ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-12-2017, 20:37   #46
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Tiga, sto bi rekli odje, bessssvija ne radi! A vidji nas troje ovdje - biri, artist i ja (i cini mi se Vojvotkinja) smo svi u februaru rodjeni te 81. godine. Za sebe mogu da kazem samo da znaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sprdnja sto se desava na manje vise svim planovima! Ja nisam neki zagovornik kriv je ovaj ili onaj aspekt, ali brate, malo mi treba da sve svalim na Ju 0 Sa.
Submit to Digg   Ju 0 Sa Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-12-2017, 23:26   #47
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Poppy, jes, bessvijaaaa.
Ma jok, ne radi i ne radi, kategoricno tvrdim. I na poslu sve neko odlaganje (da ne pricam koliko sam bila nezaposlena posle zavrsenog faxa), pa trt od obecanog unapredjenja. A da ne pominjem love life, tu je ono "Zvijezde vam crkavaju od smijeha!".
Eto da kucnem, bar sam ja ziva i zdrava, a to je veliko, nisam nezahvalna.
Retro Sa, retro Ju, kud cete gore. Mada, ja se generalno vise zalim na Ju, jedino mi je dao da sam nepopravljivi optimista, ne daj Boze da sam neki mracnjak.
Ali ja generalno vise volim Sa, eto vama taj vas Ju neka vas usreci, haha.

Old 19-12-2017, 00:14   #48
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Meni pricas o nepopravljivom optimizmu dje je Jupiter krasnobajni dispozitor Mjesecu u Strijelcu - makni mi se biribozo da te ne puknem jednom virtuelno hahahahahaha B-)

Old 19-12-2017, 21:53   #49
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Bas me cudi da je tako, i kod tebe Birboza, jer je Ju lepo aspektovan. Da je ova konjukcija u Jarcu, pa i da razumem, ali u Vagi je Ju u peregrinu. Ni meni Ju nije dobro aspektovan, ali mi u tranzitu donosi dobre stvari, ako pravi dobre aspekte naravno.
Jasno mi je da vam je Sa dominantan, ali vas Sa je mocan i ne bi trebao da vam takoreci gusi Ju

Old 19-12-2017, 23:08   #50
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Bas se na forumu kod Nene povela polemika oko maleficnosti Ju, i da to nije nista cudno da on donese lose. Eto meni, recimo, za godinu i po, donio dva smrtna slucaja jako bitnih ljudi u mom zivotu. Nego da se ne vracamo unazad, mora se ici dalje.
A imala bih da napisem jos sijaset dogadjaja kad je Ju upleo prste (u dobrim aspektima) i donio mi patnju. Naravno, za svaki dogadjaj je potrebno vise stvari da se poklopi, nije samo do Ju.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules