ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-08-2009, 13:10   #16
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

kod mene je jmc u konj. sa asc, i nisam imala nekakva stradanja hahah, da imala sam saobracajke koje cu povezati sa saturnom u 3 kuci ali sam izasla neokrznuta, mars na 9 stupnju,strijelac-sreća
taj juzni cvor kod mene je mogao mozda i cijeli show napraviti,vjerojatno su moguci nekakvi gubici kada saturn ubrzo dođe na njega,ali ne vjerujem da je toliko strasno... pa još cu zivjeti prije 2 godine kada je bio aspekt izmedju juz.cvora i saturna me definitvno natjeralo da se okrenem duhovnosti a mislim da zapravo to i je nekakav put osobe sa takvim polozajem cvorova,i tu treba iskoristiti najbolje za sebe i rijesiti tu mracnu stranu da bi dosli do sj.cvora koji je u 7... znaci kroz druge ljudi,pomaganje njima,pomažemo sebi itd.... eto,moje stajaliste koje i nije bas toliko crno
Advertisement

Old 27-08-2009, 13:47   #17
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
kod mene je jmc u konj. sa asc, i nisam imala nekakva stradanja hahah, da imala sam saobracajke koje cu povezati sa saturnom u 3 kuci ali sam izasla neokrznuta, mars na 9 stupnju,strijelac-sreća
taj juzni cvor kod mene je mogao mozda i cijeli show napraviti,vjerojatno su moguci nekakvi gubici kada saturn ubrzo dođe na njega,ali ne vjerujem da je toliko strasno... pa još cu zivjeti prije 2 godine kada je bio aspekt izmedju juz.cvora i saturna me definitvno natjeralo da se okrenem duhovnosti a mislim da zapravo to i je nekakav put osobe sa takvim polozajem cvorova,i tu treba iskoristiti najbolje za sebe i rijesiti tu mracnu stranu da bi dosli do sj.cvora koji je u 7... znaci kroz druge ljudi,pomaganje njima,pomažemo sebi itd.... eto,moje stajaliste koje i nije bas toliko crno

JMC na Asc. Imas strah od neuspeha?

Psi laju, karavani prolaze...
Submit to Digg   Južni Čvor i sudbinski dogadjaji? Reply With Quote

Old 27-08-2009, 14:10   #18
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Katja_MNE VIdi Poruku
Ipak smatram, da je najteze ono: "imao pa nemao". Dakle, ja nisam imala partnera, pa ga izgubila, samim tim - nemam za cim zaliti.

Uobicajeno je, da se JMC posmatra kao "karma, nedace, stradanje i gubitak" pa u tom smislu sam i komentarisala svoj natal (da ih nije bilo).
Ne znam sta ce me snaci u buducnosti, ali sam dobro iskusila teskoce svih ostalih polja, pa mi je 7.polje (sa svim JMC-om) jos i najdraze!

Uh, sto bih voljela da mi je, npr. JMC na vrhu 3.polja, pa da "ispastam" sto mi se simbolika tog polja nije realizovala (kao sto je slucaj sa 7.poljem), kako bi moj zivot bio lijep. Ili... da mi je JMC u 9.polju i da kazem: Eto, to je nezavrsen fakultet ili zato nikad nisam putovala u inostranstvo....
"ispastam - jer je nerealizovano/nista se nije desilo" ???
ne znam Katja ne bih da se ubedjujem s tobom sta je teze nemati nikad ili imati pa nemati, i da li je ispastanje kada je nesto nerealizovano

po meni to JESTE ispastanje...jer kad nesto silno zelis a ne ostvaruje se ti na neki nacin patis,

ne znam ni koliko si iskrena....najpre prema sebi
i koliko ti je iskreno nebitno sedmo polje
i ne bih nastavljala o ovome

Quote:
evo jedan "suprotan primjer":

Moja bliska prijateljica (bila sam joj kuma na vjencanju), koja je rodjena 7 dana nakon mene, zanimljivo, isti smo znak i podznak, cak i sve planete imamo u istim poljima (osim Mjeseca, koji je njoj u Vagi u 7.polju) i nevjerovatno - njoj je JMC na DSC (ko i meni), a njen zivot izgleda ovako: Udala se s 19 god. Muz (njena prva ljubav) 2 god. stariji (ziv i zdrav). Rodila je 3 djece za prvih 5 god. braka, i vec joj se starija cerka udala i ona je postala baba sa vec 37 god. Nikad se nije razvodila, niti je njen muz imao "stradanja" (ima: JMC na DSC u znaku Djevice).
dobro evo jedan kontra primer
jes

Quote:
Razlog vise, sto je D.Jovanovicu i Mjesec na JMC, da pomislimo da ce izgubiti zenu (Mjesec), a ne svoj zivot. Zbilja nemam njegovu natalnu, ne mogu komentarisati dalje.

Samo sam htjela reci: ima logike ako je JMC na Asc, ili JMC na vladaru Asc, povezivati cvor s stradanjem te osobe licno, ali ne mozes JMC na Dsc povezivati sa naglim nestankom ili pogibijom same osobe (ciji se natal posmatra), jer je po definiciji Dsc - sve suprotno Asc (svi drugi ljudi, partner, javni neprijatelji...)
da slazem se za Dc....samo ja nisam navodila primere samo sa JMC na dc
a ti si se toga uhvatila
a Mesec nije samo zena u muskom horoskopu
Mesec je i dusa

Quote:
Originally Posted by Marlen VIdi Poruku
Osoba sa kojom sam u vezi ima JMC izmedju Ur i Ma, bio je usmrtnoj opasnosti nebrojeno puta. Izgubio je u ratu i van njega dosta prijatelja, 11 kuca. Na jednoj temi sam vec pisala da imam gadan trip da cu izgubiti muskarca kojeg volim Sad sam....

Evo njegov natal http://img193.imageshack.us/i/mvnatal.gif/
evo ga jos jedan primer
sto mislis da ce on da strada?
vidis da se simbolika ispunila preko drugih

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
ma da jeste
tra la la
ne bih da te plasim ali koliko ti imas godina?
rekoh mladi ljudi ne daju sebe za primer

bas sam vestica

Old 27-08-2009, 14:36   #19
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
JMC na Asc. Imas strah od neuspeha?
jeste,sve sto on donosi osjecam... strah od neuspjeha,problemi sa egom, i davanje ljubavi bez očekivanja i sloboda... mogu da imam nekoga dok mi ne postavi okove a zudim da imam nekoga... velika klackalica, ali nije nemoguca za ju prezavići

Old 27-08-2009, 14:40   #20
skorpija_strelac
Druid

Standardno

opet krecu sa of topicima

mene bas zanima ova tema
jel ima jos neko primere?

a imate temu o cvorovima pa tamo analizirajte svoje

pricamo o sudbinskim dogadjajima i povezanosti sa jmc
za one koji jos nisu ukapirali

Old 27-08-2009, 14:42   #21
emmilija
Obično gatalo

emmilija's Avatar

emmilija je offline
Registrovan: Oct 2007
emmilija je na dobrom putu
Standardno

Evo mozete slobodno da vezbate na meni…
Da krenemo redom , kod mene je JMC u V u konjukciji sa JU vladarem VII i UR vladarem X, koji je i dispozitor moje tacke braka
Nisam udata (nije ni cudo kad je JMC upleo svoje prste), dece nemam, (prirodnim putem ne moze pa mi je preporucena vestacka oplodnja)
Po logici gore navedenoj, bi ova konjukcija sa vladarem VII i dispozitorom tacke braka UR, znacila da cu ostati udovica, pa onda je bolje da se ni ne udajem…(ali ipak verujem da ce zbog tog JMC brak biti sa nekim sudbinskim partnerom)
ali ako je VII i kuca javnih neprijatelja, onda je intersantno da se ljudima, kojima sam iz samo njima znanih razloga stala na zulj, i koji su se otvoreno deklarisali kao moji “neprijatelji” desavale porodicne nesrece, dok nisam procitala gore navedeni text nije mi ni palo na pamet da moj JMC moze i tako da deluje
Ali mislim da se ovaj JMC kod mene najvise odrazio na V polju, e sad ne znam da li ceh placam sto jos uvek nemam dece ili cu ispastati sa nekim detetom, ako ga, daj boze, jednom bude
"ja ne mogu da se otmem utisku da kad neko ima planetu na Juznom cvoru kako tako ce ispastati/biti nagradjen(vise je ovih prvih) na tom polju u zivotu, dakle tu ce sudbina umesati prste”
U ovoj recenici nalazim tracak nade pa cu valjda ipak biti nagradjena, bez obzira na moje godine jos uvek se nadam, jer kad pogledam taj JMC pravi lepe aspekte, cak i sa svojim dipozitorom ME

Old 27-08-2009, 15:19   #22
skorpija_strelac
Druid

Standardno

Quote:
Originally Posted by emmilija VIdi Poruku
Evo mozete slobodno da vezbate na meni…
Da krenemo redom , kod mene je JMC u V u konjukciji sa JU vladarem VII i UR vladarem X, koji je i dispozitor moje tacke braka
Nisam udata (nije ni cudo kad je JMC upleo svoje prste), dece nemam, (prirodnim putem ne moze pa mi je preporucena vestacka oplodnja)
Po logici gore navedenoj, bi ova konjukcija sa vladarem VII i dispozitorom tacke braka UR, znacila da cu ostati udovica, pa onda je bolje da se ni ne udajem…(ali ipak verujem da ce zbog tog JMC brak biti sa nekim sudbinskim partnerom)
ali ako je VII i kuca javnih neprijatelja, onda je intersantno da se ljudima, kojima sam iz samo njima znanih razloga stala na zulj, i koji su se otvoreno deklarisali kao moji “neprijatelji” desavale porodicne nesrece, dok nisam procitala gore navedeni text nije mi ni palo na pamet da moj JMC moze i tako da deluje
Ali mislim da se ovaj JMC kod mene najvise odrazio na V polju, e sad ne znam da li ceh placam sto jos uvek nemam dece ili cu ispastati sa nekim detetom, ako ga, daj boze, jednom bude
"ja ne mogu da se otmem utisku da kad neko ima planetu na Juznom cvoru kako tako ce ispastati/biti nagradjen(vise je ovih prvih) na tom polju u zivotu, dakle tu ce sudbina umesati prste”
U ovoj recenici nalazim tracak nade pa cu valjda ipak biti nagradjena, bez obzira na moje godine jos uvek se nadam, jer kad pogledam taj JMC pravi lepe aspekte, cak i sa svojim dipozitorom ME
Emilija a karijera?
posto je Ur vl. 10

a to za pozitivnu stranu......
kod skoro svih ovih primera bilo je mnogo pozitivnih stvari a bas u simbolici te planete
pa recimo Grejs..poledajte njenu kartu i sudbinu
kao i Cecinu

Old 27-08-2009, 15:21   #23
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Ne znam zasto mislim da ce da strada, mozda sto znam njegovu zivotnu pricu, sugestivno tripujem da ce to biti on...

Ali inace sam 'vidovita' za tragedije i to je onda sugestivno

Znam zenu koja ima JMC0Sa u 8, zasad je sve ok, super zena, Sa vlada njenom 7, zivi sa muzem bas ok, 62 godiste

Old 27-08-2009, 15:25   #24
skorpija_strelac
Druid

Standardno

Quote:
Ne znam zasto mislim da ce da strada, mozda sto znam njegovu zivotnu pricu, sugestivno tripujem da ce to biti on...

Ali inace sam 'vidovita' za tragedije i to je onda sugestivno

Znam zenu koja ima JMC0Sa u 8, zasad je sve ok, super zena, Sa vlada njenom 7, zivi sa muzem bas ok, 62 godiste
nemoj da tripujes
mozda je to ispucana simbolika vec
pa pogledaj kartu Vuka D.
ima zeznute cvorove
a opet je preziveo sve pokusaje da ga ubiju

Old 27-08-2009, 15:28   #25
emmilija
Obično gatalo

emmilija's Avatar

emmilija je offline
Registrovan: Oct 2007
emmilija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpija_strelac VIdi Poruku
Emilija a karijera?
posto je Ur vl. 10

a to za pozitivnu stranu......
kod skoro svih ovih primera bilo je mnogo pozitivnih stvari a bas u simbolici te planete
pa recimo Grejs..poledajte njenu kartu i sudbinu
kao i Cecinu
od sudbine se ne bezi nego se prihvata, pa sta mi bog da, videcemo...

pa karijera je ok, bar za sad, vise manje uvek sam na tom polju bila zadovoljna, hmmm mozda je jmc tu doneo onu nagradu ...

Old 27-08-2009, 17:49   #26
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Sta ste rekli za orbis sa cvorom? Koliko?

Naši sponzori
Advertisement

Old 27-08-2009, 19:01   #27
skorpija_strelac
Druid

Standardno

Patrizia Gucci-Ve0JMC

"radoznalost je ubila macku"
odnosno brinem se za svoju sudbinu

Old 27-08-2009, 21:30   #28
kosooka
Obično gatalo

kosooka's Avatar

kosooka je offline
Registrovan: Apr 2008
kosooka je na dobrom putu
Standardno

Ja imam Sunce (vl 6.kuce) u konjukciji sa jmc. u VII kuci
Jel moze neko da mi objasni ...
HVALA

Old 27-08-2009, 21:50   #29
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Zivkovic je na dobrom putu
Standardno

Ima se moze se u konj. sa asc i kironom..

Old 27-08-2009, 22:01   #30
skorpija_strelac
Druid

Standardno

Quote:
Originally Posted by kosooka VIdi Poruku
Ja imam Sunce (vl 6.kuce) u konjukciji sa jmc. u VII kuci
Jel moze neko da mi objasni ...
HVALA
GUBITE SE S TEME

NEK TI OBJASNE NA DRUGOJ TEMI
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules