ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-11-2012, 22:13   #181
Veneringa
Švrća

Veneringa's Avatar

Veneringa je offline
Registrovan: Sep 2012
Veneringa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by da igual VIdi Poruku
promatramo ga zasebno i u kombinaciji s natalom.
također je jako dobar pokazatelj odnosa - koristimo ga za sinatrije (usporedba drakonik-drakonik; drakonik-natal)
malo sam bacila oko i otkrila nešto interesantno za moju bivšu ljubav i mene,za koju sam oduvijek bila sigurna da je neka karma u pitanju

moja drakonik-njegova natalna:

moja Ve egzaktno na njegovom Pl
moj Mo egzaktno na njegovom Ju
moj Ne egzaktno na njegovom ASC
moj Pl egzaktno na njegovom So

moj So egzaktni trigon na njegovu Ve
moj Ur egzaktni kvadrat na njegov Ma
moj Sa egzaktni kvadrat njegova Ve
moj Ne ezgaktni trigon na njegov Sa(ne znam da li vrijedi isto za vanjske planete)

je li normalno da ima toliko egzaktnih aspekata?ovo me baš zaprepastilo..
Submit to Digg   Draconic chart Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-05-2013, 23:39   #182
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Ne znam gdje da pitam, na ovoj temi ili na temi o Algolu...

Ima li neko iskustvo i da li je slučajno pratio, kada mu se ponovilo nešto iz Draconic karte u solaru?
Ja ću u ovom solaru imati Vertex na Algolu, to imam i u Draconic karti. Meni je to znak, a možda griješim, da ću u ovom solaru rješaviti nešto iz prethodnog života, jer mi je u ovom solaru i Mars na Južnom čvoru, čiji je dispozitor Merkur, a natalno mi je Merkur retro, što znači da ponavljam lekciju ove godine. Možda je naučim a možda ostanem opet u prvom razredu...

Samo me zanima da li je neko to pratio u onom periodu kada su i drugi tranziti "podržavali" rješavanje starih dugova i učenje lekcija u tom periodu i u solaru, sa Draconic kartom?

Ako neko ima iskustvo i ako je pratio neko ponavljanje iz Draconic karte sa onim što mu je sada retro u natalu, može li napisati par riječi, ili da se spremim da mi glava leti s ramena...

Ne mislim da mora loše da se ispolji, svake godine imam nešto na Algolu, ali me zanima da li ponavljanje znači i učenje lekcije u ovom solaru, pa da pokušam i shvatiti može li se izbjeći, ako je lekcija teška , kako je ove godine Vertex tu, on donosi i nešto sudbinsko, pa ne mogu ni izbjeći...

Nisam napisala i zbog čega mislim da je ovo moja godina za "otplaćivanje" karme...
Kome nije teško neka pogleda moju kartu na astro.com, Persona chart za Saturn a onda i moju Prog. kartu, planete su na potpuno istim stepenima, razlika je u osi AC/DC, ona je u Persona chart na osi moje prenatalne eklipse. Mislim da je svako imao ili će imati ovkvo poklapanje za svoj Saturn, koji i jeste planeta karme, i da će u toj godini, kao što je meni sada, osim "standardnih" tranzita koje Sa donese imati i godinu u kojoj će se to i otplatiti. Kod mene bi to mogla biti ova godina, ako preživim......postavila bi ja karte da se lakše vidi, ali taj dio mi baš i ne ide...

Da li se ovo može kod svakog posmatrati na ovaj način?...Ako želimo da vidimo i za nekog drugog, možemo li posmatrati to kroz prog.kartu i Persona chart-Saturn, kada se desi preklapanje, da je "otplata" u toj godini?...Samo me zanima da li je ovo neko "pravilo" ili je kod mene slučajno to preklapanje...

Last edited by aldebaran; 04-05-2013 at 04:14..
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-01-2014, 19:02   #183
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

I kako se na kraju manifestuje ovaj drakonski čart?
Ja nemam poklapanja sama sa sobom-mislim na natalnu i drakonsku kartu,samo mi drak.Sa pada na nat.asc

Old 09-01-2014, 20:18   #184
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Pa gledas kao neke veze/aspekte medj tim i natalnim planetama. Drakonski je kao horoskop duse, i manje vise je sam za sebe, ali realno ne bih mu pridavao mnogo paznje.

Old 09-01-2014, 20:37   #185
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Malefik VIdi Poruku
Pa gledas kao neke veze/aspekte medj tim i natalnim planetama. Drakonski je kao horoskop duse, i manje vise je sam za sebe, ali realno ne bih mu pridavao mnogo paznje.
Ja sam taman mislila da sam sa ovim Sa na asc protrljala čarobnu lampu
Koliko sam čitala uzimaju se samo konjukcije u obzir i ta sa vrlo malim orbisom od 1-2 stepena
I meni se čini da ne šljaka,ali rekoh daj da pitam

Old 09-01-2014, 22:59   #186
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Pa konjukcije se uvek prve gledaju, jer su najjaci aspekt. Ma mislim da je to trosenje vremena i zabluda, sve se moze videti iz natalne karte.

Ali generalno, coveku da das pogresnu kartu i da ga ubedis da je njegova, on bi se pronasao u njoj, sto mnogi i rade.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules