ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-01-2016, 22:31   #466
eleni
Švrća

eleni's Avatar

eleni je offline
Registrovan: Jan 2016
eleni je na dobrom putu
Standardno

Aha, znaci samo tu egzaktnu konjunkciju gledam. Hvala na odgovoru
Submit to Digg   Mesečevi čvorovi u karmičkoj astrologiji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Jesmo li karmicki vezani
Old 22-11-2017, 19:20   #467
Mihica3
Početnik

Mihica3 je offline
Registrovan: Nov 2017
Mihica3 je na dobrom putu
Standardno Jesmo li karmicki vezani

Pozdrav. Tko zna. Imam s jednim deckom dosta planeta mars , jupiter, venera jos neki u nekom aspektu sa saturnom jel to odraz karmicke veze? Sunce kvadrat mjesec, mjesec opozicija saturn. Sjeverni Cvor square venus, pluton , konjukcija chiron , i s.node square venus pluto.. kaj bi to bilo
Ascendent trigon saturn
2. Pise na astroloskim stranicama da venera na sjevernom cvoru partnera ukazuje na brak. Da li se to odnosi samo na konjukciji ili i druge aspekte trigon, kvadrat itd..?
Submit to Digg   Mesečevi čvorovi u karmičkoj astrologiji Reply With Quote

Old 26-11-2017, 16:05   #468
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvoncicaa VIdi Poruku

Severni cvor u Ovnu , Juzni cvor u Vagi

Ovde vidimo osobu koja je u proslim inkarnacijama bila usmerena na druge I zadovoljavanje njihovih potreba. Nije puno marila za sebe I svoje potrebe , vec ih je potiskivala. Bila je jako nesigurna i kolebljiva, pa nije ni pokusavala da nadje resenje svojih problema vec je dozvoljavala da je zivot nosi i da drugi odlucuju kako ce ziveti. Sav trud koji je ulagala da bi drugima bilo ``sve potaman`` nije bio primecen ni nagradjen , narocito od strane bracnog partnera, sto je osobu dodatno frustriralo i povredjivalo. Sada, ona treba da krene putem Severnog cvora u Ovnu , da svoju paznju vise usmeri na sebe i zadovoljavanje svojih potreba, i da izgradi samopouzdanje . Ona treba sada da bude ona koja ``utire put `` a ne ona koja sledi druge. Kljucne osobine koje mora da razvija kod sebe su odlucnost , samopouzdanje I nezavisnost , iskustvo treba da stice kroz partnerske odnose , narocito kroz brak.
setih se ovog svog položaja čvorova.
verovatno su neki od vas čitali kad sam na temi svog solara pisala o nedavnim svađama u porodici, gde sam se ja zauzela za sebe i uradila po svojoj savesti, pa mi rođena majka na to rekla da nisam više njena itd.
baš mi je članica Poppy rekla da previše značaja dajem familiji umesto sebe da gledam.
takođe, imala sam veliku svađu sa momkom koji me je u trenutku naterao da se osetim kao najveće govno, ali sam se isto tako u trenutku vinula ka gore kao feniks i oterala ga u tri majčine i nisam dala da me omalovažava kakva god da sam. ako mu se ne sviđa - široko mu polje, ali ponižavati me neće.

ovo su samo skorašnji primeri. upisala sam fakultet koji su roditelji želeli.
ja sam vaspitavana da si dobar ako se pokoravaš i slušaš druge, a ako se "pobuniš" onda ne valjaš.
i u tom uverenju sam živela sa roditeljima. majka mi je taj podanički karakter uvek bila i ostala.
onda su došle faze promena. faks, odseliš se, sazrevaš. vidiš da tvoj život nije tepih da ga gaze. pomozi drugome uvek i bezrezervno, ali ne kinji sam sebe.
naročito što sam ja imala velikih problema sa zdravljem.
10% da preživim na porođaju, a kasnije borba da prohodam.
kapiram da su roditelji željni da vode moj život jer se plaše da ne mogu sama, baš zbog silnih muka koje su imali sa mnom kao bebom. jer i oni su se borili tada za mene. ja nisam mogla. i uspela sam. uspeli smo. zbog toga sada svoj život gledam kao dar. neka sila je želela da ja dišem i da živim uprkos svemu. i ja to sada poštujem. i zahvalna sam na tome. i ne dam na sebe. a roditelji bi i dalje radili umesto mene i za mene. tj. da ja radim ono što oni misle da je dobro za mene, kao kad sam bila beba.
pa evo sada mi se i Sa povratak završava - test zrelosti i odgovornosti za sebe.
pa tr.Pl na DCu (ima tema gde je lepo objašnjen uticaj kako se natus postavlja prema drugima).
pa čini mi se da mi u direkcijama baš SMČ menja znak iz Ovna u Bika.
velike promene imam u karti gledajući bilo koju od metoda predikcija.
i vidim da se menjam. drugi ljudi (oni koji me dirnu u srž jer ih najviše volim: mama, tata, momak) oni me dovode u situacije u kojima moram da se izborim za sebe inače se gušim. ubiću sebe i sve što mene čini srećnom, ako ne naučim da im kažem NE. ako ne postavim zdrave granice.
učiniću sve za vas, ali ne moram pritom sebe da uništim.
i kao za inat, dispozitor mog SMČa je Mars na DC.
glavna borba za sebe čeka me tek u braku.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules