ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-09-2010, 12:51   #31
Zizue
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Registrovan: Mar 2010
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Ja ću nešto van astrologije...Verovatno je jedan deo vas čuo za onu nesreću u Nišu od subote,kada je poginula baba i devojčica od 10 godina.Zapitam se...to dete,kada je ono imalo vremena da otplati svoju karmu,i uopšte kakva je to karma kada te u desetoj godini života ubije drvo ,i to u porti crkve.Da li je ono u svojih malenih deset godina moglo da otplati bilo šta?Ili je jednostavno,platilo dug životom...Jebem ti i sudbinu i karmu kad je takva!
Submit to Digg   karmički dug Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-09-2010, 12:53   #32
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Zizue VIdi Poruku
Ja ću nešto van astrologije...Verovatno je jedan deo vas čuo za onu nesreću u Nišu od subote,kada je poginula baba i devojčica od 10 godina.Zapitam se...to dete,kada je ono imalo vremena da otplati svoju karmu,i uopšte kakva je to karma kada te u desetoj godini života ubije drvo ,i to u porti crkve.Da li je ono u svojih malenih deset godina moglo da otplati bilo šta?Ili je jednostavno,platilo dug životom...Jebem ti i sudbinu i karmu kad je takva!
I ja sam se to isto zapitala

Old 14-09-2010, 13:08   #33
Zizue
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku
I ja sam se to isto zapitala
Imam drugaricu u Nišu koja im je prva komšinica,kaže da je to bila divna i skladna porodica bez ikakvih problema...I šta,sad pomislim,deset godina mirnog i skladnog života su nagrada za ''grehove'' iz prethodnih i onda,ajd' vreme ti je da se pretvoriš u svetlost?
Počinje toliko da me živcira sve ovo.

Old 14-09-2010, 13:13   #34
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Zizue VIdi Poruku
Imam drugaricu u Nišu koja im je prva komšinica,kaže da je to bila divna i skladna porodica bez ikakvih problema...I šta,sad pomislim,deset godina mirnog i skladnog života su nagrada za ''grehove'' iz prethodnih i onda,ajd' vreme ti je da se pretvoriš u svetlost?
Počinje toliko da me živcira sve ovo.
Ne znam zaista, bila sam bas u soku kad sam to vidjela, narocito sto je u krugu crkve. Razmisljam, mozda jedno od njenih roditelja ima velike dugove iz proslih zivota pa je kaznjen ovakvom tragedijom

Old 14-09-2010, 13:25   #35
Zizue
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku
Ne znam zaista, bila sam bas u soku kad sam to vidjela, narocito sto je u krugu crkve. Razmisljam, mozda jedno od njenih roditelja ima velike dugove iz proslih zivota pa je kaznjen ovakvom tragedijom
Hmm,a šta bi sa onim ''svaka duša ima mogućnost izbora gde će se i kako inkarnirati'',tj. svaka otplaćuje svoju karmu...Ne znam.Samo sam zgrožena ako ovako taj princip funkcioniše.

Old 05-10-2010, 18:49   #36
Aquarious
Početnik

Aquarious's Avatar

Aquarious je offline
Registrovan: Dec 2008
Aquarious je na dobrom putu
Standardno

Volela bih da neko protumaci moju 12. kucu! Strahova koliko hoces, dok nisam pocela sa homeopatijom!

Old 06-10-2010, 10:01   #37
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Draga Aquarius,

ako gledamo mesec kao dusu, a on je ujedno i vladar tvog horoskopa, nalazi se u konjukciji sa saturnom koji predstavlja ne samo red, rad i disciplinu, strogog ucitelja i kamencugu spoticanja, kako ga najcesce opisujemo, vec i sve nase potisnute strhove, stvari koje su zbog iracionlanosti i preterane emotivnosti u nekom trenutku potisnute, i koje se bude cesto samo kada naidje neka ozbiljnija tranzitna kombinacija, ili cesce kada u sinastriji neka planeta osobe koju znamo padne tacno na njega.
Zbog meseceve konjukcije sa saturnom, koja stoji natalno, ti si prosto prinudjena da stalno budes u kontaktu sa tim sadrzajima.
Pri tome je ta konjukcija u bliznacima, pa imamo gomilu stremljenja (bliznaci-uvisestrucuju teznje meseca), ali isto toliko i nesvesnih kocnica u vidu strahova.

Trigon sa uranom bi ti mogao dati nacin praznjenja nekih stvari-nagli postupci, desavanja posle kojih tenzija malo opadne, ali se varti nanovo posle nekog vremena.
Mekrur kao vladar 12. kuce je u ribama, takodje u aspektu sa ovom konjukcijom, te racionalno (merkur) objasnjenje takodje ne moze zadovoljiti potrebu za razumevanjem (merkur u ribama). Ali merkur u ribama je merkur koji tezi razumevanju dubljeg, to je merkur kome se moze objasniti da je nesto emotivno i neobjasnjivo , i on ce to prihvatiti. Sa jedne stane gubis malo od mogucnosti intelektualizacije, ali sa druge dobijas mogucnost da na nekom drugom niovu razlucis sta ti se desava i zbog cega (merkur u padu).

Polozaj konjukcije saturna i meseca u 12. dodaje na teskoci razlucivanja odakle strahovi poticu, cemu sluze, i kako se boriti protic njih. Sam polozaj u 12. kuci moze ukazivati na karmicku zasnovanost takvih stvari, ali kako je konjukcija ocigledna u ovom natalu, ovog zivota, njbitnije je da se njome pozabavis sada.

Dakle rad na sebi, kontrolisan jer je saturn u pitanju, i pazljiv i nezan, jer je mesec jako osetljiv.

Sa srecom

Old 17-01-2011, 02:06   #38
ajana
Obično gatalo

ajana's Avatar

ajana je offline
ajana je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

˝KVADRAT IZMEDJU MARSA I PLUTONA cesto govori, recimo o nacisti iz proslog zivota. Ovi ljudi mogu biti placene ubice (u ovom zivotu), pogottovo ukoliko im se Mars u Skorpionu u 8. polju nalazi u kvadratu sa Plutonom u Lavu. Na ove aspekte treba obratiti posebnu paznju, jer su siguran pokazatelj teske i opterecene karme.˝[/COLOR]

evo da potvrdim ovaj aspekt. ja ga imam u natalu, kao i saturna retro u 12 kuci. ceo moj zivot sam zivela sa ljudima drugih rasa i nacionalnosti . i 90 posto mojih veza bili su momci druge nacionalnosti. i sad volim jednog... mozda je to karma treba da naucim u ovom zivotu da volim ljude druge vere... neznam

Old 17-01-2011, 02:21   #39
laramaja
Obično gatalo

laramaja's Avatar

laramaja je offline
Registrovan: Jan 2009
laramaja je na dobrom putu
Standardno

A da li sam ja u proslom zivotu nesto skrivila? Meni je saturn ne aspektovan! A dvanaesta je u lavu!
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-01-2011, 02:39   #40
caruso
Obično gatalo

caruso's Avatar

caruso je offline
Registrovan: Apr 2010
caruso je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by laramaja VIdi Poruku
A da li sam ja u proslom zivotu nesto skrivila? Meni je saturn ne aspektovan! A dvanaesta je u lavu!
izvini,al zar nije u konjukciji sa plutonom?

Old 17-01-2011, 02:46   #41
laramaja
Obično gatalo

laramaja's Avatar

laramaja je offline
Registrovan: Jan 2009
laramaja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by caruso VIdi Poruku
izvini,al zar nije u konjukciji sa plutonom?
Pa,neka dalja konjukcija je u pitanju. 10 stepeni,ne znam da li se to uzima u obzir. Neki programi mi izbacuju ovaj aspekt a neki ne.

Old 17-01-2011, 10:10   #42
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ne uzima se za te spore planete, neaspektovan je.

Ne brini, i ja i cela moja porodica i dobar deo prijatelja ima neaspektovani saturn.

Sada i moj decko...

...i ne bih rekla da smo bas svi karmicki nesto problematicni

Old 03-03-2011, 14:59   #43
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Registrovan: Apr 2009
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Nisam sigurna dali sam postavila moje pitanje na pogresno mesto zbog toga je mozda bolje da ga stavim ovde ... dali imam neke teske karmicke zadatke koje treba da ispunim u ovome zivotu ili mogu to sve da povezem sa necim dobrim ili sa necim losim sto me ceka zasad sam totalno izgubljena u mom zivotu i bezvoljna neznam gde gresim i kojim putem da krenem nemogu da pronadjem svoje mesto u zivotu tako nekako se osecam jako lose drugi se udaju, putuju, stvaraju, imaju a ja nista sve stoji i nemrda se tako da neznam jeli mozda stvar u meni inace nisam pesimista i to da kazem jos ... o cemu se radi moze neko da pomogne pleaseeeeeeee dokle vise ovako

Old 03-03-2011, 17:28   #44
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vanesa VIdi Poruku
Nisam sigurna dali sam postavila moje pitanje na pogresno mesto zbog toga je mozda bolje da ga stavim ovde ... dali imam neke teske karmicke zadatke koje treba da ispunim u ovome zivotu ili mogu to sve da povezem sa necim dobrim ili sa necim losim sto me ceka zasad sam totalno izgubljena u mom zivotu i bezvoljna neznam gde gresim i kojim putem da krenem nemogu da pronadjem svoje mesto u zivotu tako nekako se osecam jako lose drugi se udaju, putuju, stvaraju, imaju a ja nista sve stoji i nemrda se tako da neznam jeli mozda stvar u meni inace nisam pesimista i to da kazem jos ... o cemu se radi moze neko da pomogne pleaseeeeeeee dokle vise ovako
To je normalno osećanje dok ti je Sa na Mesecu i opozicionira Ve, pravi kvadrat sa Marsom, vladarom Asc...Čini ti se da tvojim mukama nema kraja i prosto ne znaš kud. Proćiće

Old 04-03-2011, 08:10   #45
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Registrovan: Apr 2009
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
To je normalno osećanje dok ti je Sa na Mesecu i opozicionira Ve, pravi kvadrat sa Marsom, vladarom Asc...Čini ti se da tvojim mukama nema kraja i prosto ne znaš kud. Proćiće
Nadam se da ce proci mada to vec godinama traje nemogu da kazem da mi je toliko lose da trpim gladna ili sta znam to nije ali neide mi nista napred sve nekako stoji u mestu a meni godine prolaze pitam se za sta ... nisam sigurna li zar nije saturn nosilac karme ? pitam se sta je moj dug tj. sta treba da naucim kojim putem da krenem pa da ublazim to sve da bude bolje nekako mi ta moja karta izgleda bas komplikovana
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules