ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-05-2012, 18:24   #31
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
Registrovan: May 2011
venera je na dobrom putu
Standardno

Nazalost ne. Posle ovog tipa koga sam ovde opisala upoznala sam drugog koji je skoro isti takav a situacija medju nama je jako komplikovana. Sudeci po astrolozima kod kojih sam bila kod mene postoji karma koja traje vec 8,9 godina i da se necu lako iscupati iz toga. Jednostavno ne mogu da se oduprem, kao da sam u zacaranom krugu, privlacim isti tip frajera vec godinama. Mislim da je u ovakvim situacijama jedino VREME lek... Koliko to kod tebe traje?

Last edited by venera; 02-05-2012 at 18:49..
Submit to Digg   Karmicka ljubav, da li moze da se prekine? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-05-2012, 19:17   #32
malamaza
Obično gatalo

malamaza je offline
Registrovan: Sep 2010
malamaza je na dobrom putu
Standardno

tri godine se znamo, u početku sam prema njemu osjećala neki neobjašnjiv strah, a u isto vrijeme bila sam privučena kao magnet, kao da sam morala ući u to
nakon godinu dana ja sam inicirala vezu (tajnu, oboje smo bili u brakovima)
traje više od dvije godine uz prekide

Old 02-05-2012, 20:51   #33
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
Registrovan: May 2011
venera je na dobrom putu
Standardno

Ufff poznato mi je to, taj strah i privlacnost u isto vreme, vidjanje sa prekidima. Kljuc mog problema lezi u porodici, odnosno u odnosu sa majkom najvise, pa otuda kao da ja biram tipove koji me ne postuju. Pretpostavljam da su nase price koliko slicne toliko i razlicite. Da li si bila kod nekog dobrog astrologa? Jako je bitno da se prestane sa idealizovanjem jer se onda covek razocara. Kada je karma u pitanju, iz svog iskustva mogu da kazem da je to nesto sto ne moze da se izbegne ma koliko se ja trudila, a stvarno sam pokusavala, ali od glave ne mogu pobeci. Lepo prihvatis to kao neku fazu u zivotu kroz koju moras da prodjes i naucis nesto, tesko je, ali valjda ce posle svega toga da dodje nesto lepo kao nagrada

Last edited by venera; 02-05-2012 at 21:24..

Old 02-05-2012, 21:58   #34
malamaza
Obično gatalo

malamaza je offline
Standardno

mislim da ključ problema i kod mene leži u nedostatku ljubavi koju sam dobila u obitelji, odrasla sam uz majku koja je do moje 25.g. bila alkoholičarka, na sreću izlječila se, otac je oduvijek bio strog u odgoju i užasno škrt ... pa od silne gladi za ljubavlju kao da uvijek biram muškarce koji mi pružaju ljubavi samo na kapaljku, a ja se grčevito borim za to malo i redovno dobijam samo malo ili ništa ... još kad uzmeš u obzir da imam natalni trigon venere i neptuna u vezi sa 5. i 12.k. možeš misliti ...
konačno sam došla u fazu da poradim na samopouzdanju i stavim sebe na prvo mjesto ...
pročitala sam savjete koje si dobila, prvenstveno mislim od supernove, te su riječi zlata vrijedne, potrebno je biti jak i raditi na sebi, što nam drugo preostaje ...

Old 03-05-2012, 00:34   #35
natasica
Početnik

natasica's Avatar

natasica je offline
Registrovan: Feb 2012
natasica je na dobrom putu
Standardno

Iscitala sam vase postove. I Venere, imala sam indentican problem. Izgleda da vecina nas prodje kroz takav period. I meni je natalna to pitanju ljubavi losa, tako da sam odustala od ljubavi, prestala sam i da se nadam boljem...

Old 03-05-2012, 01:08   #36
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

Sve se moze,kad se hoce !!!

Old 03-05-2012, 05:51   #37
malamaza
Obično gatalo

malamaza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by natasica VIdi Poruku
Iscitala sam vase postove. I Venere, imala sam indentican problem. Izgleda da vecina nas prodje kroz takav period. I meni je natalna to pitanju ljubavi losa, tako da sam odustala od ljubavi, prestala sam i da se nadam boljem...
nemoj tako, nemoj se linijom manjeg otpora zatvarati u oklop, upravo nam iskustvo treba da se izgradimo bolji i jači

Old 03-05-2012, 09:32   #38
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Registrovan: Apr 2009
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Evo i ja mogu da vam se pridruzim sto se tice tih nesretnih/neostvarenih ljubavi .. ja koliko god da se trudim zelim borim uvek se svodi na isto da sam ja ta koja gubi i biva ostavljena od strane partnera, nemogu da opisem taj osecaj bola razocaranosti i pre svega neshvatanja u cemu je problem pa nemoguce da ja uvek gresim kad poznajem nadaleko vise zena koje su stvarno djubre da tako kazem pa im tip jede iz ruke a ja stalno dajem svu sebe i vise se posvecujem partneru nego sebi i opet ostajem povredjena ... ja neumem sebi to drugacije da objasnim osim da je ta neka karma u pitanju jer logicnog objasnjena nema za takve stvari stvarno svi koji me znaju prijatelji su mi rekli nemoguce uvek ti ... tako da eto trpi i cuti svako nosi svoj krst

Old 03-05-2012, 12:16   #39
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Draga Vanesa, ti bas imas tezak horoskop; tvoja Venera(vladar 7.kuce i 11.kuce) nema dobar polozaj a ni aspekte, pa ti donosi mnogo problema kroz emocije i komunikativne odnose sa onima od kojih ocekujes da ti uzvrate to sto im pruzas. Svakako je i karma u pitanju jer na vrhu tvoje 12.kuce je znak Vage pa je Venera nosilac tvojih karmickih dugova. Ako poznas astrologiju mogla bi bar ublaziti svoje nezadovoljsrtvo. Sreces pogresne muskarce...vezes se za njih i eto nezadovoljstva.dispozitor te Venere takodje ima lose aspekte sa tvojim vladarem Ascedenta pa ti ne vidis izlaz iz toga,iako mislim da se izlaz uvek moze pronaci...
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-05-2012, 13:25   #40
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Registrovan: Apr 2009
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Draga Mirab hvala ti na objasnjenju iskreno receno i ja sam mislila da kod mene ima nesto u ovme zivotu sto me koci na polju ljubavi nemam pojma mozda sam pre bila previse bezosjecajna prema drugima i pokvarena i mozda sam ja bila ta koja je ostavljala slomljena srca iza sebe pa se meni sad to desava, ja mislim da mi je najbolje da ostanem sama u ovome zivotu ili da trpim pa dok bude bude ja neverujem da mogu puno toga bolje da uradim nego do sada jer ja sam stvarno tolerantna i previse otvorena i podatna sto se tice te ljubavi ja bi zivot dala za nju tako da to su mi isto rekli prijatelji koji me dugo znaju i familija ali takva sam ja nemogu protiv sebe da glumim nesto sto nisam ... a sto ti rekla u moj zivot uvek ulecu neki teski komplikovani kompletno suprotni tipovi nego ja jer ja samo takve upoznajem veruj mi osim toga sve sto sam starija nemam vise snage za tu ljubav i stalno iznova biti povredjena ako nemogu da dam sebe onakvu kakva jesam sta ce mi onda ljubav veza brak i sta znam ... jos uvek sam povredjena u vezi bivsega to me bas preseklo jednostavno sam umorna psihicki tako da vera u ljubav pravu ljubav nepostoji momentalno kao da sam u nekom stanju stagniranja kad sam mrtva za sve

Old 03-05-2012, 14:38   #41
natasica
Početnik

natasica's Avatar

natasica je offline
Registrovan: Feb 2012
natasica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by malamaza VIdi Poruku
nemoj tako, nemoj se linijom manjeg otpora zatvarati u oklop, upravo nam iskustvo treba da se izgradimo bolji i jači
Iskreno, sad mi je svejedno, totalno sam ravnodusna i hladna. Posvetila sam se fakultetu i neki drugim stvarima. Valjda cu uspeti da ostvarim uspesnu karijeru... A sto se ljubavi tice, ostajem sama defititivno

Old 31-07-2012, 17:31   #42
paparacica
Švrća

paparacica's Avatar

paparacica je offline
Registrovan: Jun 2012
paparacica je na dobrom putu
Standardno

Posto je moja 12. kuca prazna, a njen vladalas SA u 7, jel to znaci da se moj karmicki dug odnosi na partnerske odnose?

Old 31-07-2012, 23:01   #43
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je sama ova tema iskreno : boring.
A šta nije karma? Ta riječ se tumači stalno kao nešto negativno, a može biti i pozitivna. Ljudi koji ostaju zajedno 3 godine i dobro im je isto je karma. Prijatelje koje srećemo isto su karma, učimo nešto od njih, roditelji, situacije...
Neki ljudi dožive 5 fenomenalnih minuta i rastavljaju se.
Ali ih ne boli. Jer nemaju potrebu da nekoga posjeduju, već prihvate tih 5 minuta i idu dalje.
Možda nam jednostavno treba nešto da bi sebe utješili, pa onda dajemo takav naziv nečemu što želimo a ne možemo imati, a kada bi to i dobili pitanje je da li bi nam bilo dobro...

Old 01-08-2012, 02:47   #44
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Meni je karma boring generalno

Old 01-08-2012, 15:40   #45
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Meni je jedan astrolog pri tumacenju natalne karte rekao da mi je buduci muz karmicki odredjen.
Nemam pojma na osnovu cega je to rekao...mozda nesto vezano za ovaj moj Saturn ili...stvarno nije mi bilo bas ni najjasnije sta to znaci.

Do prvog muza jos nisam stigla ....tako da da li ce me strefiti ta karma ili ne ...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules