ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-04-2012, 15:22   #31
lili
Obično gatalo

lili's Avatar

lili je offline
Registrovan: Jan 2012
lili je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lyra VIdi Poruku
Lyra ima 90, i poprilično se slaže sa @Cor.

Dodala bih, da osobe sa ovim izazovnim aspektima obavezno treba da se bave nekom fizičkom aktivnošću (možda nekom borilačkom vještinom npr. Aikidom), i da je kombiniraju sa Yogom.

hahah..evo i lili ima ma90me...laki je malo nervozan..a kad je nervozan..postaje eksplozivni svemirski modulator..
Submit to Digg   ME0MA Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-04-2012, 15:23   #32
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Ja ako ne kažem u trenutku šta me muči, odnese nas vrag kasnije sve od reda
Ja ako ne kazem za velike stvari koje me muce i ako ne kazem u trenutku, kasnije upadam u depresiju...(vladar 3 konj. mars u 12)

Bas je tesko balansirati sa ovim aspektom...

Old 20-04-2012, 17:22   #33
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
Onda treba pogledati jos jednom
ma sta mi rece..... nego gledas vladara svoje III(komunikacija,merkur) koji je u konjukciji sa marsom,to bi bilo to...jasno

Old 20-04-2012, 17:28   #34
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Ja imam ovaj aspekt u ribama i puno i brzo pricam.Kad se ucutim,tad se pitaju sta mi je,jer to kod mene nije normalno stanje.Ako mi se nesto dopada,odmah to kazem,a ako mi se ne svidja,cutacu.Pa ako bas insisitiraju na mom misljenju,ko im je posle kriv ako im se ne svidi sta cuju.Cesto znam puno da otrpim,i da ne ulazim u raspravu,ali kad mi pukne film,tad je bolje sklanjati se od mene.Mislim da mi ovaj aspekt pogoduje intuiciji ,a deo je i velikog vodenog trigona ,pa ga volim

Old 20-04-2012, 17:32   #35
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by milupino VIdi Poruku
ma sta mi rece..... nego gledas vladara svoje III(komunikacija,merkur) koji je u konjukciji sa marsom,to bi bilo to...jasno
naravno, to je ono sto je licno. Mnogi ljudi iz moje generacije rodjeni od sredine maja pa nekih 20-ak dana dalje imaju merkura u biku. A ne koriste svi bikovskog merkura za izrazavanje, govor i misao. Vladari polja su licni merkur, mesec, venera, jupiter, zavisi sta nas zanima...

Old 20-04-2012, 17:45   #36
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Quote:
naravno, to je ono sto je licno. Mnogi ljudi iz moje generacije rodjeni od sredine maja pa nekih 20-ak dana dalje imaju merkura u biku. A ne koriste svi bikovskog merkura za izrazavanje, govor i misao. Vladari polja su licni merkur, mesec, venera, jupiter, zavisi sta nas zanima...
E kad je tako onda i ja mogu da gledam simboliku za Ma0Ju prevedeno kao Me0Ju,III polje mi u skorpiji,mars odlazi u ribe,izmedju ostalog Me dispozicijom ide u ribe jer je i on u skorpiji ovo nije za ovu temu ali cisto poredjenja da kazem....

Old 20-04-2012, 17:49   #37
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

Upravo to, ti imas Me 0 JU!! u ribama!! Ali i cistog sco merkura jer ti je merkur na vrhu 3. polja...

Old 20-04-2012, 18:33   #38
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Quote:
Upravo to, ti imas Me 0 JU!! u ribama!! Ali i cistog sco merkura jer ti je merkur na vrhu 3. polja...
hehe ,odlicno ...svakako mi se svidja ova konjukcija Ma i Ju tj. Me0Ju...i onda gledam kako prima kvadrate iz trece kuce ???( naravno,tako bi gledala i kroz dispozitora marsa)....Drago mi je sto si potvrdila za mog merkura da je u III kuci....2* od vrha trece,boji ga druga i treca.... cist merkur u skorpiji... ovo je off

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Ja imam ovaj aspekt u ribama i puno i brzo pricam.Kad se ucutim,tad se pitaju sta mi je,jer to kod mene nije normalno stanje.Ako mi se nesto dopada,odmah to kazem,a ako mi se ne svidja,cutacu.Pa ako bas insisitiraju na mom misljenju,ko im je posle kriv ako im se ne svidi sta cuju.Cesto znam puno da otrpim,i da ne ulazim u raspravu,ali kad mi pukne film,tad je bolje sklanjati se od mene.
i kod ovog mladica slicno sam uvidela,kao kod tebe ivanam ako mu se nesto dopadne odmah ce podrzati ,a ako ne onda zacuti ,sve dok ga neko ne pita za misljenje i onda ce sasvim iskreno reci ,kome krivo a kome pravo .....dok je tebi u ribama ,njemu u lavu,vatra ziva,primireno izgleda jer dispozicijom ova konjukcija ide u devicu... brzi i ostroumni....nema precice ide se direktno...i jeste face,mozeta zadrzati misljenje onog sto vam se ne svidja i po potrebi ga reci...

Old 20-04-2012, 19:11   #39
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Da li su ovi moji "rođeni" MA u vodoliji i ME u ribama u konjukciji?
Mislim, blizu su, ali su u različitim znacima, negdje sam čitala da je konjukcija samo ako su planete u istom znaku. Eh, i ja svašta pitam.
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-04-2012, 23:19   #40
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

ja imam Me0Ma u Ar pa to 180 Pl. . . brze misli. . . i uopste sporost i misli i ruku me jako nervira. . . brza sam, mogu o vise stvari isovremeno da razmisljam i da radim vise stvari odjednom. . kao govornik odlicna. . . kad sam bila mladja umela sam strasno da planem i zapalim se kad se iznerviram i kazem svasta jer se tako namestilo pa cak i kad ne mislim tako samo da moja bude poslednja. . . a onda odmah zaboravim da sam bila ljuta. . . ovo je bilo uzasno. . . vremenom sam naucila da kontrolisem ovo nalete i od tada je super

Quote:
Originally Posted by biriboza VIdi Poruku
Da li su ovi moji "rođeni" MA u vodoliji i ME u ribama u konjukciji?
Mislim, blizu su, ali su u različitim znacima, negdje sam čitala da je konjukcija samo ako su planete u istom znaku. Eh, i ja svašta pitam.
jesu u konjukciji su

Last edited by Vojvotkinja; 21-04-2012 at 12:33..

Old 23-05-2012, 14:10   #41
Alkmene
Obično gatalo

Alkmene's Avatar

Alkmene je offline
Registrovan: Apr 2008
Alkmene će postati poznat uskoro
Standardno

Me0Ma, brzopleta, nestrpljiva, a kad me naljute bude opasno... Ili cutim i dimim ili kazem na sav glas sta mislim... Ne volim ovaj aspekt! Toliko truda i rada znam da ulozim, i sve mi propane... Ksuzba.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules