ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-11-2012, 14:16   #286
sunce01
Veštac

sunce01's Avatar

sunce01 je offline
Registrovan: Nov 2010
sunce01 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dreamer VIdi Poruku
E Sunce, al' me utesi sad . Ako bih gledala teze aspekte retro planeta onda bi mozda i moglo tu da ima nesto smisla. So 180 Ju, So je vladar ukljestene seste,a meni zdravlje jeste klimavo odkako je Sa presao preko So. Obzirom da je sesta ukljestena, mozda posle Sa povratka kad se otkljuca se zavrsava otplata jednog dela duga? Doduse za teze aspekte So i Ju kazu da nisu mnogo losi. A Ne pravi 90 sa Me i to aplikacija, Me mi je vladar sedme pa se to mozda odnosi na moje veze sto je opet moguce kad pogledam kakve su mi veze bile . Mora biti i nesto trece definitivno, samo da nadjemo
Poslije Sa prelaska definitivno će ti "otključati" uklještenu kuću... a sad hoće li bit otplata toga duga hm... to bi trebala znat jel ti se nešto značajnije dešavalo u tom razdoblju...Da, aspekti sa Ju nisu tako negativni, bar bi tako trebalo biti.... ja sam sebi računala kad mi Ne kreće direkt i to je u 23 dan od rođenja, znači u 23 god. tada sam započela vezu, sve mi se čini da je to neka karmička uz to još je i tr . Ne ušao u 5 polje ... eventualno moze završit ak ne i ranije kad mi tr. Ne izadje iz 5 polja pa se "osvijestim" hahaha, nemam pojma... ili da mozda od 23 godine slijedi naplata duga vezano za to područje... to mi je nekak logičnije...jer onima kojima slijedi otplata duga u 80 godini, meni to više vuče da s tom planetom imaju karmu cijeli zivot te ju u toj godini mogu otplatiti...
Submit to Digg   karmički dug Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-11-2012, 14:26   #287
Dreamer
Veštac

Dreamer's Avatar

Dreamer je offline
Registrovan: Jan 2010
Dreamer je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sunce01 VIdi Poruku
Poslije Sa prelaska definitivno će ti "otključati" uklještenu kuću... a sad hoće li bit otplata toga duga hm... to bi trebala znat jel ti se nešto značajnije dešavalo u tom razdoblju...Da, aspekti sa Ju nisu tako negativni, bar bi tako trebalo biti.... ja sam sebi računala kad mi Ne kreće direkt i to je u 23 dan od rođenja, znači u 23 god. tada sam započela vezu, sve mi se čini da je to neka karmička uz to još je i tr . Ne ušao u 5 polje ... eventualno moze završit ak ne i ranije kad mi tr. Ne izadje iz 5 polja pa se "osvijestim" hahaha, nemam pojma... ili da mozda od 23 godine slijedi naplata duga vezano za to područje... to mi je nekak logičnije...jer onima kojima slijedi otplata duga u 80 godini, meni to više vuče da s tom planetom imaju karmu cijeli zivot te ju u toj godini mogu otplatiti...
Meni tek sledi Sa povratak tako da ce vidim sta ce biti. Ako racunam dan za godinu, onda je Ne krenuo direkt posle dva dana od rodjenja,a Ju posle 55 dana. Ju mi je jos dominantna planeta i obe su vladari ASC....PIH,ne svidja mi se vise ova tema .

Old 28-11-2012, 15:03   #288
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

meni s mojom 12. kucom nije lako..cini mi se da sam stvorena da volim, ali da mi nikad ljubav ne bude uzvracena ne volim 12.kucu

Old 28-11-2012, 16:45   #289
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

kaiserin, nebih rekla da je tako: peta kuca pokazuje kako volimo a vladar tvoje 5.kuce je Mesec u drugoj kuci u Biku (egzaltiran) a dispozitor ga odvodi (Venera) u 12.kucu u znak Riba.Mislim da je kod tebe sasvim drugi problem a ne neuzvracena ljubav. Ne zaboravi da srecne veze ne zavise od toga hocete li pronaci pravu osobu, nego o tome jeste li vi prava osoba.

Old 28-11-2012, 17:12   #290
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirab VIdi Poruku
kaiserin, nebih rekla da je tako: peta kuca pokazuje kako volimo a vladar tvoje 5.kuce je Mesec u drugoj kuci u Biku (egzaltiran) a dispozitor ga odvodi (Venera) u 12.kucu u znak Riba.Mislim da je kod tebe sasvim drugi problem a ne neuzvracena ljubav. Ne zaboravi da srecne veze ne zavise od toga hocete li pronaci pravu osobu, nego o tome jeste li vi prava osoba.
depresivna sam mesecima, onako u epizodama..shvatam da kao takva ne privlacim ljude

Old 29-11-2012, 13:01   #291
lopy
Obično gatalo

lopy's Avatar

lopy je offline
Registrovan: Aug 2007
lopy je na dobrom putu
Standardno

Lopy moraš gledat i aspekte koje retro planete rade posebno ako ima opozicija ili kvadrata.... pogledat ću.... sam da uhvatim vremena.... al evo ovo prvo što mi je zapelo za oko je opozicija Pl i Ma definitivno vrlo napet karmički aspekt...[/quote]

A da stvar bude gora, oni su mi suvladari ASC Kakva karma, joj....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules