ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-10-2015, 00:31   #151
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Ma to znam i ja

Nego mi je interesantno, Ma i Sa se osećaju loše u Raku ali ovde su u ugaonoj kući, Sa je u Sekti, Ma i Mo jok. Mo kao dispozitor obe planete je u svom sedištu, ovaj stelijum ima 120Ju iz Riba 60 Su iz Bika, ovo sve donekle ublažuje ali ljutina Ma0Sa se oseti.

Inače je reč o osobi jako uspešnoj u svojoj karijeri, ali je prvoklasni sadomazohista, egocentrik, kapriciozan, ne ume sa ženama i uglavnom ih "ponižava". Baš teška ličnost i energija.
Ja imam Ma0Sa u jarcu, Sa mi je na 22 atepenu. Jako me cine nesrecnom muškarci koje privlacim jer su sve ono sto opisujes,i neretko ih uopste ne zanima da li ja želim da budem sa njima,makar i na silu bi me uzeli ,ne interesuju ih moja osjećanja,ni da li ih volim ili ne i neretko su me dovodili do samoubilačkih misli zbog toga,mada moguće da je to do opozicije sa mojim Mjesecom.

Sorry ako sam zamračila temu al eto imam ovaj aspekat.
Submit to Digg   Ma 0 Sa Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-10-2015, 12:04   #152
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Ja imam Ma0Sa u jarcu, Sa mi je na 22 atepenu. Jako me cine nesrecnom muškarci koje privlacim jer su sve ono sto opisujes,i neretko ih uopste ne zanima da li ja želim da budem sa njima,makar i na silu bi me uzeli ,ne interesuju ih moja osjećanja,ni da li ih volim ili ne i neretko su me dovodili do samoubilačkih misli zbog toga,mada moguće da je to do opozicije sa mojim Mjesecom.
Ovaj tvoj post je za psihijatra a ne za astroloski forum.
Kao i vecina postova koje pises ovde na forumu. Nije mi jasno zasto ti je uopste dozvoljeno da pises bilo sta, jer osobama kao sto si ti je potrebna pomoc strucnjaka, a ne prica na forumu. Ali to moze samo ovde da se vidi i ni na jednom drugom forumu!

Bila si mirna par meseci kada sam te lepo raskrinkala i napirila, da pises sa ko zna koliko laznih naloga i onda sama svoje postove citiras i samu sebe podrzavas, a to moze ili psiho ili podvojena licnost. A i jedno i dugo zahteva pomoc strucnjaka.

I da ti na pamet ne padne da opet pocnes da lupetas onakve gluposti o smrti svojih verenika i tvog ridanja na njihovim grobovima, srceparajucih serija, karmickih prokletstava, i da mracis svojim glupostima misli ranjivim devojkama, da im solis rane i dovodis do uzasnih misli kao sto obicno radis.

Old 24-10-2015, 14:34   #153
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

063 431166

To je moj broj mobilnog.

Lepo me nazovi.

A ja pišem tom gospodinu administratoru za tebe.

Old 24-10-2015, 14:38   #154
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Nije mi jasno zasto ti je uopste dozvoljeno da pises bilo sta, jer osobama kao sto si ti je potrebna pomoc strucnjaka, a ne prica na forumu. Ali to moze samo ovde da se vidi i ni na jednom drugom forumu!
Kao i vecini osoba sa ovog foruma

Old 24-10-2015, 14:42   #155
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Slobodno mu pisi.

Do pre par meseci sam imala zelju da se bavim tobom i tvojim pisanijima ali sam onda shvatila da imam mnogo pametnijeg posla nego da kopam po tvojim nebuloznim postovima. ( mada ME u Skorpiji uopste nije tesko pokrenuiti da se opet time pozabavi...)

Pronasla sam karte tvog "verenika", veze nije imala sa onim o cemu si pisala u postovima, uhvatila sam te na delu da pises sa dva razlicita naloga istovremeno, da samu sebe citiras i pohvaljujes svoje postove, nisi uspevala da ispratis sve price koje si pisala...

Imas li i jedno logicno objasnjenje zasto bi, ako su ti motivi i potreba za tudjim razumevanjem i pomoci zaista cisti i iskreni, to radila?
To mi objasni!

Za cega ikome ko je ispravan i iskren, sluze dva ili vise naloga na jednom forumu?

Old 30-01-2016, 15:20   #156
eleni
Švrća

eleni's Avatar

eleni je offline
Registrovan: Jan 2016
eleni je na dobrom putu
Standardno

Ja imam Ma0Sa u 5. kuci u jarcu. Neko sa ovog foruma mi je skrenuo paznje da je mozda upravo ovaj aspekt zasluzen za poteskoce na faxu (Ma mi vladar 9.polja).
Da li neko ima slicno iskustvo?
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2016, 14:15   #157
noisette
Početnik

noisette je offline
Registrovan: Mar 2012
noisette je na dobrom putu
Standardno

Cao svima,
Zanima me, vezano za konjukciju Ma i Sa, kako ona deluje ako se pojavi u solaru na istom stepenu - 9 Sag (a u natalu imam sekstil te dve planete)?
Zanimljivo je to sto primetih da me kroz vise solara prati upravo ta konjukcija :/

Old 29-04-2016, 14:36   #158
Deina D
Obično gatalo

Deina D's Avatar

Deina D je offline
Registrovan: Oct 2014
Deina D je na dobrom putu
Standardno

Ja ocekujem konjukciju natalnog Ma i tranzitnog Sa u 10 polju u strelcu...ne znam sta bih mogla da ocekujem...da li komplikacije oko posla ili novca...?

Old 29-04-2016, 15:16   #159
noisette
Početnik

noisette je offline
Registrovan: Mar 2012
noisette je na dobrom putu
Standardno

Deina [email protected]
Ja sam imala tu konjukciju u destom <tranzitnu, kad su se sreli u strelcu> u prethodnom periodu..i bilo je problema na poslu..ali ne mora da znaci da ces ih i ti imati..zapravo kod mene su problemi poceli kada je Sa stao na vrh deste...budi stedljivija lupam to mi je prvo palo na pamet..

Old 29-04-2016, 15:36   #160
Deina D
Obično gatalo

Deina D's Avatar

Deina D je offline
Registrovan: Oct 2014
Deina D je na dobrom putu
Standardno

Pa meni Sa kroz 10 polje je prvo dao konstantne neizvesnosti pa povremene mirne peride i sada sam bez posla vec dva meseca ali sam konkurisala za jedan posao u drugoj profesiji od dosadasnje a tek ce biti bliski susret Sa i Ma...;-)
A ne znam ni ja da postavim kartu htela sam solar za ovu godinu ali mi se vrc sutrdan izbrise...meni je jedna clanica postavila kartu.

Old 29-04-2016, 16:23   #161
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Registrovan: Nov 2013
Katjasr75 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Deina D VIdi Poruku
Pa meni Sa kroz 10 polje je prvo dao konstantne neizvesnosti pa povremene mirne peride i sada sam bez posla vec dva meseca ali sam konkurisala za jedan posao u drugoj profesiji od dosadasnje a tek ce biti bliski susret Sa i Ma...;-)
A ne znam ni ja da postavim kartu htela sam solar za ovu godinu ali mi se vrc sutrdan izbrise...meni je jedna clanica postavila kartu.
tebi tek kroz godinu dana sledi konjukcija.

Old 04-10-2016, 12:47   #162
LanaMk
Početnik

LanaMk's Avatar

LanaMk je offline
Registrovan: Jun 2016
LanaMk je na dobrom putu
Standardno

Zdravo,
Ovo mi je prvi post pa se unapred izvinnjavam ukoliko ima neku gresku. U natalu imam Ma0Sa u treto polje (devica) na 0 stupanj. Ono sto sam do sada procitala su uglavnom negativne stvari; da su to zli ljudi (saturn hladi borbenu energiju marsa i pretvara je u mrznju), da nikad nista ne postignu u zivotu (mars rusi stabilnost saturna), da je potreban oprez od ljudi, masine, oruzja, nasilja, itn... Ono sto mene zanima je postoji li zivotna opasnost i u kojim slucajevima, kako da shvatim ovaj aspekt. Pozdrav i puno hvala

Old 04-10-2016, 15:44   #163
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by LanaMk VIdi Poruku
Zdravo,
Ovo mi je prvi post pa se unapred izvinnjavam ukoliko ima neku gresku. U natalu imam Ma0Sa u treto polje (devica) na 0 stupanj. Ono sto sam do sada procitala su uglavnom negativne stvari; da su to zli ljudi (saturn hladi borbenu energiju marsa i pretvara je u mrznju), da nikad nista ne postignu u zivotu (mars rusi stabilnost saturna), da je potreban oprez od ljudi, masine, oruzja, nasilja, itn... Ono sto mene zanima je postoji li zivotna opasnost i u kojim slucajevima, kako da shvatim ovaj aspekt. Pozdrav i puno hvala
Kao prvo;
Ne treba se previše bazirati na generalne opise izvjesnih planetarnih aspekata, jer su isuviše ... pa GENERALIZIRANI.

Kao drugo;
Krenimo od činjenice da mnoštvo ljudi (kojima sam npr. ja gledala & analizirala natale) ima planetarne pozicije & aspekte po astrološkom principu loše-gore-najgore, pa da ih velika većina ipak živi.
Znači ŽIVI - ne u smislu životarenja, već ne stagniraju, napreduje, dešavaju im se lijepe životne promjene.
A svi oni - kao i mi (koji plivamo astrološkim vodama) imaju ili konjukcije/kvadrate/opozicije malefika, ili planete u lošim esencijalnim/slučajnim dostojanstvnima ili oboje. Kao i Saturnove povratke/tranzite preko #ovogionog. Pa opet ŽIVE.

Znači, uslijed navedenog, u meni se polako, ali sigurno formira stav da je astrologija puki bullshit
Odnosno (moja mama ima jednu divnu izreku koja glasi; "očajnik se i za slamku hvata") - SLAMKA za koju smo se uhvatili u pokušaju da objasnimo stvari/situacije/stagnacije u našim životima za koje ne možemo pronaći racionalno objašnjenje.
Tako da, kakav crni Ma0Sa - opusti se i uživaj. Šta ti je suđeno (i negativno i pozitivno) mora ti "preći preko glave". I to je to. Sva mudrost. Koja nema nikakve veze ni sa namjernim ni sa slučajnim maleficima, kvadratima/opozicijama isl.

I da, činjenica je da kada blejimo u sopstveni natal - automatski vidimo konekcije između natalnih postavki & naših životnih okolnosti/situacija. Međutim, lako je pronaći razlog za #ovo i za #ono kada već unaprijed znamo "u šta gledamo". A astrološka simbolika je, srećom, beskonačna - na trećem mjestu po beskonačnosti nakon Svemira & ljudske gluposti.

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 04-10-2016 at 15:56..

Old 04-10-2016, 16:53   #164
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
majka(Mesec) je imala samoubilackih tendencija u prenatalnom ili periodu par godina pre zaceca. Logicno da je to "ostavila" u nasledje nerodjenom jos detetu.

Ne znam sto ne pricate sa svojim roditeljima, nego gurate pod tepih. I pola vas ne zna ni sta prica ni sta pise kad to predstavlja astrosimbolikom.

Jeb'o zdrav razum, samo "udri" po "literaturi"

Old 17-10-2019, 13:25   #165
Riba/Jarac/Sa u Vagi
Početnik

Riba/Jarac/Sa u Vagi's Avatar

Riba/Jarac/Sa u Vagi je offline
Registrovan: Sep 2019
Riba/Jarac/Sa u Vagi je na dobrom putu
Standardno

Imam tu konjukciju u natalu, u Vagi, oba su retroaktivna. Inace su 9.kuci, a plus im je kao deo druzine i Pluton, takodje retroaktivan. Ne znam kako bi trebalo da se to odrazi?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules