ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-07-2010, 02:01   #16
Miss9
Švrća

Miss9's Avatar

Miss9 je offline
Registrovan: Nov 2009
Miss9 je na dobrom putu
Standardno

Majana,evo moje karte sa tim aspektom,u II polju u Vagi.Pluton pravi trigon sa Venerom iz X polja, i sa MC i sekstil sa Neptunom u IV polju.Jedino što je problematično je ova opozicija sa Mesecom u Ovnu U VIII,o tome sam već pisala.
Advertisement

Old 18-07-2010, 09:09   #17
Majana
Veštac

Majana's Avatar

Majana je offline
Registrovan: Feb 2010
Majana je na dobrom putu
Standardno

Mars vlada VIII (tudj novac), Pluton (tudj novac) vlada III (papiri, komunikacija) u II (novac) u Vagi (advokat, javnost) u trigonu sa dispozitorom Venerom (novac) u X (karijera, budućnost)
Hm, po ovome ćeš imati jedan uspešan sudski proces od kojeg ćeš dobiti dosta novca, a sa druge strane mogla bi se baviti nekim poslom koji ima veze sa finansijama i ljudima jer uključena komunikacija (III), moć ubedjivanja (Pl), energija (Ma), javnost (VE) i karijera (X)

Old 18-07-2010, 10:35   #18
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Majana VIdi Poruku
Neverovatno je koliko malo ljudi ima ovaj aspekt, ili koliko ga nemaju. Do sada nisam videla nijednu kartu sa njim. Uh, mora da je tezak...
evo kod mene ga imas u trigonu,zaista je pozitivan kad nesto zelim,mars mi je kao vladar statusa u trigonu sa hobijima,ljubavlju,decom,u svakom slucaju stalno jurim neki status,dal majke,karijere itd
Submit to Digg   MaOPl Reply With Quote

Old 21-06-2011, 16:47   #19
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Htela sam da vam postavim tekst Gorana Milekića iz Astropsihologije, ali brate mnogo mi mračan Pa neću.
Naći ću vam nešto pogodnije...

Ali, ono što je često karakteristika ovog aspekta je neki strah od smrti, doduše to je osobina i MO u 8. ili MO u Škorpiji.

Ja sam često osećala strah kad se razbolim, odmah mi svašta prodje kroz glavu...

Ali je svakako intenzitet osećanja ovde jako bitan, jer je duša prosto gladna dubine, pa se nezadovoljava površnim vezama, u kojima neće iskusiti sve od početka bukvalno do samog kraja. I teško se odvaja, dugo vremena je zarobljena u lošim emocijama, dugo pamti ono što joj je izazvalo bol.
Ako je MO i JU optimizam i nada, onda su MO i PL u lošem aspektu često, beznadje...
U dobrom PL kao planeta jake volje daje duši nadljudsku snagu.

Potrebno je da se pronadje neki fokus na pozitivne misli, nešto što vodi napred u budućnost umesto što čovek tapka i prosto je zarobljen u prošlosti, jer PL i jeste Had, koji je zarobio Persefonu u podzemlju ne dozvoljavajući joj da vidi svetlost dana...

Baš sam čitala ovaj mit danas, ko je spasao Persefonu nego Zevs, naredivši Hadu da je pusti iz podzemlja.
Ko je Zevs bog Sunca, nego Jupiter
Prema tome, nada, optimizam, pozitivne misli su lek, pozitivni aspekti JU.

Tako meni liči ovaj aspekt.

Old 10-08-2012, 18:27   #20
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

moj sestric ima Ma0Pl u strelcu, a Ju u lavu pa ne bi trebalo da ima velike izlive besa, ali mene taj aspekt na to prvo asocira i citala sam da mnogi dobri sportisti imaju taj aspekat i neodoljivu magneticnost...ja se palim i na one sa opozicijom ali i ovi sa konjukcijom imaju to nesto, faktor x po meni su to vrrrlo zanimljvi muskarci, pravi muskarci, ne sonje, ambiciozni i ne predaju se

Old 11-08-2012, 18:06   #21
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Aspekt brutalnosti.

Old 13-08-2012, 08:50   #22
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Obustavim svaku raspravu, povucem se i odem, isplacem negde gde me niko ne vidi i posle ignorisem ljude s kojima sam u sukobu neko vreme.

Last edited by Vojvotkinja; 25-12-2013 at 23:14..

Old 13-08-2012, 15:30   #23
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by AutumnFlower VIdi Poruku
Ja cak ni to. Obnustavim svaku raspravu, povucem se i odem, isplacem negde gde me niko ne vidi i posle ignorisem ljude s kojima sam u sukobu neko vreme.
DA .Ako posmatram samo konjukciju te dve planete i ja tako tumacim kao sto si napisala . Prekid neceg pa i u tranzitnom kontaktu ove dve planete u 0* mogu doneti obustavu ,prekid povlacenje ,presek neceg .

Old 13-08-2012, 15:33   #24
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by AutumnFlower VIdi Poruku
Ja cak ni to. Obnustavim svaku raspravu, povucem se i odem, isplacem negde gde me niko ne vidi i posle ignorisem ljude s kojima sam u sukobu neko vreme.
Kod tebe se ovaj aspekt odnosi na partnera, jer Ma vlada 7. kućom

Last edited by Vojvotkinja; 25-12-2013 at 23:14..

Old 19-08-2012, 09:15   #25
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku

Kod tebe se ovaj aspekt odnosi na partnera, jer Ma vlada 7. kućom

Pa da, ali Ma isto vlada i drugom kucom, kao i Pl, tu su i novac, talenti, sistem vrednosti.

Nisam sigurna da bih podnela brutalnog partnera, nek se to izrazi na drugi nacin....

Old 26-12-2012, 11:40   #26
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Registrovan: May 2007
Schveca je na dobrom putu
Standardno

Ima ovaj aspekt u solaru

i to u III kući... i to u Škorpiji

http://www.astro.com/tmpd/cvsafileEa...4351.29078.gif

Ova godina mi je usresređena na traženje posla... i sve je nešto blizu, samo što nije... a i sve mi nešto zavisi od bližnjih i od njihove ažurnosti...
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-02-2014, 16:53   #27
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

sta mislite o ovom aspektu u 6. kuci, u skorpiji? 12. je dakle u ovnu..aspekt je egzaktan kod ove osobe

Old 26-04-2015, 16:42   #28
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

U proteklih mesec dana sam pocela jako da vodim racuna o ishrani sto je rezultiralo gubitkom tezine i naravno boljim izgledom uopste. Posto je to sodlo prilicno rekla bih spontano i lako, odlučim da potrazim odgovor u natalnoj i uardim progresije.
Da li odgovor moze biti u konjukciji Marsa na natalni Pl u 1 kuci (fizicki izgled)

http://s1252.photobucket.com/user/cm...frsal.gif.html

Old 17-08-2015, 14:22   #29
Devojcica
Početnik

Devojcica je offline
Registrovan: Aug 2015
Devojcica je na dobrom putu
Standardno

Ja sam bila u vezi sa osobom koja ima ovu konjukciju u V polju, u Vagi (prirodno VII). Skorpija je u VII, a Ovan XII. Opsta katastrofa. Energetski vampir, sadista, pasivno agresivan, posesivan, ljubomoran, a mislim i da je sklon svrljanju i paralelnim vezama. Ova konjukcija u trigonu sa Neptunom iz VII, sto daje "uspesne" lazi i prevare, tesko za otkriti.
Negde sam cula da napeti aspekti vladara VII ili V (90/180) daju lazi i prevare, ali koje brzo izadju na videlo.
Sve u svemu, tezak manipulator i jako destruktivan uticaj na svaku partnerku koja se prepusti. Prosto, energetski istrosi svakog i dok ne izdegustira do poslednjeg atoma snage, ne odustaje. A kad ostavi ljusturu od zene, ide dalje na sledecu zrtvu
Naravno, u ovom konktretnom slucaju ima dodatnih signala koji dopunjuju celokupnu sliku delovanja osobe. Ali mislim da ova konjukcija energetski prednjaci u svakom smislu. Ostalo su samo nijanse.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules