ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-10-2015, 21:17   #571
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Ne znam dali je ovo neobicno, ali sada sam primetila da nam se isti aspekt ponavlja u dejvisonu, kompozitu i sinastriji. Rec je o Sa0JMC. U dejv JMC na 29,24 blizanci, a rSa na 3,18 rak u 4k. U kompozitu Sa na 28,19 u blizancima, a JMC na 0,38 rak ponovo u 4k. U sinastriji njegov rSa na 29,35 bika iz 3k na moj JMC 27 bika 2k.
U dejvisonu jos imamo i Ve0SMC, Ve u jarcu na 3,01, a SMC u strelcu na 29,53 u 10k.
Ono sto sam jos primetila da u sinastriji njegova Karma pada u moje 7p, a moja u njegovo 7p na samo 2 stepena od Dsc.
Dali je ovde rec o karmickoj vezi? Ova poklapanja sa Sa i JMC su me bas nekako uplasila...
Advertisement

Old 25-10-2015, 12:30   #572
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

gligorova previse si zakomplikovala sa tim stepenima i gde se sta nalazi. Za karmu se vezuju cvorovi, JMC i SMC,planeta Saturn i ovde se pise o asteroidu Karma.
Ja sa jednim bivsim momkom imam konjukciju njegovog JMC i moje Venere,njegov asteroid Karma je u konjukciji sa mojim Saturnom i moj JMC je u konjukciji sa njegovim Uranom(vladar 7 polja kod njega) i Merkurom.

Jeste reci o nekakvoj karmi sa njim....

Last edited by Lanna; 25-10-2015 at 12:41..
Submit to Digg   Karmicke veze Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-10-2015, 12:33   #573
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Dali je ovde rec o karmickoj vezi?
Sta konkretno mislis pod ovim?

Old 26-10-2015, 01:16   #574
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Sta konkretno mislis pod ovim?
Pa mislim dali je ovo veza u kojoj treba da otplatimo neki dug i naucimo neku lekciju? Stvarno me je iznenadilo to sto se ponavlja Sa0JMC i jos nam asteroid Karma pada u 7k, moja u njegovoj, njegova u mojoj 7k. Zanima me dali ovo znaci da je u pitanju odnos "tesko mi je sa tobom, ali ne mogu bez tebe"? I dali svemu tome olaksava Ve0SMC u dejvisonu?

Old 21-01-2016, 13:07   #575
princessM
Početnik

princessM je offline
Registrovan: Jan 2016
princessM je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav svim na ovoj temi, ovo mi je prvi post ovde ali dugo vas citam... I mene muci Jmc0sa sa jednim deckom... Natalno imam strelijum planeta u strelcu, sa jako malim razmakom tu su se smestili venera, merkur, saturn, a sunce i uran su isto u strelcu ali nesto dalje... Njegov Jmc se nalazi tacno na mom retrogradnom merkuru, egzaktno, a sa venerom i saturnom pravi konjukciju orbisa od 1 stepena... moj Jmc konjukcija njegov saturn, moj Jupiter sekstil njegov Smc a njegov Mesec konjukcija moj Smc. Nismo zajedno mada svasta je tu bilo, tj. zamalo da bude pa nije, sada se posle duzeg vremena, (skoro 10 godina!!!) ponovo vratio u moj zivot, a takav odnos imamo da imam utisak da nikad nije ni odlazio, hemija kakvu nisam ni sa jednim drugim momkom imala, razgovori dugi, jako smo bliski... Ali nekako stalno se nesto prepreci i ne da da se to do kraja razvije (prvo sam ja imam decka i dugu vezu, sada on, zivimo u razzlicitim gradovima trenutno), vidjamo se retko i to potpuno platonski ali odnos opstaje i ostaje isti, jako cudno, dovoljno da me vrati u tu proslost, a i njega, tacno osetim to, i on se muci, zbog cele situacije neki razgovori lice kao da pricamo u siframa. I mucim se da ga izbacim iz glave, od kada se javio opet nocu ne mogu da spavam, kao poludela, ja vise ne znam sta cu s njim, ni sa sobom po pitanju te price, stalno analiziram ,razmisljam, ne zelim nikog da povredim... Vijamo se tako izgleda kroz prostor i vreme... Sta mislite, da li tu postoji neki karmicki dug i ko je tu kome duzan? Da li ima sanse da iz te price izadje nesto dobro u buducnosti?

Old 21-11-2016, 19:00   #576
meseczvezdice
Obično gatalo

meseczvezdice je offline
Registrovan: Jan 2015
meseczvezdice je na dobrom putu
Standardno

Moj rSaturn 0 njegov SMC -da li je to karmicka veza? Puno bola i patnje je ovde bilo...A da, imali smo i njegov Ma 0 moj Mesec...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules