ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-09-2011, 04:42   #31
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
...ne mislim ni ja da imamo samo jednu srodnu dusu ali mislim da je sreca naici i na tu jednu. Ja ne verujem u slucajnosti, verujem da se sve desava s razlogom i da ljude koje upoznajemo smo sami nesvesno privukli u svoj zivot, nekad su to srodne duse nekad, samo "ucitelji" koji nas i kroz neke lose odnose i svadje, mozda cak i neko psihicko maltretiranje ili sikaniranje (npr od kolega ili sefa na poslu) uce i pomazu da se jos malo razvijemo, odrastemo, upoznamo sebe...
Cvetak, slazem se s tobom. Bas sam gledala sinastrije sa nekoliko muskaraca i nije mi bas bilo jasno s kim bi trebalo da budem, posto sa svom trojicom imam te karmicke i to dobre aspekte. No svakako jednog moram izabrati. I verujem da je oko nas dosta onih koji bi mogli biti nasa srodna dusa, a koga kod da izaberemo (na osnovu odredjenih kriterijuma, intuicije i dr), necemo pogresiti. A sto ti kazes, za nekog je sreca ako naleti i na jednu takvu. I verujem da smo ja i on nekada bili jedno. Ali ne u proslim zivotima. Vec nekada davno na nebu. Bas kao Adam i Eva, dok nisu 'pali' na zemlju, gde su se ponovo spojili u 'grehu' ('greh' sam stavila pod navodnike, jer je moje tumacenje biblije malo drugacije, a verujem i mnogih, pa ne samo savremenih teologa i ostalih ljudi. Naime, ne smatram da drvo greha sankcionise vodjenje ljubavi, vec opominje na moguce rusenje drustvenih konvencija, pa i morala, zloupotrebu 'raja', zle namere i sl...)

Last edited by tatjanaj; 01-09-2011 at 08:32..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-09-2011, 10:47   #32
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Cvetak, slazem se s tobom. Bas sam gledala sinastrije sa nekoliko muskaraca i nije mi bas bilo jasno s kim bi trebalo da budem, posto sa svom trojicom imam te karmicke i to dobre aspekte. No svakako jednog moram izabrati. I verujem da je oko nas dosta onih koji bi mogli biti nasa srodna dusa, a koga kod da izaberemo (na osnovu odredjenih kriterijuma, intuicije i dr), necemo pogresiti. A sto ti kazes, za nekog je sreca ako naleti i na jednu takvu. I verujem da smo ja i on nekada bili jedno. Ali ne u proslim zivotima. Vec nekada davno na nebu. Bas kao Adam i Eva, dok nisu 'pali' na zemlju, gde su se ponovo spojili u 'grehu' ('greh' sam stavila pod navodnike, jer je moje tumacenje biblije malo drugacije, a verujem i mnogih, pa ne samo savremenih teologa i ostalih ljudi. Naime, ne smatram da drvo greha sankcionise vodjenje ljubavi, vec opominje na moguce rusenje drustvenih konvencija, pa i morala, zloupotrebu 'raja', zle namere i sl...)
Pogledaj Draco chart i za tebe i za njega - idealno je ako je u tvom So u njegovom podznaku,a podznak u njegovom znaku i isto to pogledaj za njegov chart.Jer je Draco chart kazu vas pravi natal.Ja sam to gledala za ovog tipa sa kojim sam imala utisak perfektnog slaganja i da ga poznajem celog zivota i zaista je po - Draco on ja,a ja sam on, imamo perfekciju.

Old 01-09-2011, 10:55   #33
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Moje sunce je u drakonskoj na stepenu njegovog natalnog meseca, koji vlada njegovom natalnom drugom kucom, a drakonskom 7, a njegovo sunce je na stepenu mog natalnog merkura, vladaru mog natalnog asc i natalne 7. kuce, a drakonskog MC-a i 3. kuce. Jel to dobro?

Old 01-09-2011, 11:01   #34
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Moje sunce je u drakonskoj na stepenu njegovog natalnog meseca, koji vlada njegovom natalnom drugom kucom, a drakonskom 7, a njegovo sunce je na stepenu mog natalnog merkura, vladaru mog natalnog asc i natalne 7. kuce, a drakonskog MC-a i 3. kuce. Jel to dobro?
Ne bih znala za to.Samo znam da mi je receno da pogledam i ako je u Draconu moje So u njegovom podznaku,a ASC u njegovom znaku, a i kod njega isto, da je to potpuno dopunjavanje i savrsenstvo.Tako da sam ja pronasla razloge zasto sam osetila sa njim sve to sto jesam.Idi na Draconic chart temu i pogledaj, mozda ima nesto o tome.

Old 01-09-2011, 11:04   #35
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Pa s obzirom da je njegovo drakonsko sunce na stepenu mog natalnog merkura koji vlada mojim ascedentom, rekla bih da je ok. A i moje sunce na stepenu njegovog nat. meseca mi ne deluje lose...

E i njegov drakonski asc je u jarcu a to je moj znak. A moj asc pada u znak ovna, sto nije njegov znak, mada pravi sextil s njegovim znakom.

Old 01-09-2011, 11:07   #36
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Moj draco Mo na njegovom nat .asc, a njegov draco Mo u mojoj 7.kuci.Moje draco So na njegovom Ur u 9.nat,a njegovo na mom Ic-u .Ne razumem se u te draco karte,al pretpostavljam daje ovo o.k.

Old 01-09-2011, 11:10   #37
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Tvoj mesec na njegovom asc je sigurno ok, kao i njegov mesec u tvojoj 7. kuci. A sunce i uran... dve jake planete u konjukciji, rekla bih - neka zdrava konkurencija i avanturisticki duh.

Old 01-09-2011, 11:13   #38
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Tvoj mesec na njegovom asc je sigurno ok, kao i njegov mesec u tvojoj 7. kuci. A sunce i uran... dve jake planete u konjukciji, rekla bih - neka zdrava konkurencija i avanturisticki duh.
Pa mi smo dva ovna na brvnu,imamo So0So na manje od stepena razlike,duplu konjukciju Sa i Mo,al da je idemo u off,pricale smo na drugoj temi o tome.

Old 01-09-2011, 11:19   #39
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

A sta bi znacilo ako se poklapaju moj ASC i njegov DC i moj DC i njegov IC u nasim drakoncima?
Advertisement

Old 04-09-2011, 00:18   #40
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Samo znam da mi je receno da pogledam i ako je u Draconu moje So u njegovom podznaku,a ASC u njegovom znaku, a i kod njega isto, da je to potpuno dopunjavanje i savrsenstvo.Tako da sam ja pronasla razloge zasto sam osetila sa njim sve to sto jesam.Idi na Draconic chart temu i pogledaj, mozda ima nesto o tome.
Ja imam ovo sa partnerom,SO mi je u sco,njegov podznak,a Asc je ovan njegovo SO je u ovnu..
A sta je sa njim,on nema nista od ovoga ?

Old 04-09-2011, 15:39   #41
Brankica Mandić
Švrća

Brankica Mandić's Avatar

Brankica Mandić je offline
Registrovan: Feb 2010
Brankica Mandić je na dobrom putu
Standardno

Negde početkom ove godine , na netu sam upoznala muškarca sa kojim imam saturn njegov konj moj smč , njegov mesec konjukcija moj jmč, kako nije baš znao tačan sat za ostalo ne znam. Kako je on bio prilično daleko smatrala sam da je to srećan okolnost , da bih izbegla petljanje sa njim koje bi gaant bilo prilično bolno, ono što je najuvrnutije u ovoj priči je moje reflektovanje njegovih osećanja, tj ako bih ja bez vidljivog razloga bila neraspoložena, ispostavilo bi se da se njemu tada nešto loše dešavalo i sl. Kao najsvežiji primer , pre nekih 15 dana u njegov životu je počeo pravi pakao , te noći kada je to pečelo , ja se sećam kao izuzetno po izuzetno tmurno raspoložeju , nespavanju i osećaju gubitka, ujutro sam saznala šta se dešava sa njim...
Da li je možda neko imao slično iskustvo?

Old 05-09-2011, 08:18   #42
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Ja imam ovo sa partnerom,SO mi je u sco,njegov podznak,a Asc je ovan njegovo SO je u ovnu..
A sta je sa njim,on nema nista od ovoga ?
Trebalo bi da bude uzajamno da bi bilo jako znacajno.Kod mene je uzajamno.To znaci da ti njega jako dobro razumes,mnogo bolje nego on tebe, jer si jednim delom preuzela i njegov natal.

Old 05-09-2011, 10:17   #43
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Sta bi ste rekli za ovaj drakonac? On je crven ja plava.

Po 'obicnom' horoskopu sam jarac-vaga, sa mesecom u ovnu, venerom u skorpiji i marsom u jarcu. Da li me razume?

http://tinypic.com/view.php?pic=316ozt5&s=7

Old 05-09-2011, 11:57   #44
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Kazu da je Draco nas pravi natal i da on objasnjava aspekte u nasem natalu, tj. pomaze nam da ih bolje shvatimo.

Old 05-09-2011, 12:02   #45
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Vidim da je njemu drakonski asc u jarcu, a meni je sunce u jarcu. Takodje, drakonski mars i hiron su mu na mestu moje venere, a drakonski jupiter i mesec u mojoj 5. kuci. Trebalo bi da ima emocija i razumevanja...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules