ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-01-2008, 14:14   #16
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Mars merkur konjukcija je pozitivna daje brz nacin razmisljanja ali to kvari ovaj kvadrat koji donosi nevolje u zivotu ,blokira nervira i moras se sa mnogim situacijama boriti na misice.
HVALA TI ZOKO!
DA DA I TO KAKVE NEVOLJE I PROBLEME....
SAV MOJ ZIVOT JE NA MISICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Advertisement

Old 07-01-2008, 11:54   #17
magdalena
Obično gatalo

magdalena's Avatar

magdalena je offline
Registrovan: Aug 2006
magdalena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Magy,polozaji planeta su nam dosta slicni,cak i ovo sto si navela,jedino sto kod mene nije ukljucen neptun.Dugo sam trazila pravo znacenje konjkucije marsa i merkura,mislila sam da je neg,aspekt,ali ipak nije-deluje slicno kao sekstil,sto mi je naravno drago,ali brzina misli i govora svakako stoji.
Ma nije negativan, mislim ni jedan nije negativan ako se iskoristi na pravi nacin... ipak, meni je ova kombinacija sa Ne ipak malo... hm... specificna. Mislim da je u mom slucaju Ne jak u ovoj konjukciji. Daje nejasnoce, ali rekla bih vise ljudima oko mene nego meni (1. kuca - kako me drugi vide...), pa jos u kvadratu sa Saturnom - mozda zbog toga ljudima delujem nepristupacno na prvu loptu (ili prvih 5 ), pa zbog toga cesto forsiram Ma0Me - bez dlake na jeziku kazem coveku sve sto mi je na umu (doduse, to ponekad zbuni jos vise )

Inace, meni je taj Me vladalac VII - tako aspektovan, sta mislite, na kakvog bi partnera ukazivao? Bas sam citala na drugom topicu, da je Marija Kalas imala Me u I,kao vladaoca VII - i ja se slazem da definitivno nema veze sa mladjim muskarcima

Old 21-01-2008, 11:10   #18
Miky
Obično gatalo

Miky's Avatar

Miky je offline
Registrovan: Oct 2007
Miky je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by magdalena VIdi Poruku

Inace, meni je taj Me vladalac VII - tako aspektovan, sta mislite, na kakvog bi partnera ukazivao? Bas sam citala na drugom topicu, da je Marija Kalas imala Me u I,kao vladaoca VII - i ja se slazem da definitivno nema veze sa mladjim muskarcima
I meni je Me u konjukciji sa Ma i to vladalac VII .. jeste doneo mi je mladjeg muskarca .. tako da ja potvrdjujem pravilo .. sto se tice opisa partnera .. obe planete su u Jarcu, tako da sem sto daje da kazemo "ostroumnog" muskarca, energicnog, jako radoznalog i nestrpljivog, uvek u pokretu, impulsivnog .. moram priznati da sve to sto je u znaku Jarca meni je donelo na zalost i dzangrizavog muskarca, sarkasticnog, polemicnog za svaku sitnicu i mnogo teskog! uvek zna da kritikuje i kada mesto za kritike nema .. sve mu smeta, drugima nalazi mane, trazi dlaku u jajetu i samo zvoca kad mu stanes na zulj .. i jos sve to mozda i zato sto je Me ostecen jer je R .. pri tom sve je to 90Mo tako da cesto zna da povredi moja osecanja i moju dusu tim recima najpre sto je MO i vl. moje 5.! jos i u kvadratu sa Pl! Srecom opet sva ta kombinacija je 60Ve i sa Ur.. pa se stvari i brzo ublaze .. ili nakon cestih svadja pretpostavljam da to cini da ja brzo sve to zaboravim, oprastam i uopste nisam zlopamtilo i sve te reci i povredjivanja stavljam iza sebe ..

Submit to Digg   ME0MA Reply With Quote

Old 05-02-2008, 00:30   #19
tarojko
Obično gatalo

tarojko's Avatar

tarojko je offline
Registrovan: Dec 2007
tarojko je na dobrom putu
Standardno

Miky opet ti i ja u istoj situaciji

i ja imam Me0Ma i to u lavu
pa nisam valjda bas tako grozna
samo ne mogu da precutim makar bilo i bolno ali uvek kazem to sto mislim, a i vozim sa gasom do kraja

Old 05-02-2008, 01:19   #20
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

ME 0 MA-oprezno u vožnji -daje vrlo dobre,ali impulsivne vozače.

Old 24-10-2008, 16:55   #21
landara1234
Guest

Me0Ma u 8 kuci u jarcu.Samo da potvrdim.Sve gore navedeno,je tacno.I brza na jeziku i mladji muskarac.hehehe

Old 03-01-2011, 00:49   #22
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by landara1234 VIdi Poruku
Me0Ma u 8 kuci u jarcu.Samo da potvrdim.Sve gore navedeno,je tacno.I brza na jeziku i mladji muskarac.hehehe
Me0Ma u 3.kuci, me u ribama, ma u vodoliji. Brzo razmisljanje, ranije brzi jezik od pameti, a sada izbrojim do 5, pa opalim.
Meni je Me vladar 7.kuce, a Ma 5. Sve u simbolici ljubavi i odnosa. Mladji muskarac samo jedan, ovaj koji ce me izgleda dokrajciti.
Nisam vozac, vise volim da me drugi voze.

Old 04-01-2011, 06:11   #23
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Mladji muskarac samo jedan, ovaj koji ce me izgleda dokrajciti.
citiram ko da sam ja pisala. Meni je vladar 3. polja u konjunkciji sa marsom, to je licni merkur u konjunkciji sa marsom. Mladji muskarci ne, sve do skoro. Jezik je brzi od pameti pa cak i kad znam da treba da cutim ne mogu da cutim, to izaziva cudan osecaj tezine u meni. Ovo je i aspekt inata i inacenja. Ako kojim slucajem zacutim ili precutim to je jos gore nego da sam pricala, tada dolazi ne do akumulacije negativne energije, nego do cistog besa koji se u meni talozi (zato sto ovde merkur -rec i govor, mora stalno da bude u akciji - mars) pa kad pukne nakon cutanja, to je problem.

Ovo je i brz govor (naravno zavisi i od znaka gde se konjunkcija nalazi) ali i brza voznja i sto je brza to je ugodnija, e sad ako imate kvadrat od urana ili neki drugi nezgodni aspekt...nece bas uvek biti ugodno

Slika psovki, agresivnih reci, dobro postavljeno sa jupiterom i saturnom slika odlicnog "advokatskog" recnika...ne znam kako to drugacije da objasnim

Problem merkura i marsa je u tome sto bi oni zajedno da pobede i poraze u recima, a ne da ubede-sto je mnogo pamentije...kao da cesto udruzeni za to nemaju zivaca.

Stalna potreba za kretanjem kako fizickim tako i mentalnim kretanjem. Staticnost ih ubija tako udruzene. Ovo je inteligentan mars, ovo je mars koji ume koliko toliko da razmisli i promisli.(opet kazem zavisi od znaka u kome se nalazi) ...

Lepi prsti, zilave ruke, spretni prsti, sa malo neptuna dobri lopovi, koji brzo mogu da izvuku iz dzepa, ali i fantasticni lazovi.

Mnogo volim ovaj aspekt al je kasno pa mi ne radi mozak za neku dublju simoliku, a mozda je mozak i zakrzljao...ko ce ga znati

Old 20-04-2012, 11:12   #24
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Cor Serpentis ne vidim kod tebe ovde pominjani Me0Ma ....pozdrav

koliko citam za ovaj aspekt da se ne ponavljamo....uglavnom daje brze misli,jake govornike,nenadmasive u diskusijama,nestrpljive,radoznale,vole kvalitetne knjige,sto je brzina veca oni su vise koncentrisani... prepoznala sam ovu osobinu kod jednog momka...vrlo brz na recima i delima....njemu na ovu konjukciju Sa pravi kvadrat...ima spretne pokrete ruku....

Old 20-04-2012, 15:07   #25
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

Quote:
Cor Serpentis ne vidim kod tebe ovde pominjani Me0Ma
Onda treba pogledati jos jednom

Old 20-04-2012, 15:59   #26
Žnji
Obično gatalo

Žnji's Avatar

Žnji je offline
Registrovan: Jul 2011
Žnji je na dobrom putu
Standardno

Ме 0 Ма сигурно много зависи од знака, а не дај Боже да је у Овну, капирам да би ту значило да тај може и да те шине у дискусији. :d

To glory.
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-04-2012, 16:00   #27
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

hahaha da progrize nogu od stola i da te zabode u glavu hahahah

Old 20-04-2012, 16:05   #28
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Lyra ima 90, i poprilično se slaže sa @Cor.

Dodala bih, da osobe sa ovim izazovnim aspektima obavezno treba da se bave nekom fizičkom aktivnošću (možda nekom borilačkom vještinom npr. Aikidom), i da je kombiniraju sa Yogom.

Old 20-04-2012, 16:09   #29
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

Slazem se sa tim sto si napisala, posto ume da bude jako nezgodno...
I za kombinaciju se slazem, aikido + joga, malo da se istrosi, pa posle da se smiri i umiri lepo

Ja vecinu ljudi sa ovim aspektom zovem SISTAVCI. I ja spadam u njih. Samo idem i sistim kad treba nesto da kazem. Lakse mi je da kazem ostro, ali kada me ljudi poznaju sistanje nije problem. Ako ne kazem ostro, bes ne ostaje u meni i muci me. Ovako kazem, izsistim se i gotovo.

Skoro je bio jedan drug mm-za kod nas u kuci. Krajickom oka sam ga uhvatila da kopa nos, pravi kuglicu od sline i bacaka...Medjutim, posto sam corava i deklarisani sistavac pomislila sam da nisam dobro videla. POsle mi je Mm rekao da je on to radio u tudjim kucama i da ima taj obicaj.
Ja vec danima ne mogu da spavam jer cekam da opet dodje kod nas, da opet to uradi i da ga opalim debelim rokovnikom po nosini i izsistim se na njega.
Bukvalno zamisljam kako mu bacam stvari kroz prozor a sve zato sto nisam sistala jer sam se istripovala da gresim.

Ja sam frik, sta cu

Old 20-04-2012, 16:21   #30
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Haha .

Ne, stvarno ima istine u tome. Ja ako ne kažem u trenutku šta me muči, odnese nas vrag kasnije sve od reda . Jer i kod mene postoji problem kada ne želim odreagirati na prvu ... ili govorim tiho (i nosim psa sa sobom ), pa pustim osobu da sama skuži neke stvari ( a ona nikako da skonta). E onda ta energija u meni raste i raste, pa kada graknem, svi ostanu paf, i čude se šta bi. Kao da nema sredite, ili imam mekan pristup, ili oštar.

Ovde je svakako teško naći balans, zato pomenuti savjet bi trebao svima uroditi plodom.

Ćin-ćin!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules