ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-01-2010, 22:15   #16
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

kod mene je drugacija situacija direktivni pluton konjukcija natalni saturn ...ali to je tema za negde drugde
Submit to Digg   Sa 0 Pl Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-01-2010, 22:19   #17
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
kod mene je drugacija situacija direktivni pluton konjukcija natalni saturn ...ali to je tema za negde drugde
ne znam sta bih ti rekla..za te direkcije...meni je direkt. PL na vrhu IC-a pa ne vidim nikakve promene...nista se vala nije desilo u smislu nekakve promene mesta boravka...s obzirom da je IC -kuca,dom...mislim ipak da su tranziti jaci...mislim da je mnogo jaci tranz. SA na natal.PL nego direkt. PL na natalni SA...

Old 25-01-2010, 08:48   #18
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

znas kako moze da se tumaci ..otpustanje neceg starog
pluton je umiranje i ponovno radjanje a pluton je nesto staro nesto iz proslosti....pa otpustanje starog ili otpustanje proslodti i radjanje neceg novog..jer pluton je vladar skorpije a ona je predstavljena feniksom...pa u toj simbolici

Old 25-01-2010, 11:40   #19
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

znam da je PL kao feniks...baci te u vatru da izgoris do pepela,pa onda se iz pepela dizes kao nova,oporavljena..to znam...
a znam i sta je SA- tako reci djavo!..mucitelj-ucitelj...samo ne znam bas sta cu ja to iz korena promeniti posle prolaska tranz. SA preko natal.PL!??? ...trebalo bi po nekoj logici stvari da vise bude vezano za mog buduceg muza.. ..jer SA kad legne na PL pokrenuce onaj PL90SO pa kazu eto muza! ...eh kad bi se odrazilo na tu simboliku ...daj Boze!...e sad..meni je cekati citavu ovu godinu da mi se skine sa PL ovaj SA

Old 25-01-2010, 11:51   #20
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
znam da je PL kao feniks...baci te u vatru da izgoris do pepela,pa onda se iz pepela dizes kao nova,oporavljena..to znam...
a znam i sta je SA- tako reci djavo!..mucitelj-ucitelj...samo ne znam bas sta cu ja to iz korena promeniti posle prolaska tranz. SA preko natal.PL!??? ...trebalo bi po nekoj logici stvari da vise bude vezano za mog buduceg muza.. ..jer SA kad legne na PL pokrenuce onaj PL90SO pa kazu eto muza! ...eh kad bi se odrazilo na tu simboliku ...daj Boze!...e sad..meni je cekati citavu ovu godinu da mi se skine sa PL ovaj SA
Ne znam kako je bilo ranije,ali uopste me ne cudi sto si imala probleme na poslu sa ovakvom postavkom.Slazem se da su tranziti sto sta pokrenuli,ali tebi natalno stoji da ce te ljudi uvek dozivljavati drugacijom nego sto zapravo jesi,nekako kao da imaju zamagljenu sliku kad si ti u pitanju.Delujes im nekako uobrazeno,ne znam ni sama kako da ti objasnim.Posebno bi mogla da imas problema sa 'zenskim' autoritetima,tako da se nadam da imas sefa i direktora,a ne obrnuto,a tek o koleginicama da ne pricam...Sto se veza tice,ako se ne varam imas los aspekt urana i marsa,a to sve govori,ne zna se kad pre pocne i kad se zavrsi

Old 25-01-2010, 12:08   #21
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ivanna VIdi Poruku
Ne znam kako je bilo ranije,ali uopste me ne cudi sto si imala probleme na poslu sa ovakvom postavkom.Slazem se da su tranziti sto sta pokrenuli,ali tebi natalno stoji da ce te ljudi uvek dozivljavati drugacijom nego sto zapravo jesi,nekako kao da imaju zamagljenu sliku kad si ti u pitanju.Delujes im nekako uobrazeno,ne znam ni sama kako da ti objasnim.Posebno bi mogla da imas problema sa 'zenskim' autoritetima,tako da se nadam da imas sefa i direktora,a ne obrnuto,a tek o koleginicama da ne pricam...Sto se veza tice,ako se ne varam imas los aspekt urana i marsa,a to sve govori,ne zna se kad pre pocne i kad se zavrsi
sve ja to znam ..ubola si Ivanna extra ..nego kad ce boljitak???ne moze stalno da mi budu veze sad pocnu sad se zavrse??!..ipak sam ja bila u braku....i to 2x ali doduse sa istim covekom!...a inace sve napisano gore si ubola extra! ..sve je tacno!

Old 25-01-2010, 12:37   #22
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Quote:
sve ja to znam ..ubola si Ivanna extra ..nego kad ce boljitak???ne moze stalno da mi budu veze sad pocnu sad se zavrse??!..ipak sam ja bila u braku....i to 2x ali doduse sa istim covekom!...a inace sve napisano gore si ubola extra! ..sve je tacno!
Generacija 75.god. je bas lose prosla kad su brakovi u pitanju.Ili su se razvodili ili se uopste nisu zenili i udavali A kod tebe su otezavajuca okolnost i ovi apekti koji su ovakvi kakvi jesu.Tebi ce biti dobro tek u trecem braku Ako ti je za neku utehu.

Old 25-01-2010, 13:14   #23
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

eeeeeeeeeee....do mo*e ga.. ...ajde neka bude i taj treci brak! ...neko ne moze ni jedan a ja cak 3! sto ti je lutrija!
ma moze....ma moze.. ..
ali ....aliiiiii..pre treceg sledi drugi brak! ...znaci SA u vagi kad zadrma ovog mog PL s jeseni....bice..svadba..svadba...svadba,....
nesto mi vuce na to..posto se tranz. SA vraca u devicu a kazu uvek je najjaci SA taj treci put kad zakaci isti aspekt sa nekom planetom...meni je sad na samo 2* orbisa od PL pa ide retro pa kad bude ponovo prosao tim putem ,pa tek onda kad nalegne egzaktno na mog PL eto meni.......muz!

Old 08-02-2010, 18:06   #24
Mahdia
Švrća

Mahdia's Avatar

Mahdia je offline
Registrovan: Feb 2010
Mahdia je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je Pl u vagi na 29* u konjukciji sa saturnom u skorpiji na 4* i to u 7 kuci, a resenje je: suprug crnac! I to dosta stariji od mene. Da li neko ima slicna iskustva sa ovakvom pozicijom planeta u 7 kuci???

Old 09-02-2010, 00:53   #25
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mahdia VIdi Poruku
Kod mene je Pl u vagi na 29* u konjukciji sa saturnom u skorpiji na 4* i to u 7 kuci, a resenje je: suprug crnac! I to dosta stariji od mene. Da li neko ima slicna iskustva sa ovakvom pozicijom planeta u 7 kuci???
molim te kazi svoja iskustva o ovom aspektu!vrlo me zanima!

bolje da je na ovom forumu ovakva tema otvorena ,gde je muz crnac nego ona zene u uniformi!ovo treba da se vezba?!kako da znamo da li ce nam sledeci muz biti crnac?? ...

Mahdia...postavi i vasu sinastriju na temi Sinastrije ...rado cu pogledati...ok?

Meni je trenutno tranz. SA 0PL te zbog toga te i molim da ukratko ispricas zivotno iskustvo vezano za taj tvoj SA0PL?

Old 11-02-2010, 21:51   #26
Mahdia
Švrća

Mahdia's Avatar

Mahdia je offline
Registrovan: Feb 2010
Mahdia je na dobrom putu
Standardno

Quote:
molim te kazi svoja iskustva o ovom aspektu!vrlo me zanima!

bolje da je na ovom forumu ovakva tema otvorena ,gde je muz crnac nego ona zene u uniformi!ovo treba da se vezba?!kako da znamo da li ce nam sledeci muz biti crnac?? ...

Mahdia...postavi i vasu sinastriju na temi Sinastrije ...rado cu pogledati...ok?

Meni je trenutno tranz. SA 0PL te zbog toga te i molim da ukratko ispricas zivotno iskustvo vezano za taj tvoj SA0PL?

Pa ja to ovako tumacim: obe planete su simbol necega tamnog,zar ne? U 7 kuci to je partner,ali ja sam se uvek pribojavala da ce to biti osoba tamne licnosti a ne koze! pl u vagi daje lepotu i jos pojacava a moj dragi je dugo vremena radio i kao model u Milanu,zaista lep i harizmatican covek,nije da se hvalim. A to sto je saturn u skorpiji boji njegovu licnost mracnjastvom ali samo fizicki on deluje kao opasan frajer,ali je prava beba u sustini. Nego htedoh reci pl0sa je i oznaka Kosovskog boja zar ne,negde to procitah,ne uzimaj me zdravo za gotovo,a posto on potice iz Libije islamske zemlje, (roditelji su mu majka Tuareg,otac Berber),iako nije religiozan,ipak se ne moze reci da kulturoloski nije musliman,zar ne? A sto se Kosovskog boja tice, cini mi se da je manja drama bila tamo na poljancetu gde su se sukobili Murat i knez Lazar,nego sto je bilo to u mojo porodici kad su saznali za moj bracni izbor! Al sta cu,ja sam ipak samo antropolog,meni se prasta zar ne?
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-02-2010, 20:55   #27
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mahdia VIdi Poruku
Pa ja to ovako tumacim: obe planete su simbol necega tamnog,zar ne? U 7 kuci to je partner,ali ja sam se uvek pribojavala da ce to biti osoba tamne licnosti a ne koze! pl u vagi daje lepotu i jos pojacava a moj dragi je dugo vremena radio i kao model u Milanu,zaista lep i harizmatican covek,nije da se hvalim. A to sto je saturn u skorpiji boji njegovu licnost mracnjastvom ali samo fizicki on deluje kao opasan frajer,ali je prava beba u sustini. Nego htedoh reci pl0sa je i oznaka Kosovskog boja zar ne,negde to procitah,ne uzimaj me zdravo za gotovo,a posto on potice iz Libije islamske zemlje, (roditelji su mu majka Tuareg,otac Berber),iako nije religiozan,ipak se ne moze reci da kulturoloski nije musliman,zar ne? A sto se Kosovskog boja tice, cini mi se da je manja drama bila tamo na poljancetu gde su se sukobili Murat i knez Lazar,nego sto je bilo to u mojo porodici kad su saznali za moj bracni izbor! Al sta cu,ja sam ipak samo antropolog,meni se prasta zar ne?
Mahdia...nisam ni znala sta sve moze da donese taj aspekt!
super si ti ovo sve opisala...
hvala ti puno!
javi mi se na mail......

Old 16-02-2010, 20:18   #28
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mahdia...nisam ni znala sta sve moze da donese taj aspekt!
super si ti ovo sve opisala...
hvala ti puno!
javi mi se na mail......
Pa ovaj aspekt nas ima jako dosta koji smo slicne generacije..Meni je Sa 15`Vage, dok je Pl 24`VAge.. S tim da je Sa u 6-tom polju, a PL vec u 7-mom. Ali eto mene su uvek privlacili mladji momci cak sta vise Plutonovski tipovi, pa ajd da kazem i tradicionalni, u sustini kad je Mahdia pomenula Kosovski Boj, izrazene patriote.. Cini mi se da je moja generacija povukla tu konjukciju, mada veci orbis, i ne znam da li zaista ima nekog bitnijeg uticaja u mom slucaju ako neki kazu da zbog toga sto je Pl.spora planeta ne uzima veci od 3`..ali obzirom da je Sa iza njega, tj.taj koji mu ide u susret?! HM

Old 16-02-2010, 23:26   #29
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ivanna VIdi Poruku
Generacija 75.god. je bas lose prosla kad su brakovi u pitanju.Ili su se razvodili ili se uopste nisu zenili i udavali
E to si stvarno dobro primetila! Poznajem bas dosta devojaka 75`godiste i samo jednu udatu (za sada srecno, nadam se i u buduce), nekoliko brzo razvedenih i sve ostale same! U cemu je fora?!

Old 29-07-2011, 14:21   #30
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
E to si stvarno dobro primetila! Poznajem bas dosta devojaka 75`godiste i samo jednu udatu (za sada srecno, nadam se i u buduce), nekoliko brzo razvedenih i sve ostale same! U cemu je fora?!
Moj bivsi je to godiste, rodjen u 5.mesecu. Pored Saturna u raku,sto je jako lose mesto Saturna, prema numerologiji bila je godina 4-ke sto je ekvivalent Saturna,Uran je dugo bio na 29*, Sa90Pl-orbis jeste sirok,ali mislim da se ovaj aspekt ipak oseca jer u sustini govori o dva razlicita principa koji se vecito trve. Nesigurni Saturn u raku koji cesto donosi probleme u porodici,nedostatak ljubavi i paznje, hladne roditelje ili neslaganje istih sto cesto dovodi do nesposobnosti da se kasnije ostvari duboko intimna veza sa drugom osobom,nesigurnost u pogledu osecanja te druge osobe,a sa druge strane Pl u Vagi upravo trazi to,tu transformaciju kroz ljubav i odnose sa drugim ljudima (Vaga)-treba odbaciti stare traume i negativna iskustava iz porodice,prethodnih veza, da bi do te transformacije,srece u ljubavi i sopstvenoj porodici uopste i doslo. Drzati se starih uverenja,poznatih stvari,situacija,i ljudi,bojati se promene u sebi i izvan sebe,bojati se prepustanja,znaci vecito nazadovanje,to je bitka sa samim sobom i prizivanje uvek istih dramaticnih situacija (Pl,njemu bio i retro!) koje ce te izazivati da se promenis...njemu medjutim to nije bilo dovoljno jer se vecito vrteo u krug,verujem da mu je tako i sada.
Osoba sa Sa90Pl takodje cesto ima i fatalisticki pogled na svet,manjak vere u sebe,u srecan splet okolnosti i svet uopste,njen moto obicno bude"nisam ja te srece",pa je zato cesto obican pasivni posmatrac sopstvenog zivota koji nista ne menja kod sebe a pritom uvek druge krivi za svoju sudbinu,tipicna projekcija. Cesto su u potrazi za nekom vrstom "statusa",vlasti ili jednostavno imaju zelju da uticu na zivote drugih bas zato sto ne mogu da upravljaju svojim,jer veruju da su drugi ti koji upravljaju njihovim zivotom.
Ja sam sa Sa0Pl u svom natalu jedno duze vreme imala takav period depresivnog raspolozenja i fatalizma,jedno vreme sam i ja svoje roditelje krivila za neke stvari u zivotu,ali shvatila sam da me ti negativni "obrasci" samo vezuju za proslost od koje nemam nista. Cim sam pocela da menjam neke stvari kod sebe,donela neke odluke i pocela da radim na nekim ciljevima (jedna od odluka je bila i da raskinem sa njim), osecala sam se bolje i smirenije i valjda pocela i "privlaciti" lepse stvari u zivotu. Da napomenem,meni Sa i Pl vladari 7.i 5.k,pa je valjda bilo sudjeno da prodjem kroz jednu takvu vezu...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules