ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 03-03-2014, 21:05   #76
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
ima veze sa tim da je zauzet, moja drugarica ima Ve120Ur i uvek je samo zauzeti muvaju, mada ona ima i Ve u devici u 8. polju...sto dodatno pojacava simboliku...i mislim da ljudi sa Ve120Ur iako je to lep aspekt ipak budu malo hladniji od onih koji nemaju nikakav aspekt izmedju ovih planeta, hocu da kazem da ipak vole i svoje slobodu i nikad nisu ono 100% vezani za nekog...daju se daju, ali za cas mogu i da prekinu sve i kao da nista nije bilo =)
a mozda i to sa Ur daje veze preko neta, cesto, i veze sa prijateljima =)
Mislim da je za vezu preko neta ovdje čak ima upliv i venera kao vladar 3. polja (komunikacija)
Submit to Digg   Ve 120 i 60 Ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-03-2014, 21:16   #77
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma1983 VIdi Poruku
Mislim da je za vezu preko neta ovdje čak ima upliv i venera kao vladar 3. polja (komunikacija)
ma to da, to je plus, ali kazem uvek mora vise pokazatelja da ima. i meni se javljaju preko neta pa nemam taj aspekt, ali zbog nekih drugih aspekata radi i kod mene =)

Old 16-09-2014, 21:38   #78
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Ve60Ur donosi mi odmah ulazak u vezu - status .
Veze pocinju iznenada , na neobicnim mestima vecinom vezano za radno mesto tj posao .
Jedino sam prvu vezu zapocela poznanstvo u izlasku ali je bilo isto naglo, slucajno .

Tako su se veze i zavrsavale bez obzira sto su sve duze trajale .

Jedino sto je aspekt u separaciji . Pa ne znam koliko je to lose .
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-09-2014, 00:08   #79
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Nije los sekstil, nista mu ne fali.
Ja ima trigon, i uglavnom sam bila sa prijateljiima koje znam godinama.
Razlazi isto neocekivani. Ja imam kvadart sunca i Meseca, pa su uglavnom raskidi kada pocne prica o mogucnosti zajednickog zivota, kada bi se ja malko preplasila
Ali vidim da to prolazi sa godinama...
Uglavnom i sekstil i trigon venere su mnogo bolji od kvadrata, jer sa njima se razlazi lako prolaze, sa kvadratom bude puno trzavica, a cesto su i osobe ostavljene od partnera neocekivano.

Ti imas ovaj neaspektivani mars. Kako njega osecas u toj prici oko veza?

Old 18-09-2014, 16:19   #80
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Nije los sekstil, nista mu ne fali.
Ja ima trigon, i uglavnom sam bila sa prijateljiima koje znam godinama.
Razlazi isto neocekivani. Ja imam kvadart sunca i Meseca, pa su uglavnom raskidi kada pocne prica o mogucnosti zajednickog zivota, kada bi se ja malko preplasila
Ali vidim da to prolazi sa godinama...
Uglavnom i sekstil i trigon venere su mnogo bolji od kvadrata, jer sa njima se razlazi lako prolaze, sa kvadratom bude puno trzavica, a cesto su i osobe ostavljene od partnera neocekivano.

Ti imas ovaj neaspektivani mars. Kako njega osecas u toj prici oko veza?
Definitivno jeste bolje nego kvadrati .
Samo sa godinam teze prihvatam raskid , zadnji sam tek kasnije shvatila . Verovatno ima i udela sto mi je Venera spaljena .

Decko koji mi se sada svidja u sinastiji ima njegov Uran 90 na moju Ve i So , ne bas lepa kombinacija .

Moj Mars u Lavu daje bas takve muskarce u toj simbolici -vazni , brzi, tamnije kose ali sve je tako i nedoreceno , neshvaceno .

Old 06-12-2014, 13:52   #81
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Registrovan: Oct 2014
AstraSole je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
@mace
kazu da to donosi nemir u ljubavi braku i vezi, uran i venera ne mogu nikad zajedno, Venera hoce stabilnu ljubav a uran slobodu i avanture, u kvadratu je jako tesko pomiriti te dve energije.

Mozda je to ono "srecna veza ali nisu povezani kukom" ...bar ja zelim takvu vezu.

I da,zelim avanture ljubavne,a u isto vreme sudbinsku ljubav koja ce vecno trajati ... ali varala nikada ne bih

Quote:
Originally Posted by moonstruck VIdi Poruku
Isprovocirase me ove dve cice, hvaleci se svojim Ve60Ur

(sala, naravno... )

Neka prica ko sta hoce o Veneri u Vodoliji …ovo je “slika” iz moje karte..aspekt na koji sam ja posebno ponosna ….aspekt koji je imao i ima i te kakav uticaj na moj zivot…

Uran je vladalr mog Sunca (u 120 je i sa njim)…Uran je u jednom momentu spasio moj zivot…a mislim da ga i sada spasava…
Obozavam Urana…jednako kao ovaj aspekt

Interpretacija aspekta…naravno VECNI GORAN MILEKIC
(iz knjige-Beskrajna Astrosimbolika)

Je Ii ovo kratak susret koji ce vecno trajati? Je Ii ovo najbistrija, sposobna i za umetnost i za matematiku, ucenica u skoli? Je Ii ovo zena koja mase svom muskarcu kada ulazi u pilotsku kabinu? Je Ii ovo slika zene koju samo rizik, pa promena, pa potraga uzbuduju? Ovo je slika samostalne zenske individualnosti. Ovo je slika, ako smem tako da kazem, jedne samostalne erotike, sto bi gotovo znacilo bestidne. Ovo je slika duboke psiholoske potrebe da iskustvom i potragom zena otkrije, daleko od gradanskog i malogradanskog - svoju ljubav. Ovo je slika erosa kog mami i uzbuduje samo prekomerna kolicina rizika i avanture. Ovo je nekad potreba ili laksi dozivljaj orgazma onda kad svetina pilji u lepotu ovu. Ovo je lepota bez stida. Ovo je egzibicionizam, naravno bez bolesti i bez stida. Ovo su sve manekenke, ovo su opet stjuardese. Ali, ovo su i sve padobranke i sve alpinistkinje. Ali, ovo je najbolja studentkinja elektrotehnickog fakulteta. Ovo je sIika zene koja mase iz voza svom prijatelju. Ovo je katkad ljubav koja se dogada sa onim koji je najbolje razume i koji najvise znanja ima, a ne ko je ljubi najbolje. Ovo je cesto slika zena koje se udadose zbog strasti, zdravlja, dece i energije muzevljeve, a koje imaju uporednu vezu sa muskarcem sa kojim imaju dijalog koji sa muzem nemaju. Ovo je slika jednog zavodljivog cudaka. Ovo je sarm svih talentovanih ljudi, svih stvaralaca, svih inovatora, svih tvoraca posebnih dela. Ovo jos vise slika braka jednog pilota. Ovo je zena kosmonauta. Ovo je zena jednog brodskog komandanta, navigatora. Da, ovo je ruza na koju duvaju cetiri vetra. Ovo je zena sto hita napred. Ovo je katkad sportistkinja, atleticarka, gimnasticarka i gotovo uvek balerina. Ovo je dokazani izazov koji radja plod. Zacece u casu koji se ne moze planirati i kada se planira s tajnim znanjima. Ovo je porodaj sasvim neocekivan i ovo je uvek slika braka na koji ce se odjednom naglo resiti dvoje ljudi, nezavisno od duzine veze.
Ovo je zena koja je slobodna i ovo je zena koja ce slediti one sto je najbolje u njoj, sto ce culima estetskim ili duhom opaziti. I zato se cuvajte ovih zena, ali samno onda ako niste za zrnce od njih inteligentniji. Negde ovde eros i intelekt prave tajni savez u zene. Pa, u casu kad ona spoznaje da je bistrija od vas,bicete ostavljeni kao da se ni rodili niste. Ovo je zena reli vozac, kaskader. Ovo je zena koja ima sve doktorske diplome iz svih egzaktnih nauka. Ovo je zena koja zna da popravi automobil. Ovo je slika zene na vetru, zene na mostu. .Ovo je potreba zene da ukine svoju osamljenost i da u sebi ili onom ko je najslicniji duhu nade sebe pa ga ljubavlju daruje.
AU AL MI SE NAPUHAO EGO xD :mrgreen:

Last edited by Vojvotkinja; 04-08-2015 at 13:55..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules