ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Merkur u inkonjukciji sa...
Old 05-06-2007, 22:19   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Merkur u inkonjukciji sa...

ME 150 MA

Uvek ste dobro informisani, ali niste uvek kadri da koristite sve informacije kojima raspolazete, jer preuzimate brojne odgovornosti. Vasi napori cesto ne dobiju priznanje koje zasluzuju. Mada ste vredni, valjalo bi u izvesnoj meri iztrositi svoj osecaj za prioritete. Intelektualno ste nestrpljivi, veoma impulsivni, ponekad buntovni i idete ljudima na nerve. Ukoliko ne ublazite svoje aktivnosti, moglo bi vam stradati zdravlje.

Marsal Anri Peten.

ME 150 JU

Darezljivi ste u odnosima sa drugima i to naustrb vlastitog vremena. Skloni ste da preuzmete isuvise stvari na svoja pleca, da biste potom lako zapali u razocarenost. Mada se moze dogodito da vase obrazovanje bude prekinuto, neophodno vam je valjano skolovanjeako zelite da ostvarite ono sto ste naumili. Mozete postati tipican dobrocinitelj. Mozete biti skloni bezanju kroz putovanja i lutanja po svetu.

Lord Bajron.

ME 150 SA

Ovaj polozaj ukazuje na mogucnost da zapadnete u skripac ili da vas ophrva samosazaljenje. Imate ocajnicku potebuza odobravanjem., kako biste na neki nacin kompenzirali svoje osecanje nesigurnosti. Ponekad ste primorani da vodite brigu o starijim ili bolesnim rodjacima. Postizete uspeh u matematici i oblastima koje su s njom u vezi. Mozete biti nemilosrdni i moze se dogoditi da iskoristite druge uz moto: >>Ja hocu ono sto hocu i u trenutku kada ja to hocu<<.

Johanes Brams, Mija Farou.

ME 150 UR

Imate ogroman intelektualni potencijal, ali on nije ujednacen. Sposobni ste za apstraktno razmisljanje i progresivnih ste ideja. Egoisticni ste, ali se zbog toga uvek osecate krivim. Rado sluzite covevanstvu, a ako preterate u tome moze vam stradati zdravlje. Neumoran ste radnik, ali ste nervozni i morate se potruditi da razvijete samodisciplinu. Imate izvanrednu fizicku koordinaciju ili se moze dogoditi da ste skloni nesecama.

Albert Ajnstajn, teniserka Kris Evert Lojd.

ME 150 NE

Mada ste kreativni i uvek inspirisani, nikada niste zadovoljni nacinom na koji izrazavate te svoje talente. Ne volite rutinu. Potrebno vam je da odredite koje su vase odgovornosti, potom se morate saziveti sa njima. Imate mnogo mentalne energije i puni ste grandioznih ideja. Moze se dogoditi da imate previse poverenja u druge i da ste nerealisticni, tako da se moze desiti da vas neko iskoristi ili zloupotrebi.

Ralf Valdo Emerson, Klerk Gejbl

ME 150 PL

Zbog preterano razvijenog osecanja odgovornosti preuzimate mnogo obaveza. Povremeno se moze dogoditi da se mesate u tudje stvari. Senzitivni ste i intuitivni i volite da se potpuno posvetite svojim ciljevima. Ocekujete previse i od sebe i od srugih. Pazite da vam se ne dogodi da iscrpite svu svoju energiju. To bi moglo da vam ugrozi zdravlje.

Aktivista Andjela Dejvis, Sarl de Gol.

Lara
Submit to Digg   Merkur u inkonjukciji sa... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules