ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-03-2012, 01:12   #31
Žnji
Obično gatalo

Žnji's Avatar

Žnji je offline
Registrovan: Jul 2011
Žnji je na dobrom putu
Standardno

Neko reče ''ekscentrizam''. To bez svake sumnje. Ne zato što ja to imam i što sam ne znam ti kakav ekscentrik, to ima ko će da proceni, već zato što u 100% slučajeva gde sam uočio ovaj aspekt sam istovremeno uočio i neki vid ekscentrizma (koji može biti i latentan, zavisno od natala).
Bilo je na ovoj temi nekih tumačenja tipa ''kvare im se kompjuteri i ostali hardver'' ili tako nešto. Mislim da je to previše ''mikroastrologija'' nebitna ''astrolozima početnicima'' (mada lično mislim da je nebitna i samoj astrologiji) koji bi valjalo prvo malo da gađaju u suštinu, a sita će sama doći iskustvom. U tom smislu, ne zaboravite da ovaj aspekt ipak donosi zanimljive i nesvakidašnje ideje, posebno ako je Merkur u nekom idejno potentnom znaku. Da daje neku unutrašnju svađu višeg i nižeg stanja uma čiji rezultat uvek biva neočekivan i mislim da baš tad nastaju ideje. Sami znate da iz svađe nikad ne znate šta će da izbije, a zamislite tek kad se pokače Merkur i Uran negde unutra. No, kad smo kod svađa, zajeban je ovaj aspekt za svađanje, posebno ako je Me u vatrenom znaku. Pljuvačina na sve strane.

To glory.
Submit to Digg   Me90ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-03-2012, 01:27   #32
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Moja sestra ima ovaj aspekt, pritom joj je Me u Ribama i to retro.
Ona nije drska samo kad se svađa, već uopšte, kada govori bilo šta, često ima drzak i svađalački ton, nenamerno. Izmislila je drskost.

Old 27-03-2012, 01:31   #33
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
Registrovan: Feb 2012
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Ovaj aspekt donosi stalnu nervozu i tenziju. Teskoce u ucenju. Haotican pristup ucenju. Ali uvek je prisutna snalazljivost, samo roblem je sto nedostaje istrajnosti.

Old 27-03-2012, 01:35   #34
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

imam mo 180 ur ur iz dvanaeste, mo iz pete, e sad neogranicena nerna napetost,a jos imam mo0ma 180 sa 0 ur, pa zamislite kako se ja svadjam i bas psujem, a sad to vjerovatno ima veze sa mojim vecinom tajnim vezama, posto je 5 i 12, i to me nervira:-)...ha,ha..kad bih nekad procitala bar naziv teme, ajd r me:-)

Old 27-03-2012, 20:00   #35
Kora
Veštac

Kora's Avatar

Kora je offline
Registrovan: Oct 2007
Kora je na dobrom putu
Standardno

joj majobl, mogu misliti kako ti je....a kako se tek osecas posle svadje...hehe o retro Me cini svoje kod tebe...

A sto se tice Me i Ur imam ih u opoziciji, i bolje mi je da cutim,..sto cesto i praktikujem, ali se ponekad otmem kontroli...Kod mene se cesto desava da jednim (manje drskim, a vise ironicnim) komentarom sve kazem i mnoge ostavim bez reci...

Old 08-10-2015, 00:21   #36
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uran89 VIdi Poruku
Ovaj aspekt donosi stalnu nervozu i tenziju. Teskoce u ucenju. Haotican pristup ucenju. Ali uvek je prisutna snalazljivost, samo roblem je sto nedostaje istrajnosti.
Vlasnica sam ovog aspekta i pronalazim se u ovome :P Meni koncentracija uglavnom kratko traje ali kad se fokusiram sve naucim s lakocom I obozavam da spremam ispite u 5 do 12... Videh u nekim postovima da ovaj aspekt donosi talente+imam Ur0Ne, kao i obe planete u sekstilu sa suncem i jupiterom, sto jos malo potvrdjuje ovu tezu. Obozavam da pisem, komponujem, crtam a ni gluma mi ne gine. Jedino sto ne znam da pevam A sunce i jupiter su mi u 2. kuci, valjda cu uspeti da unovcim taj moj talenat Ali i tu sam mnogo haoticna, zapocnem milion stvari a nista ne zavrsim
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules