ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-05-2011, 21:01   #16
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by venera VIdi Poruku
Hm... a moze biti i majka? Mada mi je otac isto dosta hladan covek
Mars u jarcu, hladan covek
moze biti i majka, naravno...
Submit to Digg   Karmicka ljubav, da li moze da se prekine? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-05-2011, 21:36   #17
NIKOLINA NIKOLOINA
Švrća

NIKOLINA NIKOLOINA's Avatar

NIKOLINA NIKOLOINA je offline
Registrovan: Mar 2011
NIKOLINA NIKOLOINA je na dobrom putu
Standardno

E,venera razumem te,imam i ja te probleme,tako da nisi jedina...ali drzi se sve je to u glavi...veruj mi!:-*

Old 20-05-2011, 21:52   #18
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Kao u ovom mom trouglu! Naslov bas lici na njega...
Ko ga prekine eto mu trougla

Old 20-05-2011, 22:19   #19
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Evo da pocnem... Naime, zaista nisam nikad imala srece u ljubavi, jer citavog zivota me prate karmicke veze... Taman prezivim jednu i ja uletim u drugu...

Poslednja karmicka veza koja mi se desila me je dotukla... Vise sam bila ocajna, i odlucim se ja da odem kod dobrog astrologa da vidim sta se s mene to desava

I tako se ja zadesim kod jedne zene sa 20 godina iskustva u astrologiji...
Rece ona meni imas osecaj da te je neko zacarao, osecas se kao da ne mozes ni napred ni nazad, ti pored njega nisi ti, pretvaras se u drugu osobu, ne mozes da mu kazes ne... probala si da budes s drugim ali nije ti islo... to ti je karma.... (a da napomenem da nismo smo u vezi, on se prema meni ponasa uzasno, javi se kad hoce, nekad prodje i po nekoliko meseci i kad se javi ja kao sludjena sve prihvatam )

Rekla mi je da se njegov odnos prema meni neceeee promeniti, i da ce to jos trajati 3 godine MINIMUM, i da ja to MORAAAM da prezivim, da on oseca nesto prema meni, ali je prosto takav, uvek cemo se vidjati kad on hoce, i kraj ce biti onda kad on bude resio da prekine (takodje da napomenem da ne zivimo u istom gradu),

Ja sam bila sokirana... Ne znam vise sta da radim... Neprestano mislim na njega... Sludjena sam totalno, grozno se osecam. E sad mene zanima da li ja to mogu nekako da prekinem? Ili ako ne mogu, kako da se postavim posto sam vise prsla? Rece mi ona da se to retko desava, ali da se desava... ima li jos neko ovakvog iskustva? I zasto bi mi govorila da ja to moram da prezivim, zasto bi me terala da se tako samokaznjavam? I da, rekla mi je povrh svega ALI TEBI TAKAV TREBA :S
Ovo je tipično plutonska opsesivna veza, tranzitni PL90VE, veoma nestabilna i turbulentna, možda i pred samim prekidom tranzitni UR180VE, dok tranzitni SA preko VE udaljava, hladi, nosi usamljenost, emotivno sazrijevanje, trajnost ali kroz patnju i prepreke...posebno što SA ide kroz 1. polje pa se to sve crpi kroz fizičko tijelo, promjenu izgleda, slabost i mršanje i sl...pa sve to ukupno liči na jedno mazohističko samouništavanje i samokažnjavanje...SA kroz 1. polje će potpuno da promijeni tvoj pristup sebi, prvo će te prizemljiti na samo dno, da te suoči sa svojim slabostima i nedostacima karaktera, a onda će te natjerati da sama sebe gradiš u bolju ličnost, još je teže što trenutno ide retrogradno pa su sve tvoje snage na preispitivanju, ali će olakšanje uslijediti polovinom juna kada krene direktno...Neće ti mnogo pomoći tudji savjeti, jer SA traži sazrijevanje tebe kao ličnosti, on ima za cilj da te učini čvršćom osobom radi budućih dogadjaja i iskustava koja te čekaju kroz život, na kraju ćeš izaći iz svega kao bolja osoba i shvatiti da je sve to bilo dobro za tebe, a sigurno ćeš sama sebe pitati kako si uopšte mogla sebi takvo nešto da dozvoliš...

Neovisno, što se tiče ponašanja tog tipa, obično se kaže "što dozvoliš, to i zaslužiš", ti moraš raditi na svom samopoštovanju, jer će te jedino tada i drugi poštovati. Ako se uvijek uloviš na njegovu udicu i pristaješ na to da se on javlja kad ON hoće i da se vidjate samo kada NJEMU odgovara, njemu daješ signal da sebe ne poštuješ dovoljno i da može nastaviti sa takvim ponašanjem, tako da on nikada neće prestati tako da se ponaša. Ako hoćeš da on promijeni svoje ponašanje prema tebi, moraš prvo ti da promijeniš sebe, ali sa ovim tranzitom SA ti ćeš to ionako sama shvatiti....

Old 20-05-2011, 23:00   #20
daki7
Švrća

daki7's Avatar

daki7 je offline
Registrovan: Oct 2010
daki7 je na dobrom putu
Standardno

wauw hvala bogu(na zalost) da jos neko ima lude ljubavne probleme
ja iskreno sad vec verujem da mi ljubav vise nije sudjena,iz jedne u drugu losu vezu ulazim,a cak ih nisam ni imala puno,cak i verujem da je losa karma u pitanju,nema sta drugo valja ispastati:-( cak sam i poverovala da sam nasla pravog ali izgleda da njemu nije pravo vreme..podrska za svakog ko drzi glavu gore i pozitivno razmislja ali ne znam kakve koristi kad je karma u pitanju

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cO-u1288039112

Old 21-05-2011, 20:37   #21
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
Registrovan: May 2011
venera je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by supernova VIdi Poruku
Ovo je tipično plutonska opsesivna veza, tranzitni PL90VE, veoma nestabilna i turbulentna, možda i pred samim prekidom tranzitni UR180VE, dok tranzitni SA preko VE udaljava, hladi, nosi usamljenost, emotivno sazrijevanje, trajnost ali kroz patnju i prepreke...posebno što SA ide kroz 1. polje pa se to sve crpi kroz fizičko tijelo, promjenu izgleda, slabost i mršanje i sl...pa sve to ukupno liči na jedno mazohističko samouništavanje i samokažnjavanje...SA kroz 1. polje će potpuno da promijeni tvoj pristup sebi, prvo će te prizemljiti na samo dno, da te suoči sa svojim slabostima i nedostacima karaktera, a onda će te natjerati da sama sebe gradiš u bolju ličnost, još je teže što trenutno ide retrogradno pa su sve tvoje snage na preispitivanju, ali će olakšanje uslijediti polovinom juna kada krene direktno...Neće ti mnogo pomoći tudji savjeti, jer SA traži sazrijevanje tebe kao ličnosti, on ima za cilj da te učini čvršćom osobom radi budućih dogadjaja i iskustava koja te čekaju kroz život, na kraju ćeš izaći iz svega kao bolja osoba i shvatiti da je sve to bilo dobro za tebe, a sigurno ćeš sama sebe pitati kako si uopšte mogla sebi takvo nešto da dozvoliš...
Upravo se tako osecam... Kod mene se manifestovalo u vidu gojenja, ugojila sam se jedno 5kg, bezvoljna sam, nista me ne zanima, kao u nekoj depresiji, ne moze nista da me pokrene... Zanemarila sam obaveze, ma jedno uzasno stanje... Jedva cekam tu polovinu juna da izadjem malo iz ove agonije, nije humano :S

Ovo nije prvi put da mi se desavaju ovakve stvari... vec sam se zabrinula za sebe... nisam bas ni klinka pa da kazem da je zbog toga sto sam mlada i neiskusna, jer naravno svako mora da prodje tako nesto a meni se to konstantno desava

Quote:
Ovo je tipično plutonska opsesivna veza, tranzitni PL90VE, veoma nestabilna i turbulentna, možda i pred samim prekidom tranzitni UR180VE,
Moguce jer ja konstantno razmisljam o tome kako da prekinem, a i javio se pre neki dan pa sam ga iskulirala...

Quote:
Neovisno, što se tiče ponašanja tog tipa, obično se kaže "što dozvoliš, to i zaslužiš", ti moraš raditi na svom samopoštovanju, jer će te jedino tada i drugi poštovati. Ako se uvijek uloviš na njegovu udicu i pristaješ na to da se on javlja kad ON hoće i da se vidjate samo kada NJEMU odgovara, njemu daješ signal da sebe ne poštuješ dovoljno i da može nastaviti sa takvim ponašanjem, tako da on nikada neće prestati tako da se ponaša. Ako hoćeš da on promijeni svoje ponašanje prema tebi, moraš prvo ti da promijeniš sebe, ali sa ovim tranzitom SA ti ćeš to ionako sama shvatiti....
Slazem se u potpunosti, i vec se pitam kako sam ja sebi tako nesto dozvolila... Ali ja kad se nadjem pred njim pretvaram se u malu tupavu macu, znaci jezivo... Kao da nisam ja... Da mi je neko rekao da cu posle svega sto sam prozivela doziveti ponovo ovako nesto (pa jos i gore nego pre) ne bih mu verovala. Ali sad sam stvarno resila da mu ne dozvolim da manipulise sa mnom...

Old 21-05-2011, 20:52   #22
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by daki7 VIdi Poruku
wauw hvala bogu(na zalost) da jos neko ima lude ljubavne probleme
ja iskreno sad vec verujem da mi ljubav vise nije sudjena,iz jedne u drugu losu vezu ulazim,a cak ih nisam ni imala puno,cak i verujem da je losa karma u pitanju,nema sta drugo valja ispastati:-( cak sam i poverovala da sam nasla pravog ali izgleda da njemu nije pravo vreme..podrska za svakog ko drzi glavu gore i pozitivno razmislja ali ne znam kakve koristi kad je karma u pitanju
Heheheh, veruj mi da mi je lakse kad cujem da ima jos ovako bizarnih slucajeva kao sto je moj, da me bar neko na ovom svetu razume

Izgleda da je nama ipak tezi put do srece Ali ima verovatno i to svoje dobre strane Izadjes i svega kao bolji covek, na zemlji...

Quote:
Originally Posted by NIKOLINA NIKOLOINA VIdi Poruku
E,venera razumem te,imam i ja te probleme,tako da nisi jedina...ali drzi se sve je to u glavi...veruj mi!:-*
Hvala na podrsci, preprodicu ja to... Samo mi je lakse kad podelim sa nekim svoje iskustvo i kad znam da nisam sama sa ovim problemom opsesivnih ljubavi i mazohizma

Old 21-05-2011, 23:44   #23
margolo
Švrća

margolo's Avatar

margolo je offline
Registrovan: Jan 2011
margolo je na dobrom putu
Standardno

Iskreno, mislim da je sa ovim nasim mjesecom tesko izbjeci tu dozu patologije u vezama... Bolno, ali tako je. Moja jedina sreca je u tome sto sam svjesna toga kako ta scorpio energija djeluje. Mozes misliti moju muku dok nisam znala otkud meni sve te teske emocije i paranoje. Mislila sam da pocinjem da ludim... A okidac za to moje ludilo bio je tip kog ni danas ne mogu da izbacim iz glave. Ljudi, pomagajte ako Boga znate ozbiljna sam...

Old 22-05-2011, 00:19   #24
margolo
Švrća

margolo's Avatar

margolo je offline
Registrovan: Jan 2011
margolo je na dobrom putu
Standardno

Venero, nije sve izgubljeno, bitno je da skapiras mehanizam po kom tvoje podsvjesno bice zivi i reaguje (tvoj mjesec), jer ako ga ne shvatimo onda ce nas ono odvesti u ponor. Ti imas solidnu dozu samokontrole i samopostovanja i cim mu to i pokazes on ce ustuknuti i postati nesiguran u svoju moc nad tobom i tad pocinje obrnuti scenario, gdje je on taj koji opsesivno misli i gubi kontrolu nad sobom. Naravno, ako on u svom natalu ima predispoziciju za tako nesto... Ali, nezavisno od toga, zapamti da koliko god je tvoj mjesec0pluton ubistveno tezak, to je istovremeno jedna vulkanska snaga koja ima veliku moc regeneracije... "dizes se iz mrtvih" onda kad mozda i sama pomislis da gore od tog ne moze biti...

Old 22-05-2011, 01:18   #25
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
.. Ali ja kad se nadjem pred njim pretvaram se u malu tupavu macu, znaci jezivo... Kao da nisam ja... Da mi je neko rekao da cu posle svega sto sam prozivela doziveti ponovo ovako nesto (pa jos i gore nego pre) ne bih mu verovala. Ali sad sam stvarno resila da mu ne dozvolim da manipulise sa mnom...
Daješ mu moć nad tobom, sada mu je oduzmi i svojim ponašanjem stavi mu do znanja da je više nema, da imaš dovoljno samopouzdanja i sl, u suštini život ti je poslao iskušenje u obliku tog tipa, jer on ima nezahvalnu ulogu da ti odrati taj tranzit saturna kroz 1. polje i kroz njega te saturn iskušava, on je neka skala kroz koju se ocjenjuje tvoj stepen zrelosti, kada ocjena bude zadovoljavajuća, neće više biti ni traga ni glasa od tog užasa koji proživljavaš, a kada tog tipa sagledaš bez ružičastih naočala koje ti je saturn skinuo, nećeš imati više šta da vidiš....

Old 22-05-2011, 16:08   #26
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by margolo VIdi Poruku
Iskreno, mislim da je sa ovim nasim mjesecom tesko izbjeci tu dozu patologije u vezama... Bolno, ali tako je. Moja jedina sreca je u tome sto sam svjesna toga kako ta scorpio energija djeluje. Mozes misliti moju muku dok nisam znala otkud meni sve te teske emocije i paranoje. Mislila sam da pocinjem da ludim... A okidac za to moje ludilo bio je tip kog ni danas ne mogu da izbacim iz glave. Ljudi, pomagajte ako Boga znate ozbiljna sam...
Potpuno te razumem, i ja sam mislila da sam na neki nacin luda dok nisam otisla kod astrologa koji mi je rekao da je sa mnom sve u redu i da se to desava... Ali ipak tesko je nama sa ovim nasim glavama

Quote:
Venero, nije sve izgubljeno, bitno je da skapiras mehanizam po kom tvoje podsvjesno bice zivi i reaguje (tvoj mjesec), jer ako ga ne shvatimo onda ce nas ono odvesti u ponor. Ti imas solidnu dozu samokontrole i samopostovanja i cim mu to i pokazes on ce ustuknuti i postati nesiguran u svoju moc nad tobom i tad pocinje obrnuti scenario, gdje je on taj koji opsesivno misli i gubi kontrolu nad sobom. Naravno, ako on u svom natalu ima predispoziciju za tako nesto... Ali, nezavisno od toga, zapamti da koliko god je tvoj mjesec0pluton ubistveno tezak, to je istovremeno jedna vulkanska snaga koja ima veliku moc regeneracije... "dizes se iz mrtvih" onda kad mozda i sama pomislis da gore od tog ne moze biti...
E margolo on isto ima konjukciju Meseca i Plutona ali u Vagi, ne znam mu tacno vreme rodjenja, ali znam datum, i sta je u podznaku pa odprilike mogu da vidim sta ima u karti... Sta mislis o tome?

Last edited by venera; 22-05-2011 at 20:50..
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-05-2011, 19:35   #27
leptirica035
Veštac

leptirica035 je offline
leptirica035 je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

kakva je moja karmicka ljubav_

Old 28-05-2011, 20:35   #28
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Jedan od mojih vladara 7. kuće je JU i u 12. kući, kući KARME i to retro, a drugi na IC-u i to SA retro,a sam SA je karma.Tako da mene definitivno u braku čeka karmička ljubav.
I ja imam jednog kome se stalno vraćam - iznova i iznova prekidamo kontakt i obnavljamo ga.Pitam se dokle će tako.Samo što ja njemu ne popuštam i to ga nervira, neću ništa da uradim kako traži od mene, ako meni ne odgovara. Rekao mi je da sam suviše jaka, ali da će me on slomiti, kao popustiću ja njemu: Od kada mi je to rekao ja sam još odlučnija da mu ne popustim.Stalo mi je do njega, ali ne dam da me iskorišćava i neću da mu ćutim, nego što mi daš to ćeš i dobiti.Jesam sama, valjda zbog toga, ali umem da budem sama, hvala Bogu.

Old 29-05-2011, 23:03   #29
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Uh, nale, svaka cast... Ne treba im dozvoliti da nas gaze... Ja sam sad ovog iskulirala... tesko mi je... ali bolje tako nego opet da me slomi...

Old 02-05-2012, 17:53   #30
malamaza
Obično gatalo

malamaza je offline
Registrovan: Sep 2010
malamaza je na dobrom putu
Standardno

pročitala sam uvodni post i prepoznala se nažalost u opisu od riječi do riječi
venera jesi li uspjela ?

ovo je moja veza za koju mislim da mi je najteža lekcija u životu, i da se moram sljepiti iz krhotina u koje sam se rasula
saturni obostrano u 12.k, konjunkcija mog mjeseca i njegovog plutona u njegovoj 4.k
moj mjesec u žarištu njegovog natalnog T-kvadrata saturn90pluton90venera
http://tinypic.com/r/2niabso/6

Last edited by malamaza; 02-05-2012 at 18:19..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules