ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-01-2015, 13:41   #31
Alkmene
Obično gatalo

Alkmene's Avatar

Alkmene je offline
Registrovan: Apr 2008
Alkmene će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by AstraSole VIdi Poruku
Imam me180ju

mozda zbog njega pauziram godinu...

Meni je obrazovanje vazno i vazna mi je diploma,ali finansijska situacija... na licnom nivou sam imala strah od odvajanja od porodice, i kao da mi je pao kamen sa srca kada smo porodicno dosli do zakljucka da moramo da pauziramo godinu

Sto se ucenja tice,mrzim da ucim,odlazem sve,ucim samo ono sto mene interrsuje,ono sto moram da ucim a ne interrsuje me,to mi je takav teret... znaci moram da upisem nesto sto ce me stvarno interesovati...

Inace mi je merkur vladar prve kuce,a jupiter sedme,merkur je u devetoj u blizancima,a jupiter u trecoj u strelcu
I ja imam ovaj izazov. Javi sta se desavalo kod tebe, tj ima li fabuloznog rjesenja... Meni je inace Ju vladar I a Me VII... Pritom imam i Ne u 1 90 Mc u Vagi ili Djevici (ne zna mi se vise, zbog price jednog astrologa)....
Submit to Digg   Me 180 i 90 Ju Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-07-2015, 14:55   #32
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Registrovan: Oct 2014
AstraSole je na dobrom putu
Standardno

...... gle ja vec pisah ovde xD

Old 20-07-2015, 16:07   #33
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku

Inače, ne pričam puno, naprotiv, izluđuje me ako neko ne kaže suštinu odmah...
Zezaš li me ti?
Ja nisam mogla da se otresem kad ME90JU bivša koleginica krene da razglaba, i ja taman mislim završila, ili mene tema ne zanima, ona nastavlja, raspreda....poslednja naša poruka(pre prestanka kontakta), bila je njena poruka koja ništa nije niti rekla, niti iznela, vrtela je u krug, kao da čitam dnevne neke novine, a siv znamo kakve su nam današnje novine Inače, da...nervira je kad neko drugi ne predje odmah na stvar i ne kaže suštinu, ali zato njeno razglabanje ne smatra "otišla sam u tri lepe sa temom i ne znam da se vratim"..

~Druga, jako nebitna stvar u vezi s tim aspektom, kada me "pogodi" kao grom iz vedra neba - da njen problem se tiče SVIH koji tog dana dodju u kontakt s njom. Tako da se na moru "slučajno" posvadjala s verenikom, pa niko nije bio ONLINE, do mene, pa sam bila "draga i mila saveta", tj.rekla sam joj da je sama zasrala, a da to što su kao raskinuli, nit on ima gde iz njenog stana, niti pa ona ima izbor, jer je čovek zbog nje prekinuo brak i ostavio dete(iskren čovek) - osudjeni su jedno na drugo!

Ali zato, ako ja imam problem, pa tu nema sile da ne krene da sabotira, da kaže da nema vremena i gledanje na sat, a onda kada momenat prodje, javi se da bi "ispravila" i onda počinje sa onim što Boki Djondović u tekstu ME90JU opisa kao "čak i kada kritikuje, uvlači se u pedu"...istina živa. Što je smešno za zrelu osobu da to stalno radi.

Doduše kod nje je bio miks sa ME90SA, pa verujem da je naziv knjige "prerano stari, prekasno mudri", odličan opis u jednom naslovu za taj aspekt. E da, prečesto sude drugima, a sebe ne osudjuju. Što mislim da im se duplo vraća. I ono što je iritantno, stalno svoje vreme, a to je taj JU i ME(trenutak) smatra daleko bitnijim i iznad Tvog, tvoje vreme nije važno, ona je isplanirala svoje, pa ti promeni smenu, udji u polemiku sa Šefom, u krajnjem slučaju razmišljaće(ME) o tome kad se vrati u realnost. Ne znam za druge, ali ovaj aspekt vezujem i za sitan novac, al' o tome nekom drugom prilikom. Materijala imam...uh, a naročito ako je ljudima ME vladar 5 u 10, i u kombinaciji sa JU 90/180!!!

Last edited by elza; 20-07-2015 at 16:24..

Old 20-07-2015, 21:33   #34
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ne zezam se. Ne podnosim razglabanje, čak sam poprilično ćutljiva osoba i obično tražim nekoga sa kim mogu da ćutim . Naravno, umem i da se raspričam, ali nisam brbljiva. Često mi ljudi i zameraju ćutljivost jer misle da sam nezainteresovana. Jedan bivši je stalno bio u fazonu a što stalno ćutim, možeš misliti, muškarac kome ne odgovara žena koja ćuti hahaha.

Kod sebe ovo tumačim ovako - sve krećem da radim od vrha, naopako. Učim, ne znam osnove ali ja se bavim sitnicama. Rasplinem se na sto strana. Umem da se udubim u nešto - jbg, ipak mi je Me u škorpiji, ali umem itekako da budem površna i da previđam suštinu... Umem da lažem, ne volim to da radim, ali umem itekako. Ne uvlačim se u dupe nikome, što mi je na poslu par puta napravilo prilične probleme :/
Jeste sitan novac, kod mene je Me vladar druge pa to ima smisla.

Ne znam za tvoju koleginicu, u kom znaku joj je ME? Me90Sa + Me90Ju teško da može biti dobro jer po teoriji dobijemo osobu koja je glupa a puno priča. U njenom slučaju je to očigledno bingo Može to biti svašta kod nje, ali po tvojoj priči, izgleda da se uklapa u teoriju...

Old 20-07-2015, 22:11   #35
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Jarac/Me0So90Ju0Sa/Vaga - nije ona glupa, a nije ni dobila glupog partnera njeno izražavanje je u fazonu ove "andjelike", sve bi da ispravlja, a da pritom iskrivi sliku. Postapalice koristi u kombinaciji sa visoko umnim obrazloženjem. Nekako se baš sudaraju Me (niska) i Ju (visoka iq). Jedno drugo potire.
Ne daj Bože da napiše neku skraćenicu neispravno ili u brzini neko napise bez apostrofa ili na pogresnom mestu. Pa to je odraz nepismenosti! I šta ona ima više s nekim dalje da nastavlja razgovor? !

Jednostavno mislim da je ovaj astro Boki Djondovic, što bi rekli: "OBJASNIO" .
A u vezi sitnog novca, bilo mi je apsurdno kada je bila na obuci, a posla nema i ja jedva bakšiša imam 200din. I ona smatra da trebamo da delimo. Ja budala, prava pravcata, dam joj sve. Da je neka velika suma, ne bi cepidlacili. Nasa prva zajednička smena je ispala da je "istopila" sav moj bakšiš iz prve smene (jer sam radila citav dan i devojka na smeni je izravnala i predala pravo stanje, meni bakšiš bio oko 3.000din), i još bila u manjku na kraju dana! E tu mislim da je So90Sa odradio kroz gordost i nepokornost. A to je ta kombinacija gde se Sa umeša na Me90Ju. Duplo-golo.
Kako devojka koja radi dve smene nma zaduženje za kasu, tj.ja, nisam pravila greške. Ona je posle iz moje računice kucala ko zna koliko duplo! Time nas uvalila u MANJAK! Radila sam za džabe taj citav dan. Da je bio višak na stanju, lako bi smo ga pronašli. Ali je uglavnom bilo u Nesu koji se tada nije trebovao na kom. Ali se iz broja prodatih jasno video NEREALAN BROJ PRODATIH. Tek kad je osinulo po džepu, da vadi i ono što je njeno, e tek tada se spustila na zemlju. Ti kažeš krećeš naopačke! A ona iz manjka!!!

Old 20-07-2015, 22:19   #36
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Znaš kako, primetila sam za ME90Ju da daje izuzetno inteligentne ljude. Ne mislim na sebe stvarno, sebe izuzimam iz ove analize jer mi je kretenski, nego par ljudi oko mene koji ga imaju. Zašto je to tako, da li što jupiter širi sve pa tako i ovo, ne znam stvarno. E sad, imaju oni svojih nedostataka na ovu temu, ali glupi nisu nikako. Doduše, nemaju kontakt sa Sa, kao tvoja koleginica...

Old 20-07-2015, 22:47   #37
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Me90Ju tj.kad govorim o drugarici, jeste daleko jači ili natprosecniji intelekt, ako poredim sa svojim Sa0Me0Ju - ja nisam žurila sa sazrevanjem.
Ali s vremena na vreme sam je slušala kako samo nabraja, nabaca rečenice viskog sadržaja, citate, samo da bi se čulo kako ona barata "jezikom" i ima "bogat" vokabular. Smisao za književnost i čak prečesto citiranje, da nam razgovor gotovo prerasta u neko književno delo, u kome su sadržani svi mogući žanrovi.
Samo kažem da sam doživela da upravo na svoje oči i štetu vidim Me90Ju. Predavači verovatno pioniri u svom poslu, ali bez strpljenja sa decom. Pa onda se to takoreći potire. Koliko puta te neki nastavnik ostavi bez teksta, i znaš da je svestran i s malo kaže puno. A onda kapiras da ga ništa nisi razumeo, jer POSTUPAK predavanja ne zna. Opet kako ti kažeš, ti ćeš krenuti s vrha i otpozadi da ucis. Ali da bi nekome objasnio, morao bi da IPAK ucis od prve, a ne zadnje lekcije.
Zna za sebe, ali ne zna kako znanje preneti drugom. Dakle akcija i izazov da savlada svako štivo, ali ga ne ume objasniti na nižoj sferi uma.

Last edited by elza; 21-07-2015 at 01:02..

Old 21-07-2015, 09:01   #38
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Da, hoće to od ovog aspekta, da znaš nešto za sebe a da ne umeš da preneseš.
Kod mene je prisutna ljubav prema književnosti i volim i da čitam i da pišem. Ono što sam primetila je da umem bolje da se izrazim u pisanoj formi nego usmeno, dešava se da usmeno ili zabagujem ili kažem nešto "pogrešno" što bih napisala lepše. To se čak odnosi i na forum, ovde normalno nešto napišem i objasnim a da usmeno to treba da uradim, pola ne bih rekla hahahaha.

Old 23-07-2015, 18:59   #39
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Paralela izmedju povoljnog i nepovoljnog odnosa Me/Ju:

~ kod povoljnog osoba obično započinje rečenicu : "Što bi rekao/la..." i onda navede čijim se rečima koristi. Dok Me nepovoljan Ju, samo nešto izgovori bez obzira da li se posluži tudjim rečima. Ili smatra da bi svi trebali da znaju koga je citirala u datoj situaciji.

Tj.prisutna je sklonost plagiranja i kopiranja, kod osoba kod kojih imaju kontakt ovih planeta. Razlika jetse u tom gde povoljan aspekt ne da sebi s moralne tačke gledišta da se koristi tudjim kao svojim. Dok nepovoljan odnos planeta je sklon "kradji" ili podmetanju tudjih kao svojih. Neko reče da su često prisutni aspekti kod velikih (Ju), slikara i pisaca (Me) koji su precrtavli i potpisivali kao svoje delo.

Nego, meni čak smeta taj Me60Ju, originalno je ipak u Me/Ur
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-07-2015, 20:37   #40
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Registrovan: Apr 2013
tiramisu će postati poznat uskorotiramisu će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
~ kod povoljnog osoba obično započinje rečenicu : "Što bi rekao/la..." i onda navede čijim se rečima koristi. Dok Me nepovoljan Ju, samo nešto izgovori bez obzira da li se posluži tudjim rečima. Ili smatra da bi svi trebali da znaju koga je citirala u datoj situaciji.

Tj.prisutna je sklonost plagiranja i kopiranja, kod osoba kod kojih imaju kontakt ovih planeta. Razlika jetse u tom gde povoljan aspekt ne da sebi s moralne tačke gledišta da se koristi tudjim kao svojim. Dok nepovoljan odnos planeta je sklon "kradji" ili podmetanju tudjih kao svojih. Neko reče da su često prisutni aspekti kod velikih (Ju), slikara i pisaca (Me) koji su precrtavli i potpisivali kao svoje delo.
Malo je bezveze generalizovati po pitanju odnosa Me-Ju. Ne može Jupiter kao esencijalni benefik da korumpira Merkura, tu je uglavnom nešto drugo u pitanju. Takođe, treba sagledati Asc i vladara Asc, jer oni govore o tome kakva je osoba i da li je sklona lažiranju i plagiranju.
Praksa te očigledno demantuje:

Last edited by tiramisu; 23-07-2015 at 21:15..

Old 23-07-2015, 20:55   #41
Renko
Veštac

Renko's Avatar

Renko je offline
Registrovan: Nov 2009
Renko će postati poznat uskoro
Standardno

tiramisu, gdje pronalaziš ovakve i slične podatke ? imaš nešto sistematizirano, link, program ? meni za sve javlja poruku da je server offline. astro-databank ?

Old 23-07-2015, 21:18   #42
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Standardno

Renko, ubacujem na brzinu preko ovog linka Astrologie, thčme astral et carte du ciel interactive dobar je jer ne zahteva striktno vreme rođenja a ima uglavnom sve lokacije.

Sad sam prepravila, trebalo bi da je sad sve u redu.

Old 23-07-2015, 21:22   #43
Renko
Veštac

Renko's Avatar

Renko je offline
Registrovan: Nov 2009
Renko će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by tiramisu VIdi Poruku
Renko, ubacujem na brzinu preko ovog linka Astrologie, thčme astral et carte du ciel interactive dobar je jer ne zahteva striktno vreme rođenja a ima uglavnom sve lokacije.

Sad sam prepravila, trebalo bi da je sad sve u redu.
mislio sam na ove podatke kako ih pronađeš

Siniša Mali Screenshot by Lightshot Plagirao doktorat. Od aspekata nema kotnakt Me-Ju ali ima sekstil Me60Ur. Originalno, right?
Nebojša Stefanović Screenshot by Lightshot Plagirao doktorat. Od aspekata nema kontakt Me-Ju.
Aca Šapić Screenshot by Lightshot Plagirao doktorat. Nema kontakt Me-Ju.
Frank-Walter Steinmeier Screenshot by Lightshot Plagirao doktorat. Nema kontakt Me-Ju, ali ima opoziciju Me180Ur. Opet, originalno, zar ne?
Annette Schavan Screenshot by Lightshot Bivša ministarka obrazovanja u Nemačkoj, dala ostavku nakon optužbe za plagijat. Nema kontakt Me-Ju.

Old 23-07-2015, 21:25   #44
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tiramisu VIdi Poruku
Svaka čast za primere, volim ovakve smislene postove Ovo ću da pogledam malo bolje čim stignem, da vidimo šta je to dovelo do plagijata kod svih ovih osoba...

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku

Prvo potvrđujem, stvarno umem da navedem nešto i da ne kažem čiji je citat, ali ne zato što hoću da ga maznem nego zato što NISAM ZAPAMTILA čiji je. I obično kažem to nešto i dodam "što reče neki pametan čovek" Ozbiljno, nisam u životu nešto ukrala ili plagirala, ali ne popamtim sve podatke vezane za citate i slično hahaha.

Elem, ustanovila sam danas da je i moj tata imao ovaj aspekt Na njega sam genije :P

Old 23-07-2015, 21:28   #45
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Standardno

Podaci o njima su dostupni na guglu, jedino što nema vreme rođenja, ali za moju poentu ono nije ni potrebno.

Lahadima, blagodarim.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules