ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-01-2010, 20:55   #16
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Hee I ja imam ovu kojukciju...

Već sam na drugim mjestima pisala da mi je dosta važno mjesto u karti...

Šteta što mene nije opalilo ko Lappu...mene nitko ne bi za ozbiljno...samo fling i teraj dalje...

kaj je to ozbiljan frajer???? Do sad sam misla da to sam u filmovima ima
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-01-2010, 21:03   #17
arctiumLappa
Obično gatalo

arctiumLappa je offline
Registrovan: Aug 2007
arctiumLappa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Šteta što mene nije opalilo ko Lappu...mene nitko ne bi za ozbiljno...samo fling i teraj dalje...
Meni je ova konjunkcija u petom... a odnosi se na polja 2,3,7,8,9 .... tako da ovo zaista upravlja mojim zivotom.
S druge strane moji Ma/So traze prototip alfa muzjaka... pa mozda zbog toga

Nis' se ne sekiraj.... nemamo svi isti put
Submit to Digg   Ju 0 Sa Reply With Quote

Old 14-01-2010, 21:09   #18
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Ma ne sekiram se...malo sam se ubacila...zapravo zbijam šale..

(jer tu ne znaš ko koga kod mene Ve180Ur)

Al drago je i meni da bar diplomu imam u rukama Sa vlada 9. i 10. jedino mi je žao ako je jedina karijera koja mi predstoji sa ovom konjukcijom - činovnička neka.... (tako mi rekoše ) ..borring

Old 13-07-2010, 16:18   #19
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Registrovan: May 2010
djurafigura je na dobrom putu
Standardno

Evo i mene...JuOSa u II, Ju u Devici u II, Sa u Vagi u II, Ju vladar V i suvladar VII i VIII, a Sa vladar VI i suvladar VII...Još uvek mi je tranzitni Sa u konj sa natalnim Ju...bila je jedna veza, počela skoro 3 meseca nakon prve egzaktne konjukcije a završila se kada je SaOJu bio na 0.5a...druga egz. konjukc. je bila u junu...nadam se da će mi ovaj aspekt opet s zakašnjenjem delovati :-)
Ima li neko slična iskustva i šta još može doneti ova konjukcija?
http://img685.imageshack.us/f/97496619.gif/

Last edited by djurafigura; 13-07-2010 at 16:52..

Old 13-07-2010, 16:37   #20
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Sa0`Ju 6/7 Vaga

Old 13-07-2010, 16:56   #21
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Sa0`Ju 6/7 Vaga
Ne razumem...

Old 13-07-2010, 17:11   #22
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Registrovan: Mar 2008
Akarui je na dobrom putu
Standardno

Meni su natalno i satur i jupiter u devici u devetoj kući...ali ne prave konjukciju?ili prave?jupiter mi je na nultom stepenu u devici, dok je saturn na dvadesetom stepenu u devici?mada mislim da ima veze to što je jupiter na nultom stepenu samim tim ima uticaja i na narednu planetu..?gledajući kartu mislim da ne prave taj aspekt,ajde pomoć ako ne prave zašto ne prave??

Old 13-07-2010, 17:14   #23
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Registrovan: Mar 2010
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Akarui VIdi Poruku
Meni su natalno i satur i jupiter u devici u devetoj kući...ali ne prave konjukciju?ili prave?jupiter mi je na nultom stepenu u devici, dok je saturn na dvadesetom stepenu u devici?mada mislim da ima veze to što je jupiter na nultom stepenu samim tim ima uticaja i na narednu planetu..?gledajući kartu mislim da ne prave taj aspekt,ajde pomoć ako ne prave zašto ne prave??
Nisu u konjukciji zato sto su predaleko, mislim da orbis za njih do 5* a kod tebe je 12*

Old 13-07-2010, 17:16   #24
ochajna domacica
Mag

Lightbulb

Znas Ti znas...
~Ja htedoh biti kratka i jednostavna, ali guess what..it's just not my fucking day .... off.
pa evo ide:
~taj Sa mi je u mnogo cemu, gotovo svemu otezao zivot. Ne bih detalje(haha ali moraaaaam), i dalje mi je tezak. Zauzeo je najgoru mogucu poziciju, dakle...
~postavljanje "pitanja" o mojim izborima i mojoj karijeri, tata...ratata...sa Sa u 6-oj ovom hipohonderu samo je nanesen bol i patnja, pa cak i nepotrebni zdravstveni problemi. Kruti stavovi mog oca, nikakva bliskost sa decom...kaznjavanja! Evo i sad...
glup primer: mmm.ako sam zdrava, srecna i bavim se onim sto volim to njemu ne ide u glavu kako neko to moze biti a bez visokog obrazovanja(on ima samo srednju, zanat...pa kazem krutost i iskljucivost stavova..dovelo je nepovoljne situacije za mene od najbitnijeg znacaja - povlaka - zdravlje)...na silu upisala a onda kao da mu to nije bilo dovoljno, nego je ON koji bezi od sve vrste papirologije opet naterao me da sidjem sa biroa i tako sam izgubila zdravstveno osiguranje, navodno kako to nije po propisu a on ce me kao studenta osigurati preko sebe! To je bilo vise ono pucanje "njegova cerka studira" nego razmisljanje o realnim situacijama!
Ostala sam bez zdravstvenog do dana danasnjeg, biro me nece nazad!!!
A imam gomilu zdravstvnih problemcica koji polako mogu prerasti u komplikacije koje mi oduzimaju pravo na sve i svasta! Zivot! Kako on reaguje na sve to? Pa ne reaguje! Po njemu sam ja budala sto sam eto izasla i nakon svega sto sam bila u pravu = na svoju sttu njemu u susret. e meni Sa pravi probleme svaki dan, a to me odvaja od svega ostalog, svemu je stao na crtu!
Sa0Ju - ne mogu sad naci povoljan momenat da kazem "Sva sreca te je separacijA" ne mogu, umorna sam, nemam ja malo iskustvo s tim stvarima to je 364/5 X 29/skoro!!!
Cim izadjem i nestanem, "moja" iskljucivost stavova prestaje kao i krutost, nista sto je van mojih moralnih principa a koji apsolutono nemaju veze sa tim covekom(Sa).
Moja netrpeljivost ne postoji kad on nije u blizini, moj osmeh se vraca, ma kao da je Ju0So, neka je u razlicitim znacima, ali tako nekako!
Kao da cinim greh time, i covek se pita "sta li je majku mu njoj ozarailo lice".
Nije me disciplinovao ON, vec sama, svako mesanje u moj stil i nacin zivota, postajem nedisciplinovana, besna, isfrustrirana...ali svakim izlaskom iz kuce, meni je lek.
Samo nekad sila Boga ne moli,...nekad je preterao, a ne zeli da vidi i ne zeli da prizna.
O interesu za religiju i filozofiju vezano za aspekt Sa0`Ju poceo je da se zanima u momentima kada sam ja primenjivala metode ishrane koje su sasvim normalne za svet sporta u kom sam zelela biti dozivotno. On je od toga napravio kao da sam, e sad njegov izraz "subotarka", tj.u nkeoj sekti!
E to je ono, sto je njemu nepoznato TO NE VALJA!
Da li bi mogla da verujes da neko svoje sopstveno dete gusi, i tek kad ga ugusi i dovede do ovoga u cemu sam, odvoji se i i kaze: "pa ti si odrasla, zivi svoj zivot kako znas i umes"...
simpaticno, nema sta...ali ja cak ne mogu ni da ga mrzim, ravnodusna sam a to je znatno gore!
Veruj mi...

Old 13-07-2010, 17:16   #25
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

@ akarui pa ne prave konjukciju jer je preveliki obris , samo su u istom znaku

i ja imam ovu konjukciju, jos se i Me tu umesao ali nemam pojma sta mi je "donela"

Old 13-07-2010, 17:18   #26
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Registrovan: Mar 2008
Akarui je na dobrom putu
Standardno

To, to, sad mi je jasnije..bez obzira što su obe planete u istom znaku
Advertisement

Old 13-07-2010, 17:38   #27
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Standardno

Quote:
Znas Ti znas...
~Ja htedoh biti kratka i jednostavna, ali guess what..it's just not my fucking day .... off.
pa evo ide:
~taj Sa mi je u mnogo cemu, gotovo svemu otezao zivot. Ne bih detalje(haha ali moraaaaam), i dalje mi je tezak. Zauzeo je najgoru mogucu poziciju, dakle...
~postavljanje "pitanja" o mojim izborima i mojoj karijeri, tata...ratata...sa Sa u 6-oj ovom hipohonderu samo je nanesen bol i patnja, pa cak i nepotrebni zdravstveni problemi. Kruti stavovi mog oca, nikakva bliskost sa decom...kaznjavanja! Evo i sad...
glup primer: mmm.ako sam zdrava, srecna i bavim se onim sto volim to njemu ne ide u glavu kako neko to moze biti a bez visokog obrazovanja(on ima samo srednju, zanat...pa kazem krutost i iskljucivost stavova..dovelo je nepovoljne situacije za mene od najbitnijeg znacaja - povlaka - zdravlje)...na silu upisala a onda kao da mu to nije bilo dovoljno, nego je ON koji bezi od sve vrste papirologije opet naterao me da sidjem sa biroa i tako sam izgubila zdravstveno osiguranje, navodno kako to nije po propisu a on ce me kao studenta osigurati preko sebe! To je bilo vise ono pucanje "njegova cerka studira" nego razmisljanje o realnim situacijama!
Ostala sam bez zdravstvenog do dana danasnjeg, biro me nece nazad!!!
A imam gomilu zdravstvnih problemcica koji polako mogu prerasti u komplikacije koje mi oduzimaju pravo na sve i svasta! Zivot! Kako on reaguje na sve to? Pa ne reaguje! Po njemu sam ja budala sto sam eto izasla i nakon svega sto sam bila u pravu = na svoju sttu njemu u susret. e meni Sa pravi probleme svaki dan, a to me odvaja od svega ostalog, svemu je stao na crtu!
Sa0Ju - ne mogu sad naci povoljan momenat da kazem "Sva sreca te je separacijA" ne mogu, umorna sam, nemam ja malo iskustvo s tim stvarima to je 364/5 X 29/skoro!!!
Cim izadjem i nestanem, "moja" iskljucivost stavova prestaje kao i krutost, nista sto je van mojih moralnih principa a koji apsolutono nemaju veze sa tim covekom(Sa).
Moja netrpeljivost ne postoji kad on nije u blizini, moj osmeh se vraca, ma kao da je Ju0So, neka je u razlicitim znacima, ali tako nekako!
Kao da cinim greh time, i covek se pita "sta li je majku mu njoj ozarailo lice".
Nije me disciplinovao ON, vec sama, svako mesanje u moj stil i nacin zivota, postajem nedisciplinovana, besna, isfrustrirana...ali svakim izlaskom iz kuce, meni je lek.
Samo nekad sila Boga ne moli,...nekad je preterao, a ne zeli da vidi i ne zeli da prizna.
O interesu za religiju i filozofiju vezano za aspekt Sa0`Ju poceo je da se zanima u momentima kada sam ja primenjivala metode ishrane koje su sasvim normalne za svet sporta u kom sam zelela biti dozivotno. On je od toga napravio kao da sam, e sad njegov izraz "subotarka", tj.u nkeoj sekti!
E to je ono, sto je njemu nepoznato TO NE VALJA!
Da li bi mogla da verujes da neko svoje sopstveno dete gusi, i tek kad ga ugusi i dovede do ovoga u cemu sam, odvoji se i i kaze: "pa ti si odrasla, zivi svoj zivot kako znas i umes"...
simpaticno, nema sta...ali ja cak ne mogu ni da ga mrzim, ravnodusna sam a to je znatno gore!
Veruj mi...
Čitala sam ne nekoj drugoj temi o tvom odnosu s ocem...ne znam šta da kažem, mora da ti je jako teško... kod mene nije bilo tako...Tatu sam nažalost izgubila iznenada pre nekoliko god i mnogo mi nedostaje...u svemu me je podržavao, pružio maksimum onoga što je bilo u okviru njegovih mogućnosti, nikakva ograničenja, nametanje sopstvenih stavova, pokušaja da preko mene ostvari svoje neostvarene ambicije...bio je visokoobrazovan...jedina sličnost u kojoj mogu da se pronađem jeste kad sam upisivala faks...on je navijao da krenem njegovim stopama (arhitektura), ali pošto sam ja totalni antitalenat upisala sam sličan fakultet...za koji se kasnije ispostavilo da se samo činilo da je sličan...nakon 2.5god rešila sam da ga napustim i upišem drugi...opet me je podržao i u tome...nije mu baš bilo drago, ipak je to bila promena, strepeo je da opet ne napravim grešku...ali nakon završetka fakulteta bio je ponosan na mene i shvatio da sam napravila pravi potez u datom trenutku...

Old 13-07-2010, 18:23   #28
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
Čitala sam ne nekoj drugoj temi o tvom odnosu s ocem...ne znam šta da kažem, mora da ti je jako teško... kod mene nije bilo tako...Tatu sam nažalost izgubila iznenada pre nekoliko god i mnogo mi nedostaje...u svemu me je podržavao, pružio maksimum onoga što je bilo u okviru njegovih mogućnosti, nikakva ograničenja, nametanje sopstvenih stavova, pokušaja da preko mene ostvari svoje neostvarene ambicije...bio je visokoobrazovan...jedina sličnost u kojoj mogu da se pronađem jeste kad sam upisivala faks...on je navijao da krenem njegovim stopama (arhitektura), ali pošto sam ja totalni antitalenat upisala sam sličan fakultet...za koji se kasnije ispostavilo da se samo činilo da je sličan...nakon 2.5god rešila sam da ga napustim i upišem drugi...opet me je podržao i u tome...nije mu baš bilo drago, ipak je to bila promena, strepeo je da opet ne napravim grešku...ali nakon završetka fakulteta bio je ponosan na mene i shvatio da sam napravila pravi potez u datom trenutku...
Pa Tebi tata ne odgovara po natalu opisu SA! to je ono, mnogo kombinacija...i cak da mi je ta konjukcija bila u 2-oj ili 4-oj, mislim da se slazes da ne bi bilo isto!!! Jer sasvim je i ocigledno da svog oca ne mogu ni gledati kroz polje 4 zato sto jednostavno on nije rodjen isto gde i ja!

Da je bar ista konjukcija bila u 2-oj onda bi mi pravio problem recimo po pitanju finansija, a ovako je obuhvaceno sve, citava slozena svakodnevica, nadam se da sam nekako ipak priblizila svoj natal kroz ovaj aspekt. Zato sto me ponekad stvarno uvredi kad se suvo tumace aspekti.

Tebi tata izgleda Ve, vladar MC, onda sigurno prelazak Sa preko Ve ili kad je Sa napravio 90`MC? Ispravi me..

Old 13-07-2010, 18:43   #29
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Standardno

Quote:
Pa Tebi tata ne odgovara po natalu opisu SA! to je ono, mnogo kombinacija...i cak da mi je ta konjukcija bila u 2-oj ili 4-oj, mislim da se slazes da ne bi bilo isto!!! Jer sasvim je i ocigledno da svog oca ne mogu ni gledati kroz polje 4 zato sto jednostavno on nije rodjen isto gde i ja!

Da je bar ista konjukcija bila u 2-oj onda bi mi pravio problem recimo po pitanju finansija, a ovako je obuhvaceno sve, citava slozena svakodnevica, nadam se da sam nekako ipak priblizila svoj natal kroz ovaj aspekt. Zato sto me ponekad stvarno uvredi kad se suvo tumace aspekti.

Tebi tata izgleda Ve, vladar MC, onda sigurno prelazak Sa preko Ve ili kad je Sa napravio 90`MC? Ispravi me..
Biće da je ovo drugo. U tom trenutku je natalni MC pravio kvadrat sa tranzitnim So i Sa, kao i kvadrat sa tranzitnim Me i Nep.

Old 13-07-2010, 18:50   #30
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
Biće da je ovo drugo. U tom trenutku je natalni MC pravio kvadrat sa tranzitnim So i Sa, kao i kvadrat sa tranzitnim Me i Nep.
Ok.zao mi je iskreno, ne bih da me shvatis pogresno ali kao da mogu da osetim taj gubitak, zato sto je suprotno od onog sto nemam.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules