ono sto mi se cinilo najbitnije. EKV u sinastriji jos nisam gledala, jedino sam primetila da se na EKV mog So i njegovog Mo nalazi moj Me. Nekako se Me kao glavni lik pojavljuje i u kompozitu i davisonu i sinastriji.
Kako god, ovo je veza u zacetku i pretpostavljam da je, nakon 2 god poznanstva, bas tranzitni Ju iznad nase EKV So/Mo bacio iskre i ucinio svoje.
Bice mi drago, ako neko zeli da prokomentarise.

solar: http://tinypic.com/m/k2zdpz/2
Submit to Digg   Ekvidistanci : Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules