ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-11-2009, 13:52   #31
katarinna
Početnik

katarinna's Avatar

katarinna je offline
Registrovan: Jul 2008
katarinna je na dobrom putu
Standardno

Moram da se pridruzim razgovoru o ovoj temi...meni su uran i venera u konj.na samom mc-u i to u skorpiji ta jadna venera je u kvadratu sa marsom iz 7. kuce, nista se ne zavrsava normalno( sve veze pucaju naglo uz veliku pompu) i uvek sam ja pokretac raskida (uran suvladar ac). Takodje je taj uran u kvdratu sa marsom i licno mislim da taj aspekt izaziva neverovatan bes kod mene u raznim situacijama
Submit to Digg   Ve 0 Ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-09-2010, 17:48   #32
anelie
Švrća

anelie je offline
Registrovan: Apr 2010
anelie je na dobrom putu
Standardno

evo i ja da se ukljucim u razgovor.
Ja imam veneru0uran u Sco s tim da mi venera lezi na samom ASC. Upravo sam izasla iz braka koji je trajao 3 godine (3 stepena konjukcije izmedju venere i urana).
brak je poceo super iznenada...i bio je sve sto sam oduvek zelela..(na zalost sinastrija nam je vrlo losa..moja venera0uran 180 njegov saturn0mesec).

Osetila sam se kako me (veneru) on (saturn) gusi.

Inace su mi sve veze pocinjale a i zavrsavale se prilicno brzo. Jedina zajednica crta svim mojim momcima je bila da su bili umetnici.

iskreno se nadam da ce mi drugi brak biti sretniji.

puno pozdrava,

Old 15-12-2010, 10:53   #33
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku
Mislim da ti je to od gospodina Sa koji iz vage pravi 180 na Ve/Ma, nema tranzitna Ve veze sa tim. Plus smo na pogresnoj temi
E DA, i corav bi video,nego sam nesto kivna i na VE,svejedno sta bih mogla da vidis kakve aspekte mi pravi VE,neispunjena sam dugo vremena,a sad je u konjukciji sa UR,a natalni UR mi je ocajan,aspektovan mi je losim tranzitima...

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
E DA, i corav bi video,nego sam nesto kivna i na VE,svejedno sta bih mogla da vidis kakve aspekte mi pravi VE,neispunjena sam dugo vremena,a sad je u konjukciji sa UR,a natalni UR mi je ocajan,aspektovan mi je losim tranzitima...
VE koja mi lezi na UR juce mi je donela kupovinu novih 2 para cizama
A MA koji mi seta niz II upropasti me ovih dana ...

Last edited by Vojvotkinja; 16-12-2010 at 01:10..

Old 19-07-2011, 02:34   #34
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

moja venera je u konjukciji sa uranom i mogu da kazem da je sve sto je receno tacno... stil, izgled su mi drugaciji, ne volim konvencionalne veze, volim neobicne partnere ali u pozitivnom smislu... srecom pa mi je uran dobro postavljen, pa moja "ekscentricnost" ne nailazi na neodobravanje, no definitivno mi to malo "ludila" koje uran daje veneri ponekad stvarno ide na zivce

Old 16-10-2011, 22:33   #35
libra6603
Početnik

libra6603's Avatar

libra6603 je offline
Registrovan: Jun 2008
libra6603 je na dobrom putu
Standardno

Ja imam ovaj aspekt, i mogu reci da mi daje individulnost uzivanju u slobodi, ne moram po svaku cenu da budem s nekim u vezi da bi bila sretna..HAPPY SINGL mogu biti srecna sama kako i u vezi ..sto je mislim super

Old 27-01-2012, 03:15   #36
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Registrovan: Sep 2010
ivana0605 je na dobrom putu
Standardno

Ve 0 Ur ,Jaka seksualna osecanja,teznja za sto originalnijim seksusalnim aktivnostima.Moguce i nastranosti

Old 17-06-2012, 23:03   #37
swana
Obično gatalo

swana's Avatar

swana je offline
Registrovan: Feb 2012
swana je na dobrom putu
Standardno

Imam ovaj aspekt i prije nego što sam počela malo više proučavati astrologiju, nije mi bilo jasno odakle mi ljubav prema neobičnom, nekonvencionalnom, ekscentričnom, prema kompjuterima ili SF-u, a nemam nitijednu planetu u Vodenjaku!

Odgovor mi je cijelo vrijeme bio pred nosom: pa naravno, Ve0Ur, i to još aplikacijski aspekt

Kažu da ljudima s Ve0Ur najčešće dobro ide održavanje veza na daljinu, a najbolji primjer od poznatih za to je rapper Edo Maajka, čija je druga žena iz Izraela.

Old 18-06-2012, 00:18   #38
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivana0605 VIdi Poruku
Ve 0 Ur ,Jaka seksualna osecanja,teznja za sto originalnijim seksusalnim aktivnostima.Moguce i nastranosti
Moguce u 5 % slucajeva.

Imamo nas dosta taj aspekt ali ne bih generalisala.

[Znam da si nasla u literaturi ,moja namera je da te razuverim]

Gledaj u kojoj je kuci aspekt [meni u 4-toj] Menjala kucne adrese , menjala prezime [bila na maminom ,pa na tatinom, pa udajom] moze neko i promenom bracnog partnera...Mozes biti i bucna u kuci .[bas znam da dreknem da me i komsiluk cuje i za 5 min me prodje.].Imam kucu na raskrsnici.Prozori gledaju u postu, i sa prozora vidim elektricni stub .[pozeljna je takva lokacija ko ima Urana u 4-toj]

Gledas kojom kucom vlada vodolija [meni 11-tom] Mozda neobicna za prijatelje veliki ciljevi ,velika ocekivanja i zelja za uspehom i novim stvarima..Ne volim nista retro i prazne price . Volim da se druzim sa ljudima od kojih mogu nesto novo da naucim koji su napredni i imaju ideje . [dosta direktna i nazivam stvari pravim imenom a u vreme dvolicnosti i licomerja zaista si neobican ] a radila u humanitarnoj instituciji]

Kojom kucom vlada Venera [meni 1-voj [ja ] i 6-toj zdravlje ]
Pa je ova konjukcija u lavu pa imam aritmiju srca ...........

Nije bilo vremena za gore pomenute aktivnosti i nastranosti.

Tacnije je da se sa partnerom bolje slazes na daljinu.
Kao iz pesme Mire Aleckovic ljubav je lepa samo dok se ceka ......

Old 18-06-2012, 03:02   #39
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Ja sam imala u Dejvisonu VE0UR i VE0PL...
VE0Ur je bila aplikacija manji orbis,a VE0PL je bila separacija siri orbis.
U pocetku veze je sve bilo puno strasti sbe divno,sjajno,bajno (VE0PL),da bi mi moj prijatelj astrolog rekao da je taj VE0UR losiji i mnogo jace,ne samo zbog orbisa nego inace,i tako je na kraju i bilo,usledio je iznenadni prekid (VE0UR)..
hahaha....

Kada sam javila ovom da mi je pogodio,on mi je samo rekao..:'Voleo bi da nisam u pravu i da si srecna..."...
auu i kod mene ti prekidi se desavaju naglo,ko munja da pogodi...sigurno je taj Uran...
Ma ajde,jedna karmicna prica odradjena ides dalje....

Quote:
Jeste,ali ta konjukcija (VE0UR) je u Dejvisonu bila u 12k kao kod tebe VE60UR,i ovaj moj prijatelj mi je rekao da u tim prekidima sudeluju tajni neprijatelji...
bravo!!! ne mogu da vjerujem,svaka cast na ovome
ne znam ja to povezati,al kod mene je bas sudjelovao
neprijatelj(zapravo do tad prijatelj)
eto vidis ti to....
jel kod tebe to isto bio neko koga znas?aaaa covjece,e ovo je bas u sekundu tacno

ne znam da li znas ti,ako ne pitati cemo nekoga,jer to znaci da ce uvijek prekidi da budu takvi (nenormalni )

Quote:
E,pa sad ne znam kod tebe meni je bila ova konjukcija (VE0Ur) a kod tebe je sextil,mada koliko mi je on objasnio sa Uran koji je tu u 12k,to je taj tajni neprijatelj.Ali ovo govorim za Dejvison,tamo se drugacije gleda jer sam ja bila Venera,ali ipak kada u uporednim imas prenapete aspekte,bolje da se prekine ranije.
e taj Dejv je vec visa matematika za mene
jesi li ti odradila Sa povratak i Sade sate i ta cuda...

Last edited by Vojvotkinja; 09-08-2013 at 02:20..
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-08-2013, 15:27   #40
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Znam tipa koji ima Ve0Ur, posle 15 godina braka samo je resio da se razvede. Bavi se kompijuterima (uran) i kako cujem ima tako neke momente da je bleskast. Doduse ne znam kakve su mu veze bile i kakve su sad.

Tom liku je venera u vagi o.O

Old 31-08-2013, 18:30   #41
venerica1
Obično gatalo

venerica1 je offline
Registrovan: Feb 2012
venerica1 je na dobrom putu
Standardno

Kako mrzim ovaj aspekat. Upoznam decka koji mi se svidi i koji je inace poznat po dugim vezama i kako sam se ja pojavila on ne zeli da ima vezu, vec je u periodu kad mu prija da je sam sa sobom. Def mislim da nikad necu imati stabilnu vezu.

Citaju sve postove, vidim da ste svi iznenada usli u brakove. Koliko su trajale te veze pre braka?

Last edited by venerica1; 31-08-2013 at 19:05..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules