ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-04-2008, 00:35   #31
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by aca210879 VIdi Poruku
Mandrace,znaci mogu da okusam srecu u kocki?
Sirena ,jel mozes da objasnis to sto ti privlaci paznju kvadratura marsa i plutona?Nije mi jasno,ja nemam tu kvadraturu!objasni zasto ti je privukao paznju?
Ne okusavaj srecu u kucki bolje otvori kockarnicu jer ti jupiter pravi 90 sa uranom,mozda bi ti bolje lezao klasican poker sa ljudima ali sa masinama ne pokusavaj.
Sirena je uzela u obzir taj kvadrat,i ne shvataj olako to sto je primetila jer je nesto ,,tera "da ga spomene i primeti ...po meni je to sirok orbis tih planeta i uglavnom ga ne uzimam u obzir ali pricuvaj se ipak su to,malefici i u maleficnom aspektu .............
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-04-2008, 00:53   #32
aca210879
Švrća

aca210879's Avatar

aca210879 je offline
Registrovan: May 2007
aca210879 je na dobrom putu
Standardno

ama ispade,izvinite,ali ne shvatam,ovak aspekt nije delotvoran,pogotovo sto je pluton u ukljestenoj kuci.moj mars nema skoro ni jedan aspekt valjda,koji bi cinio osnovu karaktera?sad ste mi zadali dilemu jer najvise sto me muci je :moje sunce je jako u lavu,a mars suporotno razara u padu je,disfunkcionslno se osecam,kontradiktorno!inace mandrace sa kompljuterima,masinama sjajno baratam!!!

sirena pa ti si strelac,sa njima se super slazem,a jos vodolija u podznaku,drustvena i komunikativna,hvala na savetu i komentarima,pogledacu kvadrat marsa i plutona,mada znam da ima snagu kao mars u skorpionu ovaj aspekt!!!
Submit to Digg   Aspekti JUPITERA Reply With Quote

Old 16-04-2008, 01:10   #33
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Ne sumnjam da dobro baratas masinama ali nemoj okusavati srecu sa masinama mislim na rulet,poker aparati i sl.jer se radi o klasicnom skolskom aspektu da nemas srece u kocki.mars pluton ti prave aspekt 90,ukljucena su ti:3;6;7;i 12 polje.....losa komunikacija sa partnerima i problemi na poslovnom putovanju od strane tajnih,neprijatelja,skrivenih od tebe,kako treba da uradis neki posao a tvoj partner te izda i ti stradas,ili te namesti tipuje itd...o tome vodi racuna i nemoj imati poverenja u ljude sa one strane zakona(pluton).

Old 16-04-2008, 15:10   #34
aca210879
Švrća

aca210879's Avatar

aca210879 je offline
Registrovan: May 2007
aca210879 je na dobrom putu
Standardno

hvala na savetu,vidis o tome nikad nisam ni pomislio jer u sustini nemam neprijatelja!!To je negativna strana,negativno ispoljavanje, a druga strana tj pozitivna da li postoji u vezi ovog aspekta ,ili je cisto negativan?Medalja obicno ima dva lica!

Old 17-04-2008, 02:22   #35
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
Registrovan: Dec 2007
danicakr je na dobrom putu
Standardno

Moj jupiter je vrlo aspektovan. Kao vladar prve kuce (takodje u prvoj) obrazuje cak sedam aspekata:
ju 0 ne
ju 0 ma
ju 0 mo
ju 60 ve
ju 60 pl
ju 90 me
ju 90 so.
Posto se nalazi u jarcu njegovo dejstvo je malo slabije, ali..
Zanima me vase misljenje o njegovom uticaju. ( Velika fizicka energija, iako mrsavikasta - vladar prvog polja ju u jarcu, ventil obavezan, mogu druge da ubedim u svoje ideje, jak svet maste i idealizma.......)
Kako se moze odraziti na ljubav?
I da, jedno zapazanje, od kad je ju usao u znak jarca (on kao vladar prvog, sa simbolikom fizickog izgleda) malo sam smrsala, pa razmisljam ima li logike povezati te dve stvari?

Old 17-04-2008, 02:26   #36
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by aca210879 VIdi Poruku
hvala na savetu,vidis o tome nikad nisam ni pomislio jer u sustini nemam neprijatelja!!To je negativna strana,negativno ispoljavanje, a druga strana tj pozitivna da li postoji u vezi ovog aspekta ,ili je cisto negativan?Medalja obicno ima dva lica!
Pozitivno je sto je sirok orbis pa verovatno i nece da se ispolji.,druga pozitivna stvar je sto imas jaku snagu i zdrzljivost i volju za akciju,i taj aspekt i tera na aktivnost,.........

Old 17-04-2008, 11:13   #37
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je Jupiter u svom znaku Strelcu (vladar Asc tj. 1.polja), otisao u 12.polje. Pravi konjukciju sa Neptunom; opoziciju sa Mesecom (5.polje), opoziciju sa Saturnom (6.polje), sextil sa Plutonom (9.polje), trigon sa Hironom (4.polje) i trigon sa Vertexom (8.polje). Bas je razbaco svoj uticaj Osim talenta za umetnost, ponekad potrebe za osamljivanjem... Sta mi jos daje?

Old 18-06-2008, 03:59   #38
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Svidja mi se ovaj moj Jupiter u Strelcu – prilicno je jak, zar ne? Proucila sam sve psiholoske aspekte Jupitera sa ostalim planetama I to mi je OK, tacno je . Interesuje me kako bi se mogli ispoljiti uticaji konjukcija I trigona Jupitera na moj poslovno/ljubavni zivot : Sunce (vladar VII) 120* Jupiter (vladar X , XI), pa 0* sa MC, 120* sa Merkurom, 60* sa AC?

Old 18-06-2008, 15:57   #39
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nale 83 VIdi Poruku
Interesuje me kako bi se mogli ispoljiti uticaji konjukcija I trigona Jupitera na moj poslovno/ljubavni zivot : Sunce (vladar VII) 120* Jupiter (vladar X , XI), pa 0* sa MC, 120* sa Merkurom, 60* sa AC?
Prilicno novca bi mogla da zaradis kroz posao i partnerstva uopste.Vladar MC-a odnosno jupiter ti je egzaltiran,i ima lep trigon sa suncem koje je egzaltirano.
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-06-2008, 17:53   #40
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Standardno

Skorpijo hvala ti na odgovoru . To za partnerstva mi nije palo na pamet, pomislila sam da bi mozda mogla zaradjivati kroz posao sa strancima .

Old 18-06-2008, 21:42   #41
Marsovka
Obično gatalo

Marsovka's Avatar

Marsovka je offline
Registrovan: Apr 2008
Marsovka je na dobrom putu
Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Prilicno novca bi mogla da zaradis kroz posao i partnerstva uopste.Vladar MC-a odnosno jupiter ti je egzaltiran,i ima lep trigon sa suncem koje je egzaltirano.
Pa i to bi moglo Nale
Jupiter u Strelcu pa jos na MC-u, uh sta ces bolje od toga
Neki uvoz - izvoz, posao u profitabilnoj stranoj firmi, ...

Old 19-06-2008, 02:34   #42
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marsovka VIdi Poruku
Pa i to bi moglo Nale
Jupiter u Strelcu pa jos na MC-u, uh sta ces bolje od toga
Neki uvoz - izvoz, posao u profitabilnoj stranoj firmi, ...

Marsovka za tebe. Eto, lepo kazem da sam ponosna na mog Jupitera . Samo da me ne obuzme megalomanija - ume on i to ...

Old 19-06-2008, 10:25   #43
Marsovka
Obično gatalo

Marsovka's Avatar

Marsovka je offline
Registrovan: Apr 2008
Marsovka je na dobrom putu
Smile

Quote:
Originally Posted by Nale 83 VIdi Poruku
Marsovka za tebe. Eto, lepo kazem da sam ponosna na mog Jupitera . Samo da me ne obuzme megalomanija - ume on i to ...
Ma sta te briga, budi i megaloman, to je s takvim Jupiterom normalno
Nego, ne bih da te razocaram, ali Jupiter svoje najbolje osobine pokazuje malo kasnije...vidim ti si jos mlada za tako snazne uticaje!
Al bice, sigurno
Moj suprug ima dobar Jupiter, pa ja iscekujem kad ce da se ispolji, nikako da ga krene....

Old 19-06-2008, 14:57   #44
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marsovka VIdi Poruku
Ma sta te briga, budi i megaloman, to je s takvim Jupiterom normalno
Nego, ne bih da te razocaram, ali Jupiter svoje najbolje osobine pokazuje malo kasnije...vidim ti si jos mlada za tako snazne uticaje!
Al bice, sigurno
Moj suprug ima dobar Jupiter, pa ja iscekujem kad ce da se ispolji, nikako da ga krene....
Marsovka jos jedan za tebe. Znaci on ipak deluje kasnije? Pa da, ima logike...ja sam se zabrinula da ne umem da ga "pokrenem" jer jos nista nisam osetila od njegovog blagotvornog delovanja! Nisi me razocarala, naprotiv sad mi je lakse . Taman cu da treniram strpljenje koje mi poprilicno nedostaje . Vazno da ce on proraditi kad dodje vreme .

Old 27-06-2008, 14:11   #45
mia2432
Švrća

mia2432's Avatar

mia2432 je offline
mia2432 je na dobrom putu
Standardno

Davno nekad mi je rekla astrologinja da mi je jupiter u natalu dobro postavljen i da me zbog toga sreća prati u svim segmentima života. U zadnje vrijeme ne poslu mi je haos a jupiter se kreće 10-tom kućom pa se pitam , pitam... Može li neko pogledati? HVALA
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules