ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-03-2012, 14:12   #91
milicica21
Veštac

milicica21's Avatar

milicica21 je offline
Registrovan: Nov 2011
milicica21 je na dobrom putu
Standardno

Negdje sam pročitala da kada So jene osobe padne na Sa druge, da je u pitanju karmička veza. Da se izmedju tih osoba od prvog susreta stvara zasvisnost, i što su duže zajedno aspekt će se jače osjećati. I da bismo kontakt Sunce- Saturn trebali posmatrati kao glavnu indikaciju trajnog odnosa.

Izdvojih ovo, jer sam se baš pronašla u opisu ovog aspekta, jer ga imam, tj. njegovo So na mom Sa.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-05-2012, 01:35   #92
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by milicica21 VIdi Poruku
Negdje sam pročitala da kada So jene osobe padne na Sa druge, da je u pitanju karmička veza. Da se izmedju tih osoba od prvog susreta stvara zasvisnost, i što su duže zajedno aspekt će se jače osjećati. I da bismo kontakt Sunce- Saturn trebali posmatrati kao glavnu indikaciju trajnog odnosa.

Izdvojih ovo, jer sam se baš pronašla u opisu ovog aspekta, jer ga imam, tj. njegovo So na mom Sa.
Da, ali karmička ljubav nema veze sa twin flameom. Karma je odnos koji se dovršava, a dva dijela jedne duše je nešto što je vječno, što je uostalom jedna duša. Mi nikada nećemo saznati, barem ne u ovom životu tko je ta naša druga polovica. Jednom hoćemo samo kad... Kad umremo vjerojatno i kad se prestanemo inkarnirati onda ćemo vidjeti tko je ta polovica koja nam pripada. Sada samo možemo nagađati...

Old 08-11-2012, 08:35   #93
lilithsco
Obično gatalo

lilithsco's Avatar

lilithsco je offline
Registrovan: Feb 2011
lilithsco je na dobrom putu
Standardno

možda čudno pitanje:
što je po vama jači pokazatelj karme:doticaj starog karmičkog simbola SA ili transc.planeta konkretnije PL s osobnim planetima....

znam da je teško usporedivo jer su različite razine energija,ali me zanimaju iskustva i mišljenja...

Old 08-11-2012, 09:32   #94
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Registrovan: Apr 2012
Lily je na dobrom putu
Standardno

Quote:

I ja sam imala njegovo SO na mom SA, i jedva sam ga se otarasila. Dobro, on je imao njegov SA na mojoj VE, tako da je to bio sam po sebi tezak odnos. Ali ne bih potpisala da SO0SA stvara zavisnost.
To i nije najbolja kombinacija iskreno receno, SA je u Lavu u izgonu, tako da SA i nije bas lepo sa SO, zato sto SO pocinje vremenom da oseca vrstu mrznje, ljubomore prema SA.
Naravno to se isoljava vremenom (SA), zato odnos dugo (SA) traje i veze (SA).

Old 10-11-2012, 21:36   #95
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:

a i moj otac i majka imaju takav aspekt,ona saturn na njegovom suncu a takodje i na veneri,mislim da je njih sudbina spojila i to cvrsto ....kakva zla sudbina i jos je njen jmc na njegovom suncu..... ovo je jedna od indikacija trajnog odnosa ma kakav on bio....

Old 11-11-2012, 00:44   #96
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:

Ovo ja imam sa mojim dečkom, moj saturn je na njegovom suncu U škorpiji je sve to Haha, neću ga se nikad otarasiti ahahaha

Sad sam pogledala, i moji mama i tata imaju isti aspekt, samo je obrnut slučaj, njeno sunce a njegov saturn

Old 11-11-2012, 02:58   #97
Veneringa
Švrća

Veneringa's Avatar

Veneringa je offline
Registrovan: Sep 2012
Veneringa je na dobrom putu
Standardno

jmč jedne (meni) posebne osobe pada na moj mjesec
u davisonu imamo konjukciju sunca i mjeseca na jmč-u u 12.kući
u sunastriji vladari IC-a su međusobno u konjukciji
Ve0Ve na mom IC-u
mars egzaktno na mom jmču

karma je više nego očita.od prvog trenutka našeg upoznavanja imam osjećaj kao da se znamo cijeli život.prvi pogled koji mi je ta osoba uputila neću nikad zaboraviti..odnos je bio jako težak jer se i saturn upleo u cijelu priču,često bi se prekidao pa ponovno započinjao..nadam se više neće započeti jer sam puno propatila.

Old 30-12-2013, 22:17   #98
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

moja drakonska karta je njegova natalna i obrnuto -18 godina mi znamo oboje da je to to ali i da još nije naše vrijeme -najgluplje mi je da sam ga prvi put vidjela sa svojih 11 godina i zurili smo jedan u drugoga ko telci bez riječi -i već tada sam znala -rekla sam rodici nek me makne jer ovog čudaka ne smijem da gledam -ali sam zurila u njega ko tele ...isto se ponovilo par gdoina kasnije iako smo bili stariji zurenje se nije promjenilo -ali ni onaj osječaj da se poznajemo i da ćemo se samo povrijediti -i tako je povređivali smo se do nedugo kad mu je trnzitni SA stao u njegovu 12 na SMČ koji je konjukciji sa mojim MAOUR kad je bio u smrtnoj opasnosti -nećemo više da se povređujemo -kako život nosi tako neka bude -doći će vrijeme i za nas jer shvatili smo da je najveća bol da ipak stvarno ostanemo jedan bez drugoga...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules