ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-08-2016, 20:06   #151
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku

Također, od 2008. godine vladar firdarijskog razdoblja ti je Saturn, koji je generalno to što jeste , a u tvom natalu je u Ovnu (u padu), iz kojeg gradi opoziciju sa Marsom u izgonu i kvadrira Veneru (koja je u triplicitetu, ali u 12. polju, vlada tvojim 8. poljem, te je u žiži kardinalnog T kvadrata, a dispozitor joj je isti taj malefični Saturn)
Od augusta 2013. do marta 2015. bila si u firdarijskom podperiodu svog, natalno super postavljenog Sunca, međutim od marta 2015. nalaziš se u firdarijskom podperiodu iste te Venere na koju sam se prethodnoj rečenici osvrnula.
Nemoj me držati za riječ, ali odokativno bih rekla da ti je i profekcioni vladar posljednje dvije godine bio taj isti Saturn, koji ti je u tekućem solaru najvjerojatnije radio konjukciju sa natalnim Me0So, u kvadratu sa solarnim dispozitorom Jupiterom u Djevici, u izgonu.

Dobra vijest je da od 09.10. ulaziš u firdarijski podperiod Merkura, koji jeste u izgonu /spaljen, ali je ipak u konjukciji sa MC-ijom i dobro aspektovan, a za nekoliko mjeseci profekcioni vladar ti postaje upravo Jupiter (a ove godine imaš Jupiterov povratak, te će ti i u solaru biti u Vagi).

Izdrži još malo
Hvala... ovo je utješno... znači par mjeseci još, s time da prvo olakšanje dolazi za mjesec-dva...
Od 2008 do 2013. godine je baš i bilo najgore razdoblje... u kojem smo dvaput prekidali u smislu da se nismo vidjeli ni čuli po par mjeseci... od sredine 2013. se to nekako smirilo, ove skoro 3 godine su bile ok, sve do ovih zadnjih par mjeseci kad je opet loša komunikacija i sve ostalo...

Da se vratim i na Jupitera, da ne budem skroz off... Meni je u solarno horoskopu ASC u Lavu, tj. na DESC natalnog... a naravno dispozitor mog Sunca je Jupiter ...
Submit to Digg   Aspekti JUPITERA Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-02-2017, 16:53   #152
viola
Početnik

viola je offline
Registrovan: Sep 2016
viola je na dobrom putu
Standardno

Pročitala sam da Jupiter predstavlja i budućeg partnera i način njegovog upoznavanja. Jupiter je u prvoj kuci u Vodoliji? Šta predstavlja? Mišljenja..

Old 12-02-2017, 10:25   #153
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by viola VIdi Poruku
Pročitala sam da Jupiter predstavlja i budućeg partnera i način njegovog upoznavanja. Jupiter je u prvoj kuci u Vodoliji? Šta predstavlja? Mišljenja..
Samo ako je vladar sedme kuce, za tebe licno, gledas MO.

Tvoj JU je vladar 12. kuce a u prvoj, sto znaci da imas talenat da sve sto je skriveno otkrijes, i pretvoris u nesto pozitivno, dobro je aspektovan od oba svetla, SO i MO. Moze da znaci i da crpis snagu i optimizam iz nekih tebi nerazumljivih izvora. Jos vaznije JU ti je vladar Sunca, pa duplira osobine strelca, mada na malo drugaciji, osobeniji nacin jer je u vodoliji
Vlarar ASC ti je takodje u strelcu a sve te planete u strelcu pune 11. kucu koja je, opet, analogna znaku vodolije. Rekla bih da imas podrsku nekih grupa, prijatelja.
Svidja mi se i to sto su u JU i SA dobro povezani, JU vodi SA u sediste, a SA takodje vodi JU u sediste. Pogotovoo sto su te planete tako vazne u tvom natalu, SA ti je vladar ASC i suvladar vladara ASC a JU vladar stelijuma u strelcu.

Last edited by ibis; 12-02-2017 at 23:34..

Old 23-01-2018, 20:52   #154
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno

Moze li neko pogledati moje aspekte Jupitera...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules