ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-08-2009, 02:02   #31
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Registrovan: Mar 2009
Zivkovic je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tora26 VIdi Poruku
Ja imam Ma 180 Ur,Ma mi je u Ge u VII Ur u Strelcu u I i niti sam impulsivna ni agresivna Uvek se trudim da sa svima komuniciram lepo i polako,ne napadam nikad nikog ko ima drugacije misljenje od mog,necu precutati ako se ne slazem,ali necu nikada napadati neciju licnost niti ikog vredjati jer ne misli isto kao ja.Kad je neko tvrdoglav,i kad pocne da me napada,uvek se povucem za dobrobit svojih zivaca Burno sam odreagovala bukvalno 3 ili 4 puta u citavom zivotu,ali zaista bez preterivanja
A ti kazes komuniciras a Merkur u biku(Ve rak) i to 7. kuca...tu si prilicno sabrana
Submit to Digg   Ma 180 i 90 Ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-08-2009, 02:05   #32
Tora26
Švrća

Tora26's Avatar

Tora26 je offline
Registrovan: Jun 2009
Tora26 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
Tora26...cist primer da je teorija jedno a praksa nesto drugo..bas kako si rekla za svoje te aspekte koje si vec spomenula...
Naravno,meni se npr. ni zanimanje nigde ne vidi iz natala,nema ga ni od korova.
Ja stalno kao primer navodim svoju najbolju drugaricu sa So i Mo u Biku i to u VIII kuci,jos So na samom Algolu,tu su joj jos i Ve (u padu) i Me u Ovnu,a aspekti katastrofa,bukvalno sve u opoziciji i sa Sa i sa Pl,a njoj zivot da ne moze biti bolji,ali svi aspekti.Doduse nije joj isao fakultet,ali nije se ni trudila,odustala zbog ljubavi,ima dovoljno para da ne mora nista da radi,uziva,putuje i bas je briga

@ Me u Biku mi je glavno oruzje,a to sto je 120 sa Mo mi je omiljeni aspekt (i jedini aspekt mog Mo).Stvarno nisam zivac,ali najozbiljnije,jedino nekim ljudima zazvucim surovo,kad je neko jako osetljiv. Sto se Ve u Raku tice,jedino sto volim da kuvam,i da eksperimentisem,da mi je ova pamet bavila bih se keteringom ili necim slicnim.A sto se emocija tice,mazna sam kao crna mamba,i to kad se potrudim ,ama ne umem nikako

Old 25-08-2009, 02:11   #33
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Tora26....izgleda da taj Algol uopste nije los....kao i opozicije,kvadrati=ja njih zovem akcija-reakcija!..nisu oni losi...oni teraju na akciju.....
e sad...ali ima natala kojima je slicna situacija pa su ljudi u totalnom bedaku....
nekad me astrologija totalno zbunjuje...
ja imam MA180UR...ne znam kako da opisem svoju situaciju...mozda ovako...3.polje je polje brata....pa smo se kao deca stalno tukli..on je men tukao,a ja vristala i mamu zvala na telefon na posao...jadna zena ludela od nas ...posle kad smo odrasli,sve moje drugarice su mogle da setaju kad je leto kao tinejdzerke u gradu a mene je u 21h slao kuci,mama i tata me puste,ali brat ni da cuje! ...cak mu ni roditelji nisu mogli nista!..mislim ipak da se najgroznije odigrao taj MA180UR u mom natalu kroz 4 saobracajne nesrece koje je moj brat imao,i to naravno uvek u alkoholisanom stanju! ...ja hvala Bogu jos nijednu!

Old 25-08-2009, 02:13   #34
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Quote:
.A sto se emocija tice,mazna sam kao crna mamba,i to kad se potrudim ,ama ne umem nikako
Pa kad imas Mesec u jarcu

Old 25-08-2009, 18:41   #35
Tora26
Švrća

Tora26's Avatar

Tora26 je offline
Tora26 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
Tora26....izgleda da taj Algol uopste nije los....kao i opozicije,kvadrati=ja njih zovem akcija-reakcija!..nisu oni losi...oni teraju na akciju.....
e sad...ali ima natala kojima je slicna situacija pa su ljudi u totalnom bedaku....
nekad me astrologija totalno zbunjuje...
ja imam MA180UR...ne znam kako da opisem svoju situaciju...mozda ovako...3.polje je polje brata....pa smo se kao deca stalno tukli..on je men tukao,a ja vristala i mamu zvala na telefon na posao...jadna zena ludela od nas ...posle kad smo odrasli,sve moje drugarice su mogle da setaju kad je leto kao tinejdzerke u gradu a mene je u 21h slao kuci,mama i tata me puste,ali brat ni da cuje! ...cak mu ni roditelji nisu mogli nista!..mislim ipak da se najgroznije odigrao taj MA180UR u mom natalu kroz 4 saobracajne nesrece koje je moj brat imao,i to naravno uvek u alkoholisanom stanju! ...ja hvala Bogu jos nijednu!
E,tacno,sad si me podsetila,ja plavusa skroz smetnula s uma. Moguce je da se meni ovaj aspekt ostvaruje kroz sklonosti raznim vrstama nezgoda i zapleta,ali stvarno,gora sam od svake spanske serije,sve sto je jako retko i nikom se ne desava,sve to ima kod mene
Nisam imala saobracajnih nesreca,ali jesam 2 puta bila klinicki mrtva ,prvi put odmah po rodjenju (na samom porodjaju ja se okrenula guzom na dole,pa se jos zaglavila,moji me doneli kuci posle 3 meseca) a drugi put relativno skoro (i nisam videla ni belu svetlost niti tunele niti ista slicno),pritom sam kao klinka pala sa drugog sprata i prezivela manji potres mozga,ovan me tresnuo rogovima kad sam imala 3-4 godine,letela sam 4-5 metara i nista mi nije bilo,a i drmnula me struja kad sam se kacila za luster (sa 6 godina)

Quote:
Originally Posted by Zivkovic VIdi Poruku
Pa kad imas Mesec u jarcu
Ima ga i moja kuma jos u VI i Mo 90 Pl (inace je dupli Lav) pa je prema muzu sva usecerena (maca,kuca,medved,kamila),ali ajde sto prema muzu nego sto davi druge.A meni se od toga kosa dize na glavi,nekako mi je neprijatno kad treba da pokazem da mi je neko drag,pa makar bio moj brat koji mi je najbitnija osoba u zivotu.A nikad nisam volela ni da se nesto cmacem,ni sa kim.Ovako uopste nisam zatvorena,ali jesam emotivno hladna priznajem

Last edited by Vojvotkinja; 09-06-2010 at 10:49..

Old 25-08-2009, 19:05   #36
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ima ga i moja kuma jos u VI i Mo 90 Pl (inace je dupli Lav) pa je prema muzu sva usecerena (maca,kuca,medved,kamila),ali ajde sto prema muzu nego sto davi druge.

Quote:
A meni se od toga kosa dize na glavi,nekako mi je neprijatno kad treba da pokazem da mi je neko drag,pa makar bio moj brat koji mi je najbitnija osoba u zivotu.A nikad nisam volela ni da se nesto cmacem,ni sa kim.Ovako uopste nisam zatvorena,ali jesam emotivno hladna priznajem
ovo kao da sam ja pisala

nema kod mene mnogo price
mada ja kad nekog volim...uf

smara me i ta kurtoazija...cmakanje sa poznanicima....ali pre nekako kad sam videla drugaricu posle skoro 2 godine zastala mi knedla u grlu zamalo da zaplacem
meni se nekako cini da ti naizgled hladni MO mogu jace da osecaju od tamo nekih pateticnih

Old 25-08-2009, 19:16   #37
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpija_strelac VIdi Poruku

ovo kao da sam ja pisala

nema kod mene mnogo price
mada ja kad nekog volim...uf

smara me i ta kurtoazija...cmakanje sa poznanicima....ali pre nekako kad sam videla drugaricu posle skoro 2 godine zastala mi knedla u grlu zamalo da zaplacem
meni se nekako cini da ti naizgled hladni MO mogu jace da osecaju od tamo nekih pateticnih
Pa mogu naravno samo drugacije to pokazuju
I moj je u devici,pa sam ''drvo'' i jos mi merkur u ovnu jeste da smo u off al' ajde

A cmakanje sa poznanicima ,pogotovo rodbinom na slavi,fuuj toliko usta

Old 25-08-2009, 19:35   #38
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

ja imam patetični Mooo pa ne volim da se cmačem...zapravo ja ne želim da me uopče dodiruju...hahah...ozbiljno ...osim pre sekza

Nisam rastopljeni tip...nikad se ne hihočem...znam se histerično smijat...al njinji njonji -nepoznat pojam...

Brijem da je Algol...blokirana sam !

Old 25-08-2009, 19:47   #39
Tora26
Švrća

Tora26's Avatar

Tora26 je offline
Tora26 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ja imam patetični Mooo pa ne volim da se cmačem...zapravo ja ne želim da me uopče dodiruju...hahah...ozbiljno ...osim pre sekza
Upravo to,nego sam precutala da ne bude da sam i sexualno frustrirana pa da budem kompletan psihopata Pre moze,ali mene nervira i ono gnjavljenje i razvlacenje posle
Sad mi pade na pamet,da li se za ponasanje u sexu gleda Ve ili Mo,pored Ma,normalno.Ja se tu uvek zbunim
Da nismo skroz off,mozda zbog Ma 180 Ur ja volim kad je ta vrsta aktivnosti malo zesca(mada mislim da sad bas lupam)
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-08-2010, 16:14   #40
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Ma 0, 90, 180 Ur

Konjukcija i loši aspektidaju fanatičnu i opasnu prirodu više destruktivnu, koja izaziva nasilje, dolazi u opasne situacije, hoće borbu, rat, služi se vatrom, bombama, pištoljima i eksplozijama, puca iz najmodernijeg oružja, leti avionima i strada. Udarci, požari i najopasnije situacije dovode ovu osobu u najteže moguće neprilike, katastrofalne po život, prvenstveno stvarajući jedan holeričan, anarhičan, nagao karakter sklon razaranju svog i tuđeg života. Kod normalnih ljudi aspekt daje teške nervne ispade, ljutu svadljivost, ali i velike opasnosti od saobraćaja, elektrike, mašina, a oni treba uvek da se čuvaju i požara, naročito ako se jedno od ovih tela nalazi u vatrenom znaku i u četvrtom polju, jer je tada požar sasvim izvestan. Loši aspekti i konjukcija, u kom god polju da se nađu, donose naglo rušenje i opasnosti, gubitke,u vezi simbolike određenog polja. Ličnost sa ovim aspektom , pre svega, mora se učiti toleranciji i samokontroli.
Black out- pomračenje svesti, pa ako je preko puta vas ličnost sa ovim aspektom, morate znati da se neće moći obuzdati, niti ćete moći da je obuzdate u času totalnog nervnog sloma, što dovodi do skandala. Ona je tada pomračena, zaboravlja na sve, spremna je d napada i ubija druge, iako je svesna da će biti osuđena. U prošlosti ove porodice muškarci su mogli nastradati u lovu, požaru, saobraćaju. To je aspekt ubica ili samoubica, nih koji u opasnom času gube strah (baš kao što je slučaj kad je Mars90Saturn), i koji su spremni da odbace svoj život , recimo, pritrčavajući u pomoć nekom detetu, na koje nailazi auto ili voz.
Uopšte uzevši, najhrabriji ljudi se rađaju sa Asc Lava i sa lošim aspektima Marsa spram Urana ili Saturna.
Milekić

Old 09-08-2010, 16:27   #41
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Registrovan: Jul 2010
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Imam Ma 90 Ur.
Nasla sam se u opisima ovog aspekta. Uran mi vlada sestim poljem i na radnom mestu su mi se desavali pozari, nestanci struje, internet je prestajao da radi i sl.
Inace imam problem sa migrenama i negde nadjoh (a gde, sad ne bih znala) da ovaj aspekt moze to da donese. Inace mi se vise puta desavalo da gubim svest, onesvecujem se i sl.
Ako jos neko ima Ma 90 Ur bas me interesuje da li ima migrene ili jake glavobolje??

Old 09-08-2010, 16:41   #42
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

imam ja ma90ur ali nemam glavobolje..takodjer mi je uran u 6 polju..

desavaju mi se mnoge vrtoglavice..kad sam dugo naprimjer na suncu..to mi se prije nije desavalo a sad u zadnje vrijeme primjetim..zavrti mi se,, crno pred ocima..nemogu doci sebi..moram izgleda izbjegavati sunce..

posto je ur u 6 vjerovatno mi je to donijelo i probleme s vidom ako izuzmemo aspekt so180mo..
imam problema takodjer s grlom..obavezno 1x,2x na godinu se razbolim...vise mi dosadilo da non stop kisem, kasljem..

Fiorellino kod vas je velik orbis pa manje djeluje po mom misljenju..

Old 28-08-2010, 02:04   #43
WolfWoman
Obično gatalo

WolfWoman's Avatar

WolfWoman je offline
Registrovan: Aug 2010
WolfWoman je na dobrom putu
Standardno

Ma90Ur
Mars u Vagi u 3. kuci
Uran u Jarcu u 6. kuci

Eksplozivne sam naravi koju iz dana u dan sve bolje kontroliram. Jako sam nervozna, ali i to se ne da primijetiti na meni.. U sustini, prijatelji mi govore da djelujem jako hladno i proracunato, pomalo cak i flegmaticno- dok je to jedna velika suprotnost.. I kad bih nesto "raskidala" zubima, ipak se iskontrolisem..
Ima li jos nesto vezano za ovaj aspekt?

Old 28-08-2010, 10:33   #44
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Pozdrav svima!

Nisam se nadala da će ovo biti moj prvi post na forumu, ali eto...
Imam egzaktan MA 180 UR, pri čemu mi je MA u svom sedištu u Ovnu na vrhu 5 polja kojim i vlada, dok mi je UR vladar 3 polja i nalazi se u 11 p.
I oba su 90 VE, s tim što je orbis 7* pa mi je taj UR 90 VE malu sumnjiv...

Nego...kako su meni MO i ME u Škorpiji, onda je MA njihov dispozitor.
Kada sam ja u pitanju i moja lična osećanja uglavnom sam sklona da ćutim i ništa ne govorim povučem se u sebe i to je to...
Ali, ako je nepravda drugom učinjena, uhh tu bih bila spremna da skočim nekome u oči,makar bio metar veći i 10o kg. teži!
Ne podnosim nepravdu, ne podnosim bahatost i maltretiranje, nekako sam prirodno uvek na strani slabijih.
Tome naravno doprinosi i to što sam dupli Strelac, i što mi je vladar JU u Vodoliji, ali taj aspekt kod mene radi tako da bih ja u tim momentima na uši progovorila! Ne mogu da se suzdržim, iako sebe ne bih mogla opisati kao svadjalicu, ali to je to, da ne podnosim nepravdu i onda kada svi ćute, ja se umešam...doduše, sada redje jer su me godine malo opametile!

Old 28-08-2010, 11:11   #45
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Fiorellino VIdi Poruku
Imam Ma 90 Ur.

Inace imam problem sa migrenama i negde nadjoh (a gde, sad ne bih znala) da ovaj aspekt moze to da donese. Inace mi se vise puta desavalo da gubim svest, onesvecujem se i sl.
Ako jos neko ima Ma 90 Ur bas me interesuje da li ima migrene ili jake glavobolje??
ima moja drugarica...strasne glavobolje..ustvari migrene da povraca i lice joj se izmeni od bolova......i bas isti aspekt...
ali ja napr. nemam a imam MA180UR....kao sto sam napisala vec gore...meni se to odrazilo na brata...i na komsiluk..i na moj razvod..jer UR mi vlada 7.poljem a nasao se u 3.polju..
3.polje =brat,komsiluk..pa mi je brat ima 4 saobracajke,...nema migrene ali ima glavobolje..a komsiluk mi je ceo razveden...kao i ja ...

sad mi tranz. SA polako ulazi u 3.polje...zivo me zanima sta ce sve da pokrene??

alea.....i ja ima MO u sco....i ja bih u vatru skocila za nepravdu...ne samo ucinjenu prema meni nego i prem slabijima....uvek sam tu da ih odbranim....
ali kad me napadaju a da za to nemaju dobar razlog....e tada kazem sta imam i pustim kere da laju ....mogu da mi pljunu pod prozor...samo to da im porucim!
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules